Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Buderus Kombi F6 Arızası 444 2 846 Buderus Servisi

Servis Kaydı İçin;
444 28 46Kombi cihazları günümüzde en önemli elektronik cihazlardan bir tanesidir. Türkiye'de en çok bulunan kombi markalarından bir tanesi ise Buderus Kombi cihazlarıdır. Siz değerli müşterilerimiz kullandığınız Buderus kombi cihazları zaman zaman arızalanma yapabilir. Bu durumda kombi cihazınız arıza sinyali vermek için hata kodu göstermektedir.


Buderus Kombi F6 Arızası 444 2 846 Buderus Servisi
Sizlerde genellikle hata kodlarının ne olduğunu bilmemektesiniz. Ancak Buderus kombi cihazınızın hata kodu verdiğinde teknik konu hakkında her hangi bir bilgiye sahip olmadığınız için cihazınız için endişe edebilirsiniz. Bizler Buderus Servisi olarak sizlerin kullandığınız Buderus Kombi cihazlarınızın hata kodlarında her zaman yanınızda olmaktayız. Buderus Kombi Diyarbakır Servis makalemizi detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz.

Buderus F6 Hata Kodu Nedir?


Buderus Kombi cihazınızda tüm ortak parçaların sebep olabileceği ve ateşleme başarısızlığı anlamına gelmektedir. Çoğunlukla kombi kullanıcılarımızın gaz vanalarını kapalı unutması sonucu ortaya çıkmaktadır. Bu durumda ise siz değerli müşterilerimizin yapacağı çözümler ise;

Buderus kombi cihazınıza reset atmanız yeterli olacaktır. Buderus kombi cihazına nasıl reset atılır; kombi cihazını resetlemek için yapmanız gerekenler basınç göstergesinin hemen solundaki konum düğmesi 'reset' yazan yere gelene kadar çevirmeniz gerekmektedir. Bu seviyeye getirdiğiniz de cihazı resetlemiş olacaksınız. Buderus kombi cihazınızın eğer arıza durumda ise resetleme uygulamasını arıza durumunda 3 kez yapabilirsiniz.


Buderus Kombi F6 Arızası 444 2 846 Buderus Servisi
Değerli kullanıcılarımız eğer yaptığınız resetlemeden dolayı cihazınız normale dönmediyse cihazınız arızalanmış olabilir.

Buderus kombi cihazının f6 hata kodunda meydana gelebilecek arızalar;

Elektronik kart arızalı olabilir
Gaz valfisi arızalı olabilir
İyonizasyon ve ateşleme elektrodu arızalanmış olabilir

Bu durumda siz değerli müşterilerimizin yapması gerekenler ise teknik konu hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için servisi aramanız ve servis kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Bu durumda ise servis hizmeti olarak gelen teknik personeller sizlerin cihazınızın tam olarak arıza tespitini yapmaktadır. Buderus Kombi Çalışmıyor Kombi Servisi makalemizi detaylı bilgi için okumanızı tavsiye ederiz.

Siz değerli müşterilerimiz en iyi servis hizmeti almak için bizleri arayabilir servis kaydı açtırabilirsiniz. Bizler sizlerin ana kart tamirini ve değişimlerini bakımlarını onarımlarını ve temizleme işlemlerini en uygun fiyatlarla 1 yıl garanti kapsamı içerisine almaktayız.

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış