Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Bilkent Beyaz Eşya Servisi / Buzdolabı Tamircisi 444 95 87 Çankaya

Bilkent Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi İçin İletişim Numaramız

444 9 587


BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİRCİSİ BİLKENT

beyaz eşya servisi

Bilkent, Ankara'nın yüksek kesimlerinden biri olan Çankaya ilçesine bağlı ve aynı adı taşıyan Üniversite kampüsünün içinde bulunduğu Bilim Kenti de diyebileceğimiz bir semttir.

Bilkent Hizmet alanında bizlerde katkıda bulanarak Beyaz eşya kullanıcılarının mağduriyetlerini en hızlı şekilde gidermek adına birçok noktada servisler oluşturduk.

Beyaz eşya arızaları ile karşılaştığınızda Zeki Usta Teknik Beyaz eşya servisi Çağrı merkezimizi arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Sizlere en yakın ve en hızlı Beyaz eşya ustalarını yönlendiriyor ve ön görüşme yapmanızı sağlıyoruz.

Onayınız ve gerekli görüldüğü taktirde ustalarımız adresinize gelerek yerinde Beyaz Eşya tamir, bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir.

Yerinde Bilkent Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamiri ile Beyaz eşyalarınızı gün içerisinde kısa bir sürede kurtarabilir ve ilk günkü gibi verimli ve yüksek performanslı çalışmasını, uzun yıllar kullanılmasını sağlıyoruz.

Buzdolabı Kartı Tamir Edilebilir Mi?

Bazı servisler genellikle tamirat yerine değişim yapmayı tercih ediyor. Nitekim buzdolabı kartı yandıysa ya da bozulduysa, tamir edildikten kısa bir süre sonra yine fonksiyon bozuklukları gösterebilir.

Dolayısıyla değişim bu durumda daha garanti bir çözüm olacaktır. Yani dairedeki veya binadaki elektrik tesisatından kaynaklanan bir problem söz konusuysa, bu durum garanti kapsamına girmeyecek ve buzdolabı kartı arızası durumunda tamir, değişim ve kontrol için ek ücret istenecektir.

Zira buzdolabı kartı yanması genellikle şebeke probleminden kaynaklanır. Garanti kapsamındaki cihazınız size garantisiz bir maliyet çıkaracaktır. Bilkent Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircilerimizden destek alarak bu konu hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca Ariston Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİRCİSİ BİLKENT


Bilkent Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinesi Servisi, arıza kodları ve anlamları, çamaşır makinesi tamircisi tambur sorunu, beyin arızası gibi sorunlar ile karşılaşırsanız konusunda uzman bir servis sizlere yardımcı olabilir.

Bilkent Beyaz Eşya Tamircileri konusunda uzman ekipleri sizler için adreslerinize yönlendirmektedir.

İyi bir Beyaz eşya tamircisi, en yakın beyaz eşya tamir ustası arayışına girmeden sizler uğraşmadan adınıza en güvenilir personellerimizi adreslerinize getiriyoruz.

Ankara'nın birçok noktasında Başta Bilkent olmak üzere Beyaz Eşya Servis Yerlerinde uzun süredir beyaz eşya servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Tüm marka ve modellerde çamaşır makinesi, buzdolabı ve fırınlarınızı itina ile tamir eder, garanti kapsamında TSE onaylı yedek parçalarını ekonomik fiyata temin eder ve kullanımınıza sunuyoruz.

beyaz eşya servisi

Bulaşık Makinesi Tamiri, Bulaşık Makinesi Bardakları Neden Buğulu Çıkartıyor?

Bulaşık makinesi buğulu bulaşık çıkartma ve parlatma sorunu ile karşı karşıya iseniz parlatıcı seviyesini kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Çok ya da az parlatıcı seviyeleri bu hataların alınmasını karşımıza çıkartır.

Aynı zamanda bölgelere göre değişiklik gösterse de suyun sertliği de bu hatanın kullanıcılar tarafından alınmasını gösterir. Makinenizde tuz kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Bulaşık Makinesi Deterjan Almıyorsa makinenizin içine koymuş olduğunuz bulaşıkların deterjan kapağına engel olup olmadığınız kontrol edin.

Düşük sıcaklıklı programlarda kullandığınız parlatıcı seviyesi önemlidir. Bu kontrolleri yaptıktan sonra hata devam ediyorsa mutlaka bir servisten destek almalısınız. Beyaz Eşya Bakımı ile cihazlarınızı uzun süre kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ayrıca Batıkent Çamaşır Makinası Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

2020 ÇANKAYA BİLKENT BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİRCİSİ ÜCRETLERİ NE KADAR?


Bulaşık Makinesi bulaşıkları kurutmuyor, Çamaşır Makinesi Suyunu boşaltmıyorsa, Buzdolabı soğutmuyorsa, Kurutma makinesi kurutma yapmıyorsa ekonomik çözümler ile uzun süre kullanım için uygun fiyat, garantili servis hizmetlerimizden yararlanmak için 444 95 87 çağrı merkezi iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

2020 – 2021 Bilkent Beyaz Eşya Tamircisi Servisleri Fiyatlarımız her kullanıcının bütçesine uygun olarak belirlenmiştir.

Bilkent Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircileri Servis Ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için 444 9 587 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Değerli Çankaya Bilkent Sakinleri Zeki Usta Teknik Beyaz eşya tamircisi çağrı merkezimizi haftanın her günü 08.00 – 22.00 saatleri arasında servis kaydı oluşturabilir ve en kısa sürede gün içerisinde servis hizmeti alabilirsiniz.

Çankaya Bilkent Beyaz Eşya Tamiri alanında uzman ustalarımızı adresinize en yakın Bilkent Beyaz eşya/buzdolabı Tamircilerini yönlendirmemiz talebinde bulunabilirsiniz.


beyaz eşya servisi

Ev veya iş yerlerinizde bulunan her marka ve her model beyaz eşya arızalarında veya bakıma ihtiyacı olan beyaz eşyalarınız için servisimizden destek alabilirsiniz.

Bilkent Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircilerimizden almış olduğunuz her hizmet için uygulanan işlem karşılığında fişinizi ve kaşe onaylı belgenizi almayı unutmayınız.

Herhangi bir memnun kalınmayan veya hatalı bir işlem yapılması durumunda ücretsiz tamir, servis hizmetlerimizden 1 yıl içerisinde yararlanabilirsiniz.

Buzdolabı servis öncesi bakımı evinizde yapabilirsiniz. Bunun için hazırlamış olduğumuz Buzdolabı Servisi Ankara adlı yazımızı okumanızı ve gerekli görüldüğü durumlarda servis ekiplerimizden destek almanızı öneriyoruz.


Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış