Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Fethiye Beko Servisi 444 95 87 Kaliteli Ve Güvenilir Hizmet

Beko Beyaz Eşya Servisi


444 95 87Beyaz Eşya Beko Servisi olarak bu zaman kadar yapmış olduğumuz tüm hizmetleriniz de bizleri gönül rahatlığıyla çalıştığımız işimizde sizler için elimizden gelenlerin en iyisini yapmaya devam ediyoruz.

İşleri daha kolay hale getiren ve yaşam kalitesini yükselten elektronik aletlerin hayatımızdaki yerini yansıtılamayacak kadar büyük.

Fethiye Beko servisi sayesinde evinizdeki beyaz eşyalar için kolaylıkla bakım, tamir, temizleme, parça değişimi gibi birçok hizmeti kolaylıkla alabilirsiniz. Artık her evin zorunlu ihtiyaçlarından olan buzdolaplarınıza asla sıcak yiyecek ya da içecekler koymamalısınız.
Buzdolabınızın kapağını açtığınızda ses duruyor ve kapattığınızda da devam ediyorsa iç fanlar arızalanmıştır.


Hemen Fethiye Beko servisi ile iletişime geçerek iç fan arızanızı yaptırabilirsiniz.
Aynı zamanda sesin sebebi donma da olabilir. Alanında uzman servisimize çağrı merkezi ya da mail yolu ile ulaşabilir ve anında servis hizmeti alabilirsiniz.


Çamaşır makinelerinin en çok yaşadığı arızalanmalardan biri; sıkma esnasında fazla ses çıkarıp hareket etmesidir.
Bu gibi durumlarda çamaşır makinesinin amortisörleri bozulmuştur. Amortisörlerin tamiri ya da değişimi için Fethiye Beko servisi ile iletişime geçebilir ve profesyonel bir şekilde yardım alabilirsiniz.


Aynı zamanda herhangi bir işlem yapmadan önce sizler için masraf bilgisi çıkaran Fethiye Beko servisi sayesinde neye ne kadar ödeyeceğinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Evdeki iş yükünü oldukça azaltan Beko bulaşık makinelerinde çok yağlı ya da yemek birikintisi olan bulaşıklar önce bir kez sudan geçirilmeli ve daha sonra bulaşık makinesine yerleştirilmelidir.
Tahliyede herhangi bir yemek birikintisinin kalması bulaşık makinenizin verimli çalışmasını etkiler ve hijyeni düşürür.

Bu sebeple tahliyenin temizlenmesi haftada bir kez rutin halde yapılmalıdır. Ancak tahliyenin nasıl temizleneceğiniz bilmiyorsanız ya da tahliyeniz ile alakalı çözemediğiniz bir probleminiz var ise
Beko teknik servisi ile iletişime geçebilir ve hızlı bir şekilde bu problemi çözebilirsiniz.

Fethiye Beko Servisi


Kullanımı oldukça yaygınlaşan Beko markalı kombiler sıcak su ve evin ısınmasını sağladığı için oldukça önemli bir yere sahiptir. Ancak kombiler elektrik ve su ile çalıştığı için rutin bakımlara ihtiyaç duymaktadırlar.

Kombinizdeki alevin turuncu ya da sarı renkte olması gazı yakamadığı anlamına gelmektedir.
Bu da kombinizin hem verimsiz çalışmasına hem de kullanım süresinin azalmasına sebep olmaktadır. Kombinizin gazı yakamaması aynı zamanda bakım zamanının da geldiğinin habercisidir.

Bu gibi durumlarda kombinizin çalışmasının hemen durdurulması ve Fethiye Beko servisi ile iletişime geçmeniz en sağlıklı karar olacaktır.
Kombilerin yanı sıra klimalar yaz aylarında en çok kullanılan cihazlardandır. Soğuk hava üflemesi sayesinde hızlı bir şekilde bulunduğu ortamı serinleten Beko klimalar aynı kombiler gibi rutin bakımlara ihtiyaç duymaktadır.

Sadece yaz aylarında değil kış aylarında da sıcak mod da çalıştırabileceğiniz klimaların dış ünitesinden su damlamaktadır. Bu durum son derece normaldir ve klimaların çalışma prensiplerinden biridir. Bundan bir önceki Fethiye Altus Servisi yazımızı da okuyup bizi değerlendirmenizi istiyoruz.
Beko markalı şofbenler ve televizyonlar Türkiye'nin en çok tercih ettiği cihazlar arasında yer almaktadır. Ani su ısıtıcı olarak da bilinen şofbenlerin kullanımı son derece kolay ve pratiktir. Ancak yine de televizyonunuz ya da şofbeniniz ile alakalı her türlü problemde Fethiye Beko servisi ile iletişime geçebilir ve en hızlı bakım ve onarım işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Fethiye Beko Servisi, geniş üretim yelpazesine sahip Beko markasının, bölgedeki en kapsamlı, en yaygın ve en verimli servisi olarak çalışmaktadır.

Beyaz Eşya başta olmak üzere kombi klima şofben gibi ürünleri üretim bandından çıkaran BEKO, servis ihtiyacını da karşılamak üzere Fethiye'nin her noktasında servis ağı kurarak geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır.

Yeterli bir servis ağı ile Fethiye Beko Servisi Fethiye ve çevresine hizmet sunmaktadır. Beyaz eşya ve diğer ev aletlerinde meydana gelen her türlü sorunu hızlı ve profesyonel bir şekilde çözümlüyoruz.

Beko markası gün geçtikçe farklı cihazlar sunuyor. Bu cihazlar, özellikle ev aletlerinde sorunlar yaşanabilir. Uzun süre kullanım, ürünün düşmesi, darbe alması gibi nedenlerden dolayı parçalarda hasar yaşanabilir. Net bir şekilde sorun belirlendikten sonra, Fethiye Beko Servisi gibi donanımlı ekip tarafından gerekli işlemler, sizin onayınız alındıktan sonra uygulanıyor.


Fethiye Beko Servisi kişiye özel servis çalışmaları ile hizmet etmektedir. Her müşterimizin bizim gözümüzdeki yeri ayrıdır. Tek tek ilgilendiğimiz portföyümüzdeki kişiler, uzun yıllar önce bizimle çalışmaya başlamış , iyi ilişkiler sonucunda da bu devamlılık sağlanarak günümüze kadar gelinmiştir.


Beko ürünleriniz için asla herhangi bir kişiyi çağırarak onarım veya bakım yaptırmaya çalışmayınız. Ufak bir hata bile ağır sonuçlar yaratabilir.
Kolayca ulaşabileceğiniz Fethiye Beko Servisi çalışanı ekiplerimiz varken sağda solda tamirci aramanıza gerek yok. Fethiye bölgesi sakini binlerce müşterimiz arasında sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız. Daha fazla bilgi edinmek için Bulservisi.com sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Fethiye De Hizmet Verdiğimiz Mahaller;

Akarca Mahallesi Beko Servisi
Babataşı Mahallesi Beko Servisi
Cami Mahallesi Beko Servisi
Çatalarık Mahallesi Beko Servisi
Cumhuriyet Mahallesi Beko Servisi
Foça Mahallesi Beko Servisi
Karagedik Mahallesi Beko Servisi
Karagözler Mahallesi Beko Servisi
Kesikkapı Mahallesi Beko Servisi
Menteşeoğlu Mahallesi Beko Servisi
Patlangıç Mahallesi Beko Servisi
Pazaryeri Mahallesi Beko Servisi
Taşyaka Mahallesi Beko Servisi
Tuzla Mahallesi Beko Servisi
Yeni Mahallesi Beko ServisiYorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış