Bakım Onarım Çağrı Merkezi

En Yakın Buzdolabı Tamircisi 444 95 87

En Yakın Buzdolabı Tamircisi İçin İletişim Numaramız

444 9 587buzdolabı tamiri

Buzdolabı servis ihtiyaçlarında çoğunuz kendinize en yakın buzdolabı tamircisi ve servisi arar. Peki bunu
nasıl başaracaksınız!

Adresinize en güvenilir ve en yakın buzdolabı tamircisi bulmak hayli zor olsa gerek. Birçok buzdolabı servis firması kendi bölgesi olması da farklı ilçe ve semtlerde hizmet vermektedir.

Ayrıca buna bir de özel servis ve yetkili servis firmasına nasıl ulaşacağı karşısında kafa karışıklığı yaşamaktadır.

Peki doğru buzdolabı tamircisi ve sevis firmasına nasıl ulaşacaksınız. Buzdolabı arızları ve sorunlarında kestirmeden birkaç adımda çözümleri sizleri sunduk.

Buzdolabım arızalandı kimden servis almalıyım? Sorusuna kısa ve net cevap vermek gerekirse:

Buzdolabının garantisi devam ediyorsa kesinlikle yetkili servise ulaşmanız gerekiyor. Garantisi dolmuş buzdolabınızın bakım ve onarım işlemlerini ise güvenebileceğiniz kaliteli servisimiz tarafından en kısa sürede adresinizde gerçekleştiriyoruz.


EN YAKIN BUZDOLABI TAMİRCİSİ SERVİSİ


En yakın buzdolabı tamircisi için teknik servis düşünüyorsanız zeki usta teknik buzdolabı tamir servisi firmamız adresinize en yakın servis hizmet noktasında ulaşım sağlayacaktır.

Müşteri hizmetlerimiz genel merkezimizden sizden almış olduğu servis kay vgıdını konumunuza göre otomatik olarak en yakında bulunan servis bayimize yönlendirecektir.

Adresinize en yakın Buzdolabı Tamircisi servis hizmetlerimiz yeni kurulum, montaj, arıza onarım,bakım ve yedek parça değişim durumlarının tümünde geçerlidir.

Ülkemizde bir çok şehirde oldukça fazla sayıda buzdolabı tamircisi bulma imkanınız vardır.

Ancak bu konuda kesinlikle seçici olmalısınız. Her buzdolabı özel tamircisi sizlere fayda vermeyebilir.

Deneyimsiz ve yetersiz bilgiye sahip servis personelleri buzdolabınızda olası büyük arızalara sebep olabilir.

Dolayısıyla güvenilir kaliteli ve hızlı servis hizmetlerimizden yararlanarak mağduriyetinizi gideriyoruz. Uygun fiyatlar ve kampanyalarımızdan yararlanmanız için servisimize ulaşabilirsiniz.


Ayrıca Samsung Buzdolabı Servisi İzmir adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

TİCARİ BUZDOLABI TAMİRCİSİ


buzdolabı  tamiri

Dünyadaki ulusal kuruluşların belirlemiş olduğu kalite standart ve yönergelerine %100 uyumlu çalışan ekibimiz ile iş yerlerinizde bulunan her marka ve her model endüstriyel buzdolaplarınızın bakım, onarım işlemlerini adresinizde gerçekleştiriyoruz.

7/24 soğuk oda sistemleri ticari buzdolapları teknik servis hizmetimiz ile soğuk odanız emin ellerde.

Zeki Usta Teknik Buzdolabı Tamircisi ile Buzdolapları alanında tecrübeli ve eğitimli ekibi hızlı, kaliteli ve hesaplı çözümler üretmek adına her tip ve büyüklükte
Kebap Meze Ve Kasap Dolabı Tamiri
Endüstriyel Buzdolabı Tamiri
Soğuk Hava Deposu,
Donmuş Muhafaza Odası
Ev ve iş yerinizde bulunan Buzdolapları arızalarında her zaman kalitesi ile yanınızda olmaya devam ediyor.

Ticari Buzdolabı Tamiri yetkin personellerimiz ile soğuk oda teknik servisi, soğuk hava deposu arıza, tamir ve bakım işleri, evaporatör buzlanması tamiri, panel onarımı, söküm ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Soğutma Kabinleri Tamiri

Soğutma kabini tamiri konusunda uzman ve profesyonel eğitim almış deneyimli ustalardan oluşmalıdır.

Soğutucu Servisi arızasına hızlı garantili ve kesin çözüm sunmak son derece önemlidir. Dolabınızdaki gıdalar çok kısa sürede bozulabilir. Bu nedenle tamir hizmetini kurumsal uzman servis ekiplerimizden alabilirsiniz.

Sütlük Dolabı Tamiri

Sütlük tamiri, market ve sıvı ürün satan işletmelerin kullandığı ürünleri belli bir derecenin altında tutmayı sağlayan soğutma kabinleridir.

Hızlı ve garantili sütlük tamiri için bizimle iletişime geçebilir ve garantili hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Endüstriyel Buzdolabı tamiri için Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

BUZDOLABI ÖZEL SERVİSİ TAMİRCİSİ


Aşağıda metnimizin sonunda yer alan adreslerinize en yakın Buzdolabı tamircisi olarak ulaşım kolaylığı ve hızımızı katıyor, mağdur olmamanız için acil servis hizmetlerimizi sunuyoruz.

Ev tipi buzdolapları, Sanayi Buzdolabı, Ticari Buzdolabı, Şarküteri Buzdolabı
Pastane, hastane, kebapçı dolapları, soğuk hava depoları, market ve alışveriş merkezleri gibi gıdaların bozulmadan uzun süre saklamak isteyen tüm işletmeler soğutma kabinlerine ihtiyaç duymaktadır.

Soğutma kabinleri oldukça komplike çalışma prensibine dayalı çalışan ürünler olduğundan bakım ve tamir hizmetleri uzman kişiler tarafından yapılmalı ve Soğutucu Servisi hızlı ve adresinize en yakın buzdolabı tamircisi servis ağına sahip olmalıdır.

Garantisi dolmuş her marka ve her model buzdolaplarınız için çağrı merkezi iletişim numaramızdan veya şu an bulunduğunuz www.bulservisi.com internet sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

buzdolabı kullanımı ve tamiri

Haftanın her günü 08.00 – 22.00 saatleri arasında canlı destek hattımızdan veya müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile servis talebinde bulunabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerimiz 7/24 çağrılarınıza cevap vermekte ve servis talebi, istek, şikayet, öneri gibi her sor ve görüşleriniz için siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı, pratik şekilde giderebilmek adına ustalarına yönlendirmektedir.

Ev veya iş yerlerinizde kullanmakta olduğunuz buzdolapları bakım, onarım işlemleriniz için adresinize en yakın Buzdolabı tamircisi servis hizmet noktamızdan ulaşım sağlıyor ve aşağıdaki buzdolabı tipleri arızalarında servis hizmetlerimizin bulunduğunu belirtmek istiyoruz.

Mini (Büro Tipi) Buzdolabı Tamiri
Ev Tipi Buzdolapları Tamiri
Gardrop Tipi Buzdolapları Tamiri
Sanayi Tipi Buzdolabı – Soğutucu Dolaplar Tamiri
Market (Reyon) Tipi Soğutucu Dolapları Tamiri
Sulu Sistem Soğutucuların Tamiri

Buzdolabı bakımı tasarruf sağlar mı? Bunun için Şehitkamil Buzdolabı / Çamaşır Makinesi Tamircisi / Servisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

EN YAKIN BUZDOLABI TAMİRCİSİ SERVİS ÜCRETLERİ


Adresinize en yakın buzdolabı tamircisi olarak hızlı ve güvenilir servis, tamir hizmetlerimizden ve kampanyalarımızdan yararlanmanız için ülkemizin birçok noktasında servis hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Buzdolabı her ne kadar çok sık arıza göstermese de zaman içerisinde bir çok teknik sorun görülebilmektedir.

En yakın Buzdolabı Tamircisi ihtiyacınızda sizlere bir çok yaygın bilinen marka ve seyrek olarak tüketici tarafından tercih edilen buzdolabı için hizmet vermekteyiz.

Gıdaların bozulmadan uzun süre korunması için buzdolabının yeterli performansta çalışması gerekir.

Adresinize en yakın Buzdolabı Tamircisi olarak eski veya yeni nesil tüm buzdolabı modellerinde yaşadığınız her tür teknik ve mekanik arıza ve sorunda tecrübeli kadrolarımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

buzdolabı  tamiri

Yerinde Buzdolabı Tamircisi

Yerinde Buzdolabı Tamir işleri kesinlikle donanım ve teçhizat isteyen aynı zaman da kişiler tarafından yapılması gereken bir işçiliktir.

Yerinde yapılan işçilikler de buzdolabı sahibi kısa bir süre sonra tekrar cihazını kullanma olanağına kavuşmuş olur.

Geçmiş yıllarda gerekli teknolojik alt yapı olmadığından buzdolapları servise nakliye edilmek zorunda kalınmakta ve bir kaç gün süren işlemlere tabi tutulmaktaydı.

Günümüz modern teknolojik hayatında ise profesyonel Buzdolabı Servisi firmaları gerekli donanımı servis hizmetlerinde sağlamakta olup eski usule gerek kalmadan ve taşıma yapmadan Buzdolabı Tamircisi hizmeti verilebilmektedir.

Bizlerde Buzdolabı Tamircisi ailesi olarak en yakın Buzdolabı Tamiri hizmet noktalarımızdan araç ve ekiplerimizle sizlere bu önemli hizmeti eksiksiz olarak sağlamaktayız. Ayrıca hazırladığımız Buzdolabı Servisi Ariston adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

BUZDOLABI ARIZALARI VE TAMİRİ TEKNİK SERVİSİ


Buzdolabının alt kısmı soğutmuyor
Buzdolabı üst kısmı soğutmuyor

Buzdolabı motor arızası nasıl anlaşılır
Buzdolabı motoru değiştirme
Buzdolabı ışığı yanıyor motor çalışmıyor

Buzdolabı motoru kalkış yapamıyor
Buzdolabı motoru devreye girmiyor
Buzdolabı motoru tamir fiyatı ne kadar

Buzdolabı termik arızası
Buzdolabı kompresör arızası ve tüm soru ve şikayetleriniz için çağrı merkezimizi arayabilir ve adresinize en yakın servis hizmet noktamızdan Buzdolabı tamircisi servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Buzdolabı sahipleri sitemiz üzerinden canlı destek bölümünden de bizlere hemen yazabilir ve sorunu hakkında bilgi alabilmektedir.

Haftanın her günü servis ekiplerimiz çalışmakta olup günün erken saatlerinde bizlere ulaşan müşterilerimize bizlerde aynı gün hizmet verebilmekteyiz.

buzdolabı tamiri

Buzdolabı Çalışıyor Soğutmuyorsa?

* Buzdolabınızın hava kanalları tıkanmış olabilir. Bunun sebebi kanallara bir madde kaçması ya da rezistansları arızalanması olabilir.

* Buzdolabınızın kapı fitillerinin eskimiş olması ısı kaybına neden olabilir, fitiller eskimiş ise değiştirmeniz gerekebilir. Ancak her dolap fitili değişemeyebilir, modeli uygun olmalıdır.

* Evinizdeki buzdolapları motorundaki soğutucu gaz sayesinde soğutma yaparlar.

* Buzdolabınızda meydana gelmiş olabilecek gaz kaçağı soğutma yapmasını engelleyebilir. Buzdolabınıza teknisyen tarafından gaz şarjı yapılmalıdır.

* Buzdolabınız çalışıyor ama çok ses yapıyorsa, muhtemel olarak fan motoru yada ekovat (motor) arıza yapmaya başlamış demektir.

* Buzdolabı alt bölümden ya da arka bölümden su akıtıyor ise; Muhtemelen rezistansların tıkanması sonucu kanallar tıkanacak ve dolabınız terleme yapacaktır. Zeki Usta Teknik Buzdolabı Servisimizi çağırmanız halinde sorun kalmayacaktır.

YERİNDE BUZDOLABI TAMİRCİSİ


Arçelik, Beko, Vestel, Samsung, Lg, Siemens, Profilo gibi tanımış ve sık tercih edilen tüm markalar ve kullanmış olduğunuz her marka ve her model buzdolaplarında sizlere en yakın Buzdolabı Tamircisi olarak hizmetimiz vardır.

Buzdolabı Servisi bünyemizde görev yapmakta olan ve bizlerle uzun yıllardır çalışan teknisyen ve ustalarımız son derece tecrübeli ve deneyimlidir.

Amacımız parça değişimine gerek kalmadan ve buzdolabınızı yenisi ile değişemeden tekrar yüksek performansta kullanmanızı sağlamaktır.

Yerinde Buzdolabı Tamircisi Arıyorsanız Sizlerleyiz

Buzdolabı tamiri servis işlerinde firmamız özel servis olarak hizmet verdiğini belirtmek isteriz. Herhangi bir arıza tekrarında ücretsiz servis, tamir hizmeti veriyoruz.

Genelde tekrar işlemi 100 tamir işinde 1 defa da çıksa sizlere sunduğumuz işçiliğin ne kadar kaliteli olduğunun göstergesidir.

Buzdolabı Tamircisi için cihaz değerini kesinlikle göze alarak deneyimsiz ve yetersiz kişilerden kesinlikle hizmet almayınız.

buzdolabı kullanımı ve tamiri

Garantili Buzdolabı Tamircisi

Özel Buzdolabı Servisi bünyemizde sizlere sunduğumuz tüm arıza onarım, tamir, bakım, yedek parça ve montaj işlemlerinde 1 yıl garantili işçilik sunmaktayız.

Firma garantimiz altında sunulan işçilik hizmetinde bizim işlem yaptığımız yerden benzer hatayı tekrar almanız halinde ücretsiz hizmeti tekrar sağlamaktayız.

Almış olduğunuz her hizmet için servis personelimizden işlem yapılan her cihaz için kaşe onaylı belgenizi ve fişinizi almayı saklamayı unutmayınız.

Uygun Fiyatlı Buzdolabı Tamircisi ve Hizmet Bölgelerimiz

2019 – 2020 buzdolabı tamircisi servis ücretleri her evin bütçesine uygun olarak belirlenmiştir.

Yerinde adresinize en yakın buzdolabı tamircisi servisi ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri hizmetlerimizi arayabilir veya şu an bulunduğunuz sayfamızdan canlı destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca hazırlamış olduğumuz Beyaz Eşya Servisi Güneşli adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

Ankara'da En Yakın Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

İzmir'de En Yakın Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;

Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir'in 22 ilçesine En Yakın Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;

Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalya'da En Yakın Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;

Kepez
Muratpaşa
Konyaaltı
Aksu
Döşemealtı
Lara
Kundu
Hurma
Arapsuyu
Gürsu
Altınkum
Öğretmenevleri
Pınarbaşı
Toros
Uluç
Uncalı
Ahatlı
Dokuma
Meltem
Şarampol
Kızılarık
Varsak
Etiler
Doğu Garajı
Kızıltoprak
Meydan
Muratpaşa
Varlık
Kepez
Şirinyalı
Bahçelievler
Altındağ
Güvenlik
Güzeloba
Kızılsaray
Memurevleri
Güllük
Konuksever
Soğuksu
Dutlubahçe
Zeytinköy
Fener
Kırcami
Örnekköy
Güzeloba
Çağlayan
Barınaklar
Ermenek
Yeşilbahçe
Karşıyaka
Teomanpaşa
Döşemealtı

BURSA En Yakın Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;
Çalı
Sırameşeler
Osmangazi
Gürsu
Kestel
Yıldırım
Mudanya
Nilüfer
Gülbahçe
Koğukçınar
Alemdar
İhsaniye
Nilüfer
Demirci
Osmangazi Bursa
Altınşehir
Görükle
Gümüştepe
Soğukkuyu
Hürriyet
Nilüferköy
Yıldırım Bursa
Bademli
Bursa Osmangazi
Balat
Bağlarbaşı
Ataevler
Yüzüncü Yıl
Yenibağlar
Yeni Karaman
Karaman
Emek
Hamitler
FSM
Bursa
Esentepe
Fethiye
Cumhuriyet
Üçevler
Organize
Çamlıca
Nosab
Kükürtlü
Konak
Yıldırım
Beşevler

İSTANBUL En Yakın Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;

Esenyurt
Mehterçeşme
Yeşilkent
Esenyurt
Osmangazi
İncirtepe
Haramidere
Mehterçeşme
Saadetdere
Ardıçlıevler


Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
İnönü
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey Mahallesi

Bağcılar
Demirkapı
15 Temmuz Mahallesi
100. Yıl
Güneşli
Fatih
Kirazlı
Yıldıztepe
Göztepe
Çınar Mahallesi

Pendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl
Esenevler
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi
50. Yıl Mahallesi
Esentepe
Cebeci
İsmetpaşa
Yunus Emre
Uğur Mumcu
Sultançiftliği
Gazi Mahallesi
75. Yıl

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi
Yunus Emre Mahallesi


Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi


Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan
Güven

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe


Şişli
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa
Yavuz Selim
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören

Büyükçekmece
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe


Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy


Konya En Yakın Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;
Karatay
Meram
Selçuklu
Havzan
Yaka
Yeniyol Meram
Nalçacı
Yazır-Yenikent
Sille
Hocacihan

Kocaeli En Yakın Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;
Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
İzmit
Körfez
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Kartepe


Eskişehir En Yakın Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;
Odunpazarı
Tepebaşı

Adana'da En Yakın Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;
Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersin'de En Yakın Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;

Tarsus
Toroslar
Akdeniz
Yenişehir
Mezitli
Silifke

Aydın En Yakın Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;

Aydın
Kuşadası
Söke,
Nazilli
Didim

Muğla En Yakın Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;
Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.
Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış