Bakım Onarım Çağrı Merkezi

BAXİ Kombi 2019 Bakım Fiyatları 444 28 46


Arıza kaydı için iletişim numarası

444 28 46

BAXİ KOMBİ BAKIMI NASIL YAPILIR?


Kombi seçimini doğru yapmak önemlidir. Kombi doğru bir tercih değil ise yakıt, verimlilik, enerji bakımından uygun olmayan durumlarla karşılaşılabilir. Böyle sorunlar ile karşılaşmamak için garantisi bitmiş ürünlerinizin bakımını uzman teknik servisler aracılığı ile yaptırmalısınız. Size en uygun servis cihazınızı tanıyan, yeterli bilgi ve tecrübeye sahip kişiler olmalıdır. Kombiler çeşitli özelliklerine göre ayrılırlar ve her birinin ayrı bir arızası, her birinin ayrı özellikleri vardır. Fakat her cihazın arıza biçimi verdiği zarar farklı olsa da bakımı kısmen aynıdır. Baxi kombiler de kendi içerisinde bacalı kombi, hermetik şofben, yoğuşmalı kombi olarak farklı özellikler de donatılarak karşınıza çıkmaktadır. Şık tasarımı, verimliliği, enerji tüketimi, yakıt tasarrufu ile en uygun kombiler yoğuşmalı kombilerdir. Bakım ve onarım işlemleri hemen her cihaz gibi titizlik ister.

baxiÖncelikli olarak bakımı yapılan Baxi kombi gaz kaçağı var mı kontrol edilir, su basıncı yeterli mi, hava gazı var mı diye bakılır, içerisinde birikmiş olan çamurumsu su temizliği yapılır, gidere bağlantı var mı kontrol edilir. Yok ise tüketici bilgilendirmesi dahilinde işlem yapılır. Cihazın bulunduğu ortamda hava alması açısından pencere havalandırması yapılır. Hava alma ve dışarı atma durumları kontrol edilir. Cihaz içerisindeki fan düzenli çalışıyor mu bakılır ve fan, filtre temizliği yapılır. Peteklerinize sıcak su akışı sağlanıyor mu kontrol edilerek kışa hazır halde cihazınız yerinde kontrolleri yapılarak teslim edilir.


BAXİ KOMBİ YILLIK BAKIM ÜCRETİ/FİYATLARIBaxi kombi yıllık bakımları arızalanma durumu yaşamadan yaptırılması gereken işlemlerdendir. Ek garanti kapsamında kombi bakımlarınızı, tüketici memnuniyeti öncülüğünde, yerine getirmekteyiz. Size en yakın teknik servisimize ulaşarak cihazınız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezi olarak yetkili personel ile ön görüşme yapmanıza aracı oluyoruz. 2019 yılı en güncel fiyatları ile Baxi kombi yıllık periyodik bakım ücretimiz 90 TL dir. Size en yakın hizmet noktası belirlenerek cihazınızın kontrol, bakım ve onarım işlemleri yerinde yapılmaktadır. Teknik ekibimize yapılmasını istediğiniz her türlü işlemi belirterek cihazınız hakkında bilgi ve yerinizde hizmet alabilirsiniz. Yıllık bakımı yaptırılmayan cihazlar zaman içerisinde arıza vererek çok daha yüksek fiyatlar ile yansımış olacak ve cihaz arıza halinde yakıt tüketimini size fayda sağlamadan harcamaya devam edecektir. Bu da faturanıza yansımış olacaktır.

baxi kombi

Baxi kombi yıllık bakımı yapılmayan cihazlarınız sizlere yüksek meblağlar olarak dönecektir. Teknolojinin ev ve iş yerlerimize getirmiş olduğu bu lider cihazların bakımını yaptırarak arıza veya parçadeğişimlerine sebep olmamalısınız. İlk günkü parçaları ile daha uzun ömürlü çalışmasını sağlamak için periyodik bakımlarının yapılması çok önemlidir.

Kampanya dahilinde 2019 en güncel ücreti ile petek ve kombi bakımları birlikte 180 TL olarak belirlenmiştir. Bizimle iletişime geçerek en yakın servis noktamızın desteklerini alabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bize ulaşabileceğiniz telefon numaramız
444 28 46

KOMBİ PETEK TEMİZLEME İLE ISI TASARRUFUUzmanlar Baxi kombi yıllık bakımı yanında petek bakımınızı da yaptırmanızı tavsiye ediyor. Kombi ve petek bir bütündür. Kombi bakımı yapılmış fakat peteklerin hava gazı alınmamış ve petekler iç kısmında biriken toz, pas, kir oluşumlarından arındırılmamış ise ısınma az veya hiç gerçekleşmeyecektir. Bu gibi sorunlar ile karşılaşmamanız için peteklerinizin de bakımını mutlaka yaptırmalısınız. Petek içlerinde metal ve yağlı olan kısım zarar görmemesi gerekir. Bakımı yapan personelin buna titizlik ile dikkat etmesi gerekir. Kombi bakımınızı yaptırmanız halinde peteklerinize ulaşan sıcak su peteklerin iç kısımlarında bir engel yok ise sağlıklı bir ısıtma gerçekleştirecektir. Petekler hakında zaman içerisinde birçok şikayet ile karşılaşıyoruz. Bu da bakımının yapılmadığını gösteriyor.

baxi kombi

Peteklerin alt kısmı soğuk, üst kısmı sıcak olabilir. Bu sorun evinizin konforlu ısınmasına engel olacaktır. Yapmanız gereken cihaz dışı kadar iç kısımlarının da temizliğine önem vermektir. Sıcak su akışının önünü kir, toz gibi engellerin kapatmasına müdahale etmeniz yerinde olacaktır. Erken bakım arıza beklemeden yapılması gereken bakımdır. Bu sayede cihazınız daha verimli yanacak ve ilk günkü konforunu koruyacaktır. Cihaz daha fazla yakıt tüketmeden, kapasitesini zorlamaya yer bırakmadan çalışmaya devam edecektir.

Yüksek faturalardan sizde uzaklaşmak ve ısınma konforunuzu da korumak adına servisimiz tarafından cihazlarınızın temizliğini yaptırmanızı önemle bildiririz. Pratik ve hızlı temizlik sayesinde ev veya işyerleriniz de hiçbir sorun yaşamadan peteklerinizin temizliğini yaptırabilirsiniz.


BAXİ HERMETİK ŞOFBEN TAMİR SERVİSİ


Hermetik şofben, ihtiyaç duyduğu oksijeni dış ortamdan alarak, doğalgaz ile çalışabilen, bulunan enerjiyi banyo ve mutfaklarda sıcak su kullanmayı sağlayan cihazlardır. Kombiler gibi devir daim görevleri yoktur. Şofbenler ortam ısıtma da kullanılmaz, petek ile bağlantılı cihazlar değillerdir. Su ısıtıcısı görevindedirler. Bu da çok büyük arızalar ile uğraşmayı gerektirmez. Fakat hermetik şofbenlerin kurulumu önemlidir. Bacalı kurulan bu sistem de montaj işlemi yapılırken cihazın dışarıdan hava alırken önünü hiçbir engelin tıkamasına müsaade edilmemeli, kapak ile önü kapatılmamalıdır. Cihazın bulunduğu ortamda havalandırma deliklerinin bulunması gerekir. Aksi halde çıkan gazın içeri tepmesine neden olur ve bu da ortamda zehirlenmeye sebep olacaktır.

baxi kombi

Can güvenliğiniz için cihazın montajı sırasında bilinçli bir tüketici olarak bu bilgileri okuyarak bulunmanız yararınıza olacaktır. Baxi hermetik şofbeninizin arıza vermesi halinde teknik ve uzman ekiplerimizden soruna çözüm isteyebilirsiniz. Cihazın bilinmeyen bir sebepten dolayı arızalanması halinde reset tuşuna 5 – 6 saniye basılı tutarak elinizi çekiniz. Cihaz hala arıza veriyor ve çalışmıyor ise cihazı kapalı konumda bekleterek veya biliyor iseniz gaz akışını keserek teknik servisimizden destek istemelisiniz. Olası bir tehlikenin önüne geçebilmek için lütfen cihaza herhangi bir müdahalede bulunmayınız. Teknik servisinizi bekleyerek cihaz hakkında bilgi ve tecrübe sahibi ustalara teslim etmelisiniz. Oluşabilecek herhangi bir Baxi hermetik şofben arızası durumunda bize ulaşabileceğiniz telefon numaramız
444 28 46


BAXİ SERVİS ÜCRETİ NE KADAR / KAÇ PARA?Servislerimiz haftanın her günü ve saatinde hizmet vermektedir. Siz değerli tüketicilerimiz ev veya işyerlerinize en yakın ve en hızlı servis noktası aracılığı ile ücret tarifelerimizden yararlanabilirsiniz. Cihazlarınızın sıcak su ayarı, derecesi, petek ve baca kontrolleri, arıza kodları vermesi gibi pek çok sorun için servislerimiz sizlere yardımcı olmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışımız ile memnun kalacağınızın teminatını veriyor ve bir yıl ek garanti kapsamında cihazlarına gerekli durum var ise bakım, tamir, parça değişimi, onarım, cihaz temizliği, yaz – kış ayarları, sıcak su dağılımı, ısıtma derecesi, kalorifer ısısı gibi bir çok işlemi kolaylıkla yapmaktayız. Bize ulaşabileceğiniz en hızlı ve en yakın servislerimizi çağrı merkezimiz aracılığı ile belirliyoruz. Aşağıda belirttiğimi tüm il ve ilçelere hizmet vermekteyiz.

baxi kombi

Son yıllarda birçok özellikte cihaz üretilmekte ve arızalanma olasılığı da kullanıcı hatası, montaj hatası veya cihazın iç ve dış ortamdan içine çekmiş olduğu atıklardan oluşan sebeplere göre sık sık dile getirilmektedir. Cihazınız ne kadar uygun olursa olsun zaman içerisinde arızalanması kaçınılmaz olacaktır. Servis ücretlerimize gelecek olursak cihazınızın durumu, markasına, konumunuza göre değişmekte olup 30 – 70 TL arasında bir ücret tarifesi uygulanmaktadır. Dilerseniz cihaz ve servis hakkında çağrı merkezimiz aracılığıyla teknik personelimiz ile ön görüşme sağlayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Servisimiz henüz cihazın kurulu olduğu yere ulaşmadan sizleri ön bilgi vererek yönlendirmektedir.


BAXİ YOĞUŞMALI KOMBİ BAKIMI NASIL YAPILIR VE BAKIM FİYATI


Kombi seçimi yaparken şık tasarımına bakmanız haricinde kullanacağınız yer ve montajı açısından dikkat etmeniz gereken hususlardan biri kombi kullanacağınız yerin m² si, izolasyonu ve ev veya iş yerlerinin bulunduğu konumdur. Bir diğeri ise kombinizin kapasitesidir. Cihazın verimli çalışıyor olması, enerji sarfiyatının ne kadar olacağını, tasarruf sağlayarak kabarık gelen faturaları en aza indirgemesinin yanında çevreye ve doğaya katkı sağlamasını da önemsemelisiniz.

baxi kombi


Yoğuşmalı kombiler ısıtma ve sıcak su sağlamada kaliteli konfor sağlayan cihazlardır. Yüksek enerji verimliliği sayesinde kullanımda ısı tasarrufu sağlar. Baxi yoğuşmalı kombiler de kullandıkları gazı dışarı atmayarak içlerine hapseder ve tekrar kullanır. Devir daim özelliği ile son teknoloji ürünü olan yoğuşmalı cihazlar tasarruf sağlar. Bu cihazların da diğer cihazlar gibi bakıma ihtiyacı vardır. Biz de teknik servis olarak bunun için hizmet vermekteyiz.

Baxi yoğuşmalı kombi bakımında ilk olarak gaz sızdırmazlığı kontrol edilir, cihaz içinde ki tozlar fırça yardımıyla temizlenir, gaz ayarları kontrol edilir. Cihaz içinde birikmiş olan kirli, paslı, çamurlu su lavaboya aktarılarak temizlenir, filtre ve fan kontrol edilir ve temizlenir, ısıtma derecesi ve ısınma suyu olarak kullanılan su basıncı kontrolü yapılır, peteklere sıcak su akışı düzenliliği kontrol edilir, petek içleri pratik yöntem ile temizlenir ve peteklerin eşit ısınması sağlanır. Tüm bakım ve onarım işlevleri yerine getirilerek cihaz çalışır vaziyette tüketiciye teslim edilir.

İstanbulda Baxi Kombi Bakımı Petek Temizleme hizmeti verdiğimiz semtler;
Adalar, Arnavutköy, Boğazköy, Bolluca, Haraççı, Taşoluk, Ataşehir, Atatürk, ferhatpaşa, İçerenköy, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mustafakemal, Örnek, Yeniçamlıca, Yenisahra, Avcılar, Ambarlı, Avcılar, Firuzköy, Gümüşpala, Bağcılar Bağcılar, Barbaros, Demirkapı, Güneşli, Hürriyet, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Bahçelievler, Bahçelievler, Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Bakırköy, Ataköy, Cevizlik, Florya, Kartaltepe, Yeşilköy, Zeytinlik,Zuhuratbaba, Başakşehir, Altınşehir, Bahçeşehir, Başakşehir, İkitelli, Bayrampaşa, Altıntepsi, Muratpaşa, Numunebağ, Yıldırım, Beşiktaş, Abbasağa, Akatlar, Arnavutköy, Bebek, Etiler, Gayrettepe, Levazım Levent, Ortaköy, Türkali, Beykoz, anadoluhisarı, Beykoz Çavuşbaşı, Çubuklu, Göksu, Paşabahçe, Tokatköy, Beylikdüzü, Gürpınar, Kavaklı, Yakuplu, Beyoğlu, Arapcami, Cihangir, Halıcıoğlu, İstiklal, Kasımpaşa, Kemankeş, Pürtelaş, Taksim, Tarlabaşı,

Büyükçekmece Baxi Kombi Bakımı Petek Temizleme hizmeti verdiğimiz semtler; Celaliye (Kamiloba), Kumburgaz, Mimarsinan, Tepecik, Çekmeköy, Çekmeköy, Ömerli, Taşdelen, Esenler, Atışalanı, Esenler, Karabayır, Sanayi, Esenyurt Ardıçlıevler, Esenyurt, Haramidere, İncirtepe, Kıraç, Mehterçeşme, Saadetdere, Eyüp, Alibeyköy, Çırçır, Eyüp Göktürk, Rami, Yeşilpınar, fatih, Aksaray, Beyazıt, Eminönü, Fener, Haseki, Karagümrük, Kocamustafapaşa Kumkapı, Mahmutpaşa, Sirkeci, sultanahmet, Şehremini, Tahtakale, Vefa, Gaziosmanpaşa, Fevziçakmak Gaziosmanpaşa, Küçükköy, Yıldıztabya, Güngören, Güngören, Merter, Sanayi, Tozkoparan, kadıköy Bostancı, caddebostan, Caferağa, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Ondokuzmayıs(19 Mayıs), Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedit, Suadiye, Kağıthane, Çağlayan, Çeliktepe Gültepe, Gürsel, Hamidiye, Kağıthane, Seyrantepe, Şirintepe, Kartal, Atalar, Esentepe, Kartal, Orhantepe soğanlık,Topselvi, uğurmumcu, Yakacık,

Küçükçekmece Baxi Kombi Bakımı Petek Temizleme hizmeti verdiğimiz semtler; Atakent, Halkalı,Küçükçekmece , Sefaköy Maltepe, Aydınevler, Büyükbakkalköy, Cevizli, Feyzullah, Gülsuyu, İdealtepe, Küçükyalı, Yalı, Zümrütevler, pendik Bahçelievler, Çamçeşme, Çarşı, Dolayoba, Esenyalı, şeyhli, Yayalar, Yenişehir, sancaktepe, Eyüpsultan, Osmangazi, Sarıgazi, Yenidoğan, sarıyer, Bahçeköy, Büyükdere, Emirgan, İstinye, Merkez Köyler, Rumelihisarı, Sarıyer Tarabya, Yeniköy, silivri, Çanta, Merkez Köyler, Selimpaşa, Silivri, sultanbeyli, Mehmetakif, Mimarsinan, Necipfazıl, Turgutreis, Sultangazi, Cebeci, Sultançiftliği, Zübeydehanım, Şişli, 19 Mayıs, Ayazağa, Bozkurt, Cumhuriyet Duatepe, Esentepe, Feriköy, Halaskargazi, Halideedip, Harbiye, Maslak, Mecidiyeköy, Meşrutiyet, Okmeydanı Pangaltı, Şişli, Teşvikiye, tuzla, Akfırat, Aydınlı, İçmeler, İstasyon, Mimarsinan, Orhanlı, Tersaneler, ÜmraniyeAşağıdudullu, Atakent, Atatürk, Çakmak, Esenşehir, ıhlamurkuyu, İnkılap, kazımkarabekir, Merkez Köyler Namıkkemal, Yukarıdudullu,

Üsküdar Baxi Kombi Bakımı Petek Temizleme hizmeti verdiğimiz semtler; Acıbadem, Altunizade, Bahçelievler, Beylerbeyi, Bulgurlu, Cumhuriyet Çengelköy, Ferah, Kandilli, Kirazlıtepe, Kuzguncuk, Mimarsinan, Muratreis, Selimiye, Ünalan, Yavuztürk, Zeytinburnu, Çırpıcı, Seyitnizam, Telsiz, Topkapı

Ankarada Baxi Kombi Bakımı Petek Temizleme hizmeti verdiğimiz semtler¬;ankara bosch beyaz eşya servisleri Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş,Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Gaziosmanpaşa(gop), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan
Ankara Keçiören Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Sanatoryum, Esertepe, Yayla, Etlik, İncirli, Kalaba, Ufuktepe, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Şenlik, Güçlükaya, Dutluk, Yükseltepe, Atapark, Ayvalı, Subayevleri, Kızlarpınarı, Kardeşler, Kuşcağız, Siteler, Şentepe, Pursaklar, Hasköy, Ondokuz Mayıs

Ankara Yenimahalle Baxi Kombi Bakımı Petek Temizleme hizmeti verdiğimiz semtler; Batıkent, Eryaman, Elvankent Çayyolu, Demetevler, İvedik, Ostim, Şaşmaz, Türkkonut, Ümitköy, Yükseltepe

Ankara Pursaklar Baxi Kombi Bakımı Petek Temizleme Servisi hizmeti verdiğimiz semtler; Saray Akyurt, Cubuk, Altınova Bağlum

Antalya Baxi Kombi Bakımı Petek Temizleme Servisi hizmeti verdiğimiz semtler;
Konyaaltı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Bursa Baxi Kombi Bakımı Petek Temizleme Servisi hizmeti verdiğimiz semtler;
Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Güzelyalı, Nülüfer, Hamitler, Özlüce, Ertuğrul, altınşehir, Beşevler, Üçevler, Çalı Mahallesi, Hasanağa, Balat, Nülüfer Köy, Balat, Hamitler, Emek Mahallesi, Yunus Eli Mahallesi, Fetiye Mahallesi, İhsaniye, Yenikaraman, Hürriyet Mahallesi, Çekirge, Kültür Mah.,Kükürtlü, Başaran, Gülbahçe, Küçükbalıklı, Bahar Mahallesi, Altınova, Hacıvat, Gürsu, Görükle, Şirinevler, Esenevler, Doğacınarı, Millet Mahallesi, Vatan Mahallesi, Demirtaş, Cumhuriyet Mahallesi, Sakarya, Alemdar, Soğanlı, Panayır, Bademli, Çamlıca Mahallesi, Ovat Köy, 100. Yıl Alemdar, Konak

Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol

İzmir Baxi Kombi Bakımı Petek Temizleme Servisi hizmeti verdiğimiz semtler;
İzmit, Başiskele, Gölcük, Dilovası, Gölcük, Karamürsel, Derince, Kartepe Hizmet Verilen Mahalleler 28 Haziran, Akarca, Akçakoca, Akmeşe Atatürk, Akmeşe Cumhuriyet, Akpınar, Alikahya Atatürk, Alikahya Cumhuriyet, Alikahya Fatih, Alikahya Merkez, Ambarcı, Arızlı, Arpalıkihsaniye, Ayazma, Bağlıca, Balören, Bayraktar, Bekirdere, Biberoğlu, Böğürgen, Bulduk, Cedit, Cumhuriyet, Çağırgan, Çavuşoğlu, Çayırköy, Çubuklubala, ubukluosmaniye, Çukurbağ, Dağköy, Doğan, Durhasan, Düğmeciler, Emirhan, Erenler, Eseler, Fatih, Fethiye, Fevzi Çakmak, Gedikli, Gökçeören, Gülbahçe Kadriye, Gültepe, Gündoğdu, Güvercinlik, Hacıhasan, Hacıhızır, Hakaniye, Hasancıklar, Hatipköy, Kabaoğlu, Kadıköy, Karaabdülbaki, Karabaş, Karadenizliler, Kaynarca, Kemalpaşa, Kısalar, Kocatepe, Kozluca, Kozluk, Körfez, Kulfallı, Kulmahmut, Kurtdere, Kuruçeşme Fatih, M.Alipaşa, Malta, Mecidiye, Nebihoca, Orhan, Orhaniye, Ortaburun, Ömerağa, Sanayi, Sapakpınar, Sarışeyh, Sekbanlı, Sepetçi, Serdar, Sultaniye, Süleymaniye, Süverler, Şahinler, Şirintepe, Tavşantepe, Tepecik, Tepeköy, Terzibayırı, Topçular, Turgut, Tüysüzler, Veliahmet, Yahyakaptan, Yassıbağ, Yeni, Yenice, Yenidoğan, Yenişehir, Yeşilova, Zabıtan, Zeytinburnu Mahallesi. Kocaeli Gebze Mahalleleri, Ademyavuz Mahallesi, Arapçeşme Mahallesi, Barış, Beylikbağı Mahallesi, Cumhuriyet, Gaziler, Güzeller, Hacıhalil, Hürriyet Mahallesi İnönü Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kirazpınar Mahallesi, Köşklüçeşme Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Mustafapaşa Mahallesi, Osmanyılmaz Mahallesi, Sultanorhan, Tatlıkuyu, Ulus, Yavuzselim Mahallesi, Yenikent Mahallesi

Tamiri Bakımını Yaptığımız Kombi servisi hizmeti için bazı Markalar; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Daikin, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Buderus
Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış