Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Vestel Klima Özel Servisi Ankara 444 9 587

ANKARA VESTEL KLİMA TEKNİK SERVİSİ


Arıza Kaydı Bırakmak İçin Telefon Numarası;

444 9 587

İnsan yaşantısında gün geçtikçe pek çok zorunlu ihtiyacı vardır. Bu zorunlu ihtiyaçlarda kendi arasında bölümlere ayrılabilir tabi. Olmazsa yaşamadıklarımız veya olmadığında rahat ve konforlu şekilde yaşayamadığımız gibi. Misal ekmek su bunlarsız yaşayamayız. Zorunlu ve temel ihtiyaçları arasında yer almaktadır. Fakat teknolojinin ilerlemesi ile bu ihtiyaçlarımız gibi pek çok elektronik cihaz insan yaşantısında yerini almıştır.

Bu cihazlar arasında yer alan bir diğer elektronik eşya da klimalardır. Klimalar geçmişten günümüze bakmış olduğumuzda ilk çıktığı zamanlar lüks ihtiyaç gibi olsa da şu an günümüze bakmış olduğumuzda da zorunlu denebilecek cihazlarımız arasında yer almaktadır. Özellikle de sahil kenarı illerimiz için zorunlu da diyebiliriz.
Vestel Beyaz Eşya Servisi
Klimaların yaygın hale gelmesi ile bu alanda pek çok marka çıkmış ve bir yerli üretim olan Vestel markası da klima üretimi ile pek çok cihazını kullanıcı ile buluşmuştur. Ülkemize ekonomik açıdan katkı da sağlayan Vestel ülke genelinde yaşam alanlarında hız ile yerini almıştır.

Firmamız Ankara Vestel Klima Teknik Servisi kapsamında sizlere hizmet sağlamakta olan firmamız garantiden çıkan Vestel marka cihazlarınız için sizlere kaliteli ve güvenilir şekilde Teknik Servis hizmetini sunmaktadır. Firmamız Vestel'den anlayan ve bu konuda tecrübe sahibi kişiler ile çalışıyor tüm Teknik Servis hizmetlerinde ise orijinal yedek parçalar ile hizmet sunmaktadır.

ANKARA VESTEL KLİMA BAKIM ONARIM SERVİSLERİ


Klimalar gaz ile çalışan elektronik cihazlar içerinde yer aldığı için periyodik bir şekilde bakım yapılması gereken cihazlarımız arasında yer almaktadır. Klimaların periyodik bir biçimde bakım yapılması gerekmektedir. Aslında bu tavsiye edilen bir şey değildir. Yapılması zorunlu olan ve gerçekleşmesi gereken işlemlerden yer almaktadır.

Fakat gel gelelim ki Klima Bakım işlemini pek çok klima kullanıcısı önemsememektedir. Bunun kendilerince sebepleri olabilir, lakin en belirgin sebebi ise klima bakımı için ödemiş oldukları ücreti gereksiz bulmalarından kaynaklanmaktadır. Aslında ileride daha büyük maddi zarara girebileceklerinin farkında olsalar bir an önce yapacaklarının farkındayız tabi.
Ankara Vestel Klima Servisi
Klima Bakım yapılmadığında kaçınılmaz son olarak arıza durumuna geçecektir. Bu durumda iyi bir Teknik Servis bulmamız gerekmektedir. Klimalar hassas cihazlar olduğu için kaliteli şekilde yapılmadığında yine arıza verecek ve hatta bozuk olmayan parçalarında bozulmasına etken olacaktır. Bu neden ile Klima Tamiri yapacağınız zaman mutlaka uzman bir servisten yardım almanızda fayda vardır.

Firmamız sizlere Klima Tamir ve Klima Bakım konusunda uzman personeller ile hizmet veriyor ve bünyesinde çalıştırmış olduğu personeller alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Sizlerde klima ile alakalı her tülü bakım onarım işlerinizde gönül rahatlığı ile firmamızdan Teknik Destek talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken firmamız ile iletişim kurmak ve bilgi için arıza kaydı bırakmak olacaktır.

KLİMA BAKIM ÖNEMİ VE SONUÇLARI


Klima Bakımının Önemi hayli fazladır. Klima Bakımının en büyük önemi cihazınızı kesinlik ile daha uzun süre kullanmanız açısından oldukça önemlidir. Klima fiyatları bilindiği oldukça pahalıdır. Ha deyince yeni bir klima almak normal şartlarda ki insanlara ağır gelecektir ve sürekli değiştirilmesi gereken bir cihaz değildir. Bu neden ile oldukça önemli konular içerisinde yer almaktadır.

Klima Bakım işleminin bir diğer önemi de cihazdan daha çok verim almanız açısında önemlidir. Bakım yapılan klimadan her zaman daha çok verim elde edersiniz. Bu verimle de kalmaz elektrik yönünden de oldukça tasarruf edeceğiniz bir fatura ile karşı karşıya kalırsınız.

Bakım yapılman cihazlarınızda hep bir sorun yaşarsınız ve çok sık arıza durumuna geçeceği için sizleri oldukça mağdur eder. Klimalar Bakım yapılmadığında karşı karşıya kalacağımız durumları sıralayacak olursak;
Ankara Vestel Klima Servisi
• Verim düşer,
• Elektrik çok yakar,
• Sağlığımızı etkiler (baş ağrısı, yorgunluk, sinüzit, yüz felci, astım, zatürre vb.),
• Sık sık arıza durumuna geçer,
• Tamir durumun da yüksek derece de masraf açar,
• En önemlisi de ömrü kısalır,


Sizlerde tüm bu gibi sorunlar ile karşı karşıya kalmamak adına firmamız Ankara Vestel Klima Servisi olarak bizim ile iletişim kurabilir ve cihaz bakımlarınızı kaliteli ve güvenilir şekilde yerine getirebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak adına firmamız ile çağrı merkezi numaralarımızdan iletişim kurabilirsiniz.


Ankarada Vestel Klima Özel Servisi Ankara 444 9 587 olarak hizmet verdiğimiz semtler;

Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış