Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Buzdolabı Kart Tamiri 444 2 846

BUZDOLABI SERVİSİ İÇİN ;

444 2 846
BUZDOLABI SERVİSİ


Buzdolabı kullanımın da, en fazla tercih edilen mekan evlerimizdir. Daha sonra işyerlerin de ve işletme sahiplerinin kullanımların da olmaktadır.

Buzdolabı yiyecek ve içeceklerimizi korumak ve muhafaza etmek için kullanılan en önemli saydığımız elektronik cihazlarımız arasındadır.

Evlerimiz de olmazsa olmazlarımızdan bir tanesi de buzdolabıdır. Öyle olacak ki yakın geçmişte en olmazsa olmaz sayılacak elektronik cihazımız buzdolabı olmaktaydı.

Her türlü sorunumuz da olsa çözüm yolu üretebilmekteyiz.

Bir çamaşır makinesi arızalandığın da birkaç gün idare edebiliriz veya, bulaşık makinelerimiz arıza verdiğin de bu durum da da idare edebilmekteyiz.

Fakat buzdolabı arızaya geçtiğin de aynı durum geçerli sayılmamaktadır.

Buzdolabı kullanımını geniş alan da düşünecek olursak birçoklarının yararına olmakta ve maddi olarak da büyük rahatlık sağlamaktadır.

İndirim de olsa meyve sebze et ürünleri gibi yiyecekleri önceden alıp stok yapmada ve uzun süre muhafaza etme de aynı zaman da işletme sahiplerinin de aldıkları bir ürünü aynı tazelikte tutarak müşterilerine sunma imkanı sağlamaktadır.

Buzdolabı servisi olarak ilgilendiğimiz markalar;
AEG, Altus, Arçelik, Ariston, Arnica, Beko, Blue House, Bosch,Electrolux, Fakir, Grundig, Hoower, Hotpoint, İndesit, LG, Liebherr, Luxell, Premier, Profilo, Siemens, Regal, Samsung, Simfer, Whirpool, Uğur, Dominox, Teka, Dıjıtsu, Seg, Maytag, Skytech, Nexon, ve daha bir çok markaya hizmet sağlamaktayız.

Ayrıca Buzdolabı Elektronik Kart Tamiri adlı içeriğimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

BUZDOLABI ARIZALARI NELERDİR?


Buzdolabı kullanım alanı oldukça geniş olmakla birlikte insan sağlığı açısından da oldukça önem arz etmektedir.

Buzdolabına koymuş olduğumuz ürün ve maddelerin taze ve korunaklı olmalarını istemekteyiz.

Buzdolabında yeteri kadar soğutma gerçekleştirilmesi için buzdolabında bozulma olmadan aktif olarak düzgün çalışması gerekmektedir.

Günlük yaşantımız da uzun vadede yiyecek ihtiyaçlarımızı gidererek ve aynı zaman da muhafaza edebilen buzdolaplarımız yılın her günü çalışmakla birlikte, bazı durumlar da da arızaya geçebilmektedir.


Buzdolabı arızalanmaların da en sık karşılaştığımız sorunlar;

-Buzdolabı gaz basımı,

-Buzdolabı çalışmıyor,

-Buzdolabı gürültülü çalışıyor,

-Buzdolabı soğutma yapmıyor,

-Buzdolabı sürekli olarak çalışıyor,

-Buzdolabı buzlanma yapıyor,

-Buzdolabı motor değişimi,

-Buzdolabı buzluk kısmı soğutma yapmıyor.

Buzdolabı arızalanmaların da en popüler hizmetlerimiz;Buzdolabı lastik değişimi,buzdolabı motor değişimi, buzdolabı anakart tamiri,buzdolabı anakart değişimi,buzdolabı kompresör değişimi,buzdolabı kompresör tamiri,buzdolabı kapağı düştü tamiri,buzdolabı tamiri,buzdolabı tamir fiyatları,buzdolabı teknik destek,buzdolabı anın da ulaşım ve aynı gün tamir hizmeti, gibi alanlar da sizlere destek sağlamaktayız.

Buzdolabı arızalanmalarında öncelik olarak kullanım klavuzuna bağlı olarak kullanım sağlanmalıdır.

Buzdolabım soğutma yapmıyor?

Buzdolabım çalışmıyor?

Buzdolabımın kapağı düştü?

Buzdolabı kompresörü çalışmıyor?

durumların da özel servis olarak hizmet sağlamakla birlikte yaptığımız her işlemi sizleri de güvence altına alarak işlem sağlamaktayız.

Ayrıca Dolap Tamircisi adlı içeriğimizi inceleyerek daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

BUZDOLABI TAMİR SERVİSİ


Buzdolabı geçmişimizden bugüne kadar oldukça kendisini geliştirmiş ve her marka ve modele göre hatta renk ve tip modellerine göre ayrılmaktadır.

Buzdolabı yakın geçmişimiz de sadece soğutma ve yiyeceklerimizi koruma amacını güderken günümüz de daha çok tip ve görünümüne rengine göre ayrılmakta ve bu yönde tercih edilmektedir.

Buzdolabı, kullanımların da en fazla dikkat edilmesi gereken şeyler, kurulduğu ilk andan itibaren kullanım kılavuzuna bağlı olarak kullanılması gerekmektedir.

Buzdolabı, tamir işlemleriniz de;

-Buzdolabı su akıtıyor, bu durum da Acil müdahale edilmezse buzdolabı koku yapar!

-Buzdolabım sesli çalışıyor, Ses güçlü bir vurma sesi ise fanlardan bir tanesin de sorun var demektir ki gün içerisin de halledilmesi gereken bir diğer sorundur.

-Buzdolabı gaz kaçağı tamiri,

-Buzdolabı gaz tamiri,

-Buzdolabı motor tamiri,


işlemlerinin aynı gün içerisin de gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bizler de aynı gün içerisin de servis imkanı sağlayarak vaktin de müdahale etmekteyiz.

Buzdolabı tamirlerin de aynı gün içerisin de müdahaleyi önemsemekte ve sizlere de mağduriyet yaşatmadan işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Bizler vaktin ne kadar değerli olduğunu biliyor aynı zaman da da buzdolaplarınızın içersin de bulunan yiyecek ve meşrubatlarınızın bozulamaması adına, hızlı bir şekilde ulaşım sağlayarak hizmet vermekteyiz.

Buzdolabı özellikle de iş yerlerinde bulunuyor ise, daha fazla maddi kayıp yaşatırken evlerimiz de de bizleri oldukça mağdur etmektedir.

Tam kadro ekibimizle birlikte sizlere destek sağlamak için her zaman hizmetinizdeyiz.

Ayrıca En Yakın Buzdolabı Tamircisi adlı içeriğimizi inceleyerek daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

BUZDOLABI KART TAMİR SERVİSİ / USTALARI

Beyaz eşyaların anakart parçası, elektronik cihazların yada beyaz eşyaların tüm bileşenleri bağlar ve kontrol eder.

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı cihazları Ana kart, işlemci ram hard disk,klavye Mouse gibi bileşenlerin birbirleri arasındaki iletişimi ve veri akışını sağlar.

Ana kart üzerinde bulunan herşey anakart sayesinde çalışır ve böylece anakart koordineli bir şekilde çalışma görevi görür.

Buzdolabının kullanımlarından itibaren en büyük sorun buzdolabının soğutma yapmamasından geçmektedir.

Buzdolabı soğutma yapmadığı anlar da tüketici olarak her zaman aynı gün içerisin de tamir edilmesini beklemekteyiz.

Buzdolabı, üst kısmında ki raf sökülere-sökülme işlemine başlamadan önce fiş mutlaka çekilmelidir- işleme başlanır iki puton şeklinde ve kare yapıda bulunan iki kenar kısmında ki yapı sökülür ve üst kapağı kaldırılarak işleme başlanır.

Üstteki raf sökümünden sonra, eğer buzdolabınız da altı soğutuyor üstü soğutma yapmıyor ise,ilk olarak kartın da problem olabileceği ikinci olarak ise,buzdolabın buzluk kısmının üst kısmın da bulunan kısım da sigorta ve sensör kaçağı bulunabileceği anlamına gelmektedir.

Soğutma yapmamasının bir diğer nedeni ise kanalların buz tutmasından kaynaklanmaktadır. Fakat bu durum da buzdolabını ısıtma işlemi kesinlikle kullanılmamalıdır.

İşlerin de uzman olan ekibimiz bu yöntemle buzların kendiliğinden çözülmesini sağlamaktadırlar.

Buzdolabı soğutmama durumların da bir çok konu olsa da genel olarak bu sorunlarla karşılaşmaktayız.

Buzdolabı kart tamir servisi o
larak sizlere aynı gün içerisin de kart tamirini gerçekleştirirken ayrıyeten de sizleri de garanti altına alarak işlem sağlamaktayız.

Buzdolabı kurulduğu ilk günden itibaren mutlak olarak kullanım kılavuzuna bağlı olarak kullanılması gerekmektedir.

Buzdolabı servisi olarak, buzdolaplarınıza yılda iki defa bakım yapılması gerektiğini söylemekteyiz.

Bunun asıl sebebi buzdolabızınız da herhangi bir arıza meydana gelecekse bunu önceden tespit etmek ve bu arızayı önceden gidermekten oluşmaktadır.

Ayrıca Teba Buzdolabı Servisi adlı içeriğimizi incelemenizi tavsiye ederiz.


BUZDOLABI KART TAMİRİ FİYATLARI / ÜCRETİ

Buzdolabı tamir fiyatları,buzdolabı kart tamiri fiyatları sorusuna çok sıkça rastalamaktayız. Bu konuda teknik destek sağlayarak aynı gün içerisin de de sizlere hizmet sağlamaktayız.

Buzdolabı arızalanmaların da bizleri en fazla aceleye iten ve hemen yapılmasını istediğimiz sorun ise buzdolabının soğutma yapmamasından kaynaklanmaktadır.

Buzdolabı arızalanmalarınız da;

Buzdolabım soğutma yapmıyor?

Buzdolabım kompresörü çalışmıyor?


Buzdolabım pervanesi dönmüyor?

Buzdolabım alt kısmı soğutma yapmıyor?

Buzdolabım üst kısmı soğutma yapmıyor?

durumların da genel olarak karşımıza kart sorunu çıkmaktadır.

Marka ve model ayırt etmekesizin buzdolabı parça çürümeleriniz de veya teknik arızalanmalar da kullanıcı hatalarından dolayı, garanti süresi dolmuş olan buzdolaplarınızla ilgilenmekteyiz.

Özel servis olarak kart tamir işlemlerinizi uzman kadromuz ve on yılı aşkın süredir tecrübemizle birlikte gerçekleştirmekteyiz.

Buzdolabınızın garanti süresi dolmuş ve soğutma işlemini gerçekleştiremiyor ibarelerinde ne yapmanız gerektiğiniz sorusuna gelecek olursak; bu konudan anlayan ve işin de yetkili kişilerin ellerine bırakmanız gerekmektedir.

Buzdolabı, kart tamir tamir ücretlerin de sizleri de güvence altına alarak işlem sağlamakla birlikte sizleri de güvence altına alarak işlem sağlamaktayız.

Ayrıca, Beyaz Eşya Tamir Servisi adlı içeriğimizi inceleyerek daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

BUZDOLABI TAMİRCİSİ / USTALARI

Buzdolabı servisi çağırırken yetksinin olup olmadığına dikkat etmek ve sorgulamak gerekmektedir.

Zeki teknik olarak sizlere yaptığımız her işlem için garanti sağlamakta ve beyaz eşyalarınız da meydana gelen arızalanmalar sonucun da tamir işlemlerinden sonra mutlaka fiş vermekteyiz.

Vakit sizler için değerli bunun farkın da oluyor ve buna göre de, sizlerin de vaktini almadan aynı gün içerisin de işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Buzdolabı tamir işlemleriniz de işlem sonun da sizlere fiş vermekte ve fiş ibarelerin de yer almakta olan işi yapan kişinin adı soyadı, imza veya kaşesi yapılan iş alınan miktar, sizlerin de ödediğiniz mikta isim soy isim gibi ibareler yer almakla birlitke sizlere yapılan her işlem için güvence sağlamaktayız.


Beyaz eşyalarınız da Buzdolabı; parça değişimleriniz de orijinal parça markaya ait olan parçalarla değişim yapmakta ve değişim yapmış olduğumuz parçalara da 1 yıl garanti imkanı sağlamaktayız.

Buzdolabı tamir işlemleriniz de en uygun fiyat garantisini vererek sizleri de güvence altına alarak işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Buzdolabı tamir veya bakım işlemleriniz de destek ve yardım almak için 444 9 587 iletişim numarasından bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

Ayrıca Beyaz Eşya Anakart Tamiri adlı içeriğimizi inceleyerek daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ankarada Beyaz Eşya Ana Kart Tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

İzmirde TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir'in 22 ilçesine TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalyada TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Kepez
Muratpaşa
Konyaaltı
Aksu
Döşemealtı
Lara
Kundu
Hurma
Arapsuyu
Gürsu
Altınkum
Öğretmenevleri
Pınarbaşı
Toros
Uluç
Uncalı
Ahatlı
Dokuma
Meltem
Şarampol
Kızılarık
Varsak
Etiler
Doğu Garajı
Kızıltoprak
Meydan
Muratpaşa
Varlık
Kepez
Şirinyalı
Bahçelievler
Altındağ
Güvenlik
Güzeloba
Kızılsaray
Memurevleri
Güllük
Konuksever
Soğuksu
Dutlubahçe
Zeytinköy
Fener
Kırcami
Örnekköy
Güzeloba
Çağlayan
Barınaklar
Ermenek
Yeşilbahçe
Karşıyaka
Teomanpaşa
Döşemealtı

BURSA TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Çalı
Sırameşeler
Osmangazi
Gürsu
Kestel
Yıldırım
Mudanya
Nilüfer
Gülbahçe
Koğukçınar
Alemdar
İhsaniye
Nilüfer
Demirci
Osmangazi Bursa
Altınşehir
Görükle
Gümüştepe
Soğukkuyu
Hürriyet
Nilüferköy
Yıldırım Bursa
Bademli
Bursa Osmangazi
Balat
Bağlarbaşı
Ataevler
Yüzüncü Yıl
Yenibağlar
Yeni Karaman
Karaman
Emek
Hamitler
FSM
Bursa
Esentepe
Fethiye
Cumhuriyet
Üçevler
Organize
Çamlıca
Nosab
Kükürtlü
Konak
Yıldırım
Beşevler

İSTANBUL TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Esenyurt
Mehterçeşme
Yeşilkent
Esenyurt
Osmangazi
İncirtepe
Haramidere
Mehterçeşme
Saadetdere
Ardıçlıevler


Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
İnönü
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey Mahallesi

Bağcılar
Demirkapı
15 Temmuz Mahallesi
100. Yıl
Güneşli
Fatih
Kirazlı
Yıldıztepe
Göztepe
Çınar Mahallesi

Pendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl
Esenevler
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi
50. Yıl Mahallesi
Esentepe
Cebeci
İsmetpaşa
Yunus Emre
Uğur Mumcu
Sultançiftliği
Gazi Mahallesi
75. Yıl

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi
Yunus Emre Mahallesi


Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi


Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan
Güven

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe


Şişli
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa
Yavuz Selim
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören

Büyükçekmece
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe


Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy


Konya TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Karatay
Meram
Selçuklu
Havzan
Yaka
Yeniyol Meram
Nalçacı
Yazır-Yenikent
Sille
Hocacihan

Kocaeli TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
İzmit
Körfez
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Kartepe


Eskişehir TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Odunpazarı
Tepebaşı

Adanada TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Tarsus
Toroslar
Akdeniz
Yenişehir
Mezitli
Silifke

Aydın TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Aydın
Kuşadası
Söke,
Nazilli
Didim

Muğlada TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Muğla TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.


2018 VERİLERİNE GÖRE TÜRKİYENİN NUFUSU EN YOĞUN İLLERİ:

2018 İstanbul 15.067.724
2018 Ankara 5.503.985
2018 İzmir 4.320.519
2018 Bursa 2.994.521
2018 Antalya 2.426.356
2018 Adana 2.220.125
2018 Konya 2.205.609
2018 Şanlıurfa 2.035.809
2018 Gaziantep 2.028.563
2018 Kocaeli 1.906.391
2018 Mersin 1.814.468
2018 Diyarbakır 1.732.396
2018 Hatay 1.609.856
2018 Manisa 1.429.643
2018 Kayseri 1.389.680
2018 Samsun 1.335.716
2018 Balıkesir 1.226.575
2018 Kahramanmaraş 1.144.851
2018 Van 1.123.784
2018 Aydın 1.097.746
2018 Tekirdağ 1.029.927
2018 Denizli 1.027.782
2018 Sakarya 1.010.700
2018 Muğla 967.487
2018 Eskişehir 871.187
2018 Mardin 829.195
2018 Trabzon 807.903
2018 Malatya 797.036
2018 Ordu 771.932
2018 Erzurum 767.848
2018 Afyonkarahisar 725.568
2018 Sivas 646.608
2018 Adıyaman
2018 Tokat 612.646
2018 Zonguldak 599.698
2018 Batman 599.103
2018 Elazığ 595.638
2018 Kütahya 577.941
2018 Çanakkale 540.662
2018 Ağrı 539.657
2018 Çorum 536.483
2018 Osmaniye 534.415
2018 Şırnak 524.190
2018 Giresun 453.912
2018 Isparta 441.412
2018 Yozgat 424.981
2018 Aksaray 412.172
2018 Edirne 411.528
2018 Muş 407.992
2018 Düzce 387.844
2018 Kastamonu 383.373
2018 Uşak 367.514
2018 Niğde 364.707
2018 Kırklareli 360.860
2018 Bitlis 349.396
2018 Rize 348.608
2018 Amasya 337.508
2018 Siirt 331.670
2018 Bolu 311.810
2018 Nevşehir 298.339
2018 Kars 288.878
2018 Kırıkkale 286.602
2018 Hakkari 286.470
2018 Bingöl 281.205
2018 Burdur 269.926
2018 Yalova 262.234
2018 Karaman 251.913
2018 Karabük 248.014
2018 Kırşehir 241.868
2018 Erzincan 236.034
2018 Bilecik 223.448
2018 Sinop 219.733
2018 Çankırı 216.362
2018 Bartın 198.999
2018 Iğdır 197.456
2018 Artvin 174.010
2018 Gümüşhane 162.748
2018 Kilis 142.541
2018 Ardahan 98.907
2018 Tunceli 88.198
2018 Bayburt 82.274


2018 Yılı Verilerine Göre Türkiyenin En Kalabalık 100 İlçesi
1 Çankaya Ankara 920.890
2 Keçiören Ankara 909.787
3 Şahinbey Gaziantep 906.043
4 Esenyurt İstanbul 891.120
5 Osmangazi Bursa 862.516
6 Seyhan Adana 793.480
7 Şehitkamil Gaziantep 774.179
8 Küçükçekmece İstanbul 770.317
9 Bağcılar İstanbul 734.369
10 Pendik İstanbul 693.599
11 Ümraniye İstanbul 690.193
12 Yenimahalle Ankara 663.580
13 Yıldırım Bursa 653.004
14 Selçuklu Konya 648.850
15 Mamak Ankara 647.252
16 Bahçelievler İstanbul 594.053
17 Etimesgut Ankara 570.727
18 Melikgazi Kayseri 555.671
19 Kepez Antalya 531.619
20 Üsküdar İstanbul 529.145
21 Sultangazi İstanbul
22 Sincan Ankara 518.893
23 Buca İzmir 499.325
24 Maltepe İstanbul 497.034
25 Muratpaşa Antalya 495.688
26 Gaziosmanpaşa İstanbul 487.046
27 Karabağlar İzmir 479.986
28 Kartal İstanbul 461.155
29 Kadıköy İstanbul 458.638
30 Bornova İzmir 445.232
31 Esenler İstanbul 444.561
32 Nilüfer Bursa 441.299
33 Kağıthane İstanbul 437.026
34 Fatih İstanbul 436.539
35 Avcılar İstanbul 435.625
36 Başakşehir İstanbul 427.835
37 Onikişubat Kahramanmaraş 418.379
38 Ataşehir İstanbul 416.318
39 Yüreğir Adana 415.198
40 Sancaktepe İstanbul 414.143
41 Odunpazarı Eskişehir 404.267
42 Kocasinan Kayseri 391.661
43 Bağlar Diyarbakır 388.387
44 Eyüpsultan İstanbul 383.909
45 Eyyübiye Şanlıurfa 379.123
46 Antakya Hatay 377.793
47 Haliliye Şanlıurfa 376.251
48 Gebze Kocaeli 371.000
49 Altındağ Ankara 370.024
50 Çukurova Adana 365.735
51 İzmit Kocaeli 363.416
52 Kayapınar Diyarbakır 362.407
53 Tepebaşı Eskişehir 359.303
54 Konak İzmir 356.563
55 Karşıyaka İzmir 344.140
56 Pamukkale Denizli 344.065
57 Sarıyer İstanbul 342.503
58 Meram Konya 342.315
59 Tarsus Mersin 339.676
60 İlkadım Samsun 332.230
61 Beylikdüzü İstanbul 331.525
62 Sultanbeyli İstanbul 327.798
63 Karatay Konya 323.659
64 Ortahisar Trabzon 317.520
65 Alanya Antalya 312.319
66 İpekyolu Van 312.244
67 Bayraklı İzmir 311.524
68 Yeşilyurt Malatya 304.839
69 Merkez Adıyaman 304.615
70 Merkezefendi Denizli 302.213
71 Toroslar Mersin 296.582
72 Battalgazi Malatya 295.821
73 Güngören İstanbul 289.331
74 Efeler Aydın 289.248
75 Zeytinburnu İstanbul 284.935
76 Şişli İstanbul 274.289
77 Adapazarı Sakarya 271.515
78 Bayrampaşa İstanbul 271.073
79 Arnavutköy İstanbul 270.549
80 İnegöl Bursa 268.155
81 Akdeniz Mersin 264.618
82 Çorlu Tekirdağ 262.862
83 Siverek Şanlıurfa 258.265
84 Tuzla İstanbul 255.468
85 Kızıltepe Mardin 252.656
86 Çekmeköy İstanbul
87 İskenderun Hatay 248.335
88 Büyükçekmece İstanbul 247.736
89 Beykoz İstanbul 246.700
90 Yunusemre Manisa 239.324
91 Manavgat Antalya 230.597
92 Beyoğlu İstanbul 230.526
93 Dulkadiroğlu Kahramanmaraş 222.938
94 Bakırköy İstanbul 222.668
95 Atakum Samsun 202.618
96 Darıca Kocaeli 201.468
97 Altınordu Ordu 200.807
98 Süleymanpaşa Tekirdağ 199.960
99 Viranşehir Şanlıurfa 195.910
100 Karaköprü Şanlıurfa 195.55
Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış