Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Eca Kombi Servis Ücreti 444 95 87

Eca Kombi Servisi

444 95 87

Eca kombi servisi için 444 95 87 telefon numarasını arayarak arıza kaydı bırakabilir ve deneyimli işinin ehli olan kaliteli ustalarımızdan sizlerde kaliteli şekilde hizmet alabilirsiniz.

Eca kombi servisimiz sizler için kaliteli bir şekilde hizmet vermekte olup tamamen güvenilir hizmet avantajlarınıda sahip bir servisdir. Eca kombi servisimizin genel olarak Türkiye geneli hizmeti bulunmaktadır.

Türkiye'nin bir çok yerinde hizmetimiz bulunuyor Türkiye'de hangi ilde olursanız olun haftanın 7 günü boyunca bizleri arayarak hizmet alabilir veya da cihazlarınızın bakım tamir işlemleri için kaliteli şekilde ustalarımızdan yardım da alabilirsiniz.
Eca kombi cihazlarımız elektronik cihazlardır, bir çok elektronik cihazda olduğu gibi kombinin arızalanması bozulması olası ve an meselesidir. Ayrıca Eca markalı kombi cihazlarımızın bakım işlemleri yapılmamış olduğu takdirde Eca kombilerin ömürleri azalabilir.

Eca kombinin arıza yapmasının sebepleri iç aksamında yer alan parçaların, Eca kombinin çalışma sistemine uygun olmamasıdır, veya da kombi cihazlarının bakım işlemleri geç yapılıyorsa veya düzensiz hiç bakım yaptırmıyorsanız da kombi cihazlarınız hiç ummadığınız anlarda arıza göstererek sizleri yarı yolda bırakabilir, bu durumda ise müşterilerimize yılda bir defa muhakkak bakım yaptırmalarını öneriyor ve cihazlarının bakım işlemlerini periyodik olarak kontrol edip sizlere en uygun gelecek kombi servisinden hizmet alarak cihazlarınızın bakım tamir işlemlerini gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz, Eca kombi servisi, Eca kombi bakım ustası, Eca kombi bakım tamirciileri.

Eca Kombi Arızaları


Eca kombi cihazlarımız ve kalorifer tesisatları ile ilgili karşılaştığımız sorunlar ve çözümleri hakkında genel olarak konuşacağız zaten bu sorunların başlıca sebeplerinden birinin de kombi cihazlarımızın bakım işlemlerini ihmal etmiş olduğumuz için meydana geldiğini sizlere söyledik Peki ya bu kombi arızaları genel olarak nelerdir;

Kullamış olduğumuz birçok kombi cihazları içerisinde su olmadığı veya basıncı azaldığında emniyet ve tedbir amacı ile çalışmalarını sağlamamaktadır.
Arıza sebebi ise kalorifer devre suyu tamamen bitmiş veya eksilmiş olabilir. Kalorifer devre basıncı 1,5 bardır eğer bu seviyeden düşük ise artırılması da gerekiyor.
Eca kombi cihazınızın sigortası atık veya kapalı olabilir.
Eca kombi girişşinde bulunan gaz vanası vanası kapalı olabilir.
Eca kombi gaz vanası kapalı iken cihaz çalıştırılmak istenmiş ise ikaz (kırmızı lamba) yanıyor olabilir.
Eca kombinin ön panelindeki (yaz/kış) konum anahtarı istenilen konumda olmayabilir.
Eca kombiniz pilotlu ise pilot alevi yanmıyor olabilir.Eca kombi cihazı çalışıyor fakat ısıtmıyor
Eca kombi cihazı patlamalı yanıyor
Eca kombi cihazı sıcak su açıldığında petekler çok ısınıyor
Eca kombi cihazı radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
Eca kombi cihazı su kaçırıyor – akıtıyor
Eca kombi cihazı ses yapıyor
Eca kombi cihazına sıcak su gelmiyor

Arızalar genel olarak yukarıda belirtmiş olduğumuz şekilde oluyor, cihazlarınızın arızaları hakkında çok daha detaylı bir şekilde bilgi sahibi olmak istiyorsanız da 444 95 87 telefon numarasını arayarak bütün kombi cihazlarınız için sizlere detsek olmaktayız.

Eca Kombi Teknik Servisi


Eca kombi bakımının ve gerektiğinde tamir arıza işlerinin zaman bırakılmadan erken müdahale dahilinde yapılması cihazın ve sizin hayatınızı kurtaracağını unutmamalısınız . Eca kombi teknik servis olarak cihazlarınızın tamir işlemleri için de elimizden gelenin her zaman en kalitelisini ve güvenilir hizmeti de siz değerli müşterilerimize her zaman servis dahilinde vermmekteyiz.

Kombi cihazlarımızın içerisinde su, doğal gaz ve elektrik üçlüsü bulunuyor bu durumda da bu tesisatlardan herhangi birinde bile çeşitli bir arıza meydana gelmiş olduğu takdirde bu arızaların hemen teknik servisler veya kaliteli ustalar tarafından giderilmesi ve cihazların tamir bakım işlemlerinin de düzenli bir şekilde yapılarak sizlere tehdit olarak oluşan sorunların tamamen ortadan kaldırılması da uygun olacaktır.


Eca kombi cihazlarımız bizler için oldukça önemli ve kıymetli bakım tamir işlemlerinin de işinin ehli ve güvenilir ustalar tarafından yapılması oldukça önemli evlerinize hangi konuda servis çağırmış olursanız olun alanlarında uzman ve kombi bakım yapma yetkin belgeleri olup olmadığından emin olmalısınız ve eğer ki gerçekten güvenmiş olduğunuz bir servis ise cihazlarınızı emanet etmeli ve tamir bakım hizmetleri almanız oldukça normal olacaktır kombi bakım tamir servisi, kombi bakım tamir ustası, eca kombi bakımı nasıl yapılır.

Eca Kombi Bakım Neden Gerekli


Eca kombi bakımıservisimiz ve ustalarımız kombi tamiri ve bakımı konusunda gereken özen ve hassasiyeti her zaman müşterilerine sunarak sizlere her zaman kaliteli kombi kullanımı avantajları sunarak yarı yolda bırakmadan faydalı ve kaliteli bir şekilde hizmet veriyorlar.

Eca kombi bakım hizmetleri gibi konularda gereken hizmeti firmamızdan güvenle alabilmeniz oldukça mümkündür. Doğalgaz faturalarının daha düşük gelmesi adına eca kombi bakım gereken önemi ve hassasiyeti göstermek adına kombi bakım hizmetini bizden diğer firmalara göre çok daha uygun fiyatlar ile alabilmeniz de oldukça mümkündür, fiyatlarımız diğer firmalara göre çok daha uygun fiyatlı olup sizlere en kaliteli en güvenilir servis avantajlarını sizee sunarak kaliteli ve güvenilir bir şekilde çalışıyoruz.Kombi bakım ile alakalı merak etmiş olduğunuz diğer bütün sorular için de bizlerden teknik servis hizmeti almanız oldukça mümkün sizler için kalitlei ve güvenilir bir şekilde çalıştığımızı da unutmamalısınız kombi bakım yaptırmak cihazlarımmızın ömürlerini oldukça fazla uzatacak aynı zamanda faturalardan tasarruf etmemizi sağlayacağı gibi aynı zamanda bize de güvenilir bir yaşam ortamı sağlayacaktır bütün müşterilerimize düzenli bir şekilde kombi bakımı yaptırmalarını önermekteyiz, Eca kombi bakım yaptırmak istiyorsanız haftaının 7 günü boyunca Türkiye geneli çalışan servis ustalarımızı 444 95 87 telefon numarasından arayarak arıza kaydı bırakabilir ve deneyimli işinin alanlarında öncü ustalarımızdan hizmet alabilirsiniz.

Eca Kombi Bakımı Nasıl Yapılır
• Eca kombi bakım nasıl yapılır işlemine başlamadan önce kombinin içindeki eski suyun boşaltılması gerekir. Tüm su boşalttıktan sonra kombi bakım işlemine başlanır.
• Eca kombi bakım daha sonra genleşme tankında bulunan hava basıncı kontrol edilir. Hava basıncı 0.75 barın altında kalmaması gerekir. Eğer hava basıncı 0.75 barın altında ise pompa yardımı ile hava takviyesi yapılır.
• Eca kombi bakım pompa takviyesi ile hava basıncının 0.75 bar olana kadar kontrol etmemiz gerekecektir. İstenilen ayara geldiğinde ise hava takviyesi işlemi son bulur.
• Eca kombi bakım ardından da kombinin kalorifer filtresi sökülür. Kalorifer filtresini söktükten sonra da musluğun soğuk su akan kısmı açılır ve kalorifer filtresi temizlenmiş olur.
• Eca kombi bakım temizlenen filtre aynı şekilde tekrar yerine takılır.
• Eca kombi bakım filtre yerine takıldıktan sonra da yanma haznesinin brülörü yerinden çıkarılarak titiz ve temiz bir şekilde fırça ile temizlenir. Ardından da yanma haznesi için temizleme işlemi gerçekleştirilir. Daha sonra da nemli bir bez yardımı ile kalan tozlar derinlemesine temizlenir. En son olarak da sökülen brülör geri yerine takılır.
• Eca kombi bakım ateşleme ve iyon çubuğu geri yerine monte edilir.
• Eca kombi bakım fan motoru yerinden çıkarılarak fırça yardımı ile temizleme işlemi gerçekleştirilir Ardından da iç pervanesi de su yardımı ile yıkanıp temizlenir. Temizleme işlemi bittikten sonra da tekrar sökülen parçalar yerine monte edilir.
• Eca kombi bakım tüm işlemler bittikten sonra da kombi içerisinde oksitlenmiş bir parça var ise bu oksitlenen parçalar hakkında kullanıcı bilgilendirilip kullanıcının da izni ile beraber oksitlenen ve işlevini yitiren parçaların değişimi yapılır.

Eca kombi bakım genel olarak yukarıda ki gibi yapılmaktadır.

Eca Kombi Bakım Servis Ücreti/Bakım Fiyatı


Genel olarak baktığımız zaman her servisin kendine göre kombi bakım servis ücreti ve kombi bakım fiyatı bulunmaktadır genel olarak servisler bunu kendileri kafalarına göre belirlemektedirler ve kombi bakım fiyatları da servisden servise göre değişiklik gösterebilir.Sizler kombi bakımı yaptırmadan önce muhakkak ön bir arşatırma yapıp sizlere en uygun gelen kombi bakım servisini araştırmalısınız bir çok servisi telefon ile arayarak ortalama kombi bakım fiyatlarını öğrenip sizlere en uygun gelen kombi bakım servisinden hizmet almalısınız.

Eca kombi bakım servisimiz genel olarak belirlemiş olduğu kombi bakım fiyatı ise ortala 100-150 tl arasında değişiklik göstermektedir daha güncel bilgiler için ise 444 95 87 telefon numarasını arayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ayrıca firmamız bir önceki içerik yazısında Demirdöküm Kombi Servis Ücreti/Fiyatı Fiyatları başlıklı bir içerik yazımız bulunuyor sizlerinde okumasını tavsiye ediyoruz.Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış