Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Ariston Klima Bakım Tamir Servisi Çankaya 444 2 846

Ariston Klima Teknik Servisi Çankaya

444 2 846

Ariston Klima bakım tamir servisi için 444 2 846 telefon numarasını arayarak arıza kaydı bırakabilir deneyimli ve işinin ehli olan ustalarımızdan sizlerde kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Ariston Çankaya klima bakım tamir servisimiz sizler için Çankaya bölgesinde uzun yıllardan bu yana hizmet vermekte olup Ariston markalı klima cihazlarınızın bakım tamir ve montaj işlemleri ile ilgileniyor.

Çankaya en yakın klima servisi olarak ustalarımız klima bakım işlemlerini diğer klima bakım servislerine göre çok daha uygun fiyatlı bir şekilde yaparak en iyi klima bakım servisleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.Ariston markasının üretmiş oldukları klima cihazları düzenli kullanımları ve düzenli bir şekilde bakım işlemleri yapılmış oldukları takdirde uzun yıllar boyunca sorunsuz sıkıntısız bir şekilde kullanımlarını da sağlayabilirsiniz.

Klima cihazlarımız bizler için oldukça önemli Ankara Çankaya'da yaz ayları oldukça sıcak ve kurak geçiyor bundan ötürü de Ariston klima cihazlarımıza ihtiyaç duyuyoruz.

Klima cihazlarımıza düzenli bakım yaptırmadığımız takdirde klima cihazlarımız temiz havaya kirli hava yayarak bizlere zarar vermektedir, aynı zamanda da bakım işlemleri zamanında yapılmayan klima cihazlarımız hiç ummadığmız anlarda bizleri çeşitli arızalar ile karşı karşıya bırakabilmektedir.

Aynı zamanda Arçelik Servisi Batıkent başlıklı içerik yazımızı sizlerinde okumasını tavsiye ediyoruz.

Ariston Klima Bakımı Nasıl Yapılır

Ariston markalı klima cihazlarımıza klima bakımı yaptırmak, enerji verimliliğini artırmak ve odalarımızı sağlıksız hava ile doldurma riskini ortadan kaldırmak için oldukça önemli bir işlemdir ve klima bakım işlemlerini güvenilir Klima bakım ustalarına yaptırmanız da bir o kadar önemli.
Çankaya Ariston Klima bakım ustalarımız klima bakım işlemlerini aşağıda belirtmiş olduğumuz şekilde yapmaktadır;

-Ariston klimanın iç ünite (evaporatör) kimyasal ilaçlarla yıkanmalıdır.
-Ariston klimanın iç ünite fan kanatçıkları mutlaka çok iyi şekilde temizlenmelidir.
-Ariston klimanın iç ünite filtresi çok iyi temizlenmelidir.
-Ariston klimanın gaz ölçümleri yapılmalı, eksik gaz miktarı ilave edilmelidir.
-Ariston klimanın elektronik kartın tozları temizlenmelidir.
-Ariston klimanın elektrik kablo bağlantı uçları kontrol edilmelidir.
-Ariston klimanın dış ünite (kondanser) kimyasal ilaçlarla yıkanmalıdır.
-Ariston klimanın drenaj tavası ve borusu temizlenmelidir.
-Ariston klimanın dış ünite de alçak ve yüksek basınç kontrolu yapılmalıdır.
-Ariston klimanın bakır boru bağlantıları ve izolasyonu kontrol edilmelidir.

Ariston klima bakım ustalarımız genel olarak klima bakım işlemlerini yukarıda belirtmiş olduğumuz şekilde yapmaktadır.

Aynı zamanda klima bakım ustalarımız klima cihazlarınızın bakım ve tamir işlemleri sırasında eğer ki klima cihazlarınızda herhangi bir arızalı parça durumu var ise arızalı parçayı orijinal parça ile değiştiriyor ve değiştirmiş oldukları her parça için 1 yıl orijinal yedek parça garantisi hizmeti sunmaktadırlar.

Garantili klima bakım tamir servisimizden hizmet almak için haftanın 7 günü boyunca 444 2 846 telefon numarasından bizlere ulaşım sağlayabilir klima cihazlarınızın bakım tamir işlemlerini de yaptırabilirsiniz.

Aynı zamanda Baymak Klima Servisi Ankara başlıklı içerik yazımızı sizlerinde okumasını tavsiye ediyoruz.

Çankaya Ariston Klima Bakım Fiyatları

Aslında klima cihazlarımızın bakım işlemleri, klimanın ana temizliği, kış mevsiminde cihaza toz ve kirin girmesini en iyi şekilde önlemek için sezon sonunda, Eylül / Ekim aylarına kadar yapılmasını Çankaya klima bakım ustalarımız tavsiye etmektedir. Ve Ariston klima cihazınızın ömrünü uzatmak için, kış ayların da bakım yaptırmış olduğunuz takdirde çok daha uygun fiyatlar ile klima bakımı yaptırabilirsiniz.

Çankaya da oldukça fazla klima bakım merkezi, klima bakım ustası, klima bakım servisleri bulunmaktadır ve müşteriler genel olarak klima bakım fiyatlarını bilmedikleri için ilk ulaşım sağlamış oldukları klima bakım ustasından hizmet almaktadırlar.Klima bakımı yaptırmadan önce Çankaya klima bakım ustalarını telefon ile tek tek arayarak klima bakım fiyatları hakkında ortalama bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çankaya Klima bakım ustalarımızın belirlemiş oldukları klima bakım fiyatları ise 100-150 tl arasında değişiklik göstermektedir.

2020 güncel klima bakım fiyatları
için 444 2 846 telefon numarasından klima bakım tamir merkezimizi arayarak güncel klima bakım fiyatlarımız hakkında sizlerde detaylı bilgi edinebilir ve deneyimli klima bakım ustalarımızdan yardım alabilirsiniz.

Aynı zamanda Ankara Kombi Bakım Tamir Servisleri başlıklı içerik yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.


Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış