Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Gaziantep LG/Samsung Beyaz Eşya Servisi 444 95 87

Gaziantep LG/Samsung Beyaz Eşya Servisi İletişim Numaramız

444 9 587


LG/SAMSUNG BEYAZ EŞYA SERVİSİ GAZİANTEPbeyaz eşya servisi

Gaziantep Lg/Samsung Beyaz Eşya Teknik Servisimiz ile arızalanan veya bakım ihtiyacınız olan dünya markaları arasında yerini almış LG, Samsung markalı tüm LCD, LED, Plazma televizyon modelleriniz ve Çamaşır ve Bulaşık Makinesi, Klima Isıtma-Soğutma sistemleriniz için teknik destek ve garantili, orijinal yedek parçalarımızla yerinde servis hizmeti sağlıyoruz.

Gaziantep LG, Samsung Beyaz Eşya Teknik servisimiz yılların tecrübesi, kaliteli ve son teknoloji donanımıyla adresinize en yakın servis hizmet noktalarından hizmet ulaştıran, profesyonel bir çalışma ortaya koymaktadır.

Firmamız günümüz koşullarına uygun oldukça yoğun bir çalışma süreciyle kendi alanında çok önemli işler ortaya koymuştur.

Gaziantep Zeki Usta Teknik Beyaz Eşya Servisimiz, aşağıda metnimizin sonunda yer alan Gaziantep ilçe, semt ve mahallelerinde bulunan servis hizmet noktamızdan adresinize ulaşım sağlayarak, adresinizde LG/Samsung Beyaz eşyalarınızın arıza tamiri, bakım işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Nitelikli, son derece deneyimli personeli ile Siz değerli Gaziantep müşterilerine hizmet veren ve verilen hizmetlerde sağlamış olduğu imkânları ile ön plana çıkan, çalışma standartları yüksek, oldukça yenilikçi bir firmadır.

Branşında en üst düzey hizmet veren servis yapısıyla ve verdiği hizmetleriyle teknik servis olma özelliğini devam ettirmektedir.

Gaziantep LG/SAMSUNG Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak tüm cihazlarınızda oluşan problemlere en kısa sürede teknik çözümler üretip, güvenilir kadrosu ile sorunlarınız giderilmektedir.

Bu problemler ile karşılaştığınızda neler yapabilirsiniz? Hangi cihaz nasıl bir arıza ile karşınıza çıkıyor? Bunun için Gaziantep Karataş Beyaz Eşya Servisi Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

LG/SAMSUNG BUZDOLABI ARIZA TAMİR SERVİSİ GAZİANTEP


Buzdolabı Neden Arızalanır?

Buzdolapları kullanışlı ve dayanıklı elektriksel cihazlardandır. Buzdolapları LG veya Samsung hangi marka veya model olursa olsun kullanıcı hatalarına maruz kalarak zaman sonra arızalar karşınıza çıkabilir.

Ani elektrik kesilmeleri de cihazların zarar görmesinin bir başka nedenidir. Dolayısıyla arıza halinde hemen servis desteği alarak sorunun büyümesinin önüne geçebilirsiniz.

Buzdolabı Arızalarının Önüne Geçebilir Misiniz?

Buzdolapları kullanıcı hatası diye bahsettiğimiz şey kullanıcıların buzdolaplarının içerisine yiyecekleri yerleştirirken buharlı ağzı açık kaplarda yiyecek koymaları cihazın soğutmakta güçlük çekmesine ve oldukça fazla enerji sarf etmesine neden olmaktadır.

Gaziantep LG/Samsung Beyaz Eşya Servisi olarak cihazlarınızın arıza halinde bekletilmeden ve gıdalarınız henüz çözülme ve bozulmaya uğramadan kurtarılması için hazır halde telefonlarınızı bekliyor ve hızlı servis desteği sunuyoruz.


beyaz eşya servisi

Buzdolapları Arızaları Nelerdir?

LG / Samsung Buzdolabı soğutmuyor: Buzdolabının gazı bitmiş ise ve başka bir sorun yok ise bu eksiklikten kaynaklı soğutma gerçekleşmez.

LG / Samsung Buzdolabının üst kısmında karlanma oluşuyor,
LG / Samsung Buzdolabının sebzelik kısmında su birikintisi oluşuyor,
LG / Samsung Buzdolabının içi kötü kokuyor,
LG / Samsung buzdolabı titreşimli ve gürültülü çalışıyor gibi birçok şikayet ile karşılaşırsanız Zeki Usta Gaziantep LG / Samsung Beyaz eşya servis desteğimizden yararlanmanızı öneriyoruz.

Buzdolabı Bakımı Nasıl Yapılır?

Buzdolabınızın evinizde periyodik olarak bakımını gerçekleştirebilirsiniz. Bakım konusu için ayrıntılı olarak sizlerle çözüm önerilerimizi paylaştık.

Bu bilgiler için Samsung Buzdolabı Servisi Çekmeköy adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.


LG/SAMSUNG BEYAZ EŞYA TAMİR MONTAJ SERVİSİ


Gaziantep LG/Samsung Beyaz Eşya Servisi Olarak Servis Hizmeti verdiğimiz ürünler:
Gaziantep LG/Samsung Buzdolabı Servisi,
Gaziantep LG/Samsung Bulaşık Makinesi Servisi,

Gaziantep LG/Samsung Çamaşır Makinesi Servisi,
Gaziantep LG/Samsung Derin Dondurucu Servisi,
Gaziantep LG/Samsung Ankastre Servisi,

Gaziantep LG/Samsung Klima Montaj, Demontaj, Arıza Tamir Ve Bakım Servisi
Gaziantep LG/Samsung Televizyon Arıza Tamir Servisi gibi tüm eşyalarınız için adresinize servis hizmetimiz bulunmaktadır.


Gaziantep yaz sıcaklarında soğuk yiyecek ve içecek ihtiyacınızı karşılayan LG / Samsung buzdolabınızın, soğutma sistemlerinden olan klimanızın arızalanması oldukça can sıkıcıdır. Bu şekilde ani bir arıza ile karşılaşmamak için cihazlarınızın bakımını mutlaka yaptırmanızı öneriyoruz.

beyaz eşya servisi

Evinizde veya iş yerlerinizde bulunan beyaz eşyalarınızın arıza tamir bakım onarım veya montaj işlemleri için güvenilir ve kaliteli servis hizmetlerimizden, personellerimizden ve memnuniyetimizden emin olacağınızı bilmenizi isteriz.


Haftanın her günü bizleri arayabilir ve olası büyük arızaların önüne geçmek için servis desteğimizden yararlanabilir ve kampanyalarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ürün arızalarını büyük bir hassasiyetle gideriyor tüm teknik işlemlerimiz sırasında titizlikle ilgileniyoruz.

Gaziantep LG/ Samsung servisi çağrı merkezinden oluşturduğunuz servis talebinizin ardından 24 saat içerisinde belirtmiş olduğunuz adrese, alanında uzman tecrübeli teknik kadromuzu yönlendiriyoruz.

Yapmış olduğumuz her işlem 1 yıl işçilik ve gerekliyse kullanılan yedek parça garantilidir. Gaziantep LG/Samsung beyaz eşyalarınız dâhil Televizyon tamir servisimiz de bulunmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için Kahramanmaraş Tv / Televizyon Tamircisi Servisi adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

LG ÇAMAŞIR MAKİNESİ/BULAŞIK MAKİNESİ ARIZA TAMİR SERVİSİ


Arıza Nedir?

Günümüzde makinelerin çalışabilmesi için motorların gerekliliği kaçınılmazdır. Normal seyrinde çalışmaya devam eden bir makinenizin normal olmayan bir durumu, çalışmayı durdurma veya seyrinde ilerlememesi arıza olarak tanımlanır.

Her sorun bir arıza mıdır veya beyaz e
şyaların anormal bir çalışma göstermesi arıza sayılır mı?

Elbette her sorun bir arıza değildir fakat en küçük bir sorun nedeni ayrıntılı olarak incelenmez ve dikkate alınmaz ise büyük sorunlara ve arızalara dönüşmesi kaçınılmaz olacaktır.

Beyaz eşyalar içerisinde buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi cihazların titreşim ve ses çıkartması bir arıza değil sorundur. Hatalı bir kullanım olduğunu gösterir.

Cihazın bulunduğu yer konumlandırıldığı ortam ve çevre şartları bu durumu etkiler. Dolayısıyla zemine tam oturmayan bir cihaz ileride titreşimler oluşturabilir.

beyaz eşya servisi

Çamaşır ve Bulaşık Makineleri Neden Arızalanır?

Çamaşır makineniz suyu boşalmıyor olabilir.
Su alır almaz boşaltıyor olabilir.
Deterjan çekmecesinde aşırı köpük oluşabilir.
Oluşan köpük çekmeceden taşabilir.
Deterjan çekmecesinden su kaçırıyor olabilir.
Çamaşır makinesinin altından su kaçırabilir gibi birçok sorun ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumda Gaziantep LG Beyaz Eşya Teknik servisimizden destek almalı ve büyük sorunların önüne geçmelisiniz.

Bu arızaların nedeni, bazen kullanıcı hataları, makinenin kapasitesinden fazlasını yüklemek gibi, bazen de sistemsel veya elektrik akımlarının ani gidip gelmesi gibi sorunlardan oluşabilmektedir.

Ayrıca Çamaşır Makinesi neden suyunu boşaltmıyor, su almıyor?
Klima neden çalışmıyor? Gibi sorularınızın tüm cevapları hazırlamış olduğumuz Gaziantep Çamaşır Makinesi Tamiri Arıza Servisi Tamircisi adlı yazımızda yer almaktadır.


SAMSUNG BEYAZ EŞYA TAMİRCİSİ GAZİANTEP


Dünyanın lider beyaz eşya markası Samsung'un kullanmış olduğunuz beyaz eşyalarından Buzdolabı, Ankastre, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ürünlerinin ilk günkü performansları ile çalışmasını sağlamak adına Gaziantep Samsung beyaz eşya tamir, bakım ve onarım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hızlı Montaj Hizmetimiz: Çevreye duyarlı ve kısa sürede yapılmaktadır.

Deneyimli Ve Uzman Kadro: Yılların tecrübesiyle eğitimini almış alanında uzman kadro ile siz değerli Gaziantep Halkına hizmet vermenin gururunu taşıyoruz.

Tasarruflu Bakım Hizmeti: Cihazınızın ömrünü uzun ve kullanışlı kılacak kontroller ile Samsung cihazlarınızın enerji tasarruflu bakım yöntemleri ve bilgilendirmeleri ile geleceğinizi sizden önce düşünüyoruz.

Kaliteli Ve Bütçenize Uygun Fiyat Garantisi: Her evin bütçesine uygun kalitemizden ödün vermeden dost bütçe politikasıyla ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

Güvenli Tamir, Onarım Hizmetleri: Arıza oluşturan Samsung/Lg beyaz eşyalarınız için adresinizde yanınızda onarım yapıyor ve çalışır halde kontrolleri yapılarak teslim ediliyor.

beyaz eşya servisi


Güler yüzlü personeller ve müşteri hizmetleri ile geri dönüşümlü olarak her türlü beyaz eşyalarınızın bakım onarım işlemlerinden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

Gaziantep LG/Samsung Servisimizi Çağırmadan Önce Yapmanız Gerekenler:

Samsung beyaz eşyanız arıza oluşturduğunda, klima ve elektronik cihazlarınız için servisimizi aramadan önce, arızanın kaynağını bulup önlem alarak mekânınızı ve çevrenizdekileri koruyabilirsiniz.

Kurulum ve montaj sırasında sizlere verilen kullanım kılavuzlarından yararlanarak arızanın sebebini ve neler yapılması gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Gaziantep Beyaz Eşya Tamircisi Şahinbey/Gaziantep adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

2019-2020 LG/SAMSUNG BEYAZ EŞYA SERVİS ÜCRETLERİ/FİYATLARI NE KADAR?


Haftanın her günü 08.00 – 22.00 saatleri arasında çağrı merkezimizi arayarak veya şu an bulunduğunuz www.bulservisi.com internet adresimizden canlı destek alabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Mağdur olmamanız adına işlem yaptırdığınız cihazınız için servis fişinizi ve kaşe onaylı belgenizi servis personelimizden almayı ve saklamayı unutmayınız.

Servisinizi çağırmadan önce enerji kaynağınızı ve binanızın sigortasını kontrol edin. Kontroller sonucu herhangi bir sorunla karşılaşılmaması durumunda önce Gaziantep Beyaz Eşya servisi Zeki Usta Teknik servisi müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

beyaz eşya servisi

2019-2020 Vestel Beyaz Eşya/Klima Servis Ücretleri

2019 yılsonu en güncel servis bilgilerini de içeren personelleri bünyesinde barındıran, Zeki Usta Gaziantep LG / Samsung Teknik Beyaz Eşya Servis ücretlerimiz her evin bütçesine uygun olarak belirlenmiştir.

Gaziantep LG / Samsung 2019 en güncel Beyaz Eşya Servis ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezi müşteri hizmetlerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de beyaz eşyanızı güvenli ellere güvenle teslim etmek isterseniz mutlaka Gaziantep LG / Samsung Servisimizi aramalısınız.

Aşağıda metnimizin sonunda yer alan Gaziantep semt ve mahallelerinde LG / Samsung Beyaz Eşya tamir servis hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Beyaz eşya alanında uzman kadro, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan bir servis ihtiyacınız varsa Zeki Usta Gaziantep LG / Samsung Teknik Beyaz Eşya servisimizi arayabilirsiniz.

Ayrıca hazırlamış olduğumuz Beyaz Eşya Servisi Gaziemir adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Gaziantep LG/Samsung Beyaz Eşya Servisi Bakımı Arızası Sök Tak Montaj ve Tamir hizmeti verdiğimiz Semtleri ;

• Alleben • Arıl • Atatürk • Başpınarorganizesanayi • Beylerbeyi • Çıksorut • Gazikent • Karşıyaka • Kavaklık • Küsget • Merkez Köyler • Merve • Safaşehir
Şehitkamil Semtleri
Gaziantep Beko Klima Kombi Bakımı Arızası Sök Tak Montaj ve Tamir hizmeti verdiğimiz Mahalleleri ;
• 29Ekim Mahallesi • 8Şubat Mahallesi • Atabek Mahallesi • Atakent Mahallesi • Atatürk Mahallesi • Aydınlar Mahallesi • Aydıntepe Mahallesi • Başpınarosb Mahallesi • Batıkent Mahallesi • Bedirkent Mahallesi • Belkız Mahallesi • Bilek Mahallesi • Boyno Mahallesi • Budak Mahallesi • Burak Mahallesi • Çağlayan Mahallesi • Çakmak Mahallesi • Çıksorut Mahallesi • Değirmiçem Mahallesi • Dımışkılı Mahallesi • Dülükbaba Mahallesi • Emek Mahallesi • Eydibaba Mahallesi • Eyüpsultan Mahallesi • Fatih Mahallesi • Fevzipaşa Mahallesi • Gazi Mahallesi • Gazikent Mahallesi • Girne Mahallesi • Göllüce Mahallesi • Göztepe Mahallesi • Güvenevler Mahallesi • Güzelyurt Mahallesi • Hacıbaba Mahallesi • Hasırcıoğlu Mahallesi • Hürriyet Mahallesi • Işıklı Mahallesi • İbrahimli Mahallesi • İncilikaya Mahallesi • İncilipınar Mahallesi • Karacaahmet Mahallesi • Karacaoğlan Mahallesi • Karadede Mahallesi • Karahüyük Mahallesi • Karaoğlan Mahallesi • Karşıyaka Mahallesi • Kayaönü Mahallesi • Kızıkkarasakal Mahallesi • Kocatepe Mahallesi • Kozluyazı Mahallesi • Küllü Mahallesi • Merveşehir Mahallesi • Mevlana Mahallesi • Mithatpaşa Mahallesi • Mücahitler Mahallesi • Münüfpaşa Mahallesi • Nurtepe Mahallesi • Onatkutlar Mahallesi • Osmangazi Mahallesi • Özgürlük Mahallesi • Pancarlı Mahallesi • Pirsultan Mahallesi • Samköy Mahallesi • Sanayi Mahallesi • Sarıgüllük Mahallesi • Sefaşehir Mahallesi • Selahattineyyubi Mahallesi • Selimiye Mahallesi • Seyrantepe Mahallesi • Sinanköy Mahallesi • Şehirgösteren Mahallesi • Şirinevler Mahallesi • Taşlıca Mahallesi • Tuğlu Mahallesi • Ulus Mahallesi • Umut Mahallesi • Yaprak Mahallesi • Yeni Mahallesi • Yeşilova Mahallesi • Yukarıarıl Mahallesi • Yukarıbeylerbeyi Mahallesi • Yunusemre Mahallesi • Zeytinli Mahallesi • Zülfikar Mahallesi
Şehitkamil Mahalleleri

Gaziantep LG/Samsung Beyaz Eşya servisi Bakımı Arızası Sök Tak Montaj ve Tamir hizmeti verdiğimiz Semtleri;

• Bağlarbaşı • Burç • Cevizli • Düztepe • Geneyik • Hoşgör • Karataş • Konak • Merkez Köyler • Perilikaya • Sarıbaşak • Şahinbey • Tabakhane
Şahinbey Semtleri
Gaziantep Beko Klima Kombi Bakımı Arızası Sök Tak Montaj ve Tamir hizmeti verdiğimiz Mahalleleri
• 23Nisan Mahallesi • 25Aralık Mahallesi • 60.Yıl Mahallesi • 75.Yıl Mahallesi • Akbulut Mahallesi • Akdere Mahallesi • Akpınar Mahallesi • Akyol Mahallesi • Alaybey Mahallesi • Alibaba Mahallesi • Alleben Mahallesi • Aydınbaba Mahallesi • Bağlarbaşı Mahallesi • Bahçelievler Mahallesi • Barak Mahallesi • Barış Mahallesi • Bayramlı Mahallesi • Bekirbey Mahallesi • Bey Mahallesi • Beyazlar Mahallesi • Beybahçe Mahallesi • Beydilli Mahallesi • Binevler Mahallesi • Bostancı Mahallesi • Bostancık Mahallesi • Boyacı Mahallesi • Bozoklar Mahallesi • Burçkarakuyu Mahallesi • Cabi Mahallesi • Cebeler Mahallesi • Cemalgürsel Mahallesi • Cengiztopel Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Çağdaş Mahallesi • Çamlıca Mahallesi • Çukur Mahallesi • Damlacık Mahallesi • Daracık Mahallesi • Delbes Mahallesi • Deniz Mahallesi • Deredüzü Mahallesi • Dumlupınar Mahallesi • Durantaş Mahallesi • Düğmeci Mahallesi • Düztepe Mahallesi • Esentepe Mahallesi • Etiler Mahallesi • Eyüpoğlu Mahallesi • Fırat Mahallesi • Fidanlık Mahallesi • Geneyik Mahallesi • Gülpınar Mahallesi • Gültepe Mahallesi • Gümüştekin Mahallesi • Gündoğdu Mahallesi • Güneş Mahallesi • Güneykent Mahallesi • Güzelvadi Mahallesi • Hoşgör Mahallesi • İnönü Mahallesi • İsmetpaşa Mahallesi • İstiklal Mahallesi • Kabarcık Mahallesi • Kahvelipınar Mahallesi • Kale Mahallesi • Kaleboynu Mahallesi • Kanalıcı Mahallesi • Karaçomak Mahallesi • Karagöz Mahallesi • Karatarla Mahallesi • Karataş Mahallesi • Karayılan Mahallesi • Kavaklık Mahallesi • Kepenek Mahallesi • Kerer Mahallesi • Kıbrıs Mahallesi • Kılınçoğlu Mahallesi • Kocaoğlan Mahallesi • Kolejtepe Mahallesi • Konak Mahallesi • Kozanlı Mahallesi • Kozluca Mahallesi • Kurbanbaba Mahallesi • Kurtuluş Mahallesi • Küçükkızılhisar Mahallesi • Mimarsinan Mahallesi • Muhacirosman Mahallesi • Narlıtepe Mahallesi • Nuripazarbaşı Mahallesi • Ocaklar Mahallesi • Oğuzlar Mahallesi • Onur Mahallesi • Osmanlı Mahallesi • Öğretmenevleri Mahallesi • Özdemirbey Mahallesi • Perilikaya Mahallesi • Saçaklı Mahallesi • Sakarya Mahallesi • Sarıbaşak Mahallesi • Sarısalkım Mahallesi • Sarıt Mahallesi • Savcılı Mahallesi • Seferpaşa Mahallesi • Serince Mahallesi • Serinevler Mahallesi • Sultanselim Mahallesi • Suyabatmaz • Süleymanşah Mahallesi • Şahinbey Mahallesi • Şahveli Mahallesi • Şekeroğlu Mahallesi • Şenyurt Mahallesi • Tepebaşı Mahallesi • Tışlaki Mahallesi • Turanemeksiz Mahallesi • Türkmenler Mahallesi • Türktepe Mahallesi • Ulucanlar Mahallesi • Üçoklar Mahallesi • Ünaldı Mahallesi • Vatan Mahallesi • Yağdöver Mahallesi • Yavuzlar Mahallesi • Yazıbağı Mahallesi • Yazıcık Mahallesi • Yeditepe Mahallesi • Yeşilevler Mahallesi • Yeşilkent Mahallesi • Yeşilpınar Mahallesi • Yukarıbayır Mahallesi

Gaziantep LG/Samsung Beyaz Eşya Bakımı Arızası Sök Tak Montaj ve Tamir hizmeti verdiğimiz Semtleri;

Yeşildere
Gaziantep Beko Klima Kombi Bakımı Arızası Sök Tak Montaj ve Tamir hizmeti verdiğimiz Mahalleleri
• Altınyurt Mahallesi • Beşdeli Mahallesi • Bulduk Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Çaybaşı Mahallesi • Direkli Mahallesi • Fatih Mahallesi • Gedik Mahallesi • Güllük Mahallesi • Güzelce Mahallesi • Kurtuluş Mahallesi • Küçükkaracaören Mahallesi • Merkez Mahallesi • Oğuzlar Mahallesi • Sazgın Mahallesi • Subaşı Mahallesi • Taşyazı Mahallesi • Tepebaşı Mahallesi
Oğuzeli Mahalleleri
Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış