Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Ankara Sincan Klima Servisi 444 9 587

ANKARA SİNCAN KLİMA BAKIM SERVİSİ

444 95 87


Klimaların yaşamızda ki olumlu etkileri onları uzun süre hayatımızda en çok kullanılan eşya yapmıştır.Klimanın sorunsuz ve verimli performans sergileyerek çalışması her klima kullanıcısı için genel istekdir. Klima bakımı belirli periyortlarla yapılması klimada ki çalışma verimini otomatik olarak artıracaktir. Klimanın olağan süresinide eksrta uzatacaktır.
Klima bakımı neden gereklidir? Klima bakımı neden önemlidir sorusunun kısaca cevabını yanıtlayalım.

- Klima bakımı sağlığınız için önemlidir.

- Birçok hastalıktan korunmanız için, hayati riskleri ortadan kaldırır.

- Yapılan klima bakımı kötü kokulardan, polen ve bakterilerden arınmış temiz bir hava solumanıza yardımcı olur.

- Düzenli olarak yapılan bakım klimanızın verimini ve ömrünü uzatır.

- Yapılan bakım klimanızın ansızın sık sık arızalanmasının önüne geçer.

- Yapılan klima bakımı yüksek enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Klimada ki bakımın mutlaka uzman servis işinde yetkili servis veya garanti güvence veren servis yerlerini tercih ediniz. Klima bakım Servisimiz Ankara da genel olarak tüm semt ve ilçlere hizmet veriyoruz. Klima bakımı tamiri konusunda her biri sertifika sahibi uzman personelllerimiz ile Sincan Klima servisimizde aradığınız tüm servis desteğini bulabilirsiniz.
Klima bakımları insan sağlığı için önemli olduğu için klima kullanımı kullanımı için uygun biçimde kullanmak kullanan kişi açısından yararlı olacaktır. .Klimanın kullanıldığı alanlarda gözle görülmeyen tozlar,parteküller klima önünde bulunan filtrelerden geçerek,zamanla evaparatör / kondenser (iç ünite) üzerine yapışmaktadır.

İç ünite drenaj tavasında uzun süre kaldığındada lajyoner hastalığı olarak bilinen bakterinin oluşması zemin hazırlar.Bu hastalık yüksek ateş ile ölümcül sonuçlara neden olabilmektedir.Şayet peryodik bakımları yapılması durumunda bu durumun önüne geçilmekte ve cihazperformansı direkt etkilenmektedir. Ayrıca Ankara Samsung Klima Servisi yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.


KLİMA BAKIM FİYATLARI SİNCAN ANKARA


Klimaların düzenli kulanılması bakımlarının aksatılmadan uzman servislere yaptırılması klimanın verimini otmatik olarak artırırve kullanım süresini ekstra uzamasına sebepolacaktır. Hijyenik açıdan hem de cihazınızın ömrünün uzun olması açısından özel kimyasallar ilaçlar ile Sincan Klima Bakım firmamızca yapılmaktadır.
Düzenli bir şekilde yılda iki kere uygulandığı zaman cihazların arızalanmamasının önüne geçilmesi için yüksek tedbir alınmış olur. Cihazınızın sorunsuz çalışması için periyodik bakımlarının yapılması gerekir, Bakımlarının ihmal edilmesi aksatılmöası durumlarında;

- Performansı kaybı yaşanır.

- Enerji sarfiyatı %30- 40 artış görülür.

- Hoş olmayan kokular meydana gelir.

- Kompresörü düzensiz çalışacağından klimanın ömrü azalır. Kısa vadede maliyetlerin dahada artmasına neden olur.

- Klimanız ideal filtreleme yapamayacağından toz, partiküller ortamda kalır. Baş ağrısı,sinüzit, kronik yorgunluk, burun tıkanıklığı kanaması, yüz felci, alerji ve lejyoner gibi hastalıklara sebep olmaktadır.

- Elektrik tesisatında oluşacak oksitlenmeler daha büyük arızalara neden olur. Kliamalrın her türlü sorunu için bize
Sincan Klima Bakım Servisimize güvenebilirsiniz. Ayrıca Ankara Çankaya Klima Teknik servisi yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz
.

SİNCAN GARANTİLİ KLİMA BAKIM SERVİSLERİ


Sincan Klima bakım servisimizde her işlme her hizmet müşteri memnuniyetinde yapılır. Klimaların markası modeli ne olursa olsun hızlı ve kaliteli servis hizmetimiz ile sizlere en iyi klima bakım onarımı uzman kadromuz ile yapıyoruz.

Klima bakımları yapılırken en önemli olan işlem filtre temizliğidir. Hava çekip üflemek ile görevli olan filtreler, hava sirkülasyonu sağlayan klimalar da filtreler bulunduğumuz ortamda temiz hava dolaşmasını sağlar.

Uzun süre değiştirilmeden kullanılan klima filtreleri ise ortamda solunan hava kalitesini düşürür, sağlık sorunlarına yol açar, verimli olarak ısıtma/soğutma yapmasını engeller. Klimada ki her türlü arıza ve genel bakım işlemleriniz için Sincan Garantili Klima Servisimizi haftanın her günü pazarları dahi arayarak istek ve taleplerinizi iletebilirisniz.Klimaya yapılan her işlem için bir yıl garanti süresi veren servisimiz memnuniyet garantili klima ve diğer beyaz eşya tamirleri yapmaktadır.


Memnun kalmadığınız durumlarda para iadesi yada cihazın tekrar bakımı ve onarımı servisimiz tarafından sağlanmaktadır. Yaz veya kışın klima kullanımı Sincan Klima Bakım servisimiz de klima bakımları oldukça uygun hesaplı cep yakmayacak fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Uygun fiyatlar ile, en iyi kaliteli klima bakımı için ne marka klima kullanırsanız kullanın bizleri klima bakım temizleme montaj bakım fiyatları 2020 için Sincan Klima Bakım servisimizi arayabilirsiniz. Ayrıca Blyss Klima servisi yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.
Ankara Sincan Klima Servisi 444 9 587 olarak hizmet verdiğimiz semtler;

Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
ZerdalitepeYorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış