Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Ferroli Kombi Servis Ücreti 444 95 87

FERROLİ KOMBİ TAMİR BAKIM SERVİSİ


ARIZA KAYDI BIRAKMAK İÇİN;

444 9 587
Ferroli Kombi,
hayatımızı kolaylaştıran etkenlerden olmaktadır. Kombi kullanımı her geçen gün artmakla birlikte yanlış ve bilinçsiz kullanımlar da buna bağlı olarak artmaktadır.

Ferroli kombi kış ayların da ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarımızı karşılarken yaz ayların da da sıcak su ihtyiacımızı karşılamaktadır.

Kombi Tamir ve Bakım Servisi
olarak sizlere haftanın her günü 7/24 olarak hizmet sağlamaktayız. 444 9 587 nolu iletişim numaramızdan detaylı bilgi alabilir ve aynı gün içerisinde tamir ve bakım işlemlerinizi gerçekleştirebiliriz.

Ferroli kombi bakımı için yılda bir defa kış gelmeden hemen önce ki dönem de periyodik olarak kombi bakımını önermekteyiz.

Ferroli kombi parça değişimleriniz de yüz de yüz orijinal parça değişimi yapmakta ve değişim yapmış olduğumuz parçalara da 1 yıl garanti imkanı sunmaktayız.

Kombileri marka model ayırt etmeksizin evlerimiz işyerlerimiz de en gözde demirbaşlar arasına almaktayız ve fişi hiç çekilmeden yaz kış demeden de kullanımını sağlamaktayız.

Evlerimiz de her dönem kullandığımız kombilerimiz uzun süre bakımsız bir şekil de kullanıldıkların da büyük tehlike arz etmektedirler.

Ferroli kombi, doğalgaz ve elektrikle birleşmiş ve bakımsız bir şekilde kullanıldıkların da can ve mal tehlikesi oluşturmaktadırlar.

Kombi arıza vermeden önce bakım yaptırmak ve çalışmasını kontrol etmek gerekmektedir.

Zira kombi bakımı kombi tamirinden daha az masraflı olmakta ve sizin istediğiniz saatte bakım işlemi gerçekleştirilirken, kombi tamiri birdenbire masraf çıkararak vaktinizi almaktadır.

Bu sebeple de düzenli bir şekil de kombi bakımınızı yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz.

FERROLİ KOMBİ BAKIM SERVİSİ


Ferroli kombi kullanımı yakın geçmişimizden günümüze doğru baktığımız da bir hayli artmış ve köyden kente hemen hemen her yer de kullanılmaya başlanmıştır.

Yakın geçmişte soba veya merkezi sistemle ısınanlarımızın birçoğu şimdiler de kombi kullanarak rahatlığa ve konfora ulaşmıştır.

Ferroli kombi tek tuşla bizlere hem ısınma hem de sıcak su ihtiyaçlarımızı gidererek konfor sağlamaktadır.

Yaz aylarından ziyade kış ayların da daha fazla talep oluşmaktadır.

Ferroli kombi bakımı her yıl yapılmalı mıdır? sorusuna değinecek olursak eğer genel bakımını
Ferroli Kombi Bakım Servisi olarak sizlere kış gelmeden hemen önce yıl da bir defa olmak üzere tavsiye etmekteyiz.

Kombi bakımınızı zamanın da ve periyodik olarak yaptırırsanız, sık sık arızaya geçmeden arıza tespiti yapılacak böylece hem fazla para ödemeyecek hem de vaktiniz boştan yere gitmeyecektir.

Kombi bakımı yapılmış olan cihazlar daha az elektrik,su ve gaz tüketimi sağlamaktadır.

Kombinin ana eşanjörünü uzun süre kullanma sonucun da içleri kireç tutmaktadır. Kireç tutan bu eşanjör ise suyu ısıtmamakta ve sıcak su dolaşımı sağlanamamaktadır.

Sonuç itibariyle de sıcak suyu ısıtmak yerine kireci ısıtacaktır ki bu da kullanıcıların işine yaramayan cinsten bir işlev olacaktır.


FERROLİ KOMBİ BAKIM ÜCRETLERİ / FİYATI

Ferroli kombi bakım gerektiren elektronik bir cihazdır. Kombilerimiz bakıma ihtiyaç duyarlar, sebebi ise elektronik olan her cihaz kendi kendisine temizliğini gerçekleştirecek kadar teknoloji harikası olamamıştır.

Ferroli kombi her ne kadar teknoloji harikası olsa da bozulmaya veya arızalanmaya elverişlidir.

Ferroli kombi arıza vermemesi için de gerekli bakımının düzenli aralıklarla yaptırılması gerekmektedir.

Kombi kullanımı en fazla kış ayların da aktif olmakta ve yine bu dönem de de arızalanmalar sıkça meydana gelmektedir.

Ferroli kombi bakımı için 15 yıllık tecrübe ve tam donanımlı araçlarımızla sizlere aynı gün içerisinde tamir ve bakım hizmet sağlamaktayız.

Ferroli Kombi Bakım Fiyatları için en uygun fiyat garantisi vermekte ve sizlerin de periyodik ve düzenli bir şekil de bakım yaptırmanızı amaçlamaktayız.

Kombi bakım servisi olarak, kombinizin genel bakımını gerçekleştirmekte ve tüm kış aylarını rahat geçirmenizi sağlamaktayız.

Genel kombi bakımına değinecek olursak;

İlk olarak, fan motorunun içerisi kontrol edilir ve kir,toz gibi birikintiler mevcut ise kir ve tozdan arındırılır. Bu sayede de kombinizin kullanım ömrü uzamış olur.

Daha sonra alev brülörü tazyikli su ile temizlenir.

Kombinin alt kısmın da ki su şebeke filtreleri temizlenerek peteklerinize sıcak suyum rahat iletilmesi sağlanmaktadır.

Kombi bakımı tamir işleminden daha az bir ücrete tekabül eder ve tamir işlemlerinden çok daha az bir vakit almaktadır.

FERROLİ KOMBİ TAMİR USTALARI


Ferroli kombi tamir servisi olarak sizleri her zaman güvence altına alarak hizmet sağlamaktayız.

İşlerin de uzman ve 10 yılı aşkın tecrübemizle birlikte ve tam donanım uzman kadromuzla hizmet sağlamaktayız.

Kombi Tamir Servisi olarak yaptığımız her işlem için garanti vermekteyiz.

Uzman kadromuzla birlikte parça değişimleriniz de sizlere, yüzde yüz orijinal parça ile değişim yapıyor ve değişim yapmış olduğumuz parçalara da 1 yıl garanti imkanı sağlamaktayız.

Ferroli kombi arızalarına genel olarak değinecek olursak;

Ferroli kombi tamir fiyatları, kombi ateşleme yapmıyor, kombi ısıtmıyor,kombi sıcak suyu ısıtmıyor,kombi parça değişimi fiyatları,kombi su akıtıyor,kombi petekleri ısıtmıyor,kombi sıcak suyu iletmiyor,kombi bar seviyesi düşmüyor,kombi orijinal parça değişimi,kombi bakım ücretleri,kombi bakımı nasıl yapılır gibi sorularınız da sizlere her zaman yardım ve destek sağlamaktayız.

Kombi tamir işlemleriniz de sizlere fiş vererek yapılan işlemleri onay çerçevesin de gerçekleştirmekte ve sizleri de güvence altına almaktayız.

Evinize hangi servis gelmiş olursa olsun parça değişimleriniz için garanti ve yapılan işlemler için de fiş istemeyi unutmayın.

Verilen fişler de işi yapan kişinin adı soyadı imzası veya kaşesi sizlerin de adı soyadı imzası ve ödediğiniz miktar yapılan işlemlerin ibareleri yer almaktadır.

Kombi tamir veya bakım işlemleriniz de sizlere en uygun fiyat ve en hızlı şekil de ulaşarak kombinizi kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.

FERROLİ KOMBİ TAMİRİ / TEKNİK SERVİS

Ferroli kombi kullanımın da en çok kış dönemlerin de ihtiyaç duymaktayız.

Ferroli kombi arızaları;

-Kombi çalışıyor fakat suyu ısıtmıyor,

-Kombi patlamalı yanıyor,

-Sıcak su açıldığın da petek çok ısınıyor,

-Kombi gürültülü çalışıyor,

-Kombiden sıcak su gelmiyor,

-Kombi bar seviyesi çok yükseliyor.


Kombi arızaların da ise, sizlere aynı gün içerisin de hizmet sağlamaktayız.

Kombi tamir işlemlerinizi, aynı gün içerisin de ve en hızlı bir şekil de gerçekleştirerek kombinizi aynı gün içerisin de kaldığınız yerden kullanmanızı sağlamaktayız.

Kombi Teknik Servisi olarak her işlem için sizlere garanti sağlamaktayız.

Kombi tamir işlemlerin de siz değerli müşterilerimizin yaşadığı sorunları biliyor; genellikle arıza kodları veriyor ve ferroli kombileriniz de ; A01 hata kodu,A02 hata kodu,A03 hata kodu,F04,F07,A23,A24,F05,A06 hata kodu,A09,A16,F50 hata kodu,F10,F14 hata kodu,F11 hata kodu,F20 hata kodu,A21,A51 hata kodu kombi F 37 hatası gibi durumların da bizleri arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Kombi anakart değişimi,kombi üç yollu vana değişimi, kombi filtre değişimi, kombi fan motoru değişimi, kombi eşanjör değişimi, kombi brülör değişimi ve parça değişimleriniz de sizlere kaliteli ve güvenli bir şekil de destek ve hizmet sağlamaktayız.

Kombilerinizin güvenli bir şekilde ısınması ve sizlerin de güvenli bir şekil de kombilerinizi kullanabilmeniz için sizlere her zaman 7/24 hizmet ve destek sağlamaktayız.


FERROLİ KOMBİ BAKIMI ÖNEMİ FAYDALARI?

Ferroli kombi bakım servisi olarak kış gelmeden hemen önce ki dönem de yılda bir defa periyodik olarak düzenli bir şekil de yaptırılmasını tavsiye etmekteyiz.

Kombi bakımı,hem enerji tasarrufu sağlamak adına hem de kullanımının uzun ömürlü olması için gerekmektedir.

Genel kombi bakımın da yapılması gerekenleri üst başlıklarımız da belirtmiştim,
Kombi Bakımının Faydaları'na değinecek olursak;

Kombiniz daha az yakarak daha fazla performans sergiler,kombinize en uzak odada ki kaloriferle kombinize en yakın kalorifer aynı ısı da yanar ve kombiye en yakın şebeke suyuyla, en uzak şebeke suyu aynı derece de ısınır ve sizlere büyük konfor sağlar.

Kombinizi yüksek derecelere getirip verim alamıyorum yeteri kadar ısınmıyor diyorsanız da kombinizn bakım zamanı gelmiş demektir.

Kombi bakımların da ki asıl amaç elektrik ve doğalgaz ile birleşerek çalışan kombiler, zamanla tehlikeli bir hal almaya başlamaktadır.

Öncelik olarak sizlerin can ve mal güvenliğini korumaktan geçmektedir.

Daha sonra ise bakımı yapılmayan kombi eskir ve görevini yerine getirmeden sürekli olarak fazladan enerji tüketir ki bu da faturalarınıza yansımaktadır.

Ferroli kombi, cihazınız içerisinde ki eşanjör uzun süre kullanıldığın da kireçlenme yapacak ve bu durum da da, su ısınmayacağı gibi boştan yere de su israfına yol açacaktır.

Ferroli kombi tamir ve bakım işlemleriniz de bizlere ulaşarak detaylı bilgi edinebilir ve işlemlerinizi aynı gün içerisin de gerçekleştirebiliriz.

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış