Bakım Onarım Çağrı Merkezi

BUZDOLABI SERVİSİ KAYSERİ 444 2 846 BEYAZ EŞYA-KOMBİ TAMİRCİSİ ZEKİ USTA

Kayseri Buzdolabı Servisi İletişim Numaramız

444 2 846

BUZDOLABI ARIZALARI


Buzdolabında Neden Koku Oluşur?

buzdolabı kullanımı ve tamiri

Kayseri'nin meşhur yiyeceği pastırma, sucuk gibi kokusu ağır baharatlı yiyeceklerin, günlük kalan yemeklerinizin kokularının birbirine karıştığını, buzdolabının kapağını her açıp kapatmada kokuların dışarı kötü bir şekilde yayıldığını düşünmek bile mide kabartır.

Bizler de her marka buzdolabınız için ne kalitede olursa olsun öncelikle bu koku oluşumlarının olmaması için kullanım koşullarına uyum sağlamanızı öneriyoruz.

Yiyeceklerinizi üzeri açık şekilde sakladığınızı düşünelim! Kötü kokuları almaya başladığınızda ne kadar yanlış bir düşünce olduğunu ve yanlış bir yerleştirme yapmış olduğunuzu sizde anlayabileceksiniz.

Buzdolabınız soğutmuyorsa nedenleri ve çözüm önerilerini HooverBuzdolabıServisi adlı yazımızda ayrıntılı olarak görebilirsiniz.

Kompresör çalışmıyor:

Ani elektrik kesilmesinde veya fişin çıkarılıp takılmasında buzdolabı soğutma sistemindeki gazın basıncı henüz dengelenmemiş olduğu için kompresör koruyucu termiği atar.

Yaklaşık 6 dakika sonra buzdolabınız çalışmaya başlayacaktır. Bu süre sonunda buzdolabınız çalışmaya başlamamış ise servis çağırınız.

Soğutucu bölmesinin yan duvarında terleme:

Bu durumun sebepleri Çok soğuk ortam koşullarıdır.
Buzdolabı kapısının çok sık açılıp kapanması.
Çok nemli ortam koşulları
Sıvı içeren gıdaların üzeri açık olarak saklanması

Buzdolabının içi kötü kokuyor:

Buzdolabının içi temizlenmelidir.
Buzdolabının için sünger, ılık su veya karbonatlı su ile temizleyiniz.
Bazı kaplar ya da paketleme malzemeleri koku yapıyordur.
Başka kap ya da marka paketleme malzemesi kullanınız.

Sarsılma ya da gürültü:

Zemin düz değil ya da zayıftır.
Buzdolabı yavaşça hareket ettirildiğinde sallanır.
Zeminin düz, dayanıklı olduğundan ve buzdolabını taşıyabileceğinden emin olunuz.
Gürültü buzdolabının üzerine konulmuş eşyadan kaynaklanıyor olabilir.
Eşyalar dolabın üzerinden kaldırılmalıdır.

BUZDOLABI SERVİS HİZMETLERİ


Ülkemizde buzdolaplarında olmazsa olmaz mantı ve pastırmasıyla meşhur, kış aylarında kayak yazın ise dağcılık yapılabilen Erciyes dağıyla ziyaretçi akınına uğrayan, ticaret şehri diyebileceğimiz şehir Kayseri yalnızca ticaret yapan değil ticaretin ve teknolojinin imkanlarını evlerine taşıyan bir şehirdir.

Kayseri de hemen her evde çemen kokusunu bulabilirsiniz. Hemen her evde buzdolaplarında mantı görebilirsiniz.

Bizler de her marka buzdolabınız için ne kalitede olursa olsun öncelikle bu koku oluşumlarının olmaması için kullanım koşullarına uyum sağlamanızı öneriyoruz ve buzdolabınız da olası arıza oluşumlarında büyük arızalara dönüşümünü kurtarıyoruz.

buzdolabı kullanımı ve tamiri

Müşteri hizmetlerimize 7/24 çağrılarınıza cevap vermektedir. Buzdolapları hangi marka veya model olursa olsun tüm ağır kokulu yiyecekleri dahi saklama koşullarına uyum sağladığınızda sağlıklı muhafaza edebilirsiniz.

Buzdolabınızın garantisi dolmuş ise ve kaliteli, güvenilir bir servise ihtiyacınız varsa, Zeki Usta buzdolabı servis hizmetlerimizden ve kampanyalarımızdan yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

Bakım, tamir ve onarım, parça değişimi gibi işlemleri yaptırmış olduğunuz herhangi marka buzdolabı arızanız için Zeki Usta Buzdolabı teknik servis ekibimizden fişinizi ve kaşe onaylı belgenizi almayı unutmayınız.

Zeki Usta Kayseri Buzdolabı Servisi Olarak:

Servis hizmeti verdiğimiz ilçeler: Akkışla, Bünyan, Develi, Hacılar, İncesu, Kocasinan, Melikgazi, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Tomarza, Yahyalı, Talas, Özvatan, Felahiye ve Yeşilhisar olmak üzere 16 ilçeden oluşmaktadır.

Merkeze bağlı tüm ilçe ve semtlerinize Buzdolabı servis hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Güler yüzlü, samimi, işini ciddiyet ve pratik çözüm odaklı, işinin ehli, her marka buzdolabı konusunda güvenebileceğiniz uzman personeller ile çalışıyoruz.

Kayseri'de bulunan tüm buzdolabı kullanıcıları, buzdolabı arıza kaydı oluşturmak için çağrı merkezimiz ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Buzdolabı Ustası ile ön görüşme yapmanız sonrası isteğiniz dahilinde servislerimizi adresinize yönlendiriyoruz.

Çağın gerektirdiği teknolojik gelişim eğitimini sertifikalarıyla tamamlamış, bunu referanslarıyla da kanıtlamış uzman ekiplerimiz ve çağrı merkezimiz ile 7/24 teknik servis ve hızlı iletişim hizmeti sağlıyoruz.

Haftanın her günü ve dilediğiniz saatte aynı gün içerisinde servislerimiz adreslerinize yönlendirilmektedir.

Mağduriyet yaşamamanız için aynı gün içerisinde buzdolabı gibi hassas ve gıda muhafaza eden ürünleriniz için tamir, servis hizmeti veriyoruz.

Evlerinizde veya işyerlerinizde bulunan tüm buzdolabı markaları ve modellerine servisimiz bulunmaktadır.

Sizin Buzdolabınız Hangisi?

Buzdolapları aynı amaç için, aynı işlevi göstermesi için ihtiyaçlar doğrultusunda üretilmiş olsa da farklı üretimleri, farklı çalışma sistemleri, farklı arıza oluşumları vardır ve arızayı uyarıcı kodlamaları ile farklılar gösterirler.

Biz her model buzdolabı tamir ve bakım işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
Sütlük buzdolabı,
Market dolabı,
Şarküteri dolabı,
Sanayi tipi dolap,
Peynir dolabı,
Evinizde kullanmış olduğunuz tüm buzdolapları,
Derin dondurucular,
Dondurma dolapları vb.

Hangi Buzdolabı Markalarına Servis Hizmeti Gönderiyoruz?

Kayseri Buzdolabı Servis Hizmeti Verdiğimiz Bazı Markalar: Arçelik, Bosch, Vestel, Samsung, Altus, Regal, Beko, Finlux, Fairlane, Firstline, Hitachi, Hisense, Hotpoint, Ariston ve evinizde bulunan tüm marka buzdolapları servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Hotpoint buzdolabınızda arıza varsa ve diğer buzdolabı arıza ve çözümleri için HotpointbuzdolabıServisi adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

BUZDOLABI 2019 SERVİS ÜCRETLERİ NE KADAR?


2019 yılı Kayseri buzdolabı servis ücretleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için çağrı merkezi iletişim numaramızdan veya www.bulservisi.com sayfamızda bulunan canlı destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.


buzdolabı kullanımı ve tamiri
Kayseri buzdolabı servisi olarak bakım, onarım hizmetini gerçekleştirdiğimiz cihazlarınızın için 1 yıl garanti veriyoruz.


Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış