Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Sancaktepe Kombi Petek Temizliği Servisi ve Fiyat Bilgisi 444 28 46

Sancaktepe Kombi Petek Temizliği Servis Kaydı İçin;
444 28 46


Sancaktepe petek temizleme firması
olarak her kış en büyük ihtiyacımızı sağlayan önemli aracımız petekler bizler için çok önemlidir. Bu yüzden bizler Ümraniye petek temizleme için her ihtiyacınız da bizler sizlerin her daim yanınızda hizmet vermek için her daim hazır durum da bekleriz.

petek temizleme firması olarak siz değerli müşterilerimize her zaman kaliteli ve en uygun fiyatla , profesyonel bir şekil de ihtiyacınızı karşılarız. Kombi ve kalorifer peteklerimizin en az yılda iki kere bakım yapılması gerekmektedir. Bu bakımlar sizin sağlığınız ve ihtiyaçlarınız için çok önemli bir husustur. Petek Temizleme sayfamızı daha detaylı bilgi için ziyaret edebilirsiniz.


Sancaktepe Kombi Petek Temizliği Servisi ve Fiyat Bilgisi 444 28 46
Kombileriniz ve petekleriniz sizlere sürekli ve düzenli bir şekil de çalışması için yıllık bakımlarının aksatılmaması gerekir. Ümraniye petek temizleme olarak bizleri hemen telefon numaramızdan ulaşıp arayabilişiniz. Kalorifer ve petek temizliği sizlere doğru zaman da doğru bir şekil de yaptırırsanız sizler için bir çok yararları vardır.

Kombinizi peteklerinizi doğru bir şekil de temizlettiğiniz de kombinizi en düşük ayar da bile evinizi ısıtır.


Osmangazi Kombi Tamir Bakım Servisleri


Kombinizin bakımı geldiği taktir de yaptırmazsanız kombiyi yüksek ayar da bile zor ısıtır ve kombi çok basınç yaptığı için fatura çok yüksek gelebilir.
1) Kalorifer ve petekler aynı hızla ve aynı şekil de ısıtır.
2) Kombiniz sürekli ve düzenli bir şekil de çalışmasını sağlar.

petek temizleme fabrikası olarak müşterilerimizin bir çoğu neden sürekli kirlendiğini sormaktadır. Peteklerimiz şu sebeplerden kirlenme yapar. Kalorifer kısmındaki içinde bakteri, toz yada her hangi bir şeylerden dolayı birikme olduğundan dolayı zaman geçtikçe çamurlaşma ve tortular oluşturmaktadır. Kartal Kombi Petek Temizliği Servisi ve Fiyat Bilgisi makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

Osmangazi Kombi Tamir Bakım Servisleri
Bunlar katrana benzer ve kalorifer peteklerin de ısı geçişini zaman geçtikçe daha da azaltmaya başlar. Bu pislikler ve katran haline gelmiş kalorifer peteklerini çok kirli ve bakım zamanını geldiği belirtir. Bu yüzden düzenli bakım ve temizlik yapılması gerekir.

petek temizleme fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin hem sağlığı ve hem de ihtiyaçlarının giderilmesi bizler için çok ön plan da tutulmaktadır.


Profesyonel Petek Temizleme Nasıl Yapılır;


Öncelikle Ümraniye petek temizleme olarak bizleri telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimize kayıt bırakarak aynı gün içerisin de yetkilimiz siz değerli müşterilerimize detaylı bilgi ve en uygun fiyatla sizlere paylaşarak sizlerin isteği doğrultusun da açık adresinizi alarak sizlere işin de uzman servis ekibimizle sizlere kaliteli hizmet vermek için yola koyuluyoruz. Kombi Bakımı sayfamızı detaylı konu hakkında bilgi almak için linke tıklayabilirsiniz.

petek temizleme olarak sizlere en iyi şekil de hizmet vermek için en geliştrilmiş güçlü cihazlarımızla sizlerin kalorifer peteklerinizi en iyi şekil de en kaliteli şekil de işlemi gerçekleştiririz. petek temizleme firması olarak çalışan personellerimiz işin de tecrübeli ve işin de uzman bir personel olarak işini dikkatle, özenle, hızlı bir şekil de hizmet vermektedirler.

Profesyonel Petek Temizleme Nasıl Yapılır;

Ümraniye petek temizleme olarak kalorifer peteklerinizin en temiz ve %100 sonuç almak için kimyasal madde kullanırız. İlaçlarımız en iyi şekil de temizleme yapar fakat bazı firmalar zarar verici kimyasal madde kullanmakta olabilirler.

Bazı kimyasallar aşırı derece de her konuda her yere zarar verebilir buna çok dikkat edilmelidir. Kalorifer peteklerimiz demirden olsa bile bazı kimyasal maddeler peteklerimize kalıcı hasar bırakabilirler. En iyi şekil de işini yapan yani bizlerden petek temizleme firmamızdan hizmet talep etmenizi isteriz. Kalorifer petekleriniz kimyasalla temizlenir fakat bu kimyasallar temizlendikten sonra kalorifer peteklerinden iyice arındırılmalıdır.

Abdurrahmangazi Petek Radyatör Temizlemeİlk önce petek temizleme makinesi giderlere en yakın olan kalorifere bağlanır. Peteklerin makineyle bağlanması yapıldıktan sonra kullandığımız ilacın makineye iyi bir şekil de yayılması gerekir. Kalorifer peteklerin içine attığımız ilaç içindeki tortuları ve diğer mikropların çözülmesini sağlanması için biraz bekletilmesi sağlanır.

Abdurrahmangazi Petek Radyatör Temizleme

Peteklerin hepsine uygulandıktan sonra maddenin peteklerin içinde dolaşımı sağlanır içindeki tortular çözülmeyi gerçekleştirir. Kalorifer için de birikmiş olan tortu, çamurlaşma ve pislikler dışarı çıkarılmaya başlar bütün peteklere uygulandıktan sonra su ile tahliye edilir ve durulanmaya başlar.

Fatih Mahallesi Kombi Bakım Fiyatları

Abdurrahmangazi Petek Radyatör Temizleme

• İlk önce kombi cihazının içerisindeki su boşatılmalıdır
• Genleşme tankının içerisindeki hava ölçümü yapılır, eğer düşük ise hava takviyesi yapılır
Kombi cihazının brülör temizliği dikkatli bir şekilde yapılır
Kombinin yanma haznesinin çevresinde içerisinde li tozların ve kirlerin temizliği yapılır
Kombinin ateşleme iyonizasyonu elektrodu kontrol edilir eğer toz var ise temizlenmektedir.
Kombinin üç yollu vana sökülerek temizlenir daha sonra yerine takılır
Kombi cihazı hermetik ise fanları sökülerek yapılması gerekmektedir eğer değilse takılı olarak da temizlenebilir
Kombi cihazının gaz ayarlaması yapılmaktadır.
Kombide kontroller yapıldıktan sonra arızalanabilecek yada sorun gözükürse müşteriye bildirilmelidir.
Kombi cihazının altında bulunan kalorifer filtresi sökülür ve temizlenir
Kombiye su takviyesi tekrar yapılır ve bar seviyesi bir buçuk da durmalıdır
Kış aylarında bakım yapıldığında sıcak su ve petek konumunda çalıştırılır

Kombi Bakım Fiyatları; 80 TL ve 280 TL arasında değişmektedir detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz.


Atatürk Mahallesi Kombi Temizleme Servisi


Kombinin her hangi bir sorunu varsa da yoksa da müşteriye cihazı hakkında bilgi verilmelidir
1) İlk önce peteklerin havası boşaltılır ve daha sonra petek temizleme makinesinin kalorifer peteklerine bağlanması gerekmektedir.
2) Peteklerin adetine göre özel kimyasal ilaç ayarlanması gerekmektedir ilaç ne az nede fazla olmamak şartıyla dikkatle ayarlanmalıdır.
3) Kalorifer peteklerin içerisine ilaç yerleştirerek 15/ 20 dakika arasında beklenmelidir
4) Temizleme makinesini çalıştırarak ilaç sayesinde içerideki pisleri ve kirleri tahliye etmek için su verilmelidir.
5) Peteklerin içerisinde ki pisliklerin tamamen temizlenmesi için nötralize ilacın tekrardan peteklere dökülmelidir. Ve tekrardan peteklerin içerisinde toz kir ve ilaç kalmaması için 3 / 4 kez suyla temizlenmesi gerekmektedir.
6) Bütün petekler temizlendikten sonra peteklerin içerisindeki hava alınır ve reglaj ayarlarının yapılması gerekmektedir.
7) Kombi cihazının alt filtresi temizlemesi için kombi cihazının çalışması ardından ısıtılması gerekmektedir.

Meclis Klima Bakım Servisi Fiyatları


1) Klima bakımı cihazınızın ömrünü uzatır.
2) Klima bakımı sizlerin sağlığı için çok önemlidir
3) Klima bakımı mal güvenliğiniz açısından da çok önemlidir
4) Klima bakımı cihazın arızalanma olasılığını düşürür
5) Klima bakımı elektrik faturasının az gelmesine neden olur


Klima bakımı ne zaman yapılır; klima cihazının yaklaşık 1 seneye yakın olmalı. Oturduğunuz ortamda klima cihazı var ise sizlerin yapması gereken hijyenik olması için motor ve iç hazne bakımları, filtre bakımı gibi her ayrıntı, Meclis klima servisleri olarak bizler sizlerin klima cihazlarınızı özenle yapmaktayız. Klima bakım fiyatları tiplerine göre değişmektedir klima bakımları 70 TL 250 TL arasında fiyatları değişmektedir.

İnönü Kalorifer Petek Temizleme servisi


Peteklerin çok temiz hale gelmesi için bütün petekler bir kere değil iki yada üç defa durulama yapılması gerekir. Durulma işlemi bittikten sonra su kalorifer peteklerinden tahliye edilir. Temizlendikten sonra kalorifer peteklerinin içine hava dolduğu için temizleme esnasında bu hava kalorifer tüm peteklerden hava alınır.

Bir sonraki işlemse kombinin filtresini temizlenir. Filtrenin temizlenmesi peteklere gidecek suyun temizlenmesini sağlanır. petek temizleme personellerimiz bütün işlemi tamamladıktan sonra, kombinin ısı verimliliğini düşürerek enerji tasarrufunu arttırmak için yeniden ayarlama yapılır. petek temizleme olarak yaklaşık işin de uzman firmamız 2-3 saatler arasında temizliği bitirmektedir.

Sarıgazi Eca/Baymak Demirdöküm kombi petek temizleme


Servisimiz Eca markasının bütün kombi cihazları bakımlarını ve tamir işlemlerini yapmaktadır. Baymak kombi cihazların temizliğini ve petek temizliği yapmaktayız. Demirdöküm kombi cihazların bakımları servisimiz tarafından özenle yapılmaktadır.


Sarıgazi petek temizleme firması olarak sizlere haftanın pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, cumartesi, Pazar günleri sabah 08:00 ile akşam 22:00 saatler arasında canlı bağlantı kurarak sizlere her daim hizmet vermekteyiz. Ümraniye petek temizleme fabrikası olarak sizlere en uygun fiyatla kaliteli hizmet almak için değerli müşterilerimiz bizlere telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.
İstanbulda Kombi Bakımı Petek Temizleme ve Beyaz Eşya Tamir Servisi hizmeti verdiğimiz semtler;

istanbul petek temizleme servisi

Adalar, Arnavutköy, Boğazköy, Bolluca, Haraççı, Taşoluk, Ataşehir, Atatürk, ferhatpaşa, İçerenköy, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mustafakemal, Örnek, Yeniçamlıca, Yenisahra, Avcılar, Ambarlı, Avcılar, Firuzköy, Gümüşpala, Bağcılar Bağcılar, Barbaros, Demirkapı, Güneşli, Hürriyet, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Bahçelievler, Bahçelievler, Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Bakırköy, Ataköy, Cevizlik, Florya, Kartaltepe, Yeşilköy, Zeytinlik,Zuhuratbaba, Başakşehir, Altınşehir, Bahçeşehir, Başakşehir, İkitelli, Bayrampaşa, Altıntepsi, Muratpaşa, Numunebağ, Yıldırım, Beşiktaş, Abbasağa, Akatlar, Arnavutköy, Bebek, Etiler, Gayrettepe, Levazım Levent, Ortaköy, Türkali, Beykoz, anadoluhisarı, Beykoz Çavuşbaşı, Çubuklu, Göksu, Paşabahçe, Tokatköy, Beylikdüzü, Gürpınar, Kavaklı, Yakuplu, Beyoğlu, Arapcami, Cihangir, Halıcıoğlu, İstiklal, Kasımpaşa, Kemankeş, Pürtelaş, Taksim, Tarlabaşı,

Büyükçekmece Kombi Bakımı Petek Temizleme ve Beyaz Eşya Tamir Servisi hizmeti verdiğimiz semtler; Celaliye (Kamiloba), Kumburgaz, Mimarsinan, Tepecik, Çekmeköy, Çekmeköy, Ömerli, Taşdelen, Esenler, Atışalanı, Esenler, Karabayır, Sanayi, Esenyurt Ardıçlıevler, Esenyurt, Haramidere, İncirtepe, Kıraç, Mehterçeşme, Saadetdere, Eyüp, Alibeyköy, Çırçır, Eyüp Göktürk, Rami, Yeşilpınar, fatih, Aksaray, Beyazıt, Eminönü, Fener, Haseki, Karagümrük, Kocamustafapaşa Kumkapı, Mahmutpaşa, Sirkeci, sultanahmet, Şehremini, Tahtakale, Vefa, Gaziosmanpaşa, Fevziçakmak Gaziosmanpaşa, Küçükköy, Yıldıztabya, Güngören, Güngören, Merter, Sanayi, Tozkoparan, kadıköy Bostancı, caddebostan, Caferağa, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Ondokuzmayıs(19 Mayıs), Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedit, Suadiye, Kağıthane, Çağlayan, Çeliktepe Gültepe, Gürsel, Hamidiye, Kağıthane, Seyrantepe, Şirintepe, Kartal, Atalar, Esentepe, Kartal, Orhantepe soğanlık,Topselvi, uğurmumcu, Yakacık,

Küçükçekmece Kombi Bakımı Petek Temizleme ve Beyaz Eşya Tamir Servisi hizmeti verdiğimiz semtler; Atakent, Halkalı,Küçükçekmece , Sefaköy Maltepe, Aydınevler, Büyükbakkalköy, Cevizli, Feyzullah, Gülsuyu, İdealtepe, Küçükyalı, Yalı, Zümrütevler, pendik Bahçelievler, Çamçeşme, Çarşı, Dolayoba, Esenyalı, şeyhli, Yayalar, Yenişehir, sancaktepe, Eyüpsultan, Osmangazi, Sarıgazi, Yenidoğan, sarıyer, Bahçeköy, Büyükdere, Emirgan, İstinye, Merkez Köyler, Rumelihisarı, Sarıyer Tarabya, Yeniköy, silivri, Çanta, Merkez Köyler, Selimpaşa, Silivri, sultanbeyli, Mehmetakif, Mimarsinan, Necipfazıl, Turgutreis, Sultangazi, Cebeci, Sultançiftliği, Zübeydehanım, Şişli, 19 Mayıs, Ayazağa, Bozkurt, Cumhuriyet Duatepe, Esentepe, Feriköy, Halaskargazi, Halideedip, Harbiye, Maslak, Mecidiyeköy, Meşrutiyet, Okmeydanı Pangaltı, Şişli, Teşvikiye, tuzla, Akfırat, Aydınlı, İçmeler, İstasyon, Mimarsinan, Orhanlı, Tersaneler, ÜmraniyeAşağıdudullu, Atakent, Atatürk, Çakmak, Esenşehir, ıhlamurkuyu, İnkılap, kazımkarabekir, Merkez Köyler Namıkkemal, Yukarıdudullu,

Üsküdar Kombi Bakımı Petek Temizleme ve Beyaz Eşya Tamir Servisi hizmeti verdiğimiz semtler; Acıbadem, Altunizade, Bahçelievler, Beylerbeyi, Bulgurlu, Cumhuriyet Çengelköy, Ferah, Kandilli, Kirazlıtepe, Kuzguncuk, Mimarsinan, Muratreis, Selimiye, Ünalan, Yavuztürk, Zeytinburnu, Çırpıcı, Seyitnizam, Telsiz, Topkapı
Ankarada Kombi Bakımı Petek Temizleme ve Beyaz Eşya Tamir Servisi hizmeti verdiğimiz semtler;

ankara bosch beyaz eşya servisleri Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş,Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Gaziosmanpaşa(gop), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan
Ankara Keçiören Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Sanatoryum, Esertepe, Yayla, Etlik, İncirli, Kalaba, Ufuktepe, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Şenlik, Güçlükaya, Dutluk, Yükseltepe, Atapark, Ayvalı, Subayevleri, Kızlarpınarı, Kardeşler, Kuşcağız, Siteler, Şentepe, Pursaklar, Hasköy, Ondokuz Mayıs

Ankara Yenimahalle Kombi Bakımı Petek Temizleme ve Beyaz Eşya Tamir Servisi hizmeti verdiğimiz semtler; Batıkent, Eryaman, Elvankent Çayyolu, Demetevler, İvedik, Ostim, Şaşmaz, Türkkonut, Ümitköy, Yükseltepe

Ankara Pursaklar Kombi Bakımı Petek Temizleme ve Beyaz Eşya Tamir Servisi hizmeti verdiğimiz semtler; Saray Akyurt, Cubuk, Altınova Bağlum

Ankara Sincan Etimesgut ve Gölbaşı Kombi Bakımı Petek Temizleme ve Beyaz Eşya Tamir Servisi hizmeti verdiğimiz semtler;
Antalya Kombi Bakımı Petek Temizleme ve Beyaz Eşya Tamir Servisi hizmeti verdiğimiz semtler;

Konyaaltı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Bursa Kombi Bakımı Petek Temizleme ve Beyaz Eşya Tamir Servisi hizmeti verdiğimiz semtler;
Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Güzelyalı, Nülüfer, Hamitler, Özlüce, Ertuğrul, altınşehir, Beşevler, Üçevler, Çalı Mahallesi, Hasanağa, Balat, Nülüfer Köy, Balat, Hamitler, Emek Mahallesi, Yunus Eli Mahallesi, Fetiye Mahallesi, İhsaniye, Yenikaraman, Hürriyet Mahallesi, Çekirge, Kültür Mah.,Kükürtlü, Başaran, Gülbahçe, Küçükbalıklı, Bahar Mahallesi, Altınova, Hacıvat, Gürsu, Görükle, Şirinevler, Esenevler, Doğacınarı, Millet Mahallesi, Vatan Mahallesi, Demirtaş, Cumhuriyet Mahallesi, Sakarya, Alemdar, Soğanlı, Panayır, Bademli, Çamlıca Mahallesi, Ovat Köy, 100. Yıl Alemdar, Konak
İzmirde Kombi Bakımı Petek Temizleme ve Beyaz Eşya Tamir Servisi hizmeti verdiğimiz semtler;

Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmir
Kombi Bakımı Petek Temizleme ve Beyaz Eşya Tamir Servisi hizmeti verdiğimiz semtler;
İzmit, Başiskele, Gölcük, Dilovası, Gölcük, Karamürsel, Derince, Kartepe Hizmet Verilen Mahalleler 28 Haziran, Akarca, Akçakoca, Akmeşe Atatürk, Akmeşe Cumhuriyet, Akpınar, Alikahya Atatürk, Alikahya Cumhuriyet, Alikahya Fatih, Alikahya Merkez, Ambarcı, Arızlı, Arpalıkihsaniye, Ayazma, Bağlıca, Balören, Bayraktar, Bekirdere, Biberoğlu, Böğürgen, Bulduk, Cedit, Cumhuriyet, Çağırgan, Çavuşoğlu, Çayırköy, Çubuklubala, ubukluosmaniye, Çukurbağ, Dağköy, Doğan, Durhasan, Düğmeciler, Emirhan, Erenler, Eseler, Fatih, Fethiye, Fevzi Çakmak, Gedikli, Gökçeören, Gülbahçe Kadriye, Gültepe, Gündoğdu, Güvercinlik, Hacıhasan, Hacıhızır, Hakaniye, Hasancıklar, Hatipköy, Kabaoğlu, Kadıköy, Karaabdülbaki, Karabaş, Karadenizliler, Kaynarca, Kemalpaşa, Kısalar, Kocatepe, Kozluca, Kozluk, Körfez, Kulfallı, Kulmahmut, Kurtdere, Kuruçeşme Fatih, M.Alipaşa, Malta, Mecidiye, Nebihoca, Orhan, Orhaniye, Ortaburun, Ömerağa, Sanayi, Sapakpınar, Sarışeyh, Sekbanlı, Sepetçi, Serdar, Sultaniye, Süleymaniye, Süverler, Şahinler, Şirintepe, Tavşantepe, Tepecik, Tepeköy, Terzibayırı, Topçular, Turgut, Tüysüzler, Veliahmet, Yahyakaptan, Yassıbağ, Yeni, Yenice, Yenidoğan, Yenişehir, Yeşilova, Zabıtan, Zeytinburnu Mahallesi. Kocaeli Gebze Mahalleleri, Ademyavuz Mahallesi, Arapçeşme Mahallesi, Barış, Beylikbağı Mahallesi, Cumhuriyet, Gaziler, Güzeller, Hacıhalil, Hürriyet Mahallesi İnönü Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kirazpınar Mahallesi, Köşklüçeşme Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Mustafapaşa Mahallesi, Osmanyılmaz Mahallesi, Sultanorhan, Tatlıkuyu, Ulus, Yavuzselim Mahallesi, Yenikent Mahallesi


Kombi Bakımı Petek Temizleme ve Beyaz Eşya Tamir Servisi hizmeti verdiğimiz semtler; Tamiri Bakımını Yaptığımız Kombi servisi hizmeti için bazı Markalar; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Daikin, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Buderus

Klima Tamiri Bakımı Montajı Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, SamsungYorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış