Bakım Onarım Çağrı Merkezi

BOSCH KOMBİ LO HATASI 444 2846 ZEKİ TEKNİK

Kombi Bakımı Faydaları

Kombiler musluklarımızdan akan sıcak su olanağımızı gerçekleştirirken bunun yanı sıra da kış aylarında peteklerimizin ısınmasını sağlayarak oldukça gerekli bir makinedir.

Kombiler de yoğun kullanım kaynaklı olarak bozulabilmektedir. Bizler aslında bu tarz elektronik aletlerimizin uzun süresi kullanmak isteriz. Elbette bu mümkündür fakat bazı ihtiyaçlar karşılaştığı takdirde mümkündür. Bu da kombi bakımı ile doğru orantılıdır.

Kombi bakımının oldukça faydası mevcuttur.
Öncelikle bahsettiğimiz gibi kombi bakımı sayesinde kombilerin sizle olan ömrü normalden çok daha fazladır.Kombi bakımının önemini sizler ile sıralayarak paylaşalım dilerseniz.

- Kombi bakımınızı gerçekleştirdiğiniz de sıcak su kullandığınız zamanlar eskisine nazaran daha az enerji harcamanızı sağlar. Bu da direk olarak faturalarınıza yansıyacaktır.

- Peteklere giden suyun daha sıcak olmasını sağlayarak bulunulan ortamı daha fazla ısıtacaktır.

- Kombi bacaların da kullanımdan dolayı oluşan tıkanmalar bakım sırasında temizlendiği için daha az enerji ile daha yüksek performans göstermesini sağlayacaktır.

Tüm bu saydıklarımız doğrultusun da hem paranız cebiniz de kalacak hem de daha iyi bir performans almış olacaksınız.

Sizler de kaliteli servisler ile Bosch kombilerinizin bakımını yaptırmak isterseniz bizleri 444 2 846 nolu telefon üzerinden arayarak kayır bırakabilir ve aklınıza takılan tüm soruların cevaplarına yanıt bulabilirsiniz.

Dilerseniz bir önceki BOSCH KOMBİ BAKIM KAMPANYASI yazımız da Bosch servislerimiz hakkında bir yazımız bulunmaktadır. Tıklayarak göz atabilirsiniz.Kombi Hataları


Kombiler arızalandığın da birkaç hata vermektedir. Verilen hatalar sayesin de bizler de arızanın ana sebebini öğrenerek aslında bu konuda işimiz kolaylaşmaktadır. Bosch kombiler de bu konuda belirli hatalar ile konuşamasa da derdini anlatmaya çalışır.
Lo hatası bunlardan bir tanesidir. Lo hatası aslında servis gerektirmeyen muhtemelen yanlışlıkla yaptığınız bir işlemdir. Bu hatayı aldığınız takdir de Bosch kombinizin çocuk kilidi açık kalmıştır. Kilit simgesine basılı tutarak çocuk kilidini kapatabilirsiniz. Bu işlemden sonra Lo hatası almayacaksınız.

Fakat kombi arızaları oldukça çeşitlidir. Sizler de kendinizin yapamayacağı bir sorun ile karşılaşıyorsanız ve bir özel teknik servis çağırmak istiyorsanız bizleri 444 2 846 nolu telefon üzerinden arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Dilerseniz bir önceki Bosch Kombi Kırmızı Işık Yanıyor yazımızda da sizler için detaylı bir içerik bulunmaktadır. Tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış