Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Akdere Beyaz Eşya Servisi / Buzdolabı Tamircisi 444 95 87 Mamak

Akdere Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi İçin İletişim Numaramız

444 9 587


BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİRCİSİ AKDERE

beyaz eşya servisi

Akdere Beyaz Eşya Tamircileri olarak hedefimiz sizlere fazla masraf çıkaracak uygulama ve işçilik değil daha çok tamir ve onarım ile cihazınızı tekrar eskisi gibi yüksek performansta çalışır halde sizlere teslim etmektedir.

Buzdolabı soğutmuyor, buzdolabı sigorta attırıyor, buzdolabı alt tarafı soğutmuyor, buzdolabı sesli çalışıyor, buzdolabı hiç durmuyor gibi problemler yayıyorsanız çözümler Akdere Beyaz Eşya Tamircilerinde.

Buzdolabınız çalışır ancak yeterince soğutmazsa aşağıdaki düzeltmelerden birisi soğutucuyu geri yükleyecektir.

*Sıcaklık kontrol kadranını ayarlayın. Buzdolabının içindeki havalandırma deliklerinin konteynerler tarafından engellenmediğinden emin olun.

*Termostatı ve havalandırma deliklerini kontrol edin.

*Ruldarı temizleyin. Buzdolabınız iyi çalışıyor olsa bile verimli çalışması için ön ızgarayı ve bobinleri her yıl temizletmelisiniz.

*Bunun için Akdere Beyaz Eşya Tamircilerimiz sizlere en yakın servis hizmet noktamızdan ulaşım sağlıyor ve cihazınızın onarımını yerinde gideriyor.

*Kondansatör fanını serbest bırakın. Toz birikimi fanı yavaşlatır, kağıt veya diğer çöpler tamamen durdurabilir.

*Buzdolabı Devre Katı Arıza ve Değiştirme: Buzdolabınız yiyecekleri soğuk tutmuyorsa bunun nedeni yanmış bir devre katı olabilir.

*Tamir servisimizi aramadan önce buzdolabınızı fişten çekin ve çıkarın. Arkadaki metal panellerini çıkarın ve bir devre kartı arayın.

Buzdolabım su akıtıyor: Bu gibi arızalar ile genellikle yaz aylarında karşılaşırız. Cihazın buzluk tarafı normal bir şekilde çalışır fakat sebzelik kısmı tam soğutmaz. Bu sebepten oluk buzları erir ve cihazın içine akar. Müdahale edilmez ise cihazınız koku yapar.

Akdere Beyaz Eşya Tamircisi Firmamız sizlere tamir ve bakım hizmetini en iyi şekilde sunmaktadır.

Buzdolabınızda oluşacak Acil Akdere Buzdolabı Servisi ihtiyacınızda Acil Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.


AKDERE MAMAK BEYAZ EŞYA ÇAMAŞIR MAKİNESİ TAMİRCİLERİ

beyaz eşya servisi

Mamak Akdere Beyaz Eşya Tamircileri firmamız bünyesine birçok farklı Beyaz Eşya türlerinde şikayet ulaşmaktadır. Kullanıcılardan bizlere ulaşan Çamaşır Makinesi genel hata ve sorunlarını aşağıda sıraladık:

Çamaşır Makinesi çalışmıyor
Çamaşır Makinesinin kapağı açılmıyor
Çamaşır Makinesi su almıyor
Çamaşır Makinesi çok yüksek seste çalışıyor ve titriyor
Çamaşır Makinesi sıkma yapmıyor
Çamaşır Makinesi yıkıyor ancak çamaşırlar temiz çıkmıyor
Çamaşır Makinesi deterjanı almıyor
Çamaşır Makinesine elektrik geliyor ama program başlatmıyor gibi belirtmiş olduğumuz genel sorun ve arızalar dışında farklı türde problemler de yaşanabilir.

Mamak Akdere Beyaz Eşya tamircilerimiz yaşadığınız her türlü sorunda yerinde hizmet verecektir. Mamak Akdere Beyaz Eşya Tamircileri servsimizi her noktaya aynı gün içinde servis sağlayan nadir firmalardan biridir.

Onarım, tamir servisimiz bakım servisimiz bünyesinde görev alan tüm teknisyenlerimiz, alanlarında uzman kişilerden oluşur.

Müşteri memnuniyetini esas alan tamir servisiyiz. Evlerde çamaşır makinesi kullanımında marka çeşitliliği oldukça fazladır. Bilinen markalar karşımıza çıksa da ender olarak az sayıda tercih edilmiş de bir çok buzdolabı vardır.

Mamak Akdere Beyaz Eşya Çamaşır Makinesi servisi ekiplerimiz bir çok çamaşır makinasının ürün teknolojisini yakından tanıyan teknisyenler görev yapmakta olup hiçbir zorluk yaşamadan sizlere en iyi tamir servisi imkanını vermekteyiz.

Hemen 444 9 587 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir ve servis kaydınızı oluşturabilirsiniz. Ustalarımızı adreslerinize yönlendirerek sorunu yerinde gidermesini sağlıyoruz.

Ayrıca adresinize en yakın ayrıntılı olarak hazırlamış olduğumuz çamaşır makineleriniz için En Yakın Çamaşır Makinesi Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.


2019 - 2020 MAMAK AKDERE BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİRCİSİ ÜCRETLERİ NE KADAR?


beyaz eşya servisi


Mamak Akdere'de arızalı Beyaz Eşyalarınızdan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu, ankastre ile ilgili servis hizmeti alabileceğiniz teknik ekip bulma konusunda sıkıntılar mı yaşıyorsunuz?

Bunu hiç dert etmeyin. Mamak Akdere Beyaz Eşya Servisleri olarak tamir konusunda sizlere en iyi çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Artık dilediğiniz marka beyaz eşyalarınızın tamir, bakım, onarım hizmetlerinin tamamında faydalanabileceğiniz ve parça değişimi gibi büyük işlemlerde dahi cüzi rakamlarla uygulamalar sağlayacak tamir servisi olarak yanınızdayız.

Bu sayede hem güvenilir hem de kaliteli bir hizmet alabileceksiniz. Soğutma sektöründe de tamir servisi hizmeti sunun Beyaz Eşya Servislerimiz Akdere'de faaliyet göstermektedir.

Beyaz Eşyalarınızın markası ve modeli ne olursa olsun yedek parçalarında ve işçilikte 1 yıl garanti sunuyoruz.

Akdere beyaz eşya servislerimizden almış olduğunuz her hizmet için kaşe onaylı belgenizi ve fişinizi almayı ve saklamayı unutmayınız. Yıl içerisinde herhangi oluşacak sorunlar için ücretsiz servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Değerli Akdere Beyaz eşya tamircisi ihtiyacı olan beyaz eşya kullanıcıları haftanın her günü 08.00 – 22.00 saatleri arasında yukarıda metnimizin başında yer alan çağrı merkezi iletişim numaramızdan veya şu an bulunduğunuz sayfamızdan canlı destek ile bizlere ulaşabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz.

2019 – 2020 yılı Akdere Beyaz Eşya Tamircisi Servisleri Fiyatlarımız her kullanıcının bütçesine uygun olarak belirlenmiştir. Akdere Beyaz Eşya Tamiri Servis Ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için Çağrı merkezi iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ayrıca hazırlamış olduğumuz En Yakın Beyaz Eşya Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış