Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Beytepe Beyaz Eşya Servisi / Buzdolabı Tamircisi 444 95 87 Çankaya

Beytepe Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi İçin İletişim Numaramız

444 9 587


BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİRCİSİ BEYTEPE

beyaz eşya servisi

Sertifikalı personellerimiz ile tüm marka ve modellerde beyaz eşyalarınızın bakım, arıza ve onarımlarınızı yapmaktayız.

Arçelik, Beko, Samsung, Ariston, Siemens gibi birçok marka Beyaz Eşya/Buzdolabı arızalarınızda uygun fiyat ve işçilikte 1 yıl garantili servis vermekteyiz.

Bulaşık makinesi ve buzdolaplarınızdaki arızalarınız da alanında uzman ekiplerimiz ile adresinizde 7/24 hizmet vermekteyiz.

Firmamız ayrıca Beko, Siemens, Vestel ve Regal Beyaz Eşya Tamiri, bakımı, montajı konularında da hizmet vermektedir.

Vestel buzdolaplarındaki arızalarınız, gaz sorunlarınız ve buzlanma ile ilgili şikayetleriniz için de bizleri arayabilir ve servis kaydı oluşturarak en uygun ustaları adresinize yönlendirmemizi isteyebilirsiniz.

Beko çamaşır makinesi tamircisi ve Beko bulaşık makinelerinizin bakım onarım ve arızalarına bakmakla kalmıyor montaj işlemlerini de üstleniyoruz.

Deneyimli kadromuz ile tüm marka ve model çamaşır makinası ve buzdolaplarında bizlerden destek alabilirsiniz. Buzdolabı yedek parçalarında uygun fiyat ve garantili işçilik ile hizmet sunuyoruz.

Günümüzde ev ve iş yerlerimizde hayatımızın bir parçası olan beyaz eşyalar, çeşitli zamanlarda arızalarından dolayı sık sık beyaz eşya tamircisi çağırmak zorunda kalıyorsunuz.

Çağırdınız ustaların ustalık bilgisi ve deneyimi noktasında bilginiz yoksa güvenilir bir Beyaz eşya ustasını adresinize yönlendiriyoruz.

Her bir beyaz eşya arızasın da parça değişimine giden makinenin bu parçasını da değiştirmemiz lazım gibi kelimeler duyarak sizlere fazla masraf çıkaran yeterli bilgiye sahip olmayan ustalar ile karşı karşıya kalmış olabilirsiniz.

Beytepe Beyaz Eşya Servisi olarak cebinizi yakmadan nasıl sorununuzu çözeceğimizi ve ürününüzü nasıl uzun yıllar kullanabileceğinizi düşünerek hareket etmekteyiz.

En Yakın Buzdolabı Tamircisi ihtiyacınızda servisimizden destek almanızı öneriyoruz.

ARÇELİK BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİRCİSİ BEYTEPEbeyaz eşya servisi
Çamaşır Makinesi Tamircisi

Arçelik Beyaz Eşya Servisi arızalarında Beytepe Beyaz Eşya Tamircileri Firması olarak çamaşır makinesinin kapağından su kaçıyor ise, genellikle kapak contasının değişmesinin yeterli olduğunu belirtebiliriz.

Çamaşır makineniz dolar dolmaz su boşaltıyor ise Beytepe Beyaz Eşya Tamircisi servisimizden destek almanız gerekmektedir.

Arçelik veya başka bir marka fark etmeksizin Çamaşır Makinesi Çok Gürültülü Çalışıyor ise tamburlarında sorun olma olasılığı yüksektir.

Çamaşır makineleriniz kapalı kutu olduğundan dolayı problemleri dışarıdan bakarak çözemezsiniz, mutlaka bir özel servisten destek almanız gerekmektedir.

Çamaşır makinenizden gelen bütün sesler ve arıza oluşturan her durum için bizleri arayabilir, soru sorabilir ve ustalarımız ile ön görüşme yaparak fiyat bilgisi de alabilirsiniz.

Çamaşır makineleriniz su kaçırıyor, su almıyor ise, hemen servis çağırmanıza gerek yoktur. Tahliye hortumunuz gider borusundan çıkmış olabilir ve suyu dışarıya boşaltıyor olabilir. Öncelikle bunu kontrol edebilirsiniz.

Arçelik Çamaşır Makinesi Su almama sebebi ise, vanalarınızın kapalı olması veya su hortumlarınızın kıvrık ya da sıkışmış olmasından dolayı olabilir.

Bu kontrolleri yaptıktan sonra sorunlarınız devam ediyor ise mutlaka bir profesyonel çamaşır makinesi servisinden destek almanız gerekmektedir.

Bizleri arayarak servis kaydı oluşturmanız halinde herhangi bir beyaz eşya arızası ile karşılaştığınızda biz sizler için en uygun ve en hızlı servis ekibimiz ile ustasını adreslerinize yönlendiriyoruz.

En yakın ve acil Çamaşır Makinesi Tamircisi ihtiyaçlarınızda servisimizden en hızlı ve en kaliteli teknik desteği alacağınızın garantisini sunuyoruz.


2020 ÇANKAYA BEYTEPE BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİRCİSİ ÜCRETLERİ NE KADAR?


beyaz eşya servisi

Buzdolabı soğutmuyor veya çok soğutup buzlanma mı yapıyor? Arızalar farklılık gösterse de genelde bu tür hatalar kullanıcı hatasından kaynaklanmaktadır.

Buzdolabı kapağın fazla açılması, içeriye çok sıcak ürünlerin konulması veya içeride ürünlerinizin bayatlaması ve küflenmesi bu tür sorunları karşınıza çıkaracaktır. Böyle bir hata yapmadıysanız mutlaka bir buzdolabı servisinden destek almanız gerekmektedir.

Sizin yerinize en uygun Beytepe Beyaz Eşya Ustalarını bizler adreslerinize yönlendiriyoruz. 2020 – 2021 Çankaya Beytepe Beyaz Eşya Tamircisi Servisleri Ücretleri her kullanıcının bütçesine uygun olarak belirlenmiştir.

Beytepe Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircileri Servis Ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için 444 9 587 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Beytepe Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircilerimizden almış olduğunuz her hizmet için uygulanan işlem karşılığında fişinizi ve kaşe onaylı belgenizi almayı unutmayınız.

Haftanın her günü 08.00 – 22.00 saatleri arasında bizleri arayarak servis kaydı oluşturabilir ve gün içerisinde tüm Beyaz Eşya Arızalarından kurtulabilirsiniz.

Yılların bilgi, birikim ve tecrübeleri ile referanslı ustaları ile sizlere Beyaz Eşya Arızaları, onarım, bakım, tamir konularında yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Memnun kalacağınızın ve kaliteli, güler yüzlü, güvenilir usta eller ile Beyaz eşyalarınızı uzun yıllar kullanabileceğinizin, cihazınızı çöpe atmak yerine kullanımına devam edebileceğinizin garantisini sunuyoruz.

Beytepe Beyaz eşya tamircisi ne zaman gelir?
Güvenilir bir Beyaz eşya Tamircisi Bulabilir miyim?
Beytepe Beyaz Eşya Servis ve Tamir Ücretleri Ne Kadar? Gibi tüm sorularınız için bizi arayabilirsiniz. 444 9 587

Ayrıca Beytepe klima servisimizde bulunmaktadır. Bunun için Muratpaşa Klima Bakım Servisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış