Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Cinnah Beyaz Eşya Servisi / Buzdolabı Tamircisi 444 95 87 Çankaya

Cinnah Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi İçin İletişim Numaramız

444 9 587


BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİRCİSİ CİNNAH CADDESİ

beyaz eşya servisi

Cinnah Caddesi, Ankara'nın Çankaya ilçesinde bulunan bir cadde. Adını Pakistan'ın kurucusu Muhammed Ali Cinnah'tan alan cadde Atakule ile Kuğulu Park arasında uzanır. İsveç, Bangladeş, Afganistan, Libya, Hindistan ve Kanada büyükelçilikleri cadde üzerinde bulunmaktadır.

Aziziye Mh. Çankaya ilçesi ve Ankara ilinde yer alır. Çankaya konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden birisi olan Cinnah Caddesine Beyaz Eşya tamircisi servislerimiz bulunmaktadır.

Aradığınız Cinnah Caddesi
En Yakın Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi Yerleri olan servisimiz ile her marka ve her model beyaz eşyalarınızın arıza, tamir ve bakımında en hızlı servis hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

Cinnah Caddesinde Beyaz Eşya Tamiri,
Cinnah Caddesinde Beyaz Eşya Tamircileri,
Cinnah Caddesinde Buzdolabı Tamircileri,
Cinnah Caddesinde Çamaşır Makinesi Servisleri,
Cinnah Caddesinde Bulaşık Makinesi Tamircisi Yerleri
Cinnah Caddesinde Kurutma Makinesi Tamircisi Yerleri, servisleri ve en uygun ustalar ile Beyaz eşya tamir, servis fiyatları konusunda aradığınız her şeyi www.bulservisi.com sayfamızda bulabilirsiniz.

Cİnnah Caddesi Beyaz Eşya Servislerimiz tarafından aynı gün garantili hizmet verilmektedir. Aksesuarlarınız detaylı bir şekilde bakıma alınır ve olası arızaların tamamı tespit edilmiş olur. Gün içerisinde Beyaz Eşyalarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Çağrı Merkezimizden bize ulaşarak yaygın servis ağımızdan faydalanabilirsiniz. Orijinal ve Garantili Yedek Parça kullanımı, Yerinde Servis Hizmetimiz ve Kapıda Ödeme Seçeneğimizle, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün teknolojik yenilikleri bünyemize katıyoruz.

En Yakın Buzdolabı Tamircisi ihtiyacınızda servisimizden destek almanızı öneriyoruz.

ÇANKAYA CİNNAH CADDESİNDE BEYAZ EŞYA SERVİSİ/ÇAMAŞIR MAKİNESİ TAMİR YERLERİ


Cinnah Caddesi Beyaz Eşya Servisimiz işçilik ve yedek parça kullanımında 1 yıl garanti sunmaktadır. Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ürünlerinizi yıl içerisinde oluşacak herhangi bir arıza veya hatalı bir işlem görürseniz 1 yıl ücretsiz tamir ediyoruz.

Çamaşır makineleri icat edildiğinden beri hanımların en sevdiği ve en sık kullandığı beyaz eşyalar arasındadır. Tekstil teknolojisinin gelişimi doğrultusunda kıyafetlerin de doğru bir şekilde temizlenmesi ihtiyacı doğmaktadır.

Dolayısıyla çamaşır makinelerinin teknolojileri de gün geçtikçe gelişiyor ve kullanım kolaylığı sağlıyor. Ancak bazı durumlarda ne yazık ki teknik arızalar baş gösterebiliyor.

Makineniz bozulduğunda çamaşır makinası tamiri ihtiyacının karşılanmaması oldukça can sıkıcı hal almaktadır. Zeki Teknik Servis olarak evimizin vazgeçilmezi çamaşır makinesi tamiri konusunda uzman kadromuzla deneyimli kişilerle hizmet vermekteyiz.

beyaz eşya servisi

Cinnah Caddesinde Buzdolabı Tamircisi

Bakımlı bir Buzdolabı, markası ne olursa olsun içerisinde bulunan gıdaların bozulma süresini uzattığı gibi daha taze kalmalarını sağlamaktadır. Bu nedenle evlerde olması gereken beyaz eşya seçeneklerinin de başında gelmektedir.

Özellikle yaz aylarında buzdolabı daha yoğun kullanıldığı için oluşabilecek arıza durumları cihaz içerisindeki gıdaların bozulma riski ile karşı karşıya kalmasına neden olabilmektedir.

Buzdolabınızın markası ne olursa olsun oluşan arıza durumunda Cinnah Caddesinde Beyaz Eşya, Buzdolabı Teknik Servisi olarak sizlere kaliteli hizmetlerimiz ile destek vermeye devam ediyoruz.

Buzdolabı tamir işlemlerinde uzman kadromuz, buzdolabınızın sorununu belirleyerek, gerekli durumlarda orijinal parça kullanarak 1 yıl garantili olarak onarımını yapmaktadır.

Çamaşır Makinesi Tamircisi ihtiyaçlarınızda servisimizden en hızlı ve en kaliteli teknik desteği alacağınızın garantisini sunuyoruz.

ÇANKAYA CİNNAH CADDESİNDE BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİRCİSİ ÜCRETLERİ NE KADAR?


beyaz eşya servisi

Çankaya Cinnah Caddesinde Beyaz Eşya Servisi/Buzdolabı Tamircisi Servis Ücretlerimiz her kullanıcının bütçesine uygun olarak belirlenmiştir.

Zeki Teknik Beyaz Eşya Tamircisi Servis Kaydı için Çağrı merkezimizi haftanın her günü 08.00 – 22.00 saatleri arasında arayarak servis kaydı oluşturabilir ve gün içerisinde tüm Beyaz Eşya Arızalarından kurtulabilirsiniz

En uygun ve en yakın, güvenilir hizmeti 7/24 Beyaz Eşya hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile sizlere Cinnah Caddesinde Beyaz Eşya Servisi/Buzdolabı Tamircisi, Teknik Beyaz Eşya Tamircisi hizmeti sunmaktayız.

Almış olduğunuz her hizmet, yapmış olduğumuz tüm işlemler 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi ile hizmetinize sunulmaktadır.

Çankaya Cinnah Caddesinde Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamir Ücretleri, Çankaya Cinnah Caddesinde Beyaz Eşya/Buzdolabı servis fiyatları konularında daha detaylı bilgi almak ve ustalarımız ile cihazınız hakkında ön görüşme yapabilmeniz için 444 9 587 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Çankaya Cinnah Caddesinde Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircilerimizden almış olduğunuz her hizmet için uygulanan işlem karşılığında fişinizi ve kaşe onaylı belgenizi almayı unutmayınız.

Birikimimiz ve sektördeki tecrübemiz ile Başta Cinnah Caddesinde Beyaz Eşya Tamircisi olmak üzere Çankaya genelinde siz değerli müşterilerimize Buzdolabı Tamircisi, Kurutma Makinesi Tamircileri, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi Tamircileri, Fırın Tamircisi, Klima Ve Kombi alanlarında montaj, tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz.

Ayrıca Bakanlıklar Beyaz Eşya Servisi / Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış