Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Eskişehir Klima Servisi 444 95 87

ESKİŞEHİR KLİMA TEKNİK SERVİSLERİ


Arıza Kaydı Bırakmak İçin Telefon Numarası;

444 95 87

İnsanların yaşam alanlarında gün geçtikçe gelişen ve yenilenen pek çok elektronik cihazlar vardır. Bu elektronik cihazlar sayesinde daha rahat ve daha konforlu bir yaşam kapıları bizler için aralanmış olduğu için daha rahat ve kaliteli şekilde yaşanmaktadır. Aslında geniş anlamda bakmış olduğumuzda elektronik cihazlar insanların her yaşam alanında olan cihazlardır.

Bu elektronik cihazlar arasında yerini alan ve kendi sektöründe ileri bir seviyeye gelen Beyaz Eşyalar olmaz ise olmaz cihazlarımız arasında yer almaktadır. Bir ev veya iş yeri hatta araç içlerimize kadar bizlere nüfus eden bu cihazların yokluğunda zorluk çekiyor hatta birçok işimizde aksamalar yaşamaya sebep olmaktayız.
klima bakım servisi
Isıtma Sistemleri ve Soğutma sistemleri üzerine kurulu olan Klimalarda Beyaz Eşyalarımız içinde yer alan yıl boyu kullanmış olduğumuz teknoloji harikası cihazlarımız arasında yer almaktadır. Kışın soğuktan koruyan, yazın ise bunaltıcı sıcağından nefes almamızı sağlayan bu harika cihazlar bizlerin hayatına adeta renk katmış ve bizleri pek çok zahmet gerektirici unsurdan da korumuştur.

Ülke genelinde kullanılan bu cihazlar elbette ki Eskişehir genelinde de kullanılan ve Eskişehir halkına kalite getiren cihazlar içinde yer almaktadır. Firmamız Eskişehir Klima Teknik Servisleri olarak siz değerli Klima Kullanıcıları için garantiden çıkan her marka ve her model klimalar ile alakalı garantili ve kaliteli şekilde hizmet olanağı sunmaktaolan Klima Servisi bünyesinde bizlere ulaşabililir ve bilgi alabilirsiniz.

ESKİŞEHİR KLİMA BAKIM SERVİSLERİ


Klimalar devamlı kullanılan cihazlar arasında yer almaktadır. Bizler Kombileri yoğun kış mevsiminde kullanırız. Yaz ayları hiç diyecek kadar az kullandığımız için Klimalar Kombilere oran ile daha çok bakım yapılması gereken cihazlarımız arasında yer almaktadır. Klimalar hem gaz ile çalıştığı için hem de yaz kış işlev gördüğü için yılda asgari 2 kez mutlaka bakım yapılması gereken elektronik cihazlarımız arasında yer almaktadır.

Klima Bakım oldukça önemli olmak ile beraber yapılmadığında bizlere olumsuz yaptırımları ile karşımıza çıkabilir ve bizleri maddi manevi ciddi derece de zarar sokacağı gibi konfor açısından da mağdur edecektir. Klima Bakım işlemleri yapılmaz ise;
klima bakım servisi
• Klima Bakımı Yapılmazsa Klima Termostatı Bozulabilir,
• Klima Bakımı Yapılmazsa Klimalar Su Akıtmaya Başlayabilir,
• Klima Bakımı Yapılmazsa Kondenser Tıkanabilir,
• Klima Bakımı Yapılmazsa Fan Arızaları Oluşabilir,
• Klima Bakımı Yapılmazsa Sağlık Sorunları Ortaya Çıkabilir,

Klima Bakım yapılmadığında bu ve buna benzer pek çok durum ile karşı karşıya kalabilir ve cihazlarınızı tamamı ile kaybetme durumuna ulaşabilir ve en kaliteli şekilde bilgi alama olanağı yakalayabilirsiniz.

Klima Bakım sağlığımızı da ciddi derecede etkilediği için oldukça önemli olan konular arasında yer almaktadır. Periyodik bir şekilde klima bakımı yaptırmayan klima kullanıcıları; klima filtrelerindeki tıkanıklık sonucunda çeşitli sağlık sorunlarına maruz kalabilirler. Klima cihazlarının bakımının yapılmaması sonucu dolaşımdaki havanın kalitesi azalır. Klima sistemlerinin içine filtrelere nüfuz eden tozlar ve pislikler; astım, alerji ve sinüzit gibi solunum fonksiyonlarını azaltan sağlık sorunlarının oluşumunu tetikleyebilirler.

ESKİŞEHİR KLİMA TAMİR SERVİSLERİ


Eskişehir bölgesinde bulunan firmamız sizlere Klima Bakım yanı sıra Klima Tamiri ile alakalı da kaliteli ve garantili şekilde hizmet olanağı sunmaktadır. Klima Bakım yapılmadığında kaçınılmaz son olarak Klima Arızaları ile karşı karşıya kalacak ve mağduriyet yaşayacaksınız. Bu neden ile bakım son derece önemli olmak ile beraber düzenli bakımlarının yapılmasında fayda vardır.

Klima Tamir de oldukça önemli olduğu için bu konuda özen titizlik ile yapılmasında fayda vardır. Klima Tamir işlemi herkesin yapabileceği bir işlem olmadı için arıza durumuna düşen klimaların tamiri yaptırmadan önce firmayı dikkatli şekilde araştırmakta fayda vardır.
klima bakım servisi
Firmamız Eskişehir genelinde sizlere Klima Tamir konusunda daima kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan Eskişehir Klima Tamir Servisleri olarak cihaz tamir işlerini en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Firmamız modeli ve markası ne olursa olsun arıza durumuna düşen her model ve her tip klimalar için sizlere garantili şekilde hizmet sunmaktadır.

Sizlerde arıza durumuna düşen Klimalar için endişeye kapılmadan firmamızı arayabilir ve yaşam alanınızda yer alan cihaz onarımları için bizlerden Teknik Destek talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Çağrı Merkezi iletişim numaralarımızdan firmamız ile bağlantı kurmak olacaktır.

KLİMA BAKIMI NASIL YAPILIR?


Klima Bakım işlemleri kolay yapılmadığı için özen ve titizlik gerektiren konular arasında yer almaktadır. Klima Bakım herkesin evinde kendi yapabileceği bir işlem olmadığı için bu konu ile alakalı mutlaka bilgi sahibi olan Teknik Servis den hizmet alınmasında fayda vardır. Ü

Firmamızın en çok karşılaştığı sorulardan biri olan Klima Bakımı Nasıl Yapılır? Sorusunun cevabını verecek olur isek şayet şu şekilde sıralayabiliriz;
klima bakım servisi
• Cihazın dış temizliği yapılır.
• Cihazın ısı değiştirgeci si temizlenir.
• Soğutucu akışkan kaçak kontrolü yapılır.
• Cihazın filtre temizliği yapılır.
• Soğutucu akışkan kaçak kontrolü yapılır.
• Cihazın iç temizliği yapılır.
• Soğutucu akışkan kaçakları kontrol edilir.
• Bakır boru izolasyonu kontrol edilir.
• Ek yerlerinde sızdırmazlık kontrolü yapılır.
• Drenaj hattını sabitlemek veya taşımak için kullanılan kelepçe kontrolü yapılır
• Cihazların çalışma değerleri kaydedilir.
• Dış ve İç hava sıcaklık değerleri alınır,
• Yüksek ve alçak basınç değerleri,
• Sistemin Elektriksel verileri kaydedilir,
• Son olarak cihaz çalışır bir şekilde kullanıcıya teslim edilir.


Tüm bunları sorunsuz bir şekilde yapmak için firmamız Eskişehir Klima Servisi kapsamında bizleri arayabilir ve en kaliteli şekilde hizmetlerimizden yarar sağlayabilirsiniz. Firmamız bu konuda uzman ve teknik bilgiye sahip personelleri ile sizlere en iyi şekilde yerine getiriyor ve ihtiyaçlarınızı eksiksiz olarak yerine getirebilirsiniz. Bu konuda uzman olan personellerimiz sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

2019 KLİMA BAKIM FİYATLARI?


Klima bakım ile alakalı karşı karşıya kalmış olduğumuz sorulardan bir tanesi olan Klima Bakım Fiyatlarıdır. Klima Bakımları yılda 2 kez yapıldığı için Klima kullanıcıları bu konuda sorumsuz ve özensiz davrandıkları için pek çok olumsuz durum ile de karşı karşıya kalma oranları yüksektir.

Her yıl olduğu gibi 2019 yılında da Klima Bakım fiyatları elbette ki güncellenecek ve değişecektir. Piyasa şartlarına bakmış olduğumuzda Klima Bakım Fiyatları değişkenlik gösterebilir. Aslında bu piyasa da bulunan firmaların yapmış olduğu bir algı operasyonudur. Bunları dikkate almadan önce firmaya dikkat etmemiz gerekmektedir. Önemli olan fiyat değil bakım işlemini yapan firmanın kalitesidir.
klima tamir servisi
Günümüzde 2019 Klima Bakım Fiyatlarına bakmış olduğumuzda fiyatlar inişli çıkışlı olduğunu görmekteyiz. Klima Bakım Fiyatları yüksek olduğun aklınıza firma iyi yapıyor ya da Klima Bakım Fiyatları düşük olduğunda aklınıza kesinlik ile kötü yapıyor gelmesin. Ucuza yapan ama işini düzgün yapan firma olduğu gibi pahalı yapıp cihazınıza bakım yapıyorum diye bozan firmalarda günümüzde kol gezmektedir.

Bizler Eskişehir geneli sizlere hizmet sağlamakta olan Eskişehir Klima Teknik Servisi olarak cihazlarınıza en kaliteli şekilde bakım yapıyor ve en uygun Klima Bakım Ücretlerini sizlere sunarak bütçenizi sarsmadan hizmet vermekteyiz. Alanında uzman ve profesyonel olan firmamızı her daim arayabilir ve kaliteli şekilde bilgi alma olanağı yakalayabilirsiniz.

KLİMA MONTAJ DE MONTAJ TAŞIMA ÜCRETLERİ?


Yazın bunaltıcı sıcağı, kışın sert soğuğundan kurtulmak için aldığınız klimaları direk fişe takıyım çalıştırayım gibi bir işlem olduğu için direk kullanabileceğiniz bir cihaz değildir. Eğer kendim kuruyum derseniz bu konu ile alakalı olarak büyük oranda yanlış yapmış olursunuz. Klima taşıma olduğunda veya il montaj da kesinlik ile kendiniz müdahale etmeden bu konuda bilgi sahibi uzman bir Teknik Servisten mutlaka yardım almanız gerekmektedir.

Klima montaj ve Klima De Montaj işlemi profesyonellik gerektiren bir işlem olduğu için Klimadan anlayan servislerin yapmasında fayda vardır. Aksi durumda maddi ve manevi olarak büyük oranda zarar edebilir ve cihazı kullanamayacak bir hale getirebilirsiniz.
Klima taşıma
Klima Montaj ve Klima Taşıma ile alakalı en çok merak konusu olan sorulardan bir tanesi Klima Taşıma Ücreti Ne Kadar ve Klima Montaj Fiyatları gibi sorular olmaktadır. Bizler Eskişehir bölgesinde bulunan Eskişehir Klima Teknik Servisi olarak bizleri 2019 Güncel Klima Taşıma Fiyatlarımız hakkında daha detaylı şekilde bilgi almak için arayabilir ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Firmamız Eskişehir genelinde sizlere hizmet veriyor ve marka model ayrımı yapmadan Klimalarınızı en sağlıklı ve güvenilir şekilde taşıma montaj işlemlerini yerine getirerek cihazlarınızın sorunsuz bir şekilde çalışması için elinden gelenin en iyisini hedeflemektedir. Tüm bunlar ile alakalı bizleri daima arayabilir ve kaliteli şekilde bilgi alabilirsiniz.

Eskişehir Eskişehir Klima Servisi 444 95 87 olarak hizmet verdiğimiz ilçeler;

Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Seyitgazi ve Sivrihisar'dır.


Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış