Bakım Onarım Çağrı Merkezi

BERETTA Kombi 2019 Bakım Fiyatları 444 28 46

Beratta Kombi Arıza kaydı için iletişim numaramız

444 2 846


BERETTA KOMBİ BAKIMI NASIL YAPILIR?

Günlük yaşamımızın vazgeçilmez özellikte olan kombileri zamanla arızaya geçmektedir. Bu da yaşamı olumsuz etkilemektedir.

Beratta kombi de bazı kodlar göstererek arıza bildirmektedir. Bu arıza kodlarını bilmek ve buna göre müdahale yapmak gerekir.

Servis çağırarak bu arızanın düzeltilmesi için destek isteyebilirsiniz. Arıza kodlarını söylediğinizde servis size yapılması gerekeni söyleyecek ve bilginiz dahilinde bakımına başlanacaktır.

Beratta kombi verimle çalışan kaliteli bir ürün olmasına rağmen diğer cihazlar da olduğu gibi arıza verebilmektedir.

beretta kombi


Beratta kombi bazı arıza kodları ise şöyledir;
A01 arıza kodu: bu arıza durumunda kırmızı ışık yanar. Cihaz reset tuşuna birkaç saniye basılarak beklenmelidir. Arıza devam ediyorsa servisten yardım alınmalıdır.
E02 arıza kodu: Cihazınız da aşırı ısınma olması durumunda bu arıza alarmı kırmızı olarak yanar. Bu arıza halinde kombiniz termostat sayesinde zarar görmez. Buna rağmen servis desteği ile arıza gidermeniz gerekmektedir.

Eca kombi 2019 bakım fiyatları için bu yazımızıda okumanızı tavsiye ederim.

E14 arıza kodu: Kombiden dışarı atılan duman atma görevini yerine getiremediği bir engel ile karşılaştığında bu arıza kodunu alarma geçirir. Bacanızın kontrolünün yapılarak kombi fanının doğru çalıştığından emin olmanız gerekir. Cihazı kapalı konuma getirmeli ve servisinizin gelmesini bekleyerek gerekli işlemleri yapmasını sağlamalısınız.
H20 arız kodu: Beratta cihazınızın içerisinde su akışının yetersiz olduğu hallerde kırmızı alarm ışığı size uyarı verecektir. Su basıncı değerlerini kontrol etmeniz gerektiğini söylemektedir. Su alımı yapmalı veya servis tarafından su dolaşımını sağlayacak engellerin ortadan kaldırılması gibi cihaza yapılması en uygun yöntem belirlenir ve arıza giderilir.

BERETTA KOMBİ YILLIK BAKIM ÜCRETİ/FİYATLARI


Beretta kombi yukarıda belirttiğimiz arıza kodları ve birçok arıza kodlarını da beraberinde getirmektedir. Tüm bu arızalar ile karşılaşmamak için kombi gibi tüm hayatı kolaylaştırdığı gibi tehlikeli de olan cihazlarınızın rutin kontrollerini yaptırmanız cihazınızın sağlıklı çalışması için önem arz etmektedir. Teknik ani arızalanmalar müdahalelere gerek kalmadan yıllık bakımı yaptırmanız sayesinde bu arızalar ile karşılaşmanız en aza indirgenecektir. Teknik servis desteği ile cihazınızın yıllık bakımını yaptırabilirsiniz.

beretta kombi

Beratta kombi yıllık bakımları içerisinde; gaz kaçağı kontrolü, baca temizliği ve bağlantı koridoru kontrolü, cihazın su basıncının kontrolü, cihaz tesisatının havasının alınması, kullanıcıya cihazın çalışması hakkında sorular sorularak bilgi netliği oluşturmak, fan ve bacanın düzgün çalıştığından emin kontroller yapmak, filtre kontrolü yapmak, genel kontrol ile cihaz parçalarını temizlemek, içerisindeki toz, kir, pas ve çamurlu sudan arındırarak temiz su takviyesi yapmak, gaz basınç değerlerinin kontrolünü yapmak gibi birçok işlem yapılmakta ve cihazın peteklerinize rahat ısı akımı sağlanmaktadır.

Beratta kombi yıllık bakım ücretleri 90 TL dir. Bu bakımın yanında peteklerinizin de temizliği, bakım ve onarımı ile kışa hazır bir cihaz haline getirmeniz için kampanya dahilinde 2019 en güncel fiyat olarak 180 TL olarak belirlenmiştir.

Kombiniz arızalanmadan önce bakımını yaptırırsanız daha büyük sorunlar ile karşılaşmanız kabil değil. Genel olarak kombilerin yıllık bakımları için teknik servisten yararlanmanız büyük meblağlar ödemenize engel olarak faturanıza yansıyacaktır.

KOMBİ PETEK TEMİZLEME İLE ISI TASARRUFU


Doğalgaz kullanımında tasarruf etmek için yapılması gereken birçok görev düşmektedir. Kombiler ısı tasarrufu sağlarken, petek temizliğinin de yapılması faturalarınızın yüksek gelmesi engellenmiş olacaktır.

Petek içleri oldukça pratik temizlenmekte ve ev veya iş yerlerinizde size kirlilik gibi sorun yaşatmayacaktır.

Kombinizin çalışmasına özellikle kış aylarında sürekli çalışıyor diye enerji harcıyor fatura yüksek geliyor gibi şikayetler çok gelmektedir fakat sürekli yakıt harcaması faturanın yüksek gelmesine sebep değildir.

Aksine cihazı açıp kapatmanız her yeni açtığınızda kendini ısıtmaya başlaması hem daha çok yakıt harcayacak hem de cihaz kendini daha çok yoracak bu da faturanızın kabarık gelmesine neden olacaktır.

Cihazınızın kapatılması bu sebeplerden uygun ve hesaplı olmayacaktır.

beretta kombi


Kombinizin kalitesi kadar kullanımı ve bakımı da önemsenmelidir. Son teknoloji ürünü de almış olsanız bakımı yapılmayan cihaz arızalanabilir ve kabarık faturalara sebep olabilir.

Kış aylarında ısınma problemleri yaşanmaktadır. Kombi çok yanar fakat petekleriniz yeteri kadar ısınmaz veya peteklerin üst kısmı yanar alt kısmı soğuktur ortamı yeterince ısıtmaz.

Bu gibi problemler her zaman olabilmektedir. Kombi bakımınızın yaptırmanız dahilinde böyle sorunlar ile karşılaşmanız en aza indirgenmiş olacak ve bu da faturanıza yansıyacaktır.

Kombi ve peteğinizin bakımını aynı anda yaptırmanız da fayda var. ısıdan tasarruf etmekte buna bağlı olarak gerçekleşecektir. İşini titizlik ve ustalıkla yapan yeteri kadar bilgi ve beceriye sahip teknik servis ile cihazınızı geri dönüşümlü kullanabilirsiniz.

BERETTA HERMETİK ŞOFBEN TAMİR SERVİSİ


Beretta Hermetik şofben tamir servisi olarak uzun yıllar uzmanlık ve tecrübelere dayanan tamir ve bakım için hizmetinizdeyiz. Size en yakın şubelerimizden servis hizmeti vermekteyiz.

Şofben bakımı, kombi tamiri, şofben baca temizliği ile ilgili tüm sorunlarınıza pratik,hızlı ve en uygun çözümler için bize haftanın her günü ulaşabilirsiniz.

Hermetik şofbenler yeni kombilere oranla günümüz şartlarında çok tercih edilmiyor olsa da hemen birçok ev ve işyerlerinde bu cihaz kullanılmaktadır.

Şofbenler su ısıtmada kullanılan devir daimi olmayan cihazlardır. Sık sık arızalanma gösterebilirler, baca tıkanıklığı, oksijeni yeterli miktarda alamama gibi fakat çözümü ve bakımı bizim işimiz olduğundan servislerimize ulaşmanız yeterli olacaktır.

beretta kombi

Beretta hermetik şofbenler baca oksijenini dışarıdan alarak yine dışarıya püskürten cihazlardır dolayısıyla montajı yapılırken bacanın önünü herhangi bir engelin kapatmadığından emin olunmalıdır. Hava giriş çıkışı kontrol edilmeli, gaz sızdırmazlığı kontrol edilmelidir.

Düşük debide bile sıcak su sabitliği olan bu cihaz yaz aylarında ve çok az su miktarında bile standart su sıcaklığı gösterir.

Şofbenler, kombiler gibi devir daim yapamaz petek bağlantılı değillerdir. Dışarıdan aldıkları hava ile birlikte içlerine tozu da çekeceklerdir.

Fan içine kaçan bu tozlar zaman içinde fanın çalışma verimliliğini azaltacak ve arızaya sebep olacaktır. Cihazınızın bakımını yaptırırken tozlardan da arınacağı için arızalanma sıklığı en aza inmiş olacaktır. Şofbeniniz de daha uzun ömürlü kullanım sağlayacaktır.

BERETTA SERVİS ÜCRETİ NE KADAR / KAÇ PARA?


Beretta servisi olarak hizmet vermekte olduğumuz il ve ilçeler aşağıda sayfamızın sonunda yer almaktadır. Dilerseniz çağrı merkezimize ulaşarak en yakın hizmet noktasından ev veya iş yerlerinize ulaşmamızı sağlayabilir ve destek alabilirsiniz. Servislerimiz işinde uzman ekibimiz ile hizmet vermekte olup, çağrı merkezimiz aracılığıyla iletişime geçmenizde kolaylık sağlayacaktır.

Beretta cihazlarınızın bakımı, onarımı, tamiri, parça değişimi, petek ve kombi bağlantılarını, temizliğini, şofben bakım ve tamiri gibi pek çok hizmeti vermekteyiz. Servis ücreti 30 – 70 TL arasında ücret tarifesi uygulanmaktadır.

Bu ücret ise marka, cihaz sorunu gibi sebeplere göre değişmektedir. Her marka cihaz bakımı yapılmakta sorunlarınız operatör aracılığı ile ekibimize iletilmektedir.

beretta kombi

Servis hizmeti verdiğimiz her tüketici mutlaka ek garanti koşullarından yararlanmaktadır. Cihazınız için çağırmış olduğunuz servisimiz ile ön görüşme yaparak bilgi alabilirsiniz. Cihaz kontrolü esnasında size sunulan soru ve öneriler ile tüketici cihaz bilgisi gerekliyse parça değişimi hakkında haberdar olur.

Bilgilendirme ile yönlendirilir. Servisimize haftanın her günü ve her saati ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Siz değerli tüketicilerimizin bilgisi dahilinde yapılan tüm işlemler ek garanti kapsamında bir yıl geçerlidir.

Beretta hermetik şofben tamir servisimizden yararlanabilirsiniz. Cihazınızı tanıyan, bilgi ve beceriye sahip işçiliklere emin ellere teslim etmeniz fayda sağlayacaktır. Servisimiz özel servistir.

Garantili cihazlar dışında tüm arıza bakım onarım işlemleri her marka ürüne bakılmaktadır. Bize ulaşabileceğiniz çağrı merkezi telefon numaramız 444 2 846

BERETTA YOĞUŞMALI KOMBİ BAKIMI NASIL YAPILIR VE BAKIM FİYATI


Yoğuşmalı kombiler teknolojinin ayağınıza getirmiş olduğu en kaliteli cihaz olarak adını yazdırmıştır. Yoğuşmalı kombi devir daim özelliğine sahiptir.

Kullanım kolaylığı, şık tasarımı, verimli çalışma gücü ile sizi memnun edecek sistemli cihazlardır. Kullanmış olduğu gazı yeniden içerisine hapseder ve tekrar kullanarak tüketir ve enerji tasarrufu sağlar. Beretta yoğuşmalı kombiler de cihazı doğru kullanım, doğru montajı ve gider özelliği ile kirliliği de önleyecek ve kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

beretta kombi

Her cihaz da olduğu gibi beretta yoğuşmalı kombilerin de yıllık rutin bakımı yapılmalı ve verimliliği düşürülmeden ilk günkü gibi kullanılmalıdır. Tüketici tüm kullanım şartlarına uyum sağlamış olsa da cihaz bakımı yapılmaz ise zaman içerisinde bir takım arıza kodları vererek çalışma hızı azalacaktır.

Beretta yoğuşmalı kombi arıza kodlarından kısmen yukarıda bahsetmiştik peki bu arızaların oluşmaması için neler yapıyoruz bilmenizde fayda var.
* Gaz akışı sızdırmazlığı kontrol edilir
* Cihazın su sızdırmazlığı kontrol edilir
* Kombi sıcak su veriyor mu veya verme derecesi nedir test edilir.
* Yoğuşma suyu kontrol edilir
* Peteklere ulaşma hattı kontrol edilir
* Kombinin filtresi temizlenir
* Kombi iç tarafı fanları tozlardan arındırılır
* Tüm detaylı kontrolleri yapılarak cihaz çalışır halde tüketiciye teslim edilir.

Kombi bakımlarınızı 100 TL ücret karşılığında yaptırıyoruz. Her yıl düzenli olarak uzman personellerin de önerisi ile 6 ayda bir kez yaptırmanız tavsiye edilir.İstanbulda BERETTA Kombi Bakımı Petek Temizleme hizmeti verdiğimiz semtler;
Adalar, Arnavutköy, Boğazköy, Bolluca, Haraççı, Taşoluk, Ataşehir, Atatürk, ferhatpaşa, İçerenköy, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mustafakemal, Örnek, Yeniçamlıca, Yenisahra, Avcılar, Ambarlı, Avcılar, Firuzköy, Gümüşpala, Bağcılar Bağcılar, Barbaros, Demirkapı, Güneşli, Hürriyet, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Bahçelievler, Bahçelievler, Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Bakırköy, Ataköy, Cevizlik, Florya, Kartaltepe, Yeşilköy, Zeytinlik,Zuhuratbaba, Başakşehir, Altınşehir, Bahçeşehir, Başakşehir, İkitelli, Bayrampaşa, Altıntepsi, Muratpaşa, Numunebağ, Yıldırım, Beşiktaş, Abbasağa, Akatlar, Arnavutköy, Bebek, Etiler, Gayrettepe, Levazım Levent, Ortaköy, Türkali, Beykoz, anadoluhisarı, Beykoz Çavuşbaşı, Çubuklu, Göksu, Paşabahçe, Tokatköy, Beylikdüzü, Gürpınar, Kavaklı, Yakuplu, Beyoğlu, Arapcami, Cihangir, Halıcıoğlu, İstiklal, Kasımpaşa, Kemankeş, Pürtelaş, Taksim, Tarlabaşı,

Büyükçekmece BERETTA Kombi Bakımı Petek Temizleme hizmeti verdiğimiz semtler; Celaliye (Kamiloba), Kumburgaz, Mimarsinan, Tepecik, Çekmeköy, Çekmeköy, Ömerli, Taşdelen, Esenler, Atışalanı, Esenler, Karabayır, Sanayi, Esenyurt Ardıçlıevler, Esenyurt, Haramidere, İncirtepe, Kıraç, Mehterçeşme, Saadetdere, Eyüp, Alibeyköy, Çırçır, Eyüp Göktürk, Rami, Yeşilpınar, fatih, Aksaray, Beyazıt, Eminönü, Fener, Haseki, Karagümrük, Kocamustafapaşa Kumkapı, Mahmutpaşa, Sirkeci, sultanahmet, Şehremini, Tahtakale, Vefa, Gaziosmanpaşa, Fevziçakmak Gaziosmanpaşa, Küçükköy, Yıldıztabya, Güngören, Güngören, Merter, Sanayi, Tozkoparan, kadıköy Bostancı, caddebostan, Caferağa, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Ondokuzmayıs(19 Mayıs), Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedit, Suadiye, Kağıthane, Çağlayan, Çeliktepe Gültepe, Gürsel, Hamidiye, Kağıthane, Seyrantepe, Şirintepe, Kartal, Atalar, Esentepe, Kartal, Orhantepe soğanlık,Topselvi, uğurmumcu, Yakacık,

Küçükçekmece BERETTA Kombi Bakımı Petek Temizleme hizmeti verdiğimiz semtler; Atakent, Halkalı,Küçükçekmece , Sefaköy Maltepe, Aydınevler, Büyükbakkalköy, Cevizli, Feyzullah, Gülsuyu, İdealtepe, Küçükyalı, Yalı, Zümrütevler, pendik Bahçelievler, Çamçeşme, Çarşı, Dolayoba, Esenyalı, şeyhli, Yayalar, Yenişehir, sancaktepe, Eyüpsultan, Osmangazi, Sarıgazi, Yenidoğan, sarıyer, Bahçeköy, Büyükdere, Emirgan, İstinye, Merkez Köyler, Rumelihisarı, Sarıyer Tarabya, Yeniköy, silivri, Çanta, Merkez Köyler, Selimpaşa, Silivri, sultanbeyli, Mehmetakif, Mimarsinan, Necipfazıl, Turgutreis, Sultangazi, Cebeci, Sultançiftliği, Zübeydehanım, Şişli, 19 Mayıs, Ayazağa, Bozkurt, Cumhuriyet Duatepe, Esentepe, Feriköy, Halaskargazi, Halideedip, Harbiye, Maslak, Mecidiyeköy, Meşrutiyet, Okmeydanı Pangaltı, Şişli, Teşvikiye, tuzla, Akfırat, Aydınlı, İçmeler, İstasyon, Mimarsinan, Orhanlı, Tersaneler, ÜmraniyeAşağıdudullu, Atakent, Atatürk, Çakmak, Esenşehir, ıhlamurkuyu, İnkılap, kazımkarabekir, Merkez Köyler Namıkkemal, Yukarıdudullu,

Üsküdar BERETTA Kombi Bakımı Petek Temizleme hizmeti verdiğimiz semtler; Acıbadem, Altunizade, Bahçelievler, Beylerbeyi, Bulgurlu, Cumhuriyet Çengelköy, Ferah, Kandilli, Kirazlıtepe, Kuzguncuk, Mimarsinan, Muratreis, Selimiye, Ünalan, Yavuztürk, Zeytinburnu, Çırpıcı, Seyitnizam, Telsiz, Topkapı

Ankarada BERETTA Kombi Bakımı Petek Temizleme hizmeti verdiğimiz semtler¬;ankara bosch beyaz eşya servisleri Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş,Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Gaziosmanpaşa(gop), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan
Ankara Keçiören Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Sanatoryum, Esertepe, Yayla, Etlik, İncirli, Kalaba, Ufuktepe, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Şenlik, Güçlükaya, Dutluk, Yükseltepe, Atapark, Ayvalı, Subayevleri, Kızlarpınarı, Kardeşler, Kuşcağız, Siteler, Şentepe, Pursaklar, Hasköy, Ondokuz Mayıs

Ankara Yenimahalle BERETTAKombi Bakımı Petek Temizleme hizmeti verdiğimiz semtler; Batıkent, Eryaman, Elvankent Çayyolu, Demetevler, İvedik, Ostim, Şaşmaz, Türkkonut, Ümitköy, Yükseltepe

Ankara Pursaklar BERETTA Kombi Bakımı Petek Temizleme Servisi hizmeti verdiğimiz semtler; Saray Akyurt, Cubuk, Altınova Bağlum

Antalya BERETTA Kombi Bakımı Petek Temizleme Servisi hizmeti verdiğimiz semtler;
Konyaaltı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Bursa BERETTA Kombi Bakımı Petek Temizleme Servisi hizmeti verdiğimiz semtler;
Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Güzelyalı, Nülüfer, Hamitler, Özlüce, Ertuğrul, altınşehir, Beşevler, Üçevler, Çalı Mahallesi, Hasanağa, Balat, Nülüfer Köy, Balat, Hamitler, Emek Mahallesi, Yunus Eli Mahallesi, Fetiye Mahallesi, İhsaniye, Yenikaraman, Hürriyet Mahallesi, Çekirge, Kültür Mah.,Kükürtlü, Başaran, Gülbahçe, Küçükbalıklı, Bahar Mahallesi, Altınova, Hacıvat, Gürsu, Görükle, Şirinevler, Esenevler, Doğacınarı, Millet Mahallesi, Vatan Mahallesi, Demirtaş, Cumhuriyet Mahallesi, Sakarya, Alemdar, Soğanlı, Panayır, Bademli, Çamlıca Mahallesi, Ovat Köy, 100. Yıl Alemdar, Konak

Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol

İzmir BERETTA Kombi Bakımı Petek Temizleme Servisi hizmeti verdiğimiz semtler;
İzmit, Başiskele, Gölcük, Dilovası, Gölcük, Karamürsel, Derince, Kartepe Hizmet Verilen Mahalleler 28 Haziran, Akarca, Akçakoca, Akmeşe Atatürk, Akmeşe Cumhuriyet, Akpınar, Alikahya Atatürk, Alikahya Cumhuriyet, Alikahya Fatih, Alikahya Merkez, Ambarcı, Arızlı, Arpalıkihsaniye, Ayazma, Bağlıca, Balören, Bayraktar, Bekirdere, Biberoğlu, Böğürgen, Bulduk, Cedit, Cumhuriyet, Çağırgan, Çavuşoğlu, Çayırköy, Çubuklubala, ubukluosmaniye, Çukurbağ, Dağköy, Doğan, Durhasan, Düğmeciler, Emirhan, Erenler, Eseler, Fatih, Fethiye, Fevzi Çakmak, Gedikli, Gökçeören, Gülbahçe Kadriye, Gültepe, Gündoğdu, Güvercinlik, Hacıhasan, Hacıhızır, Hakaniye, Hasancıklar, Hatipköy, Kabaoğlu, Kadıköy, Karaabdülbaki, Karabaş, Karadenizliler, Kaynarca, Kemalpaşa, Kısalar, Kocatepe, Kozluca, Kozluk, Körfez, Kulfallı, Kulmahmut, Kurtdere, Kuruçeşme Fatih, M.Alipaşa, Malta, Mecidiye, Nebihoca, Orhan, Orhaniye, Ortaburun, Ömerağa, Sanayi, Sapakpınar, Sarışeyh, Sekbanlı, Sepetçi, Serdar, Sultaniye, Süleymaniye, Süverler, Şahinler, Şirintepe, Tavşantepe, Tepecik, Tepeköy, Terzibayırı, Topçular, Turgut, Tüysüzler, Veliahmet, Yahyakaptan, Yassıbağ, Yeni, Yenice, Yenidoğan, Yenişehir, Yeşilova, Zabıtan, Zeytinburnu Mahallesi. Kocaeli Gebze Mahalleleri, Ademyavuz Mahallesi, Arapçeşme Mahallesi, Barış, Beylikbağı Mahallesi, Cumhuriyet, Gaziler, Güzeller, Hacıhalil, Hürriyet Mahallesi İnönü Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kirazpınar Mahallesi, Köşklüçeşme Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Mustafapaşa Mahallesi, Osmanyılmaz Mahallesi, Sultanorhan, Tatlıkuyu, Ulus, Yavuzselim Mahallesi, Yenikent Mahallesi

Tamiri Bakımını Yaptığımız Kombi servisi hizmeti için bazı Markalar; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Daikin, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Buderus

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış