Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Ariston Kombi 2019 Bakım Fiyatları 444 28 46

Ariza kaydı halinde ulaşabileceğiniz telefon numaramız

444 28 46

ARİSTON KOMBİ BAKIMI NASIL YAPILIR?


Ariston kombilerin kullanım ömrünün daha uzun olması için bakımının periyodik olarak yapılması gerekir. Uzmanlar her yıl düzenli olarak kombi bakımınızı yaptırmanızı öneriyor. Kombi bakımını yaptırarak yüksek arızalar ile karşılaşmamak, cihaz değişimi, parça değişimi gibi sorunlara sebebiyet vermeden önce rutin bakımı yaptırılmalı. Kombi bakımı kombinin genel akışının bakımı yani düzenli çalışmaya devam etmesi ve engeller ile karşılaşmasına engel olmasıdır. Zaman içerisinde yıpranan cihazın eski verimliliği kaybolur. Daha yüksek performans göstermesi için daha sağlıklı çalışması için yapılması gereken işlemler bakım işlemleridir. Kombi bakımında yapılması gerekenleri maddeler halinde sıralayalım:

*Öncelik olarak gaz akışı kontrol edilir
*Cihaz açılır ve su sızdırmazlığı kontrol edilir
*Kombinin fanı çıkarılır ve tozlarından arındırılır
*Baca veya fanın çalışmasında engel var mı kontrol edilir
*Sıcak su akışı kontrol edilir ve su basıncı kontrolü yapılır
*Filtre temizliği yapılır
*Peteklerin temizliği yapılır
*Cihaz peteklere, banyo ve mutfağa su akışını düzenli sağlıyor mu kontrol edilir
*Gerektiği durumlarda arıza halinde tüketici bilgisi dahilinde kart veya parça değişimi yapılır.
*Tüm bu rutin kontrollerin ardından cihaz tüketiciye çalışır vaziyette teslim edilir.
Bu ve daha ayrıntılı olarak bakım ve onarımı yapılan Ariston kombi cihazlarınız daha uzun ömürlü ve daha sağlıklı ve verimli çalışacaktır. Cihazların bakımı ihtiyaçlardan doğar, her gün kullanmakta olduğumuz kombiler zamanla arızalanmaya uğrayacaktır, cihazınızın bakımını yaptırarak arızalanmaları en aza indirgeyebilirsiniz.

ariston


ARİSTON KOMBİ YILLIK BAKIM ÜCRETİ/FİYATLARI


Ariston kombi yıllık bakımı ile performansını koruyacak cihazlardandır. Zaman içerisinde kullandıkça ve bakımsız cihazlar en yüksek kaliteden en aşağı inebilir. Sıfır parçayı uzun ömürlü kullanmak yerine her bir parçası değiştirilmek durumunda kalabilir. Öncelikle cihazların bakımını yaptırarak herhangi olası bir arızaya meyil vermemek gerekir. Ariston kombi yıllık bakımı yapılmayan cihazlar sizi maliyetli arıza kayıtları ve parça değişimlerine, cihaz değişimlerine kadar götürebilir. Bu durumda kombi yıllık bakımı devreye giriyor. Cihazınızı daha uzun ömürlü kullanmak için 6 ayda bir veya yıllık bakımını mutlaka yaptırmalısınız. Bu işlem de işinde - alanında profesyonel, cihazı tanıyan, cihaz hakkında bilgi ve yeterli tecrübeye sahip usta ellere bırakılmalı.

ariston kombi


Kombi ve petek bakımlarını birlikte yaptırmanızı öneriyoruz. Kombi ve petekler birbirinden ayrı düşünülemez, kış şartlarında bir bütün olarak çalışır ve ortamınızı ısıtırlar. Bu durumda kombi bakımı yapılırken peteklerin içleri de temizlenmemiş ise sıcak su akışı sağlanmayacaktır. Ariston kombi yıllık bakım ücreti 2019 en güncel fiyatlar ile 90 TL olarak belirlenmiştir. Kampanya dahilinde petek ve kombi bakımını birlikte yaptırmak isteyen tüketicilerimize 180 TL ücret tarifesi uygulanır. Cihaz sorunu, bakım ve onarımı detaylı fiyat ve ürün bilgisi hakkında çağrı merkezimiz aracılığıyla teknik servis personeli ile ön görüşme yaparak daha sağlıklı iletişim kurmuş olursunuz. Arıza durumunda bize ulaşabileceğiniz telefon numaramız 444 28 46


KOMBİ PETEK TEMİZLEME İLE ISI TASARRUFU


Kombi ve petek temizleme işleminden daha önemli ve öncü yapılacak bir şey var ise bu da cihazın doğru ve düzenli çalışıp çalışmadığıdır. Akabinde temizlik işlemleri gelir. Cihazınızın parça değişimi, kart arıza ve değişimi gibi büyük sorunlara sebebiyet vermemesi için bakımı ve temizliğinin yapılmasını öneriyoruz. Kombi tek başına değil kış aylarında kullandığımız petekler ile bir bütündür. Kombi verimli çalışıyor olsa da petek içleri toz, kir, pas, çamurlu su, hava gazı gibi temizlik işlemleri görmediyse biriken bu kirlilik ortamı ısıtmasına engel olacak ve eşit ısı dağılımı sağlamayacaktır. Peteklerin en çok gelen şikayetlerinden biri peteklerin yarı kısmının ısıtıp diğer yarısının soğuk veya ılık kalmasıdır. Yani peteklerin alt kısmı soğuk üst kısmı sıcaktır. Bu da verimli çalışmıyor ve sizi konforlu ısıtmıyor demektir. Bu şikayetler faturanıza da yansıyacaktır. Cihaz çok daha yüksek ayarda çalıştırıldığında ısıtmamaya devam edecek ve güç harcayarak yüksek faturalar ile tüketiciyi mağdur edecektir. Bu bağlamda tüketici olarak yapmanız gereken cihazlarınızın bakımı, onarımı, tamirine gerek duymadan henüz çalışıyor vaziyette iken temizliğini yaptırmanızdır.

ariston kombi


Cihazın temizlik sonrası sağlayacağı ısı tasarrufu gözle görülür olarak faturanıza yansımış olacaktır. Kombi ve petek temizliğini kampanya dahilinde 180 TL olduğunu yukarıda belirtmiştik. Sizde cihazınızın daha verimli çalışmasını ve ısıdan tasarruf sağlamak istiyorsanız kombi ve petek bakım ve temizliğini birlikte yaptırarak kar elde edebilirsiniz.


ARİSTON HERMETİK ŞOFBEN TAMİR SERVİSİ


Hermetik şofben gereken oksijenini dışarıdan alır. Bu giriş çıkış aşamasında dışarıdaki kirli hava atık ve tozları da içine çeker. Bu da arızalanmaya sebep olur. Hermetik şofbenler bacalı sistemle çalışır, montajı yapılırken baca önünü tıkayacak herhangi bir kapak kullanılmamalı ve tüketici tarafından sık sık baca önü kontrol edilmelidir. Aksi halde cihaz gerekli havayı almayacak ve kullandığı zehirli gazın içeri girmesine sebep olacaktır. Şofbenler yeni teknolojik cihazların gerisinde kalmış olmasına rağmen çok fazla arızaya sebep olmazlar. Çünkü petek bağlantıları yoktur. Sadece sıcak su olarak banyo ve mutfaklar için kullanılmaktadır. Kombiler gibi devir daim özelliği yoktur. Dayanıklı eşanjörü ile uzun ömürlü kullanım sunar.

Ariston hermetik şofben arıza verdiğinde evde yapmanız gereken reset tuşuna 56 saniye basılı tutarak beklemektir. Cihaz resetleme sonrası düzelmiyor ve hala arıza veriyorsa servis çağırmanız gerekmektedir. Servisini verdiğimiz il ve ilçeler aşağıda metin sonunda yer almaktadır. Size en yakın servis noktamızdan çağrı merkezimiz aracılığı ile hizmet vermekteyiz. Ariston hermetik şofben tamir servisi olarak haftanın her günü ulaşabileceğiniz çağrı merkezi iletişim numaramız 444 28 46

Alarko kombi


Ariston hermetik şofben arıza kodları verdiğinde ateşleme arızası, aşırı ısınma, fan arızası, tüketici tarafından kullanım hatası, sıcak ve soğuk su arızası gibi arızalar oluşturmaktadır. Olası bir parlama, patlama gibi tehlikelere sebebiyet vermeden hermetik şofbeninizin tamiri, bakımı için servis çağırmalısınız.


A
RSİTON SERVİS ÜCRETİ NE KADAR / KAÇ PARA?


Ariston teknik servisi olarak tüketici bilgilendirme hizmeti olarak haftanın her günü servis noktalarımıza çağrı merkezimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Tüketicilerimize parça değişimi gibi her türlü işlem de bir yıl geçerli ek garanti sunmaktadır. Servis ücretleri cihazınızın arıza durumu, ürün bilgisi, konumuna göre değişmektedir. En hızlı ve güvenilir Ariston cihazları teknik servis hizmeti vermekteyiz. Cihaz satın aldığınız durumlarda yetkili servisler garanti kapsamında hizmet vermektedir. Biz garantisi bitmiş cihazlarınızın bakım, tamir, onarım, montaj, arıza, temizlik gibi her türlü işlemi yerine getirmekteyiz. Cihazlarınızı güvenli, kaliteli hizmet veren teknik servislere teslim etmelisiniz. Aksi halde cihazdan anlamayan personel ile cihazın daha büyük sorunlar çıkarmasına sebep olabilir. Servis ücretimiz 3070 TL arasında bir tarife uygulanmaktadır. Siz de bu tarifelerden yararlanmak için çağrı merkezimiz aracılığı ile teknik servis elemanlarımız ile görüşebilir ve ürün arızası, bakımı, servisi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

ariston kombi

Yaklaştığımız kış şartlarına uyum sağlamak adına servis hizmetlerinden yararlanarak cihazlarınızın bakımını yaptırmanızı ve konforlu bir kış geçirmenizi tavsiye ediyoruz. Aşağıda belirttiğimiz il ve ilçelere hizmet vermekteyiz. En yakın, en hızlı hizmeti vererek müşteri memnuniyeti odaklı çalışmanın gururunu yaşıyoruz. Cihazınız ne kadar uygun olursa olsun zaman içerisinde bakıma ihtiyaç duyacaktır. Teknik servisleri ile bu bakımı yaptırmanız cihazınızı daha uzun süreli kullanmanızı sağlayacak ve ileri de oluşması muhtemel arızaları en aza indirgeyecektir.


ARİSTON YOĞUŞMALI KOMBİ BAKIMI NASIL YAPILIR VE BAKIM FİYATI


Kombi bakımı yaptırmak zorundayız. Çünkü kombiler herhangi bir arıza göstermemiş olsa da çeşitli maden bileşenlerinden oluştuklarından paslanma, kir, kararma, sararmaya uğrarlar. Dolayısıyla zaman içinde bakımı yapılmayan cihazlar birçok arızaya sebep olacaktır. Teknolojinin getirmiş olduğu son cihazlar olarak yoğuşmalı kombiler verimli ve tasarruflu sitemle çalışan cihazlardır. Yüksek verimle çalışan bu cihazlar ilk yıl arıza görülmez, bakımı yapılmadığı taktirde zamanla arıza oluştuğunu görüyoruz. Bu sebeple her yıl bakımını en az bir kez yaptırarak bu cihazın yüksek kalitesini korumaya çalışmalısınız. Yoğuşmalı kombiler ısıtma ve sıcak su ihtiyacını gidermede kaliteli konfor sağlayan cihazlardır. Yüksek enerji verimliliği sayesinde kullanımda ısı ve enerji tasarrufu sağlar. Ariston yoğuşmalı kombiler kullandıkları gazı dışarı atmayarak tekrar kullanır. Böylece doğalgazı iki kez kullanmış olarak tasarruf sağlamış olacaktır.

Alarko kombi

Ariston yoğuşmalı kombi bakımı yapıldığı aşamalar şu şekildedir :
*İlk olarak gaz akışı kesilir
*Cihaz içinde ki tozlar fırça yardımıyla temizlenir
*Gaz ayarları kontrol edilir
*Cihaz içinde birikmiş olan kirli, paslı, çamurlu su lavaboya aktarılarak temizlenir.
*Filtre ve fan kontrol edilir ve temizlenir
*Isıtma derecesi ve ısınma suyu olarak kullanılan su basıncı kontrolü yapılır
*Peteklere sıcak su akışı düzenliliği kontrol edilir
*Petek içleri pratik yöntem ile temizlenir ve peteklerin eşit ısınması sağlanır.
*Tüm bakım ve onarım işlevleri yerine getirilerek cihaz çalışır vaziyette tüketiciye teslim edilir.


İstanbulda Lambert Kombi Bakımı Petek Temizleme hizmeti verdiğimiz semtler;
Adalar, Arnavutköy, Boğazköy, Bolluca, Haraççı, Taşoluk, Ataşehir, Atatürk, ferhatpaşa, İçerenköy, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mustafakemal, Örnek, Yeniçamlıca, Yenisahra, Avcılar, Ambarlı, Avcılar, Firuzköy, Gümüşpala, Bağcılar Bağcılar, Barbaros, Demirkapı, Güneşli, Hürriyet, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Bahçelievler, Bahçelievler, Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Bakırköy, Ataköy, Cevizlik, Florya, Kartaltepe, Yeşilköy, Zeytinlik,Zuhuratbaba, Başakşehir, Altınşehir, Bahçeşehir, Başakşehir, İkitelli, Bayrampaşa, Altıntepsi, Muratpaşa, Numunebağ, Yıldırım, Beşiktaş, Abbasağa, Akatlar, Arnavutköy, Bebek, Etiler, Gayrettepe, Levazım Levent, Ortaköy, Türkali, Beykoz, anadoluhisarı, Beykoz Çavuşbaşı, Çubuklu, Göksu, Paşabahçe, Tokatköy, Beylikdüzü, Gürpınar, Kavaklı, Yakuplu, Beyoğlu, Arapcami, Cihangir, Halıcıoğlu, İstiklal, Kasımpaşa, Kemankeş, Pürtelaş, Taksim, Tarlabaşı,

Büyükçekmece Lambert Kombi Bakımı Petek Temizleme hizmeti verdiğimiz semtler; Celaliye (Kamiloba), Kumburgaz, Mimarsinan, Tepecik, Çekmeköy, Çekmeköy, Ömerli, Taşdelen, Esenler, Atışalanı, Esenler, Karabayır, Sanayi, Esenyurt Ardıçlıevler, Esenyurt, Haramidere, İncirtepe, Kıraç, Mehterçeşme, Saadetdere, Eyüp, Alibeyköy, Çırçır, Eyüp Göktürk, Rami, Yeşilpınar, fatih, Aksaray, Beyazıt, Eminönü, Fener, Haseki, Karagümrük, Kocamustafapaşa Kumkapı, Mahmutpaşa, Sirkeci, sultanahmet, Şehremini, Tahtakale, Vefa, Gaziosmanpaşa, Fevziçakmak Gaziosmanpaşa, Küçükköy, Yıldıztabya, Güngören, Güngören, Merter, Sanayi, Tozkoparan, kadıköy Bostancı, caddebostan, Caferağa, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Ondokuzmayıs(19 Mayıs), Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedit, Suadiye, Kağıthane, Çağlayan, Çeliktepe Gültepe, Gürsel, Hamidiye, Kağıthane, Seyrantepe, Şirintepe, Kartal, Atalar, Esentepe, Kartal, Orhantepe soğanlık,Topselvi, uğurmumcu, Yakacık,

Küçükçekmece Lambert Kombi Bakımı Petek Temizleme hizmeti verdiğimiz semtler; Atakent, Halkalı,Küçükçekmece , Sefaköy Maltepe, Aydınevler, Büyükbakkalköy, Cevizli, Feyzullah, Gülsuyu, İdealtepe, Küçükyalı, Yalı, Zümrütevler, pendik Bahçelievler, Çamçeşme, Çarşı, Dolayoba, Esenyalı, şeyhli, Yayalar, Yenişehir, sancaktepe, Eyüpsultan, Osmangazi, Sarıgazi, Yenidoğan, sarıyer, Bahçeköy, Büyükdere, Emirgan, İstinye, Merkez Köyler, Rumelihisarı, Sarıyer Tarabya, Yeniköy, silivri, Çanta, Merkez Köyler, Selimpaşa, Silivri, sultanbeyli, Mehmetakif, Mimarsinan, Necipfazıl, Turgutreis, Sultangazi, Cebeci, Sultançiftliği, Zübeydehanım, Şişli, 19 Mayıs, Ayazağa, Bozkurt, Cumhuriyet Duatepe, Esentepe, Feriköy, Halaskargazi, Halideedip, Harbiye, Maslak, Mecidiyeköy, Meşrutiyet, Okmeydanı Pangaltı, Şişli, Teşvikiye, tuzla, Akfırat, Aydınlı, İçmeler, İstasyon, Mimarsinan, Orhanlı, Tersaneler, ÜmraniyeAşağıdudullu, Atakent, Atatürk, Çakmak, Esenşehir, ıhlamurkuyu, İnkılap, kazımkarabekir, Merkez Köyler Namıkkemal, Yukarıdudullu,

Üsküdar Lambert Kombi Bakımı Petek Temizleme hizmeti verdiğimiz semtler; Acıbadem, Altunizade, Bahçelievler, Beylerbeyi, Bulgurlu, Cumhuriyet Çengelköy, Ferah, Kandilli, Kirazlıtepe, Kuzguncuk, Mimarsinan, Muratreis, Selimiye, Ünalan, Yavuztürk, Zeytinburnu, Çırpıcı, Seyitnizam, Telsiz, Topkapı

Ankarada Lambert Kombi Bakımı Petek Temizleme hizmeti verdiğimiz semtler¬;ankara bosch beyaz eşya servisleri Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş,Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Gaziosmanpaşa(gop), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan
Ankara Keçiören Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Sanatoryum, Esertepe, Yayla, Etlik, İncirli, Kalaba, Ufuktepe, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Şenlik, Güçlükaya, Dutluk, Yükseltepe, Atapark, Ayvalı, Subayevleri, Kızlarpınarı, Kardeşler, Kuşcağız, Siteler, Şentepe, Pursaklar, Hasköy, Ondokuz Mayıs

Ankara Yenimahalle Lambert Kombi Bakımı Petek Temizleme hizmeti verdiğimiz semtler; Batıkent, Eryaman, Elvankent Çayyolu, Demetevler, İvedik, Ostim, Şaşmaz, Türkkonut, Ümitköy, Yükseltepe

Ankara Pursaklar Lambert Kombi Bakımı Petek Temizleme Servisi hizmeti verdiğimiz semtler; Saray Akyurt, Cubuk, Altınova Bağlum

Antalya Lambert Kombi Bakımı Petek Temizleme Servisi hizmeti verdiğimiz semtler;
Konyaaltı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Bursa Lambert Kombi Bakımı Petek Temizleme Servisi hizmeti verdiğimiz semtler;
Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Güzelyalı, Nülüfer, Hamitler, Özlüce, Ertuğrul, altınşehir, Beşevler, Üçevler, Çalı Mahallesi, Hasanağa, Balat, Nülüfer Köy, Balat, Hamitler, Emek Mahallesi, Yunus Eli Mahallesi, Fetiye Mahallesi, İhsaniye, Yenikaraman, Hürriyet Mahallesi, Çekirge, Kültür Mah.,Kükürtlü, Başaran, Gülbahçe, Küçükbalıklı, Bahar Mahallesi, Altınova, Hacıvat, Gürsu, Görükle, Şirinevler, Esenevler, Doğacınarı, Millet Mahallesi, Vatan Mahallesi, Demirtaş, Cumhuriyet Mahallesi, Sakarya, Alemdar, Soğanlı, Panayır, Bademli, Çamlıca Mahallesi, Ovat Köy, 100. Yıl Alemdar, Konak

Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol

İzmir Lambert Kombi Bakımı Petek Temizleme Servisi hizmeti verdiğimiz semtler;
İzmit, Başiskele, Gölcük, Dilovası, Gölcük, Karamürsel, Derince, Kartepe Hizmet Verilen Mahalleler 28 Haziran, Akarca, Akçakoca, Akmeşe Atatürk, Akmeşe Cumhuriyet, Akpınar, Alikahya Atatürk, Alikahya Cumhuriyet, Alikahya Fatih, Alikahya Merkez, Ambarcı, Arızlı, Arpalıkihsaniye, Ayazma, Bağlıca, Balören, Bayraktar, Bekirdere, Biberoğlu, Böğürgen, Bulduk, Cedit, Cumhuriyet, Çağırgan, Çavuşoğlu, Çayırköy, Çubuklubala, ubukluosmaniye, Çukurbağ, Dağköy, Doğan, Durhasan, Düğmeciler, Emirhan, Erenler, Eseler, Fatih, Fethiye, Fevzi Çakmak, Gedikli, Gökçeören, Gülbahçe Kadriye, Gültepe, Gündoğdu, Güvercinlik, Hacıhasan, Hacıhızır, Hakaniye, Hasancıklar, Hatipköy, Kabaoğlu, Kadıköy, Karaabdülbaki, Karabaş, Karadenizliler, Kaynarca, Kemalpaşa, Kısalar, Kocatepe, Kozluca, Kozluk, Körfez, Kulfallı, Kulmahmut, Kurtdere, Kuruçeşme Fatih, M.Alipaşa, Malta, Mecidiye, Nebihoca, Orhan, Orhaniye, Ortaburun, Ömerağa, Sanayi, Sapakpınar, Sarışeyh, Sekbanlı, Sepetçi, Serdar, Sultaniye, Süleymaniye, Süverler, Şahinler, Şirintepe, Tavşantepe, Tepecik, Tepeköy, Terzibayırı, Topçular, Turgut, Tüysüzler, Veliahmet, Yahyakaptan, Yassıbağ, Yeni, Yenice, Yenidoğan, Yenişehir, Yeşilova, Zabıtan, Zeytinburnu Mahallesi. Kocaeli Gebze Mahalleleri, Ademyavuz Mahallesi, Arapçeşme Mahallesi, Barış, Beylikbağı Mahallesi, Cumhuriyet, Gaziler, Güzeller, Hacıhalil, Hürriyet Mahallesi İnönü Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kirazpınar Mahallesi, Köşklüçeşme Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Mustafapaşa Mahallesi, Osmanyılmaz Mahallesi, Sultanorhan, Tatlıkuyu, Ulus, Yavuzselim Mahallesi, Yenikent Mahallesi

Tamiri Bakımını Yaptığımız Kombi servisi hizmeti için bazı Markalar; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Daikin, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Buderus


Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış