Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Çayyolu Beyaz Eşya Servisi / Buzdolabı Tamircisi 444 95 87 Çankaya

Çayyolu Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi İçin İletişim Numaramız

444 9 587


BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİRCİSİ ÇAYYOLU


beyaz eşya servisi

1967 yılında Çayyolu olarak değiştirilen Kutuğun köyü Alacatlı, Bağlıca, Yapracık köyleri ile Beytepe ve Zırhlı Birlikler Okulu ile çevrili 15-20 haneli tarım ve hayvancılıkla uğraşan, geniş araziye sahip tipik bir Anadolu köyü görünümündeydi.

Kutuğun adıyla bilinen bugünkü Çayyolu Köyü; köye adını veren çayında balık tutulan ve Ankara'lıların piknik yapmak ve köyde üretilen taze yumurta ve süt gibi ürünleri satın almak amacıyla genellikle hafta sonlarında ziyaret ettikleri bir mesire yeriydi.

Şehirleşme ve yapılaşmaya açılan ve yeni günümüz görünümüne sahip Çayyoluna Bizlerde Beyaz Eşya Servis hizmetlerimizi ulaştırıyor ve Çayyolu sakinlerinin Beyaz Eşya Servisleri ihtiyacında hızlı ve kaliteli servis hizmeti veriyor olmanın gururunu yaşıyoruz.

Değerli Çayyolu Beyaz Eşya Tamircisi ihtiyacı olan Beyaz eşya kullanıcıları her marka ve her model beyaz eşyalarınızın arızalarında teknik destek için servisimize ulaşabilirsiniz.

Garantisi dolmuş tüm cihazlarınız için servisimiz adresinize geliyor ve yerinde onarım ile gün içerisinde Beyaz Eşya arızalarından sizleri kurtarıyor.

Ankara Çankaya Semti başta olmak üzere tüm ilçe, semt ve mahallelerine beyaz eşya servis hizmetimiz bulunmaktadır. Her marka ve her model Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Klima, Endüstriyel Mutfak Cihazlarınızın Tamiri, Bakımı Ve Montajı titizlikle yapılmaktadır.

Çayyolunda Beyaz Eşya Tamircisi servis ekiplerimiz tarafından yapılan işlemlerimiz ve kullanmış olduğumuz yedek parçalar bir yıl (1 Yıl) garantilidir.

Ayrıca En Yakın Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.


ANKARA ÇAYYOLUNDA BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİR YERLERİ


beyaz eşya servisi

Çayyolunda Beyaz Eşya Servisleri olarak servis kaydı oluşturmanız halinde sizin için en uygun teknik servis ustasını adresinize gönderiyoruz.

Çayyolunda Ocak Tamiri, Çayyolunda Ocak Dönüşümü, Çayyolunda Set üstü Ocak Tamiri, Çayyolunda Set üstü Ocak Montajı, Çayyolunda Set üstü Ocak Dönüşümü, Çayyolunda Set üstü Ocak Servisi, Çayyolunda Ankastre Ocak Tamiri, Çayyolunda Ankastre Ocak Montajı, Çayyolunda Fırınlı Ocak Tamiri ihtiyaçlarınızda servisimiz gün içerisinde en hızlı şekilde ulaşım sağlıyor ve arızaları uzun ömürlü olarak gidermektedir.

Bulaşık makinam bozuldu, Buzdolabım bozuldu, Çamaşır Makinemin çalışmamasının sebebi nedir?
Bosch Beyaz eşya servisleri, Arçelik Çamaşır Makinesi Tamircisi, Arçelik Kurutma Makinesi Kurutmuyor,
Beko Buzdolabım Soğutmuyor, Regal Tv açılmıyor, Siemens Bulaşık Makinesi Bulaşıkları yeteri kadar durulamıyor gibi her marka ve her model beyaz eşyalarınızın tüm sorunlarında Çankaya Çayyolu Beyaz Eşya Tamircileri teknik servisimizden destek alabilirsiniz.

Servis çağırdık geç geldi gibi sorunlar Çayyolu Beyaz Eşya Tamircisi Servis Firmamızda olmamakla birlikte adresinize en yakın servis ekiplerimizi yönlendiriyor ve gün içerisinde hızlı bir zaman diliminde sorunlarınızı çözüme ulaştırıyoruz.

Çayyolunda Beyaz Eşya Servisleri/
Buzdolabı Tamircisi teknik servisi olarak size en iyi hizmeti vermek için her zaman bilgilerimizi tazeliyoruz. Her türlü teknik sorununuzda bizimle kolaylıkla iletişime geçebilir ve profesyonel bir şekilde destek alabilirsiniz.

Herhangi bir acil durumda ya da sorununuzda size sadece bir telefon uzağınızda olduğumuzu bilmenizde fayda görüyoruz.

Ayrıca Cebeci Beyaz Eşya Servisi / Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz


ÇANKAYA ÇAYYOLUNDA BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİRCİSİ ÜCRETLERİ NE KADAR?


beyaz eşya servisi

Çayyolunda Beyaz Eşya Servisleri /Buzdolabı Tamiri alanında uzman ustalarımızı adresinize en yakın Çayyolunda Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi talebinde bulunabilirsiniz.

Ev veya iş yerlerinizde bulunan her marka ve her model beyaz eşya arızalarında veya bakıma ihtiyacı olan beyaz eşyalarınız için servisimizden haftanın her günü ve her saatinde 7/24 destek alabilirsiniz.

Çayyolunda Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircilerimizden almış olduğunuz her hizmet için uygulanan işlem karşılığında fişinizi ve kaşe onaylı belgenizi almayı unutmayınız.

Herhangi bir memnun kalınmayan veya hatalı bir işlem yapılması durumunda ücretsiz tamir, servis hizmetlerimizden 1 yıl içerisinde yararlanabilirsiniz.

Bununla beraber Çayyolunda Beyaz Eşya Servis fiyatları ve Tamir ücretleri hakkında bilgi almak için 444 9 587 çağrı merkezimizi arayabilir ve ustalarımız ile ön görüşme yapabilirsiniz.

Herhangi bir arıza durumunda servis kaydı oluşturarak en uygun servisi adresine isteyen siz değerli Beyaz Eşya Kullanıcılarına alanında en iyi, en uygun Beyaz Eşya Tamir Ustası servislerimizi yönlendiriyoruz.

Çayyolunda Beyaz Eşya Tamircisi Servis Ücretleri her kullanıcının bütçesine uygun olarak belirlenmiştir. İşçilik ücretleri de dâhil uygun Beyaz eşya tamir ücreti ve kampanyalarımızdan sizlerde yararlanmak için 444 9 587 numaramızı arayabilirsiniz.

Çayyolunda Teknik Beyaz Eşya Servisleri /Buzdolabı Tamircisi Çağrı Merkezimizi haftanın her günü 08.00 – 22.00 saatleri arasında servis kaydı oluşturabilir ve en kısa sürede gün içerisinde servis hizmeti alabilirsiniz.

Çayyolunda Beyaz Eşya Servisleri /Buzdolabı Tamircileri Servis Ücretleri hakkında çağrı merkezimiz aracılığıyla ustası ile ön görüşme yaparak detaylı bilgi alabilirsiniz.


Ayrıca En Yakın Çamaşır Makinesi Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış