Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Lambert Kombi 2019 Bakım Fiyatları 444 28 46


ARIZA KAYDI İÇİN ULAŞABİLECEĞİNİZ TELEFON NUMARAMIZ:

444 28 46

LAMBERT KOMBİ BAKIMI NASIL YAPILIR?


* Bakım işlemine başlamadan önce sıcak su ve kalorifer kontrol edilir.
* Kombi kapağı sökülür.
* Elektrik ve gaz vanaları kapatılır.
* Kombi içerisinde bulunan su boşaltılır.
* Genleşme tankının havası ölçülür.
* Tankın içerisindeki hava 0,75 Bar ın altında ise tankın içerisine hava basımı uygulanır.
* Brülör sökülür ve temizlenir.
* Daha sonra ise yanma odası kapağı sökülerek temizliği yapılır.
* Üç yollu vana sökülür ve temizlenir. Temizlendikten sonra vana yerine takılır. Fan sesli çalışıyor ise sökülür temizlenir ve yerine monte edilir.
* Otomatik hava alma purjörü sökülerek temizlenir.
* Kombi içerisinde oluşan kir ve toz temizlenir.
* Tahliye olarak kullanılan emniyet ventili temizlenir.
* Kombi su basıncı tamamlanır, kombi havası alınır.
* Kapaklar takılarak kalorifer ve sıcak su konumunda denenir.
* Mevcut arızalar ya da daha sonra oluşabilecek arızalar uzman teknisyen tarafından tespit edilir. Bu konudaki bilgiler kullanıcıya anlatılır. Daha sonra ise kullanıcı eğer onay verirse arızları olan parçalar bakıma dahil edilmeden ek bir ücrete tabi olarak ya değiştirilir ya da tamir edilir. Kombi çalışır durumda müşteriye teslim edilir. Kombi bakımı yapılmadığı takdirde kullanıcı istediği randımanı alamaz. Isı tasarrufu sağlayamaz. Özellikle kış aylarında daha fazla sorun yaşar. Bakımsızlık sebebiyle cihazda oluşan masraf da artar. Bu sebeple daha az sorun yaşamak tasarruf sağlayabilmek ve kombi ömrünü uzatmak için her yıl düzenli olarak bakım yaptırılmalıdır.


LAMBERT Kombi Tamiri

LAMBERT KOMBİ YILLIK BAKIM ÜCRETİ/FİYATLARI


Lambert kombi bakımı sorunsuz ve uzun çalışma ömrü için gereklidir. Lambert kombi bakımı uzmanlık ve tecrübe gerektirmektedir. Bu sebeple kombinizin bakımı mutlaka teknik servislerin uzman teknikerleri tarafından yapılmalıdır. Sık ve periyodik bakımlar yaptırmak sizi daha pahalı cihaz onarımı yaptırmaktan koruyacaktır. Kapsamlı bir şekilde yapılan kombi bakımları kombinin her zaman en yüksek verimle çalışmasını sağlar. Kombinizin en iyi şekilde çalışmasını istiyor ve bunu garanti altına almak istiyorsanız kombi bakımını ihmal etmemelisiniz. Kombi aldığınızda verilen işletme kitapçığı ya da servis teknisyenleri kombi bakımı hakkında size doğru bilgileri verecektir.

LAMBERT Kombi Tamiri


Lambert yoğuşmalı kombi ile normal kombi yıllık bakım ücretleri arasında fark bulunmaktadır. Yoğuşmalı kombilerin diğer kombilerden en önemli farkı yanma sonucu ortaya çıkan atık gazlardan kurtulma biçimleridir. Yoğuşmalı kombiler diğer kombilere göre daha verimlidir. Diğer kombiler su buharını doğrudan atmosfere salarken yoğuşmalı kombiler atmosfere salınan bu su buharını eşanjöre bloğu etrafında döndürerek yoğuşturur. İçindeki suyu bırakan bunarın ısısı ise yeniden sisteme dahil olur. Böylelikle atık gazın ısısı atmosfere salınmada bir kez daha değerlendirilmiş olur.

2019
sezonu için ortalama kombi bakım fiyatları normal kombi yıllık bakımı için 90 TL dir. Kombi ve petek bakımları birlikte kampanya dahilinde 180 TL olarak belirlenmiştir. Çağırmış olduğunuz servislerimizden 1 yıl ek garanti fişinizi alarak yıl içinde herhangi bir arıza halinde teknik servisten yararlanabilirsiniz.


KOMBİ PETEK TEMİZLEME İLE ISI TASARRUFU


Enerji tasarrufu için kombi bakımı yanında petek temizliği de yaptırmanız kombinizin daha verimli çalışmasını sağlayacaktır. Petekler içerisinde zamanla kir, toz , pas ve kireç oluşacaktır. Biriken bu kirliliği ise temizlemek elbette hava akışını daha rahat sağlayacak. Yakıt tasarrufu için petek temizliği sağlanmalıdır. Sıcak suyun ısınma derecesi kontrol edilmelidir. Pek çok madde bileşenlerinden suyun sıcaklığı azalmaya başlar. Peteklerin yarı kısmı sıcak ve diğer yarısı soğuk olmaya başlar. Petek temizliği yapılmaz ise kombi yakıt harcadıkça ısınma peteklere ulaşmadığı için daha yüksek derece de yakmaya çalışacak ve bu da ısınmadan faturaya yansıyacaktır. Peteklerin bir kısmı sıcak diğer alt kısımları yanmıyor gibi pek çok şikayet gelebiliyor. Bu durum da bize ulaşarak bilgi alabilir servis yardımı alabilir ve maliyetinizi azaltabilirsiniz.


LAMBERT Kombi Tamiri


Doğalgaz özellikle kış ayların da çok kullanılmaktadır ve ısınma ihtiyacımızı karşılamak için çok fazla tüketilmektedir. Yalnızca eviniz faturanız için değil çevreye de katkıda bulunmak yaşadığımız doğayı korumak adına tüketimimize dikkat etmemiz gerekiyor. Daha büyük çapta bir tasarruf sağlayacaktır. Petek temizliği yukarıda da belirttiğimiz gibi kampanya dahilinde 180 TL dir . Petek temizliğinde basınçlı ve ilaçlı su ile yaptığımız temizlik sonucunda kombinin çalışma kapasitesini daha da düşürür ve doğalgazda enerji tasarrufu oluşturur. Temizliği yapılan peteklerin ısınması kolaylaşır ve peteklerin içinde bulunan su kanallarındaki suyun dolaşımı hızlanır.


LAMBERT HERMETİK ŞOFBEN TAMİR SERVİSİ


Hermetik şofben oksijenini dış ortamdan alan doğalgaz ile çalışan bir ısıtma sistemli cihazdır. Hermetik şofben sadece sıcak su verir devir daim özelliği yoktur, kombi ise devir daim yapar. Şofbenler kombiler gibi elektronik bir sisteme sahip olmadıkları için sadece ısıtma da sıcak su olarak kullanılırlar. Şofbenler kendi içerisinde çeşitli özelliktedirler. Hermetik şofbenler ve bacalı şofbenler birbirinden farklı çalışır. Kombi kadar sık arıza vermeseler de sorunlar yaşayan bir sistemdir. En yaygın olarak kullanılan şofben ise fan ile çalışan tam hermetik şofbenlerdir. Hermetik şofbenler ise fan sayesinde bulunduğu ortamdaki oksijeni değiş dışarıdan aldığı oksijeni tüketmektedir. Böylece bulunduğu ortamda havanın doğal akışını bozmaz. Lambert hermetik şofbenler doğal ısıtma ortamını sağlamazlar. Yani peteklere ısı vermezler.
Hermetik şofbenlerin bakımı, temizlenmesi, tamir ve onarımı tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Her türlü işlemi servislerimiz tarafından gözetilir ve yönlendirilir.


LAMBERT Kombi Tamiri


Lambert şofbenler de bulunan arızalar ; Kart arızası, voltaj akımı, sıcak su gelmemesi, gaz akışının yeterli miktarda olmaması gibi sorunlar teşkil edebilir. Tüm bunlara ek olarak havalandırma deliklerinin tıkalı olmaması gerekir. Lambert tamir servisi olarak tüm cihaz ve montajı konusunda kontrolleri yaparak cihazın sağlıklı çalışmaya ve daha verimli çalışmaya bırakılmasın için uzman kadromuz ile her gün hizmetinizdeyiz. Doğalgazlı cihazlar tehlike yaratabilmeye kabil cihazlardır. Parlama patlama gibi sorunlara yol açabilir. Bu sebepten mutlaka bilgi sahibi servisleri çağırmanız yararınıza olacaktır.


LAMBERT SERVİS ÜCRETİ NE KADAR / KAÇ PARA ?


Lambert cihazları arıza tespit ettiyseniz servisimiz haftanın her günü hizmet vermektedir. Size en yakın ve en hızlı şekilde ulaşarak servisimizi yönlendirmekteyiz. Uygun ücret tarifelerimiz ile kaliteli hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Servis ücretlerimiz cihazınızın durumuna göre ve her marka cihaza bakılmak suretiyle cihazınıza göre değişmekte olup 30 – 70 TL arasında bir tarife uygulanır. Sağlıklı iletişim gerçekleştirmek servisimiz ve siz değerli tüketicilerimiz adına çağrı merkezi aracı olarak gerçekleşmektedir.

LAMBERT Kombi Tamiri
Siz değerli tüketicilerimiz çağrı merkezimiz aracılığıyla uzman personellerimiz ile mobil iletişim gerçekleştirerek cihazınız ve de servisimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilmektesiniz. Lambert kombiniz de oluşacak olası bir arıza kaydı halinde lütfen tehlike arz etmemesi için cihaza kendiniz müdahale etmeyiniz. Gaz akışını kesip teknik servis elemanı çağırarak beklemede kalmalısınız. Lambert cihazı arızası halinde teknik servis personeli ile ön görüşme sağlayarak sizi yönlendirmesini sağlıyoruz. Servisimiz henüz evinize ulaşmadan ön bilgi almanız mümkün. Bunun için bize ulaşabileceğiniz arıza kaydı iletişim hattımız 444 28 46

Servis hizmetimizden yararlanabileceğiniz bazı tamir, bakım ve onarım işlemleri; kombi bakımı, temizliği, kart arızası, kart değişimi, parça değişim, petek bakımı, temizliği, fan ve filtre temizliği, kombi ve şofben montajı, hermetik şofben arızaları, kirli su boşaltma işlemleri gibi pek çok arıza için servis hizmetimiz bulunmaktadır. Servisimizi arayarak her tür cihazınızın tamir ve bakımını yaptırabilirsiniz.


LAMBERT YOĞUŞMALI KOMBİ BAKIMI NASIL YAPILIR VE BAKIM FİYATI


Lambert yoğuşmalı kombi ısıtma, ısınma ve sıcak su konforu ile yüksek enerji verimliliği ve tasarrufu ile yüzleri güldüren son teknoloji ürünüdür. Her cihaz yerini yeni bir teknoloji ürününe bırakmaktadır. Konforlu yüksek sıcak su kullanımı ile ısıtma, sıcak su konforu ile yeni nesil cihazdır. Yoğuşmalı kombiler kullandıkları gazı çevirerek tekrar kullanarak dışarı atarlar. Yoğuşmalı kombi en yüksek verimi sağlayan kombi çeşitlerinden biri olduğu için çok sık tercih edilir. Ancak teknik parçaları diğer kombi türlerine göre daha pahalıdır..Bu durumda cihazın rutin kontrollerinin önemini daha da artırmaktadır. Kombinin bakımı için gerekli incelemeleri yetkin teknik eleman iyi bilir ve buna göre de tedbir alır. Böylece sizde yoğuşmalı kombinin verimini hiç kaybetmeden rahatlıkla kullanırsınız. Yoğuşmalı kombiler ile faturalar da % 30 a kadar tasarruf yapmak mümkün iken düzenli bakımı ihmal ederek ev ekonominize zarar vermeyin.

LAMBERT Kombi Tamiri

İlk önce kombinin sızdırma olasılığı kontrol edilir. Kombi içerisindeki tozlar bir fırça yardımı ile mutlaka temizlenmelidir. Daha sonra ise gaz ayarı, kontrol edilip düzenlenir. Cihazın ısıtma kontrolü yapılır ve sıcak su girişlerine bakılır. Gaz kesme modülü kesinlikle kontrol edilmelidir. Lambert yoğuşmalı kombinizin elektronik kısımları tek tek incelenir. İnceleme işleminden sonra kombinizin filtre bölümü açılır ve filtre temizlenir. Kuru bez ile filtre içerisindeki kirli su alınır. Son olarak yoğuşma su kabındaki çamurlu su temizlenir. Yoğuşmalı kombi bakımı hizmet ücreti ise 100 TL dir.

İstanbulda Lambert Kombi Bakımı Petek Temizleme hizmeti verdiğimiz semtler;
Adalar, Arnavutköy, Boğazköy, Bolluca, Haraççı, Taşoluk, Ataşehir, Atatürk, ferhatpaşa, İçerenköy, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mustafakemal, Örnek, Yeniçamlıca, Yenisahra, Avcılar, Ambarlı, Avcılar, Firuzköy, Gümüşpala, Bağcılar Bağcılar, Barbaros, Demirkapı, Güneşli, Hürriyet, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Bahçelievler, Bahçelievler, Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Bakırköy, Ataköy, Cevizlik, Florya, Kartaltepe, Yeşilköy, Zeytinlik,Zuhuratbaba, Başakşehir, Altınşehir, Bahçeşehir, Başakşehir, İkitelli, Bayrampaşa, Altıntepsi, Muratpaşa, Numunebağ, Yıldırım, Beşiktaş, Abbasağa, Akatlar, Arnavutköy, Bebek, Etiler, Gayrettepe, Levazım Levent, Ortaköy, Türkali, Beykoz, anadoluhisarı, Beykoz Çavuşbaşı, Çubuklu, Göksu, Paşabahçe, Tokatköy, Beylikdüzü, Gürpınar, Kavaklı, Yakuplu, Beyoğlu, Arapcami, Cihangir, Halıcıoğlu, İstiklal, Kasımpaşa, Kemankeş, Pürtelaş, Taksim, Tarlabaşı,

Büyükçekmece Lambert Kombi Bakımı Petek Temizleme hizmeti verdiğimiz semtler; Celaliye (Kamiloba), Kumburgaz, Mimarsinan, Tepecik, Çekmeköy, Çekmeköy, Ömerli, Taşdelen, Esenler, Atışalanı, Esenler, Karabayır, Sanayi, Esenyurt Ardıçlıevler, Esenyurt, Haramidere, İncirtepe, Kıraç, Mehterçeşme, Saadetdere, Eyüp, Alibeyköy, Çırçır, Eyüp Göktürk, Rami, Yeşilpınar, fatih, Aksaray, Beyazıt, Eminönü, Fener, Haseki, Karagümrük, Kocamustafapaşa Kumkapı, Mahmutpaşa, Sirkeci, sultanahmet, Şehremini, Tahtakale, Vefa, Gaziosmanpaşa, Fevziçakmak Gaziosmanpaşa, Küçükköy, Yıldıztabya, Güngören, Güngören, Merter, Sanayi, Tozkoparan, kadıköy Bostancı, caddebostan, Caferağa, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Ondokuzmayıs(19 Mayıs), Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedit, Suadiye, Kağıthane, Çağlayan, Çeliktepe Gültepe, Gürsel, Hamidiye, Kağıthane, Seyrantepe, Şirintepe, Kartal, Atalar, Esentepe, Kartal, Orhantepe soğanlık,Topselvi, uğurmumcu, Yakacık,

Küçükçekmece Lambert Kombi Bakımı Petek Temizleme hizmeti verdiğimiz semtler; Atakent, Halkalı,Küçükçekmece , Sefaköy Maltepe, Aydınevler, Büyükbakkalköy, Cevizli, Feyzullah, Gülsuyu, İdealtepe, Küçükyalı, Yalı, Zümrütevler, pendik Bahçelievler, Çamçeşme, Çarşı, Dolayoba, Esenyalı, şeyhli, Yayalar, Yenişehir, sancaktepe, Eyüpsultan, Osmangazi, Sarıgazi, Yenidoğan, sarıyer, Bahçeköy, Büyükdere, Emirgan, İstinye, Merkez Köyler, Rumelihisarı, Sarıyer Tarabya, Yeniköy, silivri, Çanta, Merkez Köyler, Selimpaşa, Silivri, sultanbeyli, Mehmetakif, Mimarsinan, Necipfazıl, Turgutreis, Sultangazi, Cebeci, Sultançiftliği, Zübeydehanım, Şişli, 19 Mayıs, Ayazağa, Bozkurt, Cumhuriyet Duatepe, Esentepe, Feriköy, Halaskargazi, Halideedip, Harbiye, Maslak, Mecidiyeköy, Meşrutiyet, Okmeydanı Pangaltı, Şişli, Teşvikiye, tuzla, Akfırat, Aydınlı, İçmeler, İstasyon, Mimarsinan, Orhanlı, Tersaneler, ÜmraniyeAşağıdudullu, Atakent, Atatürk, Çakmak, Esenşehir, ıhlamurkuyu, İnkılap, kazımkarabekir, Merkez Köyler Namıkkemal, Yukarıdudullu,

Üsküdar Lambert Kombi Bakımı Petek Temizleme hizmeti verdiğimiz semtler; Acıbadem, Altunizade, Bahçelievler, Beylerbeyi, Bulgurlu, Cumhuriyet Çengelköy, Ferah, Kandilli, Kirazlıtepe, Kuzguncuk, Mimarsinan, Muratreis, Selimiye, Ünalan, Yavuztürk, Zeytinburnu, Çırpıcı, Seyitnizam, Telsiz, Topkapı

Ankarada Lambert Kombi Bakımı Petek Temizleme hizmeti verdiğimiz semtler¬;ankara bosch beyaz eşya servisleri Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş,Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Gaziosmanpaşa(gop), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan
Ankara Keçiören Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Sanatoryum, Esertepe, Yayla, Etlik, İncirli, Kalaba, Ufuktepe, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Şenlik, Güçlükaya, Dutluk, Yükseltepe, Atapark, Ayvalı, Subayevleri, Kızlarpınarı, Kardeşler, Kuşcağız, Siteler, Şentepe, Pursaklar, Hasköy, Ondokuz Mayıs

Ankara Yenimahalle Lambert Kombi Bakımı Petek Temizleme hizmeti verdiğimiz semtler; Batıkent, Eryaman, Elvankent Çayyolu, Demetevler, İvedik, Ostim, Şaşmaz, Türkkonut, Ümitköy, Yükseltepe

Ankara Pursaklar Lambert Kombi Bakımı Petek Temizleme Servisi hizmeti verdiğimiz semtler; Saray Akyurt, Cubuk, Altınova Bağlum

Antalya Lambert Kombi Bakımı Petek Temizleme Servisi hizmeti verdiğimiz semtler;
Konyaaltı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Bursa Lambert Kombi Bakımı Petek Temizleme Servisi hizmeti verdiğimiz semtler;
Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Güzelyalı, Nülüfer, Hamitler, Özlüce, Ertuğrul, altınşehir, Beşevler, Üçevler, Çalı Mahallesi, Hasanağa, Balat, Nülüfer Köy, Balat, Hamitler, Emek Mahallesi, Yunus Eli Mahallesi, Fetiye Mahallesi, İhsaniye, Yenikaraman, Hürriyet Mahallesi, Çekirge, Kültür Mah.,Kükürtlü, Başaran, Gülbahçe, Küçükbalıklı, Bahar Mahallesi, Altınova, Hacıvat, Gürsu, Görükle, Şirinevler, Esenevler, Doğacınarı, Millet Mahallesi, Vatan Mahallesi, Demirtaş, Cumhuriyet Mahallesi, Sakarya, Alemdar, Soğanlı, Panayır, Bademli, Çamlıca Mahallesi, Ovat Köy, 100. Yıl Alemdar, Konak

Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol

İzmir Lambert Kombi Bakımı Petek Temizleme Servisi hizmeti verdiğimiz semtler;
İzmit, Başiskele, Gölcük, Dilovası, Gölcük, Karamürsel, Derince, Kartepe Hizmet Verilen Mahalleler 28 Haziran, Akarca, Akçakoca, Akmeşe Atatürk, Akmeşe Cumhuriyet, Akpınar, Alikahya Atatürk, Alikahya Cumhuriyet, Alikahya Fatih, Alikahya Merkez, Ambarcı, Arızlı, Arpalıkihsaniye, Ayazma, Bağlıca, Balören, Bayraktar, Bekirdere, Biberoğlu, Böğürgen, Bulduk, Cedit, Cumhuriyet, Çağırgan, Çavuşoğlu, Çayırköy, Çubuklubala, ubukluosmaniye, Çukurbağ, Dağköy, Doğan, Durhasan, Düğmeciler, Emirhan, Erenler, Eseler, Fatih, Fethiye, Fevzi Çakmak, Gedikli, Gökçeören, Gülbahçe Kadriye, Gültepe, Gündoğdu, Güvercinlik, Hacıhasan, Hacıhızır, Hakaniye, Hasancıklar, Hatipköy, Kabaoğlu, Kadıköy, Karaabdülbaki, Karabaş, Karadenizliler, Kaynarca, Kemalpaşa, Kısalar, Kocatepe, Kozluca, Kozluk, Körfez, Kulfallı, Kulmahmut, Kurtdere, Kuruçeşme Fatih, M.Alipaşa, Malta, Mecidiye, Nebihoca, Orhan, Orhaniye, Ortaburun, Ömerağa, Sanayi, Sapakpınar, Sarışeyh, Sekbanlı, Sepetçi, Serdar, Sultaniye, Süleymaniye, Süverler, Şahinler, Şirintepe, Tavşantepe, Tepecik, Tepeköy, Terzibayırı, Topçular, Turgut, Tüysüzler, Veliahmet, Yahyakaptan, Yassıbağ, Yeni, Yenice, Yenidoğan, Yenişehir, Yeşilova, Zabıtan, Zeytinburnu Mahallesi. Kocaeli Gebze Mahalleleri, Ademyavuz Mahallesi, Arapçeşme Mahallesi, Barış, Beylikbağı Mahallesi, Cumhuriyet, Gaziler, Güzeller, Hacıhalil, Hürriyet Mahallesi İnönü Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kirazpınar Mahallesi, Köşklüçeşme Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Mustafapaşa Mahallesi, Osmanyılmaz Mahallesi, Sultanorhan, Tatlıkuyu, Ulus, Yavuzselim Mahallesi, Yenikent Mahallesi

Tamiri Bakımını Yaptığımız Kombi servisi hizmeti için bazı Markalar; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Daikin, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Buderus


Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış