Bakım Onarım Çağrı Merkezi

BORNOVA İZMİR BOSCH KOMBİ SERVİSİ İLETİŞİM TELEFONU 444 2 846

Bosch Servisi Kombi Bakım Fiyatları Bornova İzmir

Bornova da özellikle sıcak su ihtiyacı için oldukça lazım olan Bosch kombiler bizler için oldukça önemlidir. Bosch kombiler kalitesi ile kendi belli etmiş ve bu sektöre adını kazımış bir kombi çeşididir.

İzmir Bornova oldukça gelişmiş bir şehir ve ilçe olarak yoğun tempo üzerinde hayat süreriz. Bu kadar yoğun tempoda çalışırken kombilerimizin ani olarak bozulmaları bizler için oldukça can sıkıcı bir durum olarak boy gösterir.Teknolojinin bizlere sunmuş olduğu bir nimet olan Bosch kombiler sayesinde musluklarımızdan hiçbir zahmette bulunmadan sıcak su akma işlemi sağlanır. Aslında İzmir de fazla sıcak ve nem kaynaklı sürekli olarak duş alma ihtiyacı hissedebiliriz. Bu gibi durumlarda ani olarak bozulan kombiler bizlere oldukça sıkıntıya sokabilirler.

Bu gibi olumsuz durumlar ile karşılaşmamak için kombi bakım işlemlerinizi rutin olarak gerçekleştirmeniz gerekecektir. Uzmanlar tarafından önerilen kombi bakımı için belirlenen süre en az iki yılda bir yapılması yönündedir. Ancak bu süre kullanıma bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Kombi bakım fiyatlarından bahsetmemiz gerekir ise 2019 Eylül ayı itibari ile 90 TL'dir. Sizler de kombi bakımlarınızı yaptırmak ve güncel fiyatlar hakkında bilgi almak isterseniz bizleri 444 2 846 nolu telefon üzerinden arayarak kayıt bırakabilir ve müşteri temsilcilerine aklınıza takılan soruları yöneltebilirsiniz.

Dilerseniz bir önceki BORNOVA İZMİR ARİSTON KOMBİ SERVİSİ yazımız da sizler için derlediğimiz
Bosch Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?


Bosch kombiler çoğu evde ve iş erinde bulunan oldukça kaliteli bir kombi çeşididir. Kombiler kullanım kaynaklı ya da çok uzun süre kullanıldığından dolayı yıprandığı için belli aralıklar da bakıma ihtiyaç duyarlar.

Bosch kombiler aslında çok arıza yapmayan kombiler arasında gösterilebilir ancak bu durum az önce de bahsettiğimiz gibi kullanıma bağlı olarak değişebilir. Gece gündüz çalışan kombilerimiz zaten yaz kış demeden sıcak su ihtiyacı için çalışıyor olurlar. Birde üstüne kış sezonunda peteklerin ısıtılması için bir yük binince haliyle belli zaman aralıklarında bozulabilmektedirler. Aslında bu bozulmaların önüne de ancak kombi bakımlarımızı düzenli olarak yaptırdığımız da geçebiliriz.Kombi bakımı sırasında ilk olarak kombinizin su sızdırıp sızdırmadığına bakılır. Ardından da tüm kombi için kirlenme durumu kontrol edilir. Emniyet kontrolü yapılır ve daha sonra ateşleme otomatiğinin gazı kesme durumuna bakılır. Gaz ayarlarının kontrolü sağlanır.

Bu işlemlerin hepsi bittikten sonra kombinin ısıtma ve sıcak su üretme durumları hakkında detaylı bir inceleme sağlanır ardından ise kombiye ait olan brülör ve yanma kontrolü yapılır. Kombinin birinci ısı eşanjörünün kontrolü sağlanarak kombinin elektrik kasanına bakılır.

Buraya kadar da tüm işlemler bittikten sonra kalorifer ve sıcak su hattı üzerinde bulunan pislik tutucular temizlenir. Filtre temizliği yerine getirilir ve su debisi ayarlarına bakılarak kombi bakım işlemi tamamlanmış olur.

Sizler de kaliteli servisler ile kombi bakım işlemlerinizi gerçekleştirmek isterseniz eğer bizlere 444 2 846 nolu telefon üzerinden çağrı merkezimize ulaşarak kayıt bırakabilirsiniz.

Dilerseniz bir önceki Beylikdüzü Ariston Kombi Servisi yazımız da sizler için derlediğimiz işinize yarayabilecek bilgiler bulunmaktadır. Tıklayarak göz atabilirsiniz.
Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış