Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Ankara Klima Arıza Servisi 444 28 46

Arıza Kaydı Bırakmak İçin Telefon Numarası;
444 2 846

Değişen hayat şartları ile insan yaşantısına pek çok alanda elektronik cihaz girmiş ve bizlere daha kaliteli ve konforlu yaşam sürmenin kapılarını sonuna kadar aralamıştır. Oldukça önemli olan bu gelişmeler sayesinde daha rahat yaşamaya devam etmekteyiz.

Gün geçmiyor ki yeni bir cihaz çıkmasın veya olan bir cihazın üst modeli çıkmasın. İlerleyen rekabet piyasası ve gelişen Dünya ile insan yaşantısı elektronik cihazlar sayesinde daha hızlı ilerlemeye başlamış ve adeta bir ekmek, bir su kadar yaşantımızda önemli yere sahip olmuştur.

Beyaz Eşya olan ve bu cihazlar arasında yerini alan ve Ülkemize geç gelmesine rağmen hızlı bir şekilde yayılmasını sağlayan Klima cihazı oluşturmaktadır. Isınma sistemleri ve soğutma sistemleri ile alakalı olarak ihtiyaçlarımızı gideren klimalar konforlu yaşantımızın adeta olmaz ise olmazları arasında yer almaktadır.
klima tamir
Klima Arıza konusunda hizmet sağlamakta olan teknik servis çalışanlarımız her türlü klimalar için Klima Tamir yapmakta olan firmamızı her daim arayabilir ve kapsamlı şekilde bilgi alabilirsiniz. Sizlerde endişeye kapılmadan bozulan klimalar ile alakalı olarak Ankara Klima Arıza Servisi olarak bizleri arayabilirsiniz.

Firmamız Ankara Klima Arıza Servisi olarak her markadan ve her model klimalar ile alakalı olarak sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sağlamakta olan firmamız klima arızaları içinde sizlere daima kaliteli, güvenilir ve garantili hizmet olanaklarını da sunmaktadır. Gönül rahatlığı ile bizleri arayabilir ve hizmet alabilirsiniz.

ANKARA ARÇELİK KLİMA SERVİSİ

Beyaz Eşyaların hayatımıza girmesi ile hayatımıza giren ve 50 60 senelik bir geçmişi olan Arçelik markası hem kullanıcıları hem de ülke ekonomisi açısından oldukça önemli yere sahip olmuştur. Kalite bakımından oldukça önemli yere sahip olan Arçelik gün geçmiyor ki yeni cihazlarını bizler ile tanıştırıyor ve bir Dünya Markası yolunda ilerlemesini sürdürmektedir.

Birçok Beyaz Eşya konusunda hizmet veren ve insanlara büyük ölçüde kolaylık sağlamakta olan Arçelik yapmış olduğu hizmetler ile de ülkemize için oldukça faydalı hizmetlerde sağlamıştır. Arçelik marka üretiminde olan ve hayatımız açısından oldukça önemli olan cihazlarımızdan bir tanesi olan Klimalar günümüze bakmış olduğumuz da olmaz ise olmazlarımız arasında yerini almıştır.
arçelik beyaz eşya
Firmamız Ankara Klima Servisi olarak sizlere Arçelik marka her model klimalar ile alakalı olarak da hizmet sağlıyor ve klimalar ile alakalı olarak her türlü sorunlarınızı gidermek adına elinden gelen en iyi hizmeti sizlere vermeyi hedeflemektedir.

Tüm bunların yanı sıra klima ile alakalı olarak her alanda sizler için çalışmakta olan Ankara Klima Servisimiz sizlere haftanın 7 günü Pazar da dahi olmak üzere çalışıyor ve mağdur olmamanız için elinden gelen en iyi hizmeti vermeyi çalışıyor.

ANKARA KLİMA BAKIMI


Klimalar dünya teknolojinin gelişmesi ile birlikte ülkemize gelerek yaşam alanlarımız da yerini almaya başlamıştır. Yaşam alanlarımıza giren bu Dünya Harikası cihazlar insan hayatında değişikliklere yol açarak pek çok alanda faydalanmamızı sağlamıştır.

Klimaların gelmesi ile yaşam alanımız da birçok değişiklik olmuştur. Klimalar yazları serinlemek, kışları da ısınmak için kullandığımız hassas içerikli yapıya sahip cihazlar arasın da yer aldığı için bakım yapılması şart olan cihazlar arasında yer almaktadır. Ankara Klima Bakım Servisimiz sizlere her markadan klimalar ile alakalı bakım olanağı sunuyor ve sunduğu hizmetin de her daim arkasın da durmaktadır.
klima bakım servisi
Klima Bakım işlemleri oldukça önem gerektiren konular arasın da yer almaktadır. Gaz ile çalışan cihaz olduğu için periyodik bakım yapılması gereken bir cihazdır. Klima Bakım yapılmadığı takdir de birçok olumsuzluk ile karşılaşmamız kaçınılmaz olacaktır. Ankara Klima Bakım Servisimiz sizlere bu konuda yardımcı olmaktadır. Klima bakımı yapılmaz ise;

• Klimanız hem ısıtma da sorun çıkarır, hem de soğuma da,
• Klimadan beklediğiniz verimi sağlamamış olursunuz,
• Daha fazla enerji tüketimi harcamış olursunuz,
• Beklediğiniz verimi asla alamazsınız,
• Klimanın çalışma performansı düşer,
• İleride daha büyük arızalar ile karşı karşıya gelebilirsiniz,
• Elektrik faturasından büyük ölçüde tasarruf sağlamış olursunuz,
• Klimanız dan sizleri rahatsız edecek kötü kokuların gelmesine sebep verirsiniz,
• Klimanın kullanım ömrü uzamış olur,
• Klimanız yüksek masraflı tadilat gerektirir,

ANKARA KLİMA BAKIM SERVİSLERİ

Klima Bakım oldukça önemli bir konu olmak ile beraber bir diğer önemli olan konu ise Klima Bakım Servisleridir. Klima Bakım işlemi oldukça hassas olduğu için iyi ve kaliteli bir şekilde yapılmasında fayda vardır. Aksi takdirde sizleri içinden çıkılmayacak bir duruma sokabilir.

Firmamız Ankara Klima Servisleri bünyesinde sizlere en kaliteli Klima Bakım ile alakalı olarak hizmet veriyor ve cihazlarınız dan verim almanız açısından elinden gelen en iyi hizmeti hedeflemektedir. Bizler Ankara Klima Servisi olarak alanında tecrübe ve bilgi sahibi kişiler ile çalışıyor ve sizlere için daima en kaliteli hizmet sağlıyoruz.
klima servisi
Gelişen Dünya Teknolojisini de takip eden firmamız gerçekleşen tüm yeniliklere ayak uyduruyor ve başlamış oldu bu yolda emin adımlar ile hizmetlerini sürdürmektedir. Klima Bakım, Klima Tamir, Klima Taşıma, Klima Gaz Dolum ve aklınıza gelebilecek pek çok konuda sizlere hizmet sağlamakta olan firmamızı daima arayabilir ve bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Güçlü ve sağlam bir ekip bünyesinde hizmet sunmakta olan Ankara Klima Servislerimiz cihazlarınızın tüm işlemlerini üstleniyor ve sizlere düşen yalnızca bizlere güvenmek olmaktadır. Sizlerde göreceksiniz ve emin olun bizlerden almış olduğunuz hizmetlerden kesinlik ile pişman olmayacaksınız.

ANKARA BAHÇELİEVLER KLİMA SERVİSİ-TAMİRİ


Bahçelievler'de de sizlere hizmet sunmakta olan servisimiz tüm Bahçelievler geneli hizmet sağlıyor ve aynı gün servis olanağı ile de içerisinde bulunuş olduğunuz mağdur durumdan sizleri en hızlı şekilde kurtarmaktadır.
klima servisi
Klima Bakım ve Klima Tamir konusunda uzman olan personelleri ile hizmet vermekte olan Ankara Bahçelievler Klima Servisimiz garanti kapsamından çıkan tüm cihazlarınız için hizmet sunmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin tek yapması gereken Ankara Bahçelievler Klima Servisi ile iletişime geçerek firmamıza arıza kaydı bırakmak olacaktır. Gönül rahatlığı izle bizleri arayabilir ve firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Firmamız sizlere ayrıca Kombi Bakım hizmeti de vermektedir.

ANKARA DAİKİN KLİMA


Birçok marka klimalar için hizmet sunmakta olan firmamız ayrıca sizler için oldukça önemli ve kaliteli işiler çıkartan DAİKİN marka cihazlarınız içinde hizmet sağlamaktadır. Garanti kapsamından çıkan cihazlarınız için en az DAİKİN yetkili servis kadar kaliteli ve güvenilir çalışmakta olan Klima Servisimizi arayabilir ve cihazlarınızın sorununu giderebilirsiniz.
daikin klima servisi
Klima markaları arasında önemli yeri olan ve birçok ilke imza atmış bu marka cihazlarınız için daima kesintisiz ve kaliteli hizmetlerimizi sizlere sunmaya devam ediyoruz. Firmamız sizlerin hep en iyisini hak ettiğini düşünerek hareket ediyor ve kendini bu konuda geliştirmeye de devam etmektedir.

Sizlerde her model DAİKİN klimalar ile alakalı problemleriniz için bizleri arayabilir ve firmamızdan en kaliteli ve en uygun fiyatlara hizmet alabilirsiniz.

ANKARA ETİMESGUT KLİMA SERVİSİ


Ankara' da pek çok semt ve ilçede hizmet verdiğimiz gibi Etimesgut geneli de hizmet vermekte olan firmamız klima ile alakalı her konuda sizlere yardımcı oluyor ve cihazlarınızın bakım ve onarım işlemleri ile alakalı olarak sizlere yardımcı olmaktadır.

Bizler klimalar için daima en iyi ve en güvenilir hizmet sağlıyoruz. Firma olarak Misyonumuz her daim Müşteri Memnuniyeti olmuştur. Bu doğrultuda elimizden geleni yapmakta olan Ankara Etimesgut Klima Servisi olarak Etimesgut başta olmak üzere Ankara' da bulunan her ilçe için aynı kalitede hizmet sürdürüyoruz.
Etimesgut Klima Servisi
Firmamız Ankara Klima Servisi olarak yılın 365 günü de sizler için hizmet veriyor ve vermeye de devam edeceğimizi düşünüyoruz. Tüm klima işlemleriniz ile alakalı olarak mutlaka bizleri arayın sizin ile iletişime geçelim. Sizlere Petek Temizleme hizmeti de veriyoruz.

İstanbulda Klima Arıza Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler:Adalar, Arnavutköy, Boğazköy, Bolluca, Haraççı, Taşoluk, Ataşehir, Atatürk, ferhatpaşa, İçerenköy, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mustafakemal, Örnek, Yeniçamlıca, Yenisahra, Avcılar, Ambarlı, Avcılar, Firuzköy, Gümüşpala, Bağcılar Bağcılar, Barbaros, Demirkapı, Güneşli, Hürriyet, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Bahçelievler, Bahçelievler, Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Bakırköy, Ataköy, Cevizlik, Florya, Kartaltepe, Yeşilköy, Zeytinlik,Zuhuratbaba, Başakşehir, Altınşehir, Bahçeşehir, Başakşehir, İkitelli, Bayrampaşa, Altıntepsi, Muratpaşa, Numunebağ, Yıldırım, Beşiktaş, Abbasağa, Akatlar, Arnavutköy, Bebek, Etiler, Gayrettepe, Levazım Levent, Ortaköy, Türkali, Beykoz, anadoluhisarı, Beykoz Çavuşbaşı, Çubuklu, Göksu, Paşabahçe, Tokatköy, Beylikdüzü, Gürpınar, Kavaklı, Yakuplu, Beyoğlu, Arapcami, Cihangir, Halıcıoğlu, İstiklal, Kasımpaşa, Kemankeş, Pürtelaş, Taksim, Tarlabaşı, büyükçekmece, Celaliye (Kamiloba), Kumburgaz, Mimarsinan, Tepecik, Çekmeköy, Çekmeköy, Ömerli, Taşdelen, Esenler, Atışalanı, Esenler, Karabayır, Sanayi, Esenyurt Ardıçlıevler, Esenyurt, Haramidere, İncirtepe, Kıraç, Mehterçeşme, Saadetdere, Eyüp, Alibeyköy, Çırçır, Eyüp Göktürk, Rami, Yeşilpınar, fatih, Aksaray, Beyazıt, Eminönü, Fener, Haseki, Karagümrük, Kocamustafapaşa Kumkapı, Mahmutpaşa, Sirkeci, sultanahmet, Şehremini, Tahtakale, Vefa, Gaziosmanpaşa, Fevziçakmak Gaziosmanpaşa, Küçükköy, Yıldıztabya, Güngören, Güngören, Merter, Sanayi, Tozkoparan, kadıköy Bostancı, caddebostan, Caferağa, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Ondokuzmayıs(19 Mayıs), Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedit, Suadiye, Kağıthane, Çağlayan, Çeliktepe Gültepe, Gürsel, Hamidiye, Kağıthane, Seyrantepe, Şirintepe, Kartal, Atalar, Esentepe, Kartal, Orhantepe soğanlık,Topselvi, uğurmumcu, Yakacık, Küçükçekmece, Atakent, Halkalı,Küçükçekmece , Sefaköy Maltepe, Aydınevler, Büyükbakkalköy, Cevizli, Feyzullah, Gülsuyu, İdealtepe, Küçükyalı, Yalı, Zümrütevler, pendik Bahçelievler, Çamçeşme, Çarşı, Dolayoba, Esenyalı, şeyhli, Yayalar, Yenişehir, sancaktepe, Eyüpsultan, Osmangazi, Sarıgazi, Yenidoğan,sarıyer, Bahçeköy, Büyükdere, Emirgan, İstinye, Merkez Köyler, Rumelihisarı, Sarıyer Tarabya, Yeniköy, silivri, Çanta, Merkez Köyler, Selimpaşa, Silivri, sultanbeyli, Mehmetakif, Mimarsinan, Necipfazıl, Turgutreis, Sultangazi, Cebeci, Sultançiftliği, Zübeydehanım, Şişli, 19 Mayıs, Ayazağa, Bozkurt, Cumhuriyet Duatepe, Esentepe, Feriköy, Halaskargazi, Halideedip, Harbiye, Maslak, Mecidiyeköy, Meşrutiyet, Okmeydanı Pangaltı, Şişli, Teşvikiye, tuzla, Akfırat, Aydınlı, İçmeler, İstasyon, Mimarsinan, Orhanlı, Tersaneler, ÜmraniyeAşağıdudullu, Atakent, Atatürk, Çakmak, Esenşehir, ıhlamurkuyu, İnkılap, kazımkarabekir, Merkez Köyler Namıkkemal, Yukarıdudullu, Üsküdar, Acıbadem, Altunizade, Bahçelievler, Beylerbeyi, Bulgurlu, Cumhuriyet Çengelköy, Ferah, Kandilli, Kirazlıtepe, Kuzguncuk, Mimarsinan, Muratreis, Selimiye, Ünalan, Yavuztürk, Zeytinburnu, Çırpıcı, Seyitnizam, Telsiz, Topkapı

Ankarada Klima Arıza Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş,Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Gaziosmanpaşa(gop), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan

Ankara Keçiören Klima Arıza Servisi 444 28 46 için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Sanatoryum, Esertepe, Yayla, Etlik, İncirli, Kalaba, Ufuktepe, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Şenlik, Güçlükaya, Dutluk, Yükseltepe, Atapark, Ayvalı, Subayevleri, Kızlarpınarı, Kardeşler, Kuşcağız, Siteler, Şentepe, Pursaklar, Hasköy, Ondokuz MayısAnkara Yenimahalle Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Batıkent, Eryaman, Elvankent Çayyolu, Demetevler, İvedik, Ostim, Şaşmaz, Türkkonut, Ümitköy, YükseltepeAnkara Pursaklar Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Saray Akyurt, Cubuk, Altınova BağlumAntalyada Sincan Etimesgut ve Gölbaşı genelideKombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler:

Antalya Klima Arıza Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Konyaaltı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Bursa Klima Arıza Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Güzelyalı, Nülüfer, Hamitler, Özlüce, Ertuğrul, altınşehir, Beşevler, Üçevler, Çalı Mahallesi, Hasanağa, Balat, Nülüfer Köy, Balat, Hamitler, Emek Mahallesi, Yunus Eli Mahallesi, Fetiye Mahallesi, İhsaniye, Yenikaraman, Hürriyet Mahallesi, Çekirge, Kültür Mah.,Kükürtlü, Başaran, Gülbahçe, Küçükbalıklı, Bahar Mahallesi, Altınova, Hacıvat, Gürsu, Görükle, Şirinevler, Esenevler, Doğacınarı, Millet Mahallesi, Vatan Mahallesi, Demirtaş, Cumhuriyet Mahallesi, Sakarya, Alemdar, Soğanlı, Panayır, Bademli, Çamlıca Mahallesi, Ovat Köy, 100. Yıl Alemdar, Konak

İzmirde Klima Arıza Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmirKocaeli İzmitde Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler:İzmit, Başiskele, Gölcük, Dilovası, Gölcük, Karamürsel, Derince, Kartepe Hizmet Verilen Mahalleler 28 Haziran, Akarca, Akçakoca, Akmeşe Atatürk, Akmeşe Cumhuriyet, Akpınar, Alikahya Atatürk, Alikahya Cumhuriyet, Alikahya Fatih, Alikahya Merkez, Ambarcı, Arızlı, Arpalıkihsaniye, Ayazma, Bağlıca, Balören, Bayraktar, Bekirdere, Biberoğlu, Böğürgen, Bulduk, Cedit, Cumhuriyet, Çağırgan, Çavuşoğlu, Çayırköy, Çubuklubala, ubukluosmaniye, Çukurbağ, Dağköy, Doğan, Durhasan, Düğmeciler, Emirhan, Erenler, Eseler, Fatih, Fethiye, Fevzi Çakmak, Gedikli, Gökçeören, Gülbahçe Kadriye, Gültepe, Gündoğdu, Güvercinlik, Hacıhasan, Hacıhızır, Hakaniye, Hasancıklar, Hatipköy, Kabaoğlu, Kadıköy, Karaabdülbaki, Karabaş, Karadenizliler, Kaynarca, Kemalpaşa, Kısalar, Kocatepe, Kozluca, Kozluk, Körfez, Kulfallı, Kulmahmut, Kurtdere, Kuruçeşme Fatih, M.Alipaşa, Malta, Mecidiye, Nebihoca, Orhan, Orhaniye, Ortaburun, Ömerağa, Sanayi, Sapakpınar, Sarışeyh, Sekbanlı, Sepetçi, Serdar, Sultaniye, Süleymaniye, Süverler, Şahinler, Şirintepe, Tavşantepe, Tepecik, Tepeköy, Terzibayırı, Topçular, Turgut, Tüysüzler, Veliahmet, Yahyakaptan, Yassıbağ, Yeni, Yenice, Yenidoğan, Yenişehir, Yeşilova, Zabıtan, Zeytinburnu Mahallesi.

Kocaeli Klima Arıza Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Gebze Mahalleleri, Ademyavuz Mahallesi, Arapçeşme Mahallesi, Barış, Beylikbağı Mahallesi, Cumhuriyet, Gaziler, Güzeller, Hacıhalil, Hürriyet Mahallesi İnönü Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kirazpınar Mahallesi, Köşklüçeşme Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Mustafapaşa Mahallesi, Osmanyılmaz Mahallesi, Sultanorhan, Tatlıkuyu, Ulus, Yavuzselim Mahallesi, Yenikent MahallesiPetek Temizliği Fiyatları Petek temizleme, Kombi Bakımı tamiri Servisi Servisleri yada Kombi Tamircisi için Hizmet Verdiğimiz Markalardan bazıları Tamiri Bakımını Yaptığımız Kombi servisi hizmeti için bazı Markalar; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Daikin, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, BuderusKlima Tamiri Bakımı Montajı Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, SamsungBeyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Delux, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, Aeg, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint,Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış