Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Buzdolabı Tamircisi 444 95 87

Buzdolabı Tamircisi İçin İletişim Numaramız

444 9 587


Buzdolabı ne zaman İcat edildi?
Buzdolabı yokken yiyecekler nasıl saklanıyordu?
Doğal Yiyecek saklama yöntemleri nelerdir?
Günümüzde buzdolabı olmayan bir yaşam alanında gıdaları korumak mümkün mü?
Buzdolabı arızaları ile karşılaşınca ne yapılmalı?
Tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası sayfamızda yer almaktadır.

buzdolabı kullanımı ve tamiri

Günümüzde her ev ve birçok iş yerinde kullandığımız buzdolapları gıdalarımızı muhafaza etmekte, yiyecek ve soğuk içecek ihtiyacımızı son derece titizlik ile korumaktadır.

İcadı 1800'lere dayanan Buzdolabı, ilk kullanımları her eşya da olduğu gibi ihtiyaçlardan doğmuş ve bu doğrultuda yayılmaya başlanarak hizmete sunulmuştur. Buzdolabı olmayan bir yaşam alanı düşünmek neredeyse imkânsızdır.

İcadların artması ile hayatımız ne kadar kolaylaşsa da aslında eskiden bu icatlar yapılmadan önce bile mutlaka atalarımızın bunun alternatif yolu ile işlerini yaparlardı.

Bozulacak yiyecekleri toprağı kazarak gömerlerdi. Güneş görmeyen yerlere küçük odalar yaparak yiyecekleri buralara koyarlardı.

Osmanlı zamanında büyük buzlar arasına yiyecekler konarak muhafaza edilirdi. Aynı şekilde derin çukurlar kazılır ve buralara yiyecekler konurmuş. Tuzlama ile de yiyecekler muhafaza edilirdi.

Kışın dağlardan karlar getirilerek mağaralara depolanır ve yiyecekler bu şekilde mağaralara konulurdu.

Günümüzde bunları yapmaya imkan gerektiren yerler olmadığından yaşadığımız ev ve işyerlerinde gittikçe artan bir nüfus için buzdolaplarının icadı işleri de kolaylaştırmıştır.

Yalnızca evlerde değil birçok iş yerinde de buzdolapları kullanılmaktadır. Ülkemizde geliştikçe birçok farklı buzdolabı tasarımına sahip bir başarı öyküsü olan buzdolabı icadı ise ev ve işyerlerinde kullanılabilecek düzeye gelmiştir.

Ayrıca buzdolabı genel arıza ve çözüm önerilerimiz için hazırlamış olduğumuz Hoover Buzdolabı Servisi adlı yazımızda bulabilirsiniz.

DOLAP TAMİRCİSİbuzdolabı kullanımı ve tamiri

Zeki Usta Teknik Buzdolabı tamircisi olarak bizler; her marka ve her model teknoloji hızına yetişerek tüm icatları ve gelişmeleri yakından takip ederek arıza oluşturan cihazlarınız için hızlı, uygun ve profesyonel bir hizmet deneyimi ile servis hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Dolap tamircileri olarak buzdolaplarınızın arızaları, bakımı, yedek parça değişimi gibi her ihtiyacınızda yanınızdayız. Güvenilir ve kaliteli servis hizmetlerimizden yararlanarak dolaplarınızın tamirini yaptırabilir ve sağlıkla kullanabilirsiniz.

Acil dolap tamiri ihtiyaçlarınız için müşteri hizmetlerimiz 7/24 çağrılarınıza cevap vermektedir. Aşağıda metnimizin sonunda yer alan adreslerinize servis hizmeti getiriyoruz.

Dolaplarınız arıza oluşturduğunda gıdaların kalitesi bozulmadan hızlı ve güvenilir bir servis gerektirir. Hizmetimizden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

Dolap tamiri, bakımı konusunda ayrıntılı olarak hazırlamış olduğumuz Buzdolabı Servisi Ankara adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

ARÇELİK BUZDOLABI TAMİRİ


Arçelik Buzdolabınız Bozuldu mu?
Arçelik Buzdolabınız Soğutmuyor Mu?

Buzdolabı Teknik Servis desteğine ihtiyacınız var ise garantisi dolmuş Arçelik Buzdolabı cihazınız için çağrı merkezi iletişim numaramızdan Zeki Usta Arçelik teknik servis ekibimize ulaşarak yerinde bakım, onarım, tamir işlemlerinizi gerçekleştirmemizi talep edebilirsiniz.

Müşteri hizmetlerimize haftanın her günü 08.00 – 22.00 saatleri arasında ulaşarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Dilersiniz bulunduğunuz internet sayfamızdan www.bulservisi.com adresinden canlı destek alabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz.

buzdolabı kullanımı ve tamiri

Arçelik Buzdolabınız karlanma yapıyor, arıza oluşturdu servis ihtiyacınız var veya buzdolabı derece ayarları nasıl yapılıyor? Bize ulaşın bilgi verelim.

1 Yıl Garantili Tamir
Buzdolabı Tamircileri olarak cihazlarınıza yapmış olduğumuz her işlem için işçilik ve yedek parça kapsamında 1 yıl garanti sunuyoruz.

Ayrıca Arçelik Marka beyaz eşyalarınız için hazırlamış olduğumuz Gaziantep Arçelik/Beko Beyaz Eşya Servisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

ENDÜSTRİYEL BUZDOLABI TAMİRİ


Teknik buzdolabı tamir servis ekiplerimiz, her marka ve her model endüstriyel buzdolabınızın tamir ve periyodik bakımlarını adresinizde yapmaktadır.

Gıdalarınız bozulmaya uğramadan, işletmenizde müşterilerinizin ihtiyaçlarını hızlı karşılayabilmeniz için buzdolabı servisinde hız çok önemlidir.

Güvenilir ve kaliteli bir servis hizmeti almak istiyorsanız Zeki Usta Teknik Buzdolabı tamir servisimizden destek alabilirsiniz.

Soğutma ile ilgili problem yaşıyorsanız, cihazınızın marka ve modelini bize bildirdiğiniz takdirde en kısa zamanda servis hizmeti sunulacaktır.

buzdolabı kullanımı ve tamiri

Endüstriyel tamir Soğutma arızaları, aksesuar, yedek parça sorunları, elektriksel problemler, cihazın çalışmaması vb. her türlü problemlerde sizlere çözüm odaklı hizmet sunan firmamıza çağrı merkezi iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel buzdolabı tamircisi olarak Her Marka dolaplarınızın arıza ve problemlerinde, profesyonel çözümler üreten servisimizi tercih ettiğiniz için memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

Ayrıca buzdolabı yanında diğer beyaz eşyalarınızın arızalarında servis hizmetlerimiz için Beyaz Eşya Servisi Beylikdüzü adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

SÜTLÜK DOLABI TAMİRİ


Gıda, ilaç ve kimya ürünlerinin depolanmasında, istenilen koşullarda ve sağlıklı olarak korunmasında uzun süredir kullanılan soğuk hava depoları, artık büyük kapasiteli bir sanayi uygulaması olmaktan çıktı.

Orta ve küçük kapasitelerde ticari ve bireysel gereksinimlerin karşılanmasında tercih edilen bir eşya halini aldı.

Buzdolabı tamircisi olarak küçük ve büyük marketlerinizde kullanılmakta olduğunuz büyük Sütlük Dolapları arızalarında, konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ve yılların getirdiği tecrübemiz ile tamir ve bakım işlemleri itinayla adresinizde gerçekleştirilmektedir.

buzdolabı kullanımı ve tamiri

* Sütlük dolabı yıllık bakımı, tamiri, gaz şarjı, gaz dolumu ve gaz kontrolü
* Sütlük dolabı demontajı (sökümü)
* Sütlük soğutucunun devreye alınması
* Soğuk hava deposu arıza giderme, kompresör tamiri
* Soğuk hava deposu evaporatör (kondanser) temizliği
* Soğuk hava deposu kapı montajı değişim gibi her ihtiyacınız olduğu anda internet sayfamız www.bulservisi.com üzerinde canlı olarak veya mobil iletişim kurarak çağrı merkezi iletişim numaramızdan yardımcı olabiliriz.

Ayrıca hazırlamış olduğumuz Buzdolabı Dünyası Servis adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

SAMSUNG BUZDOLABI TAMİRCİSİ


Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya diğer sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz.

Müşterilerimiz bizim için değerlidir, geçiştirme servis hizmeti yerine kalıcı ve güvene dayalı uzun süreli hizmetler sunma gayreti içerisindeyiz.

Son yıllarda tüketici tarafından tercih gören Samsung buzdolapları için adresinize en yakın servis firmasıyız.

buzdolabı kullanımı ve tamiri

Samsung Buzdolabı Servisi, tamir ve bakım hizmetleri ve tüm teknik konularda www.bulservisi.com sizlerle.

Birçok elektronik cihazda olduğu dayanıklı tüketim ürünlerinde de son yıllarda öne çıkan Samsung ürünlerinde arıza yaşıyorsanız.

Samsung Buzdolabı Motor ve Beyin arızları, Buzdolabı soğutma sorunları, Dondurucu problemleri, sesli gürültülü çalışma gibi görülen her sorunda sizlere en verimli servis hizmetlerini sağlamaktayız.

Samsung Buzdolabı Arızalarının Önüne Geçebilir Misiniz? Samsung Buzdolabı bakımı nasıl yapılır? Samsung buzdolabı arızaları nelerdir?

Tüm bu soruların cevaplarını ve daha fazlasını Gaziantep LG/Samsung Beyaz Eşya Servisi adlı yazımızda bulabilirsiniz.

BOSCH BUZDOLABI TAMİRİ


Buzdolapları oldukça verimli ve uzun ömürlü cihazlardır. Hangi kalitede olursa olsun buzdolabı bakımları yapılmaz ise cihaz zaman sonra arızalar ile karşınıza çıkacaktır.

Dolayısıyla buzdolabı en küçük arızalarını dahi dikkate alarak güvenilir ve cihazınız da büyük sorunlara yol açmayacak, alanında uzman kişilerce servis hizmeti almalısınız.

buzdolabı kullanımı ve tamiri

Bosch Buzdolabı Neden Soğutmaz?

Buzdolabındaki ışık yanmıyor ya da yiyecekleriniz yeterince soğutulmuyor ise belki bir uzman aramak için gerekli olup olmadığını ya da hatayı kendinizin tamir edip edemeyeceğinizi bilmiyorsunuzdur.

Buzdolabı serin değilse sıcaklık yüksektir. Havalandırma sisteminde aşırı ısınan maddeler test edilmelidir.

Buzdolabı yeterince soğumuyorsa kapı contaları kontrol edilmelidir. Buzdolabı sürekli çalışıyorsa buzdolabının buzlanması kontrol edilmelidir.

Sorunun kendisini tanıması, sorunun hızlı bir şekilde düzeltilmesi için pahalı ve gereksiz bir onarım yapılmaması için güvenilir bir servis desteği almak en doğrusu olacaktır.

Diğer Bosch buzdolabı arıza şikayetleri ve arızaların ana kaynakları nelerdir? Sorularının cevaplarını Bosch Buzdolabı Servisi Halkalı adlı yazımızda bulabilirsiniz.

BEKO BUZDOLABI TAMİRCİSİ


Bir dünya markası olan Beko Buzdolapları, diğer beyaz eşyalarda olduğu gibi, günümüzün vazgeçilmez elektronik aletleri arasında yer almaktadır.

Tüm dünyada en fazla yararlanılan beyaz eşyalar arasına giren buzdolapları, diğer beyaz eşyalara oranla çok daha az arızalanan bir beyaz eşyadır.

Gıdaların soğutulması ve daha uzun süre gıdaları sıcaktan muhafaza etmek için ihtiyaç duyulan Beko buzdolapları, mutfaklarda demirbaş olarak kullanılan beyaz eşyalardan biridir.

buzdolabı kullanımı ve tamiri

Beko Buzdolapları, yiyecekler ve içecek gibi gıda malzemelerinin bozulmadan uzun zaman tüketilmesine imkân verir.

Beko buzdolapları dayanıklı ev aletleri olarak üretilmiş olsa da uzun zaman çalıştırılan Buzdolapları bazı sorunlar çıkartabilmektedir. Bazen de kullanıcı hatası arızaların oluşmasına neden olur.

Buzdolabı arızalarının sürekli oluşmasını istemiyorsanız periyodik olarak buzdolaplarınızın bakımlarını yılda bir kez olmak üzere yaptırırsanız arızaların önüne geçebilir, üstelik Beko buzdolabınızın ömrünü daha çok uzatabilirsiniz.

Beko Buzdolabı genel arızaları ve Çözüm önerilerimiz için Beko Buzdolabı Servisi Denizli adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

VESTEL BUZDOLABI TAMİRİ


Buzdolabı günlük hayatımızı kolaylaştıran en önemli icatlardan biridir. Yiyeceklerin bozulmadan uzun süre dayanabilmesini sağlayan bu icat gün geçtikçe modern teknoloji ile aynı doğrultuda kendini geliştirmiştir.

Vestel Buzdolabı Cihazlarınızın enerji tasarrufu sağlayabilmesi için ve verimli çalışmasını devam ettirmesi için mutlaka bakımını yaptırmalısınız.

buzdolabı kullanımı ve tamiri

Vestel Buzdolabının Arızalanmasına Neler Sebep Olur? Vestel Buzdolabı arızaları nelerdir?

Vestel Buzdolapları dayanıklı olarak tasarlamış olsa da, zaman içinde kullanım süresine, bakımsızlığına, kullanıcı hataları gibi sebeplere bağlı olarak bazı arızalar meydana gelmektedir. Bu arızalar kısaca şöyle sıralanabilir;

Buzdolabınızın çalışmaması
Buzdolabının yeterince soğutmaması
Buzdolabının sık gürültü çıkarması
Buzdolabının su akıtması ve su sızdırması
Buzdolabında Buzlanma olması veya buzluk kısmının karlanma yapması gibi her arıza da bizlere güvenle ulaşabilirsiniz.

Vestel Buzdolabı yanında diğer Vestel ürünleri arızaları ve servis hizmetlerimiz için Gaziantep Vestel Beyaz Eşya Klima Servisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz
.

ARİSTON BUZDOLABI TAMİRCİSİ


Ariston Buzdolabı teknik servisi olarak siz değerli Ariston Buzdolabı kullanıcılarına çok özel servis hizmeti veriyoruz. Hizmetlerimiz içinde arıza tamiri, onarım, bakım, güvenilir servis, hızlı ulaşım ve kalite öne çıkmaktadır.

Ariston Cihazlarınızı Güvenilir Ellere Emanet Edin: Ariston teknik servisimizde tamir işlemlerini gerçekleştiren bütün personelimiz gerekli belgelere ve tecrübeye sahip, anında çözüm üreten, aktif ustalardır.

Cihazlarınızda oluşan arızalanmaları geniş ve donanımlı araç filolarımızla buzdolabı arızalarınızı yerinde tamir etmekteyiz.

buzdolabı kullanımı ve tamiri

Zamanınızı ve bütçenizi düşünen servisimiz uygun fiyatlar ve cazip ödeme seçeneklerimizle en kısa zamanda tamir işlemlerinizi gerçekleştirecektir.

TSE belgeli hizmet noktalarımız 7/24 teknik servis hizmeti ile işçilik ve yedek parça garantisi vermektedir.

Servis çağırmadan önce evde yapabileceğiniz bazı işlemler için Buzdolabı Servisi Ariston adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

SİEMENS BUZDOLABI TAMİRİ


Siemens buzdolabınızın tüm arızaları için aynı gün içinde servis hizmeti sunuyoruz. Uzman personelimiz ve donanımlı servis araçlarımız sayesinde tüm Siemens buzdolabı arızalarınız için profesyonel çözüm üretiyoruz.

Siemens buzdolabınızın tüm sorunlarını yerinde çözüyoruz. Siemens buzdolabınız su akıtıyor ise yapmanız gereken servis çağırarak arıza büyümeden müdahale ettirmektir.

buzdolabı kullanımı ve tamiri

Beyaz eşya sektöründe adından oldukça fazla söz ettiren Buzdolabı Teknik servis firmamız Siemens marka buzdolabı cihazlarınız için gerekli bakım onarım ve tamir hizmetlerini sizlere sunmaktadır.

Haftanın her günü bizlere ulaşabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Çağrı merkezi müşteri hizmetlerimiz 7/24 çağrılarınıza cevap vermektedir.

İşlem yaptırdığınız buzdolabı cihazlarınız için fişinizi ve kaşe onaylı belgenizi Servis personelimizden almayı unutmayınız.

Siemens Buzdolabı neden soğutmaz? Siemens Buzdolabı genel arıza ve çözüm önerilerimiz için Siemens Buzdolabı Servisi İstanbul adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

Ankara'da Buzdolabı Tamir hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

İzmir'de Buzdolabı Tamir hizmeti verdiğimiz semtler;

Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir'in 22 ilçesine Buzdolabı Tamir hizmeti verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalya'da Buzdolabı Tamir hizmeti verdiğimiz semtler;

Kepez
Muratpaşa
Konyaaltı
Aksu
Döşemealtı
Lara
Kundu
Hurma
Arapsuyu
Gürsu
Altınkum
Öğretmenevleri
Pınarbaşı
Toros
Uluç
Uncalı
Ahatlı
Dokuma
Meltem
Şarampol
Kızılarık
Varsak
Etiler
Doğu Garajı
Kızıltoprak
Meydan
Muratpaşa
Varlık
Kepez
Şirinyalı
Bahçelievler
Altındağ
Güvenlik
Güzeloba
Kızılsaray
Memurevleri
Güllük
Konuksever
Soğuksu
Dutlubahçe
Zeytinköy
Fener
Kırcami
Örnekköy
Güzeloba
Çağlayan
Barınaklar
Ermenek
Yeşilbahçe
Karşıyaka
Teomanpaşa
Döşemealtı

BURSA Buzdolabı Tamir hizmeti verdiğimiz semtler;
Çalı
Sırameşeler
Osmangazi
Gürsu
Kestel
Yıldırım
Mudanya
Nilüfer
Gülbahçe
Koğukçınar
Alemdar
İhsaniye
Nilüfer
Demirci
Osmangazi Bursa
Altınşehir
Görükle
Gümüştepe
Soğukkuyu
Hürriyet
Nilüferköy
Yıldırım Bursa
Bademli
Bursa Osmangazi
Balat
Bağlarbaşı
Ataevler
Yüzüncü Yıl
Yenibağlar
Yeni Karaman
Karaman
Emek
Hamitler
FSM
Bursa
Esentepe
Fethiye
Cumhuriyet
Üçevler
Organize
Çamlıca
Nosab
Kükürtlü
Konak
Yıldırım
Beşevler

İSTANBUL Buzdolabı Tamir hizmeti verdiğimiz semtler;

Esenyurt
Mehterçeşme
Yeşilkent
Esenyurt
Osmangazi
İncirtepe
Haramidere
Mehterçeşme
Saadetdere
Ardıçlıevler


Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
İnönü
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey Mahallesi

Bağcılar
Demirkapı
15 Temmuz Mahallesi
100. Yıl
Güneşli
Fatih
Kirazlı
Yıldıztepe
Göztepe
Çınar Mahallesi

Pendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl
Esenevler
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi
50. Yıl Mahallesi
Esentepe
Cebeci
İsmetpaşa
Yunus Emre
Uğur Mumcu
Sultançiftliği
Gazi Mahallesi
75. Yıl

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi
Yunus Emre Mahallesi


Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi


Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan
Güven

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe


Şişli
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa
Yavuz Selim
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören

Büyükçekmece
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe


Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy


Konya Buzdolabı Tamir hizmeti verdiğimiz semtler;
Karatay
Meram
Selçuklu
Havzan
Yaka
Yeniyol Meram
Nalçacı
Yazır-Yenikent
Sille
Hocacihan

Kocaeli Buzdolabı Tamir hizmeti verdiğimiz semtler;
Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
İzmit
Körfez
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Kartepe


Eskişehir Buzdolabı Tamir hizmeti verdiğimiz semtler; Odunpazarı
Tepebaşı

Adanada Buzdolabı Tamir hizmeti verdiğimiz semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde Buzdolabı Tamir hizmeti verdiğimiz semtler;

Tarsus
Toroslar
Akdeniz
Yenişehir
Mezitli
Silifke

Aydın Buzdolabı Tamir hizmeti verdiğimiz semtler;

Aydın
Kuşadası
Söke,
Nazilli
Didim

Muğla Buzdolabı Tamir hizmeti verdiğimiz semtler;
Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.


Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış