Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Ayrancı Beyaz Eşya Servisi / Buzdolabı Tamircisi 444 95 87 Çankaya

Ayrancı Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi İçin İletişim Numaramız

444 9 587


ÇANKAYA BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİRCİSİ AYRANCI

beyaz eşya servisi

Ayrancı, Ankara'nın Çankaya ilçesine bağlı bir semttir. Konum olarak oldukça işlek bir semt olan Ayrancı 'da Beyaz Eşya Tamircileri hizmetini adreslerinize getirdik ve uzun yılların birikimi ve deneyimleriyle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Arçelik, Beko, Profilo, Siemens, Atus, Vestel, Bosch, Ariston, Grunding, AEG, Electrolux, Miele, Samsung, Regal, Viesmann,Vaillant, Ariston, İndesit, Sharp, Finlux, Fairline, Hisense Hoover, Hotpoint, LG ve diğer ev ve iş yerlerinizde bulunan her marka ve her model Beyaz Eşyalarınız için Acil Servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Buzdolabı Kartı Neden Yanar?

Fonksiyonel olarak üretilen ev aletleri hem enerji tasarrufu hem de verim sağlıyor. Akıllı cihaz teknolojisini bugün beyaz eşyalarda ve ev aletlerinde de görmek mümkün.

Bir buzdolabındaki fonksiyonel özellikler besinlerin çok daha uzun süre taze olarak muhafaza edilmesine yardımcı oluyor. Ancak buzdolabı kartı arızası her zaman var olan bir risk ve önlem almak gerekiyor.

Buzdolabı kartı olarak bildiğimiz sistem parçası bu cihazın beynidir. Tıpkı kombilerde ve diğer ev aletlerinde olduğu gibi, cihazın fonksiyonları bu merkez tarafından yönetilir. Bu kartın bozulması da cihazın çalışmaz hâle geldiğini gösterir.

Akıllı ev aletlerinde genellikle regülasyon sistemi bulunur. Şebekedeki enerji, en az miktarda en yüksek verim sağlanacak biçimde regüle edilir.

Ancak buzdolabı ve diğer beyaz eşyaların regüle edebilecekleri enerjinin bir sınırı bulunuyor. Bu sınırın aşılması durumunda buzdolabı kartı yanması gerçekleşebilir.

Cihaza kaldırabileceğinin üzerinde ya da altında bir elektrik akımı ulaştığında, cihazın beyni olan kart bu enerjiyi tanımlamakta ve yönlendirmekte zorlanacaktır. Bu durumda yanma kaçınılmazdır.

Acil Buzdolabı arızalarında yiyecek ve içeceklerimizin bozulmaması için en yakın ve hızlı servis hizmeti sunuyoruz. Bunun için Acil Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.


AYRANCI YERİNDE BEYAZ EŞYA TAMİRİ TEKNİK SERVİSLERİ

beyaz eşya servisi

Bulaşık Makinesi Bulaşıkları Neden Tam Kurutmuyor?

Öncelikle bulaşıklarınızı doğru yerleştirdiğinizden emin olun. En iyi yıkama ve kurulama performansı için bulaşıklarınızın birbirine temas etmemesi, su ve hava sirkülasyonunu etkileyecek şekilde yerleştirilmemesi gerekir.

Aksi takdirde bulaşıklarınız tam yıkanmayabilir ve kurumayabilir. En iyi yıkama ve kurutma performansı için her zaman parlatıcı kullanmanız gerekir.

Bulaşıkların üzerinde bir tabaka oluşturarak suyun daha iyi buharlaşmasını sağlayan parlatıcı kurutmaya yardımcı olur. Parlatıcı haznenizi kontrol ederek, yeterli miktarda parlatıcı bulunduğundan emin olun.

Yıkama işlemi tamamlandıktan sonra makinenin içinde kalan sıcak hava yüzeylere temas ettiğinde soğuyarak içindeki nemi su olarak bırakabilir. Bu da bulaşıklarınızın tam anlamıyla kurumamasına neden olur.

Çankaya Ayrancı Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi
Teknik desteğini alarak uygun ücret ve kaliteli, güvenilir hizmet ile cihazlarınızın verimli ve ilk günkü gibi sağlıklı çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Kazan Bilye Arızası

Çamaşır makinelerimiz sorunsuz çalıştığı zaman evimizde varlığının bile pek de farkına varmadığımız, bir köşede sessiz soluksuz işini yerine getiren yardımcılarımızdır.

Bu durum makinemizin çalışma sesi git gide yükseldiği zaman gayet can sıkıcı bir hal alır. İşte o zaman çamaşır makineniz kazan rulmanı dağıtmıştır.

Makineniz boşken ses yapıyorsa, rulman dağıtmış demektir. Böyle durumlarda kullanıcı olarak sizin kendi imkanlarınızla yapabileceğiniz pek bir şey bulunmamaktadır.

Uzmanlık gerektiren bir arızadır. Kazan bazı makinelerde presli yani bütün olmakta ve sökülmesi için ayrı bir işçilik ve ekipman gerekmektedir.

Ayrancı Beyaz Eşya-Buzdolabı Tamircisi olarak tüm Ayrancı 'ya Beyaz Eşya arıza ve bakımlarında teknik destek veriyoruz.

Ayrıca sizler için hazırladığımız Ariston Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

2020 ÇANKAYA AYRANCI BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİRCİSİ ÜCRETLERİ NE KADAR?


beyaz eşya servisi

Teknik Servis Ücretleri Genellikle arızanın boyutuna göre değişir Bir buzdolabındaki motor, Değişim ücreti ile bir çamaşır makinesinin motor değişim ücretleri arasında ciddi farklar vardır.

Teknik servis arıza boyutuna değişen parçanın maliyet ve yedek parça tutarına işçilik ve harcanan zamana göre fiyatlarda değişiklikler olabiliyor.

Teknik destekler genellikle yerinde yapıldığı zaman daha az maliyet çıkartılmaktadır. Özellikle çamaşır makinesinin teknik servis desteği evde yapıldığı zaman daha ekonomik fiyatlar çıkabiliyor. Harcanan zamanın belli bir bedeli işçilik olarak ücreti yansır.

Teknik Servis Fiyatları Genellikle beyaz eşya fiyat aralıkları değişen parça ve kullanılan aksesuarların faturayı eklenmesi ile değişkenlik gösterebilir.

Yapılan hizmet ve ürünlerinizin,Onarım yapılması veya bakım paketinin fiyatı eklenmesi ile üç aşağı beş yukarı fiyatlar değişebilmektedir bizleri arayarak detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Beyaz Eşya Servisimizi haftanın her günü 08.00 – 22.00 saatleri arasında yukarıda metnimizin başında yer alan çağrı merkezi iletişim numaramızdan ( 444 9 587 ) veya şu an bulunduğunuz sayfamızdan canlı destek ile bizlere ulaşabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz.

2020 yılı Ayrancı Beyaz Eşya Tamircisi Servisleri Fiyatlarımız her kullanıcının bütçesine uygun olarak belirlenmiştir.

Ayrancı Beyaz Eşya Tamiri Servis Ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için Çağrı merkezi iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ve tüm beyaz eşya arızalarında aradığınız soru ve çözüm önerilerini sayfamızda bulabilirsiniz.

Ayrıca hazırlamış olduğumuz Aydınlıkevler Kombi Arıza Tamir Servisi Altındağ adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış