Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Eryaman Beyaz Eşya Servisi / Buzdolabı Tamircisi 444 95 87 Etimesgut

Eryaman Beyaz Eşya Servisi / Buzdolabı Tamircisi İçin İletişim Numaramız

444 9 587

BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİRCİSİ ERYAMAN

beyaz eşya servisi

Eryaman, Ankara'nın Etimesgut ilçesine bağlı oldukça büyük ve sürekli büyümeye devam eden bir semttir. Semtin adı Eryaman köyü üzerine kurulduğundan buradan gelmektedir. Dönemin Cumhurbaşkanı Turgut Özal tarafından TOKİ'ye yaptırılan semt 2005'ten sonra yine TOKİ tarafından inşa edilmeye devam etmiştir.

Eryaman; Etimesgut ilçesinin mahalleri (Göksu, Şeyh Şamil, Şeker, Şehit Osman Avcı, Tunahan, Güzelkent, Eryaman, Yavuz Selim, Altay) ile Yenimahalle ilçesinin mahallesi olan Susuz mahallesinin birleşmesinden oluşmuştur. Ulaşım açısından türlü sıkıntılar yaşansa da metronun tamamlanması ile bu sorun kısmen giderilmiştir.

Bizler Eryaman Beyaz Eşya Servisi/ Tamircisi olarak ulaşım gibi sıkıntıların yaşanmaması ve beyaz eşya arızalarında hızlı ve güvenli bir hizmet için birçok ilçe ve semtte servis ağları oluşturduk.

Birçok spor merkezi ve yeşil alana ev sahipliği yapan Eryaman semti, sakinleri tarafından Ankara'nın diğer semtlerine kıyasla geniş, yeşil ve ferah olarak tanımlanıyor.

Birçok hizmete kapılarını açan Eryaman için Bizlerde Zeki Usta Teknik Beyaz Eşya Tamircileri olarak hizmet vermekteyiz.

Beyaz eşya servisimizde ulaşım sıkıntısı yaşanmaz, gecikme ve ertelenme olmaz, aksamalar olmaz. Sağlıklı ve ilk günkü verimliliğiyle çalışan cihazlar için hızlı servis hizmetimiz ile gün içerisinde beyaz eşya arızalarında kurtulabilirsiniz.

En yakın Buzdolabı Tamircisi, Eryamanda En Hızlı Beyaz Eşya Servisi, Eryamanda En İyi Çamaşır makinesi Tamircisi, Eryamanda En Yakın Bulaşık Makinesi Tamircisi, gibi tüm beyaz eşya tamir, servis, bakım ihtiyacınızda Eryaman Beyaz Eşya Servisimizden destek alabilirsiniz.

Ayrıca Elvankent Beyaz Eşya Servisi / Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.


ERYAMANDA BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİR YERLERİ


Türkiye'de birçok evde ve iş yerinde beyaz eşya ürünleri bulunmaktadır. Ülkemizde yılda ortalama bir beş yüz bin beyaz eşya ise arıza ve bakım sebebiyle beyaz eşya servislerine yönlendirilmektedir.

Yılları aşkın zaman diliminde beyaz eşya tamiri ve bakımı sektöründe hizmet vermekte olan firmamızı diğer servislerden ayıran en büyük özellik ise konusunda uzman teknik ekibimizin yanında konusunda uzman ve müşteri odaklı çalışan size arızanız hakkında ücretsiz bilgi paylaşımı yapmaktadır.

100% güvenilir Eryaman tüm semt ve mahallelerine kaliteden ödün vermeden orijinal yedek parça, teşhisi düzgün yapıp, tedavi ile çözen yaptığı işin her zaman arkasında olan başarılı teknisyen ve ekipmanıyla ihtiyaçlarınıza, sorunlarınıza bakım, temizlik, teknik hizmet ve teknik destek hızlı şekilde sunmaktayız.

Hedefimize ağır adımlarla ilerliyor ve siz değerli müşterilerimize en uygun, en kaliteli hizmeti sunarak müşteri memnuniyeti sağlayarak başarıları artırmak ve kalıcı olmaya devam etmektir.

beyaz eşya servisi

Beyaz Eşya/Buzdolabı Neden Arızalanır?

Bir beyaz eşyanın arızası, bir buzdolabının arızaya geçmesi, soğutma yapmaması birçok nedene dayanır. Bunlardan en önemlisi kullanıcı hatalarıdır.

Cihazın dış bakımını yapmak temiz ve bakımlı bir cihaz anlamına gelmemektedir. Bir buzdolabı bakımını yaparken fişi çekilir ve iç kısmında bulunan tüm buzların erimesi sonrası iç temizliği yapılır.

Kullanıcı hatası olarak bir diğer sorun ise kullanıcının buzdolabı içerisine yerleştirdiği yiyeceklerde kullanım şartlarına uyum sağlanmamasıdır.

Buzdolabına yiyecekleri kapalı kaplarda koymalısınız ve içi buğulu, henüz sıcak gıdaları koymamanız gerekir. Buzdolabının iç ısı derecesi yeterli olmayacak ve soğutma gerçekleşmeyecektir.

Servis öncesi Buzdolabı Bakımı Nasıl Yapılır? Bunun için Buzdolabı Servisi Ankara adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.


ERYAMANDA BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİRCİSİ ÜCRETLERİ NE KADAR?


beyaz eşya servisi

Eryamanda Beyaz eşya Servisi Eryaman Müşterilerimizin daima hızımıza, Tamir, bakım işlerini yaparken titizliğimize ve iyi işçiliğimize güven duyması bizler için önemlidir. Zira firmamız müşteri memnuniyetini hep en üst düzeyde tutmaktadır.

Bu sebeple de müşterilerimizden gelen geri dönütlere önem veriyoruz ve kendimizi daima geliştiriyoruz. Her zaman ilgili ve güler yüzlü bir hizmet aldığınızdan emin oluyoruz.

Aldığımız pozitif dönütler ise bizleri, yaptığımız işin iyi ve doğrusu olduğuna yönelik inanç ve motivasyonumuzu her zaman arttırmaktadır.

Arçelik, Beko, Profilo, Siemens, Altus, Vestel, Bosch, Ariston, Grunding, AEG, Miele, Samsung, Regal, Viesmann,Vaillant, Ariston, İndesit, Sharp, Finlux, Fairline, Hisense, Hoover, Hotpoint, Electrolux, LG ve diğer ev ve iş yerlerinizde bulunan her marka ve her model Beyaz Eşyalarınız için Servis hizmetimiz bulunmaktadır.

İstek, şikayet, öneri ve Beyaz Eşya cihazınızın arızası hakkında bilgi alışverişleriniz için Çağrı merkezimizi günün her saatinde arayabilir ve yönlendirme yaptığımız ustalarımız ile ön görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Eryamanda Beyaz Eşya Servisi/ Buzdolabı Tamiri Firmamız bünyesinde 1 yıl işçilik Garantilidir ve gerekli görüldüğünde takılan yedek parçalarda üretici garantisi sunulmaktadır.

Eryamanda Beyaz Eşya Servisi/Buzdolabı Tamircileri Servis Ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için 444 9 587 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Yaptığımız işi şansa bırakmamız imkansızdır. Bu sebeple daima alanında uzman kişilerle çalışıyoruz. Kombi, klima iç bakım ve arıza tamir hizmetlerini büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca Demetevler Beyaz Eşya Servisi / Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış