Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Acil Buzdolabı Tamircisi 444 95 87

Acil Buzdolabı Tamircisi İçin İletişim Numaramız

444 9 587

buzdolabı tamiri

Günlük yaşamımız ile bütünleşmiş, vazgeçilmez birer parça olan ev ve iş yerlerinizde kullandığınız eşyalar içerisinde en önemli Beyaz eşya Buzdolaplarıdır.

Yiyecek ve içeceklerimizi son derece sağlıklı muhafaza etmek gibi önemli bir işlevi olan buzdolapları gıdaların çözülme ve bozulmaya uğramasını geciktiren önemli cihazlardır.

Buzdolapları olmasaydı eskiden alternatif çözümler üretilebilmekteydi fakat şu an yaşadığımız 21.yüzyılda buzdolaplarının yerini alacak bir diğer yöntem için ev ve iş yerlerimiz müsait değildir.

Dolayısıyla bu yüzyılda yaşıyoruz ve buzdolabı gibi soğutma sistemlerinde arıza oluşması halinde yapabileceğimiz acil buzdolabı teknik desteği almaktır.

Ev ve iş yerlerimizin temelini oluşturan bu önemli ve hassas cihazların uzun ömürlü çalışması için Acil Çözüm Yöntemleri bulmanızda sizlere yardımcı olan Buzdolabı Teknik Servisimizi haftanın her günü arayabilirsiniz.

ACİL BUZDOLABI TAMİR SERVİSİ

buzdolabı tamiri

Acil Buzdolabı Tamircisi olarak 7/24 en hızlı ve en pratik çözümler ile aşağıda metnimizin sonunda yer alan adreslerinize geliyor ve yerinde çözümler ile buzdolabınızı ilk günkü verimli ve performansı yüksek çalışmasını sağlıyoruz.

Evlerinizde kullandığınız bir eşya olmadan yeni bir çözüm üretebilir başka bir yol bulunabilir fakat buzdolabınız olmadan yapamazsınız. Çünkü beyaz eşyalar hayatımızı en çok kolaylaştıran ürünlerdir.

Bu sebepten hayatımızı kolaylaştırdığı kadar da cebimizi zorlayacak olan Buzdolapları ürünlerinin arızalanmamasına önem göstermeliyiz.

Yalnız bu süreç sanıldığı kadar külfetli değil, yapılması gereken tek şey bakım dönemlerinde beyaz eşyalarınızın bakımını aksatmamak ve Acil Buzdolabı Tamirine ihtiyaç kalmadan Buzdolabı Tamiri Teknik Servisimizden destek almaktır.


BUZDOLABI SERVİSİ ACİL ÇAĞRI MERKEZİ

Buzdolabı alanında deneyimli ekibimiz özverili çalışmasıyla size en kesin çözümü sunar. Bize güvenip buzdolaplarınızı emanet ettiğinizde pişman olmayacak, devamlı müşterimiz olmak isteyeceksiniz.

Çünkü emanetinizi emanetimiz gibi benimsediğimizi yerinizde göreceksiniz. Acil Buzdolabı teknik destek ihtiyacınızda acil çağrı merkezi müşteri temsilcilerimiz sizleri en hızlı şekilde ustalarımıza yönlendirecek ve buzdolabı gibi hassas cihazlarınızı koruyacaktır.

Buzdolabı Servisi Çağrı merkezi müşteri hizmetlerimiz 7/24 çağrılarınıza cevap vermektedir. Değerli tüketicimiz Acil Buzdolabı tamircisi ihtiyacınızda haftanın her günü bizlere ulaşabilirsiniz.

buzdolabı tamiri

Acil Buzdolabı Servisimiz Hangi Marka Buzdolaplarını Kapsıyor?

Arçelik - Beko – Profilo – Siemens – Atus – Vestel – Bosch – Ariston – Grunding – AEG- Electrolux – Miele – Samsung – Regal – Viesmann – Vaillant – Ariston – İndesit – Sharp – Finlux – Fairline – Hisense – Hoover – Hotpoint – Electrolux – LG ve diğer ev ve iş yerlerinizde bulunan her marka ve her model buzdolaplarına Acil Servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Acil Buzdolabı Servis Hizmeti Verdiğimiz Buzdolabı Modelleri

Sanayi Tipi Buzdolabı Tamiri, Bakımı
Ev tipi Buzdolapları Tamiri, Bakımı
Endüstriyel buzdolapları Tamiri, Bakımı
Market dolapları Tamiri, Bakımı
Kebap Meze ve Kasap Dolabı Tamiri, Bakımı
Sütlük Tamiri, Bakımı
Soğutma Kabinleri Tamiri, Bakımı
Kebap Dolabı Tamiri, Bakımı
Soğuk yiyecek ve içecek dolapları tamiri, bakımı acil ve hızlı bir servis hizmeti ile adresinizde gerçekleştirilmektedir.

Ev veya herhangi bir işletme olsun buzdolabı arızaları anında acil servis ihtiyacı duyan hassas cihazlardır. Bizlerde Acil Buzdolabı Tamircisi ihtiyacınızda sizlere en yakın servis desteğini sunuyoruz.

Ayrıca hazırlamış olduğumuz Beyaz Eşya Tamir Servisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.


ACİL EN YAKIN BUZDOLABI TAMİRCİSİ


buzdolabı tamiri

Buzdolapları gıdalarımızı sağlıklı dondurma, soğutma sistemiyle çalışan hassas cihazlardır. Dolayısıyla bu cihazların arıza oluşturması anında Acil Buzdolabı Servisi desteği alınmaz ise buzdolabınızdaki gıdalar çözülmeye uğrayacaktır.

Bizlerde Buzdolabı Teknik Tamir Servisi olarak mağdur olmamanız için Acil Buzdolabı Tamircisi servis ekiplerimizi adreslerinize yönlendiriyoruz.

Buzdolaplarında sıkça karşılaşılan arızaların başında soğutucu bölmesinin ya da yan duvarlarının terlemesidir.

Bu Arızaların Başlıca Nedenleri Şunlardır:

Kapakların çok sık açılması, oda sıcaklığının 10 c' den aşağıda olmasıdır.

Buzdolabınıza açık ve sıcak olarak konulan sıvı gıdalarınızın da bu soruna yol açacağını belirtmek isteriz.

Çözüm olarak termostat ayarının daha soğuk konuma alınması ile sorunu giderebilirsiniz. Sorununuz hala devam ederse mutlaka servisimizden destek isteyin.

Acil Buzdolabı Tamircisi Servisi bu sorunlarınızın tümüne cevap verecektir. Buzdolabı tamircisi olarak sizlere bir telefon kadar yakınız.

1 yıl Garantili Aynı Gün Acil Servis Hizmeti

Tüm Beyaz Eşya marka ve modellerinde uygun fiyat, ekonomik ve 1 yıl profesyonel işçilik, yedek parça ile hizmetinizdeyiz.

Acil Buzdolabı Servis hizmeti buzdolaplarınızdaki çözülme ile gıdaların bozulmalarına engel olacaktır. Servisimizden alacağınız Acil Buzdolabı Servis ile 1 yıl garantili tamir gerçekleştiriyoruz.

Acil Buzdolabı Hizmeti veriyor olmamız ile buzdolaplarınızın daha büyük arızalar oluşturmasının önüne geçiyoruz.

Adresinize en yakın en hızlı Acil Buzdolabı Tamiri hizmetleri kapsamında alacağınız her hizmet için fişinizi ve kaşe onaylı belgenizi almayı ve saklamayı unutmayınız.

Endüstriyel Buzdolabı tamirimiz için Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

YERİNDE BUZDOLABI TAMİR BAKIM MONTAJ TEKNİK SERVİSİ


buzdolabı tamiri

Buzdolabının yaşam alanlarımızda ki katkısı ve etkisi oldukça fazladır. Bun durumun farkında olarak uzun ömürlü işçilik çözümlerini yerinde sağlamaktayız.

Adresinizde buzdolabı tamir, bakım, onarım işlemlerini yerinde gerçekleştiriyor ve tüm kontrolleri yanınızda yapılarak teslim ediyoruz.

Birçok farklı sebepten ötürü buzdolabınızda türlü arızalar oluşabilir. Küçük veya büyük demeden buzdolabında bulunan tüm teknik arızalar da profesyonel çözümümüz bulunmaktadır.

Buzdolabında Soğutma Sorunları,
Dondurucu Problemleri,
Kapak Sorunları,
Motor Ve Aksam Arızaları görülebilmektedir.

Acil Buzdolabı Tamircisi olarak evinizde veya iş yerinizde kullandığınız her marka buzdolabında tamir, bakım, onarım desteği veriyoruz.

Teknolojik cihazlar ve deneyimli teknik personellerimiz ile yaşadığınız arızayı kolayca çözüyor ve ilk günkü performans ile buzdolabınızı kullanımınıza sunuyoruz.

Yaz kış demeden 7/24 Acil Buzdolabı Tamircisi ihtiyaçlarınızda haftanın her günü yerinde buzdolabı tamirini gerçekleştiriyoruz.

Hemen aynı gün acil buzdolabı tamircisi çağırabilirsiniz. Bölgesinde her tarafa hâkim ve yaygın şekilde servis sağlamaktayız.

Arıza tipi arıza boyutu ve buzdolabınızın eski yeni olmasına bakılmaksızın en hızlı ve adresinize en yakın servis desteğini bizlerden alacağınızın garantisini sunuyoruz.

Cihazlarınızı servis merkezlerine taşımıyor, geciktirmiyor ve tamir, onarım, bakım işlemlerini yerinde gerçekleştiriyoruz.

Buzdolabı servisi, en önemli teknik servislerden biridir. Her zaman ki gibi sebeplerin başında sağlık geliyor. Sağlığımızı korumak adına buzdolabımızın kaliteli olmasının yanında bakımlı da olması gerekiyor.

Buzdolabı bakımlarının yapılması ise Besinlerimizi uzun ömürlü olması hem bütçemiz içinde ciddi yarar sağlar.

Ayrıca Acil Buzdolabı Tamircisi olarak Endüstriyel, sanayi tipi buzdolapları servis hizmeti de veriyoruz. Bunun için Sanayi Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.


ACİL ARÇELİK/BEKO/ALTUS BUZDOLABI TAMİR USTASI


buzdolabı tamiri

Hayatımızı kolaylaştıracak birçok ev eşyası bulunmaktadır. Bunlardan biri de şüphesiz buzdolabıdır. Belki de en önemli ev eşyası olabilir. Çünkü besinlerimizi korumaya ve saklamaya yardımcı olan bir cihazdır.

Günümüzde buzdolabı çok ciddi bir gelişme sürecinden geçmiş ve son teknolojik halini almıştır. Buzdolabı üreticileri ve buzdolabı servisleri değişik modellerde soğutucular üretmiştir.

Buzdolabının çalışma mantığı kısaca bir kompresör motorunun azot gazını sıvılaştırması ve buzdolabı kanallarına itilmesi sonucu buzdolabının içi soğur.

Besinlerin bozulmasını engelleyen alet eski modellerinde iki parçadan oluşmakta idi. Üst tarafı buz ve mevsimlik besinler için kullanılırken, alt tarafı günlük veya haftalık besinler için kullanılırdı. Yeni modellerde ise, besin türlerine göre bölmeler yapılmıştır.

En Çok Bilinen Buzdolabı Modelleri; Tek kapılı, Çift kapılı Buzdolabı, Gardrop Tipi Buzdolabı, Solo İnox Buzdolapları, No-Frost Buzdolabı, Ankastre Buzdolabı, Tezgah Seviyesi Buzdolabı, No frost, Difriz ve Derin Dondurucu, Buzdolabı Neofrost, Ankastre Derin Dondurucular.

Buzdolabınızın gaz şarjına ihtiyacı olabilir,
Buzdolabı motoru çalışıyor ama soğutmuyor
Buzdolabının içinde kötü kokular oluşuyor,
No-frost buzdolabı üst soğutmuyor,
Buzdolabının alt kısmı soğutmuyor gibi birçok arıza oluşumunda buzdolaplarınız için teknik servis hizmetini yerinde gerçekleştiren alanında uzman ve profesyonel olarak Buzdolabı Teknik Servis Firmamız bünyesinde çalışan ustalarımızı adreslerinize yönlendiriyoruz.

Acil Buzdolabı Tamircisi teknik servis personellerimiz herhangi bir buzdolabı arıza durumunda profesyonelce müdahalede bulunabilecek iyi eğitim almış, tecrübeli ve referanslı ustalardır.

Ayrıca Arçelik ve diğer marka bulaşık makineleri servisimizde bulunmaktadır. Bunun için Bulaşık Makinesi Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

2019 – 2020 ACİL BUZDOLABI TAMİRCİSİ/SERVİSİ ÜCRETLERİ NE KADAR?


buzdolabı tamiri

Buzdolabı aşırı doldurulmamalıdır. Donmuş yiyecekler, dışarı çıkarıldığında yeniden dondurulmak üzere buzdolabına konulmamalıdır.

Buzdolabının soğutma ayarı, iklim şartlarına, nem oranlarına göre ayarlanmalıdır. Bu gibi birçok husus dikkate alındığında, buzdolabınız uzun ömürlü olacaktır.

Acil Buzdolabı Tamir Fiyatları, Buzdolabı Tamircisi Servis Ücretleri Ne Kadar? Buzdolabı Lastik Değişimi Ne Kadar Tutar? Buzdolabı Lambası Termostat Nasıl Değiştirilir, Fiyatları Nedir? Kompresör Tamir Fiyatı Ne Kadar? Buzdolabı Parçaları Fiyatı Ücreti Ne Kadar? Gibi tüm sorularınız için ustalarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Acil Buzdolabı Teknik Servisi İle Adresinize Servis Hizmeti

Acil Buzdolabı Tamir servisimiz ekonomik tamir fiyatları ve bütçe dostu servis ücretleri ile güler yüzlü, güvenilir servis personelleri ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır.

Haftanın her günü 08.00 – 22.00 saatleri arasında yukarıda metnimizin başında yer alan çağrı merkezi iletişim numaramızdan veya şu an bulunduğunuz www.bulservisi.com internet sayfamızdan canlı destek alarak bizlere ulaşabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Acil Buzdolabı Tamircisi 2019 – 2020 yılı Servis Ücretleri her evin bütçesine uygun olarak belirlenmiştir.

Farkımız yalnızca Servis ücretlerimiz değil; kampanyalarımız, güvenilir, kaliteli servis ekipleri ile hızlı, güler yüzlü bir servis hizmetini adresinize getiriyor olmamızdır.

Buzdolabı tamirinde uygulanacak olan işlem ve cihazın arızasına göre değişen fiyatlar yerinde kontrolleri yapılarak belirlenecek bir durumdur.

Bunun için 2019 – 2020 Acil Buzdolabı Tamircisi Servisi Ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezi iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ayrıca buzdolabı yanında çamaşır makinesi servisimizde bulunmaktadır. Bunun için En Yakın Çamaşır Makinesi Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

Ankara'da Acil Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;

Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

İzmir'de Acil Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;

Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir'in 22 ilçesine Acil Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;

Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalya'da Acil Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;

Kepez
Muratpaşa
Konyaaltı
Aksu
Döşemealtı
Lara
Kundu
Hurma
Arapsuyu
Gürsu
Altınkum
Öğretmenevleri
Pınarbaşı
Toros
Uluç
Uncalı
Ahatlı
Dokuma
Meltem
Şarampol
Kızılarık
Varsak
Etiler
Doğu Garajı
Kızıltoprak
Meydan
Muratpaşa
Varlık
Kepez
Şirinyalı
Bahçelievler
Altındağ
Güvenlik
Güzeloba
Kızılsaray
Memurevleri
Güllük
Konuksever
Soğuksu
Dutlubahçe
Zeytinköy
Fener
Kırcami
Örnekköy
Güzeloba
Çağlayan
Barınaklar
Ermenek
Yeşilbahçe
Karşıyaka
Teomanpaşa
Döşemealtı

BURSA Acil Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;

Çalı
Sırameşeler
Osmangazi
Gürsu
Kestel
Yıldırım
Mudanya
Nilüfer
Gülbahçe
Koğukçınar
Alemdar
İhsaniye
Nilüfer
Demirci
Osmangazi Bursa
Altınşehir
Görükle
Gümüştepe
Soğukkuyu
Hürriyet
Nilüferköy
Yıldırım Bursa
Bademli
Bursa Osmangazi
Balat
Bağlarbaşı
Ataevler
Yüzüncü Yıl
Yenibağlar
Yeni Karaman
Karaman
Emek
Hamitler
FSM
Bursa
Esentepe
Fethiye
Cumhuriyet
Üçevler
Organize
Çamlıca
Nosab
Kükürtlü
Konak
Yıldırım
Beşevler

İSTANBUL Acil Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;

Esenyurt
Mehterçeşme
Yeşilkent
Esenyurt
Osmangazi
İncirtepe
Haramidere
Mehterçeşme
Saadetdere
Ardıçlıevler


Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
İnönü
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey Mahallesi

Bağcılar
Demirkapı
15 Temmuz Mahallesi
100. Yıl
Güneşli
Fatih
Kirazlı
Yıldıztepe
Göztepe
Çınar Mahallesi

Pendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl
Esenevler
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi
50. Yıl Mahallesi
Esentepe
Cebeci
İsmetpaşa
Yunus Emre
Uğur Mumcu
Sultançiftliği
Gazi Mahallesi
75. Yıl

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi
Yunus Emre Mahallesi


Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi


Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan
Güven

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe


Şişli
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa
Yavuz Selim
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören

Büyükçekmece
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe


Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy


Konya Acil Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;
Karatay
Meram
Selçuklu
Havzan
Yaka
Yeniyol Meram
Nalçacı
Yazır-Yenikent
Sille
Hocacihan

Kocaeli Acil Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;
Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
İzmit
Körfez
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Kartepe


Eskişehir Acil Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;
Odunpazarı
Tepebaşı

Adana'da Acil Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;
Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersin'de Acil Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;

Tarsus
Toroslar
Akdeniz
Yenişehir
Mezitli
Silifke

Aydın Acil Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;

Aydın
Kuşadası
Söke,
Nazilli
Didim

Muğla Acil Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;
Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.
Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış