Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Kombi Bakımı Gerekli mi Her Yıl Yapılmalı mı? 444 28 46

KOMBİ BAKIMI FİLTRE TEMİZLİĞİ

Arıza Kaydı Bırakmak İçin :
444 28 46
Watsap Hattımız : 0 554 166 18 68


Kombi bizler için önemli bir cihazdır özellikle kışları vazgeçilmez ihtiyacımızdır. Hayatımızı kolaylaştıran bacalı kombiler, hermetik kombiler ve yoğuşmalı kombileri Türkiyenin 4 köşesinde kullanılmaktadır. Aynı zamanda yurt dışında da kışları sürekli kullanılan cihazlar arasındadır. Kombi Bakımı makalemizi detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ederim

KOMBİ BAKIMI FİLTRE TEMİZLİĞİ

Kombi cihazları bizler için vazgeçilmez bir hal almıştır. Çünkü insanlar artık konforlu ve rahat hayat istedikleri için teknoloji geliştikçe insanların konforu daha da artmaktadır. Kombi cihazları bizler için ne kadar önemliyse bakımları da çok önemlidir. Kombinin filtre temizliği mutlaka en az yılda bir kez yapılması gerekmektedir.


ECA kombi bakımı fiyatları 2019-2020


Eca kombi bakım fiyatları olarak siz değerli müşterilerimiz kombinin düzenli bir şekilde çalışması ve daha verimli çalışması için yıllık bakımlarını kesinlikle yaptırmalısınız aksi taktirde cihazınız arızalanabilir kışın ortasında sizlerde sıcak peteklerinizden mahrum kalabilirsiniz. Kombi bakımı çok önemlidir çümkü her önüne gelen insan kombi bakımını yapamaz çümkü bir işi öğrenmek için önce eğitim almak lazım ve teknik konulara hakim olmak lazımdır.
ECA kombi bakımı fiyatları 2019-2020

Siz değerli müşterilerimiz bizler sizlere her zaman teknik konuda tam destek vermekte aynı zamanda maddi yönden de fiyatlarımız çok uygun olduğundan dolayı maddi açıdanda sizlere destek olmaktayız. Bizler için en önemli olan müşteri memnuniyetidir. Sizlerin memnuniyetinizi sağlamak için kombi bakımlarınızı en uygun fiyatlarla hizmet sunmaktayız. Eca sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

KOMBİ BAKIMI GARANTİ KAPSAMINDA MI


Müşterilerimiz yeni aldığınız bacalı kombi, hermetik kombi ve yoğuşmalı kombiler kullanmakta olduğunu ve aynı zamanda garanti kapsamında olduğu kombi cihazlarınızın yetkili servisler sadece tamir ve kurulumunu yaptıkları için kombi bakımlarına hizmet vermemektedir. Bizler Teknik servis olarak siz değerli müşterilerimizin kombi bakımlarını, kombi montajlarını, kombi tamirini yapmaktayız.

ECA kombi bakımı fiyatları 2019-2020

Bu yüzden siz değerli müşterilerimiz En İyi Kombi Bakım Servisi olarak bizleri güvenle tercih edebilirsiniz. Müşterilerimiz kombi cihazlarınızın bakımları yaptığımızda bizler teknik personellerimiz kombi bakımlarını dikkat ve doğru bir şekilde yaparak garantisine de hiç bir şekilde zarar vermemektedir. Bizler hem garanti kapsamındaki hem de garanti kapsamından çıkmıış garantisi dolmuş kombilerin bakımlarını yapmaktayız. Beyaz Eşya sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


KOMBİ BAKIMI HANGİ ARALIKLARLA YAPILMALI


Kombi bakımı, yılda bir kere kombi kullanılmaya başlanmadan önce mutlaka yaptırılması gereken bir işlemdir. Kış kendini göstermeye başladığı günlerde evinde kombi çalıştırması gereken herkesin aklındaki soru kombi bakımı ne zaman yaptırılmalıdır.

KOMBİ BAKIMI HANGİ ARALIKLARLA YAPILMALI
Siz müşterilerimizin evlerinde ki ve işyerlerimiz başta olmak üzere yaşamımızın her alanında kullandığımız kombilerin markası ne olursa olsun doğru kullanım da hem enerji tasarrufu hem elektrik tasarrufu hem de can ve mal güvenliği açısından büyük önem taşır. Profesyonel ekimiz ile size ve yakınlarınıza zarar gelmemesi için kombi bakımınızı yapıyoruz. Sizlerin yapması gereken bizleri 444 28 46 telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz. PETEK TEMİZLEME sayfamızı detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz.


KOMBİ BAKIMI HER YIL YAPILMALI MI


Kombi bakımları diğer beyaz eşyalarımızın en önemli konusudur. Çünkü kombi bakımı sizlerin sağlıklı bir şekilde ısınmanızı sağlar ve kış günler sıcacık bir ortamı sadece kombi cihazı vermektedir. Kombi cihazı yıllardır Türkiye'de kullanılmaktadır. Kullandığınız kombi cihazlarının güvenli bir şekilde kullanılması için en az her yıl kışa girmeden önce yaptırılması gerekmektedir. KLİMA SERVİSİ sayfamızda yazdığımız yazıyı okumanızı tavsiye ederiz.

 KOMBİ BAKIMI HER YIL YAPILMALI MI

Yıllık bombi bakımlarınızı düzenli bir şekilde ve ihmal ettirmeden yaptırmalısınız. Çünkü bu sözleri sadece bizler söylemiyoruz bizimle beraber uzmanlarda en az yılda bir kere yaptırılmasını gerekli görmektedir. Bu yüzden siz değerli müşterilerimiz en profesyonel bir şekilde bizlerden tam destek alabilirsiniz.

KOMBİ BAKIMI HAKKINDA BİLGİ


Kombi bakımların da neler gereklidir sorusuna cevabımız: İlk yapmamız gereken kombi bakımlarından önce, cihazın sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilir. Ve daha sonra kombinin su sızdırmazlık durumu kontrol edilir. Ardından kombi cihazının içi açılır ve tozlanma ve kir durumu kontrol edilir. Eğer tozlanma çok fazlaysa varsa, kombinin tozları temizlenir.


KOMBİ BAKIMI HAKKINDA BİLGİ
Bunun hemen yanı sıra kombi cihazının yanma odasında bulunan brülör temizlenir. bu işlem yapıldıktan sonra kombi içerisindeki elektrik bağlantı noktaları, kabloları ve hatları kontrol edilir. Kombi bakımlarında dikkat edilmesi ve kontrol edilerek bakım yapılması çok önemlidir. Daha sonra kontrol ise kombi baca fanı kontrol edilir ve temizlenir. Hemen ardından da genişleme tankı kontrol edilir ve bar basıncı ayarlanır. Ve son olarak da kombi cihazının kalorifer dönüş hattında bulunan filtre temizlenir. Kombi bakım hakkında olması gerekenler hepsi bunlardandır. KOMBİ TAMİRİ makalmemizi toknuk konulara sahip olmak için okumanızı tavsiye ederiz.

Siz değerli müşterilerimiz kombi bakımı hakkında bilgileri verdik sizlerin yapması gereken kontrolleri kesinlikle yapılması gereken aynı zamanda dikkat edilerek yapılmalıdır. Eğer sizlerin dikkat edilmediği taktirde evinize gelen kombi bakım yapan servis kontrolleri ihmal edebilir veya yapmayadabilir. Bu yüzden sizlerin can ve mal güvenliğiniz için kombi bakımını en iyi şekilde bizler uzman personellerimizle kombi bakımlarınızı profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktayız. Kombi bakım merkezleri olarak bizleri tercih etmenizi ve müşterilerimizden aldıklarımız güzel yorumları sizlerden de duymak isteriz.

KOMBİ BAKIM HİZMETİ


Kombi bakım hizmetleri olarak siz değerli müşterilerimizin kombi bakımlarını yıllardır kazandığımız tecrübeyle gördüğümüz eğitimlerle ve sahip olduğumuz bütün teknik konularda sizlere her zaman en iyi hizmetleri ve en iyi kombi bakım hizmetleri sunmaktayız. Kombi bakımları ihtiyaçlarınızda sizler bizlere her zaman ulaşmanız için sabah 01:00 ile akşam 23:00 mesai saatlermiz arasında haftanın pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi ve pazar günleri de olmak üzere haftanın yedi günü sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Esenyurt E.C.A Servisi makalemizi detaylı bir şekillde okumanızı tavsiye ederim.

KOMBİ BAKIM HİZMETİ

Kaliteli güvenilir hesaplı firmamız ile siz müşterilerimize yıllardır memnun etmekteyiz. Müşterilerimiz bizler her zaman müşterilerimize dört dörtlük duyarlı ve güler yüzle hizmet sunmaktayız.

HERMETİK KOMBİ BAKIMI NASIL YAPILIR

Günümüzde nerdeyse yarsından çoğu hermetik kombi kulanmaktadır. Kullandığımız hermetik kombi cihazlarımızın bazı özellikleri bacalı kombiye göre daha üstün ve farklı çalışma sitemi vardır. Hermetik kombilerin özellikleri; yanma havasını dışarıdan alan fanlı cihazlardır. Ve yaygın olarak konvansiyonel kombiler hermetik kombiler olarak isimlendirilse de hem yoğuşmalı hem de konvansiyonel kombiler hermetik baca sistemine sahip olabilir.

Diğer kombi cihazları gibi hermetik kombi cihazlarınında en az yılda bir kez yapılması gerekmektedir. Hermetik kombi cihazının ve diğer kombi cihazalarının bakımlarında da kontroller yapılmaktadır. Hermetik kombinin mevcut su boşaltılır, ve cihazda olan genleşme tankı havası ölçülür. BulServisi makalemizi detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz.

HERMETİK KOMBİ BAKIMI NASIL YAPILIR

Eğer düşük görülür ise hava basımı yapılır, daha sonra kombinin brülör temizliği yapılır, kombinin içindeki yanma haznesinin temizliği yapılır, ateşleme kontrol edilir gerekir eğer tozluysa temizlenir, ve hermetik kombinin üç yollu vana sökülerek temizlenir, temizleme sonrası yeniden parça takımı yapılır,
daha sonraki işlem ise fan sökülerek temizlenir, temizleme sonrası yerine yerine geri takılır.

Hermetik kombi bakımının yarısından çok bakım işlemini bitirdik sayılır. Daha sonra kombinin gaz ayar kontrolleri yapılır, kombi cihazının altında bulunan kalorifer filtresi temizlenir, parçayı geri tekrardan montajı yapılır. Kombinin
içerisinde boşolan suyu yerine tekrar temiz su koyulur.

Daha sonra cihazın bar seviyesi yani su seviyesi bir buçuğa çıkarılır, bakım bittikten sonra hermetik kombi sıcak su ve petek konumunda çalıştırılır ve siz değerli müşterilerimizin hermetik kombi cihazının bakım işlemi bitmiş olur ve sizlere yenilenmiş gibi temiz bir cihaz teslim etmiş oluruz bizleri hemen arayabilirsiniz kombi bakımı için.

İstanbulda Kombi Bakım - Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: petek temizleme hizmet verilen semtlerKombi Servisi Tamiri Arızası İçin Hemen Arayın:444 28 46Adalar, Arnavutköy, Boğazköy, Bolluca, Haraççı, Taşoluk, Ataşehir, Atatürk, ferhatpaşa, İçerenköy, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mustafakemal, Örnek, Yeniçamlıca, Yenisahra, Avcılar, Ambarlı, Avcılar, Firuzköy, Gümüşpala, Bağcılar Bağcılar, Barbaros, Demirkapı, Güneşli, Hürriyet, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Bahçelievler, Bahçelievler, Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Bakırköy, Ataköy, Cevizlik, Florya, Kartaltepe, Yeşilköy, Zeytinlik,Zuhuratbaba, Başakşehir, Altınşehir, Bahçeşehir, Başakşehir, İkitelli, Bayrampaşa, Altıntepsi, Muratpaşa, Numunebağ, Yıldırım, Beşiktaş, Abbasağa, Akatlar, Arnavutköy, Bebek, Etiler, Gayrettepe, Levazım Levent, Ortaköy, Türkali, Beykoz, anadoluhisarı, Beykoz Çavuşbaşı, Çubuklu, Göksu, Paşabahçe, Tokatköy, Beylikdüzü, Gürpınar, Kavaklı, Yakuplu, Beyoğlu, Arapcami, Cihangir, Halıcıoğlu, İstiklal, Kasımpaşa, Kemankeş, Pürtelaş, Taksim, Tarlabaşı, büyükçekmece, Celaliye (Kamiloba), Kumburgaz, Mimarsinan, Tepecik, Çekmeköy, Çekmeköy, Ömerli, Taşdelen, Esenler, Atışalanı, Esenler, Karabayır, Sanayi, Esenyurt Ardıçlıevler, Esenyurt, Haramidere, İncirtepe, Kıraç, Mehterçeşme, Saadetdere, Eyüp, Alibeyköy, Çırçır, Eyüp Göktürk, Rami, Yeşilpınar, fatih, Aksaray, Beyazıt, Eminönü, Fener, Haseki, Karagümrük, Kocamustafapaşa Kumkapı, Mahmutpaşa, Sirkeci, sultanahmet, Şehremini, Tahtakale, Vefa, Gaziosmanpaşa, Fevziçakmak Gaziosmanpaşa, Küçükköy, Yıldıztabya, Güngören, Güngören, Merter, Sanayi, Tozkoparan, kadıköy Bostancı, caddebostan, Caferağa, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Ondokuzmayıs(19 Mayıs), Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedit, Suadiye, Kağıthane, Çağlayan, Çeliktepe Gültepe, Gürsel, Hamidiye, Kağıthane, Seyrantepe, Şirintepe, Kartal, Atalar, Esentepe, Kartal, Orhantepe soğanlık,Topselvi, uğurmumcu, Yakacık, Küçükçekmece, Atakent, Halkalı,Küçükçekmece , Sefaköy Maltepe, Aydınevler, Büyükbakkalköy, Cevizli, Feyzullah, Gülsuyu, İdealtepe, Küçükyalı, Yalı, Zümrütevler, pendik Bahçelievler, Çamçeşme, Çarşı, Dolayoba, Esenyalı, şeyhli, Yayalar, Yenişehir, sancaktepe, Eyüpsultan, Osmangazi, Sarıgazi, Yenidoğan,sarıyer, Bahçeköy, Büyükdere, Emirgan, İstinye, Merkez Köyler, Rumelihisarı, Sarıyer Tarabya, Yeniköy, silivri, Çanta, Merkez Köyler, Selimpaşa, Silivri, sultanbeyli, Mehmetakif, Mimarsinan, Necipfazıl, Turgutreis, Sultangazi, Cebeci, Sultançiftliği, Zübeydehanım, Şişli, 19 Mayıs, Ayazağa, Bozkurt, Cumhuriyet Duatepe, Esentepe, Feriköy, Halaskargazi, Halideedip, Harbiye, Maslak, Mecidiyeköy, Meşrutiyet, Okmeydanı Pangaltı, Şişli, Teşvikiye, tuzla, Akfırat, Aydınlı, İçmeler, İstasyon, Mimarsinan, Orhanlı, Tersaneler, ÜmraniyeAşağıdudullu, Atakent, Atatürk, Çakmak, Esenşehir, ıhlamurkuyu, İnkılap, kazımkarabekir, Merkez Köyler Namıkkemal, Yukarıdudullu, Üsküdar, Acıbadem, Altunizade, Bahçelievler, Beylerbeyi, Bulgurlu, Cumhuriyet Çengelköy, Ferah, Kandilli, Kirazlıtepe, Kuzguncuk, Mimarsinan, Muratreis, Selimiye, Ünalan, Yavuztürk, Zeytinburnu, Çırpıcı, Seyitnizam, Telsiz, Topkapı

Ankarada Kombi Bakım - Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş,Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Gaziosmanpaşa(gop), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan

Ankara Keçiören Kombi Bakım - Servisi 444 28 46 için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler:
Sanatoryum, Esertepe, Yayla, Etlik, İncirli, Kalaba, Ufuktepe, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Şenlik, Güçlükaya, Dutluk, Yükseltepe, Atapark, Ayvalı, Subayevleri, Kızlarpınarı, Kardeşler, Kuşcağız, Siteler, Şentepe, Pursaklar, Hasköy, Ondokuz MayısAnkara Yenimahalle Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Batıkent, Eryaman, Elvankent Çayyolu, Demetevler, İvedik, Ostim, Şaşmaz, Türkkonut, Ümitköy, YükseltepeAnkara Pursaklar Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Saray Akyurt, Cubuk, Altınova BağlumAntalyada Sincan Etimesgut ve Gölbaşı genelideKombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler:

Antalya Kombi Bakım - Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Konyaaltı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Bursa Kombi Bakım - Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Güzelyalı, Nülüfer, Hamitler, Özlüce, Ertuğrul, altınşehir, Beşevler, Üçevler, Çalı Mahallesi, Hasanağa, Balat, Nülüfer Köy, Balat, Hamitler, Emek Mahallesi, Yunus Eli Mahallesi, Fetiye Mahallesi, İhsaniye, Yenikaraman, Hürriyet Mahallesi, Çekirge, Kültür Mah.,Kükürtlü, Başaran, Gülbahçe, Küçükbalıklı, Bahar Mahallesi, Altınova, Hacıvat, Gürsu, Görükle, Şirinevler, Esenevler, Doğacınarı, Millet Mahallesi, Vatan Mahallesi, Demirtaş, Cumhuriyet Mahallesi, Sakarya, Alemdar, Soğanlı, Panayır, Bademli, Çamlıca Mahallesi, Ovat Köy, 100. Yıl Alemdar, Konak

İzmirde Kombi Bakım - Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmirKocaeli İzmitde Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler:İzmit, Başiskele, Gölcük, Dilovası, Gölcük, Karamürsel, Derince, Kartepe Hizmet Verilen Mahalleler 28 Haziran, Akarca, Akçakoca, Akmeşe Atatürk, Akmeşe Cumhuriyet, Akpınar, Alikahya Atatürk, Alikahya Cumhuriyet, Alikahya Fatih, Alikahya Merkez, Ambarcı, Arızlı, Arpalıkihsaniye, Ayazma, Bağlıca, Balören, Bayraktar, Bekirdere, Biberoğlu, Böğürgen, Bulduk, Cedit, Cumhuriyet, Çağırgan, Çavuşoğlu, Çayırköy, Çubuklubala, ubukluosmaniye, Çukurbağ, Dağköy, Doğan, Durhasan, Düğmeciler, Emirhan, Erenler, Eseler, Fatih, Fethiye, Fevzi Çakmak, Gedikli, Gökçeören, Gülbahçe Kadriye, Gültepe, Gündoğdu, Güvercinlik, Hacıhasan, Hacıhızır, Hakaniye, Hasancıklar, Hatipköy, Kabaoğlu, Kadıköy, Karaabdülbaki, Karabaş, Karadenizliler, Kaynarca, Kemalpaşa, Kısalar, Kocatepe, Kozluca, Kozluk, Körfez, Kulfallı, Kulmahmut, Kurtdere, Kuruçeşme Fatih, M.Alipaşa, Malta, Mecidiye, Nebihoca, Orhan, Orhaniye, Ortaburun, Ömerağa, Sanayi, Sapakpınar, Sarışeyh, Sekbanlı, Sepetçi, Serdar, Sultaniye, Süleymaniye, Süverler, Şahinler, Şirintepe, Tavşantepe, Tepecik, Tepeköy, Terzibayırı, Topçular, Turgut, Tüysüzler, Veliahmet, Yahyakaptan, Yassıbağ, Yeni, Yenice, Yenidoğan, Yenişehir, Yeşilova, Zabıtan, Zeytinburnu Mahallesi.

Konyada Kombi Bakımı Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;
Karatay, Meram, Selçuklu,

Aydın Kombi Bakımı Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Aydın Kuşadası, Söke, Nazilli, Didim, Germencik, Koçarlı

Muğlada Kombi Bakımı Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;
Muğla Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Kocaeli Kombi Bakımıi - Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler:
Gebze Mahalleleri, Ademyavuz Mahallesi, Arapçeşme Mahallesi, Barış, Beylikbağı Mahallesi, Cumhuriyet, Gaziler, Güzeller, Hacıhalil, Hürriyet Mahallesi İnönü Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kirazpınar Mahallesi, Köşklüçeşme Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Mustafapaşa Mahallesi, Osmanyılmaz Mahallesi, Sultanorhan, Tatlıkuyu, Ulus, Yavuzselim Mahallesi, Yenikent MahallesiPetek Temizliği Fiyatları Petek temizleme, Kombi Bakımı tamiri Servisi Servisleri yada Kombi Tamircisi için Hizmet Verdiğimiz Markalardan bazıları Tamiri Bakımını Yaptığımız Kombi servisi hizmeti için bazı Markalar; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Daikin, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, BuderusKlima Tamiri Bakımı Montajı Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, SamsungBeyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Delux, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, Aeg, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint,


Yorum Yazın

  • 29.04.2019 14:40:14 Sinan

    tavsiye ederim

  • 22.04.2019 18:17:37 Emin

    Hizmet kalitesi yüksek olan bir servis tavsiye ederim????

2 Kişi Yorum Yazdı.