Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Gaziantep Çamaşır Makinesi Tamiri Arıza Servisi Tamircisi 444 95 87

Gaziantep Çamaşır Makinesi Tamiri Arıza Servisi İletişim Numaramız

444 9 587


ÇAMAŞIR MAKİNESİ TAMİRİ ARIZA TAMİR SERVİSİ GAZİANTEPçamaşır makinesi servisiGaziantep ya da eski ve halk arasındaki adıyla Antep, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık sekizinci şehri. Bulunduğu Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde sanayi ve gelişmişlik bakımından birincidir.

1919 yıllarında Fransızların işgaline karşı gösterilen büyük direniş ve sonunda zafere karşılık 'Gazi' unvanını almıştır. Şehir farklı medeniyetlerin hüküm sürdüğü cennet bir köşe olmuştur.

Bu de hemen her ev ve iş yerlerinde beyaz eşya kullanımının da artmış olduğunu gösterir. Dolayısıyla bizlerde tarihimize ışık tutan bu tarih kokulu şehrimize beyaz eşya servis hizmetlerini getirmenin gururunu yaşıyoruz.

Beyaz eşyalarımız arasında belki de en önemli olanı çamaşır makinemizdir. Diğer beyaz eşyalarımızda yaşadığımız gibi çamaşır makinemizde belli aralıklarda tamire ihtiyaç duyabilmektedir.

Böyle durumlarınızda iyi bir tamir elemanı bütün sorunlarımızı bir anda çözebilmektedir. Gaziantep Çamaşır Makinesi Arıza Tamir Servisi olarak zorda kalan makine kullanıcısı için hızlı hizmet sağlamaktayız.

Çamaşır Makinenizde Oluşabilecek Sorunları Maddeler Halinde Sıralayacak Olursak:

Çamaşır makineniz suyu boşalmıyor olabilir.
Su alır almaz boşaltıyor olabilir.
Çamaşır makineniz titreşim yapıyor olabilir.
Çok gürültü çıkartabilir.
Makine sarsıntılı çalışabilir.
Deterjan çekmecesinde aşırı köpük oluşabilir.
Oluşan köpük çekmeceden taşabilir.
Deterjan çekmecesinden su kaçırıyor olabilir.
Çamaşır makinesinin altından su kaçırabilir. Gibi birçok sorunla yüz yüze gelebilirsiniz.

Bu tarz sorunlarla karşılaştığınız zaman hiç vakit kaybetmeden bizlerle yani Zeki Usta Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisimiz ile irtibata geçmelisiniz.

Çünkü size küçük gibi gözüken bazı sorunlar makineniz için ciddi hasarlara sebebiyet verebilmektedir.

Çamaşır Makinesi hakkında hazırlamış olduğumuz Kahramanmaraş Çamaşır Makinesi Tamircisi adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.


GAZİANTEP ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ VE TAMİRİ


Çamaşır Makinesi Arızaları ve Nedenleri

Günümüzde kullanılan çamaşır makineleri oldukça işlevsel çözümler sunan teknolojiye sahiptir. Fakat bazı durumlarda arızalanabilmektedirler.

Çamaşır makinelerine düzenli olarak bakım yapmak, hem kıyafetleri daha temiz yıkamasını sağlar hem de makinenin uzun süre bozulmadan kullanılmasına yardımcı olur.

Bakıma rağmen çamaşır makinesi zaman zaman arızalanabilir. Bu arızaları bilerek doğru çözümleri üretebilir ve Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisimizden destek alabilirsiniz.

Çamaşır makinesi su almıyor: Şebeke musluğu kapalı olabilir. Su giriş hortumu bükülmüş olabilir. Su giriş hortumları kontrol ederek düzeltin. Su giriş hortumu tıkalı olabilir. Su giriş hortumunun filtrelerini temizleyin.

Makinenin kapısı tam olarak kapalı olmayabilir: Makinenizin kapısını kontrol edin.

Çamaşır makinesi suyu boşaltmıyor: Boşaltma hortumu tıkanmış veya kıvrılmış olabilir. Boşaltma hortumunu kontrol edin. Tıkanmışsa temizleyin. Pompa filtresi tıkalı olabilir. Pompa filtresini temizleyin. Pompa motoru bozulmuş olabilir. Yenisi ile değiştirin.

çamaşır makinesi servisi

Çamaşır makinesine su dolar dolmaz boşalıyor: Su tahliye hortumunun ucu, makineye göre çok alçakta veya yere düşmüş olabilir. Su tahliye hortumu uygun yüksekliğe yerleştirilmelidir.

Çamaşır makinesi titreşim yapıyor: Çamaşır makinesinin ayakları ayarlanmamış olabilir. Ayakları düzenlenmelidir.

Çamaşır makinesi çok gürültülü çalışıyor: Tambur yatak rulmanları arızalı olabilir.

Makine sarsıntılı çalışıyor: Makine taşıyıcı ayakların dengesi bozulmuş olabilir, taşıyıcı ayaklar dengeye getirilmelidir.

Deterjan çekmecesinde aşırı köpük oluşuyor: Yanlış deterjan kullanılmış olabilir. Makinelerde sadece otomatik çamaşır makineleri için kullanılabilecek deterjanlar kullanılmalıdır.

Çamaşır makinesi deterjan çekmecesinden su kaçırıyor: Çamaşır makinesi giriş suyunun basıncı fazla olabilir, şebeke suyu muslukları kısılarak makinenin giriş suyu basıncı düşürülmelidir.

Çamaşır makinesi deterjan almıyor: Su basıncı düşük olabilir. Suyun basıncı en az 1 bar olmalıdır. Çeşme açılarak suyun basıncı arttırılarak problem çözülebilir.

Çamaşır makinesinin çekmecesinden köpük taşıyor: Deterjan fazla konmuş olabilir. Makineye birkaç kez su aldırın ve boşaltın.

Makine altından su kaçırıyor: Giriş hortumları ve tahliye hortumları yerinden çıkmış veya patlamış ya da hortum bağlantı kelepçeleri gevşemiş olabilir. Hortumları kontrol edin. Çıkmış hortum varsa yerine takın. Yırtık hortumlar değiştirilmelidir.

Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisiniz olarak uzman ekiplerimiz tarafından Gerekli bakımı yaparak çamaşır makinenizin arızalanmasını önlüyor ve cihazınızı sağlıklı şekilde teslim ediyoruz.

Ayrıca hazırladığımız Gaziantep Beyaz Eşya Tamircisi adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.


ÇAMAŞIR MAKİNESİ ARIZA TAMİRCİSİ


Çamaşır makinelerinizin tamir, bakım, onarım işlerini deneyimli ve uzman kadromuz ve %100 müşteri memnuniyeti ile yapmaktayız.

Gaziantep çamaşır makinesi teknik servis firmamız Zeki Usta servis ekiplerimiz siz değerli tüketicilerimiz için Gaziantep'in her yerine hizmet vermekteyiz.

Yerimiz merkezi olup, her yere kolaylıkla ulaşabildiğimiz için hızlı servis garantisi de vermekteyiz.

Beyaz eşyalarınız ne kadar sağlam olursa olsun bir gün bozulacaktır. Çamaşır makineniz bozulmadan önce teknik servisini kontrol ettirirseniz, hiç olmadık bir anda sıkıntı yaşamamış olursunuz.

Uzman kadromuz ve bilinçli ekibimiz ile hem çamaşır makinenizin teknik arızası yapılmış hem de siz değerli tüketicilerimizi bilinçli ekibimiz bilgilendirecektir.

çamaşır makinesi servisi

Siz değerli Gaziantep Çamaşır Makinesi tüketicilerimiz için her zaman en iyi şekilde hizmet vermek için sizin görüş ve şikâyetlerinizi değerlendirip uygulamaktayız.

Hizmette kaliteli, son derece teknolojik aletler kullanan, işinde uzman ve güvenilir bir kadro ile sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Çamaşır makinenize bakım yaptırılması gerekiyorsa, çamaşır makineniz arızalandıysa ya da bir yerinde sorun yaşıyorsanız tek yapmanız gereken Gaziantep çamaşır makinesi teknik servisimizi aramak olmalıdır.

7/24 müşteri memnuniyeti ile, kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Siz değerli tüketicilerimiz bizim için her zaman önemlidir.

Servisimiz kaliteli, ekipman araçlarımız oldukça kaliteli ve hızlıdır. Bunların yanında değerli tüketicilerimizi de düşündük tabi ki en kalite şekilde bakım, onarım, hem de çok uygun fiyatlarla yaptırabilirsiniz.

En çok kullandığımız beyaz eşyalar içerisinde ve Gaziantep mutfaklarında oldukça çok kullanılan Buzdolapları için Gaziantep Buzdolabı Tamircisi Servisi adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.


ÇAMAŞIR MAKİNESİ TAMİR/TEKNİK SERVİS ONARIM HİZMETLERİ


Çamaşır Makinesi Tamiri Arıza Servisi olarak işimizi severek yapmaktayız. İşimiz bizim için çok değerlidir.

Eğer makinenizde sizin için değerli ve önemli ise her hangi bir sorunla karşılaştığınız takdir de 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezlerimize ulaşarak, arıza tanımı yapıp, sizler için uygun gün ve saat için randevu oluşturmanız yeterli olacaktır.

Haftanın her günü 08.00 – 22.00 saatleri arasında servis kaydı oluşturabilir veya www.bulservisi.com internet sayfamızdan canlı destek hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.


çamaşır makinesi servisiGüler yüzlü ekibimizle sorununuzu çözmek için adresinize servis hizmeti getirmeye devam ediyoruz.

Çamaşır makinesi elektrik gelmiyor, çamaşır makinesi start almıyor, çamaşır makinesi prize bağlı olduğu halde neden çalışmaz gibi sorularınızın cevabını Beyaz Eşya Servisi İzmit adlı yazımızda bulabilirsiniz.

Kullanmakta olduğunuz Çamaşır Makinesini nasıl daha verimli kullanır ve daha az arıza vermesini sağlarsınız?

Çamaşır makinenizi de tıpkı bulaşık makinelerinde olduğu gibi periyodik bakım yapmanız gerekir. Düzenli aralıklarla boş olarak çalıştırın ve filtresinin temiz olduğundan emin olun.

Gerekli parça bakımları için Gaziantep Çamaşır makinesi arıza tamir servislerimizden destek alabilirsiniz.ÇAMAŞIR MAKİNESİ ARIZA TAMİR MONTAJ SERVİSİ


Gaziantep Çamaşır Makinesi Arıza Tamir Servisi olarak, her marka çamaşır makinelerinizin bakım, onarım ve montaj hizmetlerini en iyi şekilde siz değerli tüketicilerimize sunmaktayız.

Bu hizmetleri sizlere sunarken kalitemizden ve müşteri memnuniyetimizden hiçbir şekilde ödün vermemekteyiz.

Eğer çamaşır makinenizin bakım, onarım ya da montajı için yer arıyorsanız gönül rahatlığı ile Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisimizi arayabilirsiniz.

Uzman ekibimiz ve bilinçli kadromuz ile bir yandan siz değerli müşterilerimizin sorunlarını çözerken bir yandan da değerli tüketicilerimizi bilinçli kadromuz ile bilgilendiriyoruz.

Tüketicilerimizin memnuniyeti bizim için her zaman önemlidir. Değerli tüketicilerimizin memnuniyetlerinin yanında görüş, istek ve şikâyetlerini de tek tek değerlendiriyor ve dikkate alıyoruz.

çamaşır makinesi servisi

Bir talebiniz ya da bir şikâyetiniz olduğunda teknik destek için çağrı merkezi iletişim numaramızdan bizlere ulaşmanız bizim için önemlidir.

Tabi ki firmamızın siz değerli tüketicilerimize verdiği hizmetler bunlarla sınırlı değildir. Beyaz eşyalarınızın tüm marka bakım servisini üstlenen firmamız, gelişen dünya koşullarını sürekli takip edip tüm bu gelişmeleri kendine uyarlamaktadır.

Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi olarak kadromuza, kalite hizmetimize, müşteri memnuniyetine, siz değerli tüketicilerimizin istek ve şikâyetlerine her zaman dikkat ediyoruz.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile kendinden emin ve işini ciddiyetle yapan, müşteri ilişkilerinde de aynı ciddiyetini gösteren ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

Çamaşır, bulaşık makineleri gibi temizlik için kullanılan beyaz eşyalarınız için ayrıntılı bilgiler içeren Beyaz Eşya Servisi Beylikdüzü adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.


ÇAMAŞIR MAKİNESİ ARIZA TAMİR/SERVİS ÜCRETLERİ FİYATLARI NE KADAR?


En iyi çamaşır makinesi tamircisini nasıl bulurum?
Çamaşır makine tamiri fiyatları?
Çamaşır makine kazanı dönmüyor?
Çamaşır makinesi rulman arıza tamir fiyatları?
Çamaşır makinesi servis ücretleri?


Tüm konularda teknik ve pratik bilgi almak için bizleri haftanın her günü yukarıda yazılı telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Beyaz eşyalarda ki en ufak arızaları zamanında yaptırmamak ertelemek veya geçiştirmek ilerde daha büyük hasarlara yol açacağından her bakımı ve arızayı olabildiğince en kısa sürede yaptırmak bizlere her anlamda avantaj sağlar.

çamaşır makinesi servisi

1 yıl İşçilik ve yedek parça garantili hizmet sunuyoruz. İşlem yaptırdığınız cihazınız için kaşe onaylı belgenizi ve fişini almayı ve saklamayı unutmayınız.

Böylece, alanında uzman kadromuz ve profesyonel teknik ekibimiz ile siz değerli tüketicilerimizin ihtiyaçlarına anında cevap vermekteyiz.
Eğer siz de beyaz eşyalarınızı güvenli ve güvenilir ellere teslim etmek isterseniz hemen bizi arayın.

Firmamız bu anlamda kendini her zaman yenilemekte, sürekli sistem ağımızı geliştirmekte ve siz değerli tüketicilerimize vermiş olduğu hizmet kalitesini uzman ekibi ve profesyonel kadrosu ile en yüksekte tutmaktadır.

Ayrıca hazırlamış olduğumuz Kahramanmaraş Arçelik Beyaz Eşya Ve Klima Servisi adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.


Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi Olarak Hangi Marka Çamaşır Makinesi Servis Hizmetleri Veriyoruz?

Arçelik Teknik servis
Bosch Teknik servis
Philips Teknik servis
Profilo Teknik seviş
Beko Teknik servis
Hotpoint Ariston Teknik servis
Fakir Teknik servis
Ariston Teknik servis
Regal Teknik servis
Vestel Teknik servis
Siemens Teknik servis
LG Teknik servis
Samsung Teknik servis
Toshiba Teknik servis
Ferroli Teknik servis
Panasonic Teknik servis
Mitsui Teknik servis
Miele Teknik seviş
Sinbo Teknik servis
Aırfel Teknik servis
Uğur Teknik servis
Blue House Teknik servis
İndesit Teknik servis
Electrolux Teknik servis
Whirpool Teknik servis
Altus Teknik servis ve diğer tüm markalara servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Gaziantep Çamaşır Makinesi Bakımı Arızası Sök Tak Montaj ve Tamir hizmeti verdiğimiz Semtleri ;

• Alleben • Arıl • Atatürk • Başpınarorganizesanayi • Beylerbeyi • Çıksorut • Gazikent • Karşıyaka • Kavaklık • Küsget • Merkez Köyler • Merve • Safaşehir
Şehitkamil Semtleri
Gaziantep Beko Klima Kombi Bakımı Arızası Sök Tak Montaj ve Tamir hizmeti verdiğimiz Mahalleleri ;
• 29Ekim Mahallesi • 8Şubat Mahallesi • Atabek Mahallesi • Atakent Mahallesi • Atatürk Mahallesi • Aydınlar Mahallesi • Aydıntepe Mahallesi • Başpınarosb Mahallesi • Batıkent Mahallesi • Bedirkent Mahallesi • Belkız Mahallesi • Bilek Mahallesi • Boyno Mahallesi • Budak Mahallesi • Burak Mahallesi • Çağlayan Mahallesi • Çakmak Mahallesi • Çıksorut Mahallesi • Değirmiçem Mahallesi • Dımışkılı Mahallesi • Dülükbaba Mahallesi • Emek Mahallesi • Eydibaba Mahallesi • Eyüpsultan Mahallesi • Fatih Mahallesi • Fevzipaşa Mahallesi • Gazi Mahallesi • Gazikent Mahallesi • Girne Mahallesi • Göllüce Mahallesi • Göztepe Mahallesi • Güvenevler Mahallesi • Güzelyurt Mahallesi • Hacıbaba Mahallesi • Hasırcıoğlu Mahallesi • Hürriyet Mahallesi • Işıklı Mahallesi • İbrahimli Mahallesi • İncilikaya Mahallesi • İncilipınar Mahallesi • Karacaahmet Mahallesi • Karacaoğlan Mahallesi • Karadede Mahallesi • Karahüyük Mahallesi • Karaoğlan Mahallesi • Karşıyaka Mahallesi • Kayaönü Mahallesi • Kızıkkarasakal Mahallesi • Kocatepe Mahallesi • Kozluyazı Mahallesi • Küllü Mahallesi • Merveşehir Mahallesi • Mevlana Mahallesi • Mithatpaşa Mahallesi • Mücahitler Mahallesi • Münüfpaşa Mahallesi • Nurtepe Mahallesi • Onatkutlar Mahallesi • Osmangazi Mahallesi • Özgürlük Mahallesi • Pancarlı Mahallesi • Pirsultan Mahallesi • Samköy Mahallesi • Sanayi Mahallesi • Sarıgüllük Mahallesi • Sefaşehir Mahallesi • Selahattineyyubi Mahallesi • Selimiye Mahallesi • Seyrantepe Mahallesi • Sinanköy Mahallesi • Şehirgösteren Mahallesi • Şirinevler Mahallesi • Taşlıca Mahallesi • Tuğlu Mahallesi • Ulus Mahallesi • Umut Mahallesi • Yaprak Mahallesi • Yeni Mahallesi • Yeşilova Mahallesi • Yukarıarıl Mahallesi • Yukarıbeylerbeyi Mahallesi • Yunusemre Mahallesi • Zeytinli Mahallesi • Zülfikar Mahallesi
Şehitkamil Mahalleleri

Gaziantep Çamaşır Makinesi Bakımı Arızası Sök Tak Montaj ve Tamir hizmeti verdiğimiz Semtleri ;

• Bağlarbaşı • Burç • Cevizli • Düztepe • Geneyik • Hoşgör • Karataş • Konak • Merkez Köyler • Perilikaya • Sarıbaşak • Şahinbey • Tabakhane
Şahinbey Semtleri
Gaziantep Beko Klima Kombi Bakımı Arızası Sök Tak Montaj ve Tamir hizmeti verdiğimiz Mahalleleri
• 23Nisan Mahallesi • 25Aralık Mahallesi • 60.Yıl Mahallesi • 75.Yıl Mahallesi • Akbulut Mahallesi • Akdere Mahallesi • Akpınar Mahallesi • Akyol Mahallesi • Alaybey Mahallesi • Alibaba Mahallesi • Alleben Mahallesi • Aydınbaba Mahallesi • Bağlarbaşı Mahallesi • Bahçelievler Mahallesi • Barak Mahallesi • Barış Mahallesi • Bayramlı Mahallesi • Bekirbey Mahallesi • Bey Mahallesi • Beyazlar Mahallesi • Beybahçe Mahallesi • Beydilli Mahallesi • Binevler Mahallesi • Bostancı Mahallesi • Bostancık Mahallesi • Boyacı Mahallesi • Bozoklar Mahallesi • Burçkarakuyu Mahallesi • Cabi Mahallesi • Cebeler Mahallesi • Cemalgürsel Mahallesi • Cengiztopel Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Çağdaş Mahallesi • Çamlıca Mahallesi • Çukur Mahallesi • Damlacık Mahallesi • Daracık Mahallesi • Delbes Mahallesi • Deniz Mahallesi • Deredüzü Mahallesi • Dumlupınar Mahallesi • Durantaş Mahallesi • Düğmeci Mahallesi • Düztepe Mahallesi • Esentepe Mahallesi • Etiler Mahallesi • Eyüpoğlu Mahallesi • Fırat Mahallesi • Fidanlık Mahallesi • Geneyik Mahallesi • Gülpınar Mahallesi • Gültepe Mahallesi • Gümüştekin Mahallesi • Gündoğdu Mahallesi • Güneş Mahallesi • Güneykent Mahallesi • Güzelvadi Mahallesi • Hoşgör Mahallesi • İnönü Mahallesi • İsmetpaşa Mahallesi • İstiklal Mahallesi • Kabarcık Mahallesi • Kahvelipınar Mahallesi • Kale Mahallesi • Kaleboynu Mahallesi • Kanalıcı Mahallesi • Karaçomak Mahallesi • Karagöz Mahallesi • Karatarla Mahallesi • Karataş Mahallesi • Karayılan Mahallesi • Kavaklık Mahallesi • Kepenek Mahallesi • Kerer Mahallesi • Kıbrıs Mahallesi • Kılınçoğlu Mahallesi • Kocaoğlan Mahallesi • Kolejtepe Mahallesi • Konak Mahallesi • Kozanlı Mahallesi • Kozluca Mahallesi • Kurbanbaba Mahallesi • Kurtuluş Mahallesi • Küçükkızılhisar Mahallesi • Mimarsinan Mahallesi • Muhacirosman Mahallesi • Narlıtepe Mahallesi • Nuripazarbaşı Mahallesi • Ocaklar Mahallesi • Oğuzlar Mahallesi • Onur Mahallesi • Osmanlı Mahallesi • Öğretmenevleri Mahallesi • Özdemirbey Mahallesi • Perilikaya Mahallesi • Saçaklı Mahallesi • Sakarya Mahallesi • Sarıbaşak Mahallesi • Sarısalkım Mahallesi • Sarıt Mahallesi • Savcılı Mahallesi • Seferpaşa Mahallesi • Serince Mahallesi • Serinevler Mahallesi • Sultanselim Mahallesi • Suyabatmaz • Süleymanşah Mahallesi • Şahinbey Mahallesi • Şahveli Mahallesi • Şekeroğlu Mahallesi • Şenyurt Mahallesi • Tepebaşı Mahallesi • Tışlaki Mahallesi • Turanemeksiz Mahallesi • Türkmenler Mahallesi • Türktepe Mahallesi • Ulucanlar Mahallesi • Üçoklar Mahallesi • Ünaldı Mahallesi • Vatan Mahallesi • Yağdöver Mahallesi • Yavuzlar Mahallesi • Yazıbağı Mahallesi • Yazıcık Mahallesi • Yeditepe Mahallesi • Yeşilevler Mahallesi • Yeşilkent Mahallesi • Yeşilpınar Mahallesi • Yukarıbayır Mahallesi

Gaziantep Buzdolabı Bakımı Arızası Sök Tak Montaj ve Tamir hizmeti verdiğimiz Semtleri ;

Yeşildere
Gaziantep Beko Klima Kombi Bakımı Arızası Sök Tak Montaj ve Tamir hizmeti verdiğimiz Mahalleleri
• Altınyurt Mahallesi • Beşdeli Mahallesi • Bulduk Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Çaybaşı Mahallesi • Direkli Mahallesi • Fatih Mahallesi • Gedik Mahallesi • Güllük Mahallesi • Güzelce Mahallesi • Kurtuluş Mahallesi • Küçükkaracaören Mahallesi • Merkez Mahallesi • Oğuzlar Mahallesi • Sazgın Mahallesi • Subaşı Mahallesi • Taşyazı Mahallesi • Tepebaşı Mahallesi
Oğuzeli Mahalleleri
Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış