Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Kombi Bakım Ücreti Ne Kadar 444 95 87

Kombi Bakım Hizmetleri:
444 28 46Kombi cihazlarını bizler yıllardır sürekli bir şekilde kullandığımız cihazlar arasında yer almaktadır. Kombi cihazları bizlerin yıllardır ısınma ihtiyacımızı karşılayan aynı zamanda hayatımızı konforlaştıran cihazlar arasında yer almaktadır. Kombi cihazların insanlara sağldığı kolaylıklardan bir tanesi ise sıcak su vermektedir.

Kombi Bakım Ücreti Ne Kadar 444 95 87

Kombi bakım düzenli olarak yapılmadığında kombi cihazları sizlere kış aylarında yeterli seviyede ısıtamaz. Yakılan doğal gaz enerjisinin verimli bir şekilde ısı alınmaz.

Çünkü kombi bakımları bakımı yapılmadığında cihaz yeterli ısıyı veremediği için daha fazla enerji harcamasına neden olur. Doğal gaz tasarrufu yapmak için kombi bakımı yapılması gerekmektedir.

Kombi bakımları yapılmadığında cihaz sürekli error verebilir ve aynı zamanda arızalanma ihtimali yükselir bu da sizlerin fazla para kaybınıza neden olur. Bu sorunları yaşamamak için kombi bakımını yaptırmanız gerekmektedir.

Kombi bakımının en önemli püf noktası ise kombi cihazlarının gaz kaçağı kontrolü yapılması ve can ve mal güvenliğinizi kontrol altına almanız gerekmektedir.


Kombi Bakımında Dikkat Edilecek Hususlar


Kombi Bakım Ücreti Ne Kadar 444 95 87


Kombi bakımı yaptırmadan önce ilk önce iyi bir servis bulmanız gerekmektedir. Değerli müşterilerimiz bu husus çok önemlidir çünkü sizlerin dolandırıcılarla karşı karşıya kalmanız söz konusu olabilir.

Bazı insanlar kendilerini servis olarak tanıtırken aslında bir dolandırıcı olduklarını gizlemektedirler bu yüzden sizlerin fiyat hakınnda her hangi bir bilginiz yok ise sizlere yüksek fiyattan bakım yapmak için para konusunda anlaşır.

Daha sonra evinize veya iş yerlerinize geldiğinde teknik konu hakkında her hangi bir bilgisi olmadığı için cihazınıza zarar verebilir ve kullanılmaz hale getirir ve sizlerde teknik konu hakkında bilginiz olmadığı için anlayamazsınız.

Daha sonra sizlere servis fişi kesmez veya kesdiği servis fişi sahte olabilir ve sizler hiç bir şekilde ulaşamaz ve madur olursunuz.


Bu durumda ise özel servisleri yada yetkili servisleri yerine geçerek firmaların adını lekeler ve sizleride firmalarıda zor durumda bırakmış olur. Değerli kombi kullanıcılarımız sizlerin bu işlemi yaptırmak istediğinizde dikkat etmeniz gerekmektedir.


Kombi Bakımında Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir* Kombi Bakım fiyatlarını teknik servisleri arayarak fiyat konusunda bilgi almanız gerekmektedir.
* Kombi bakımı servisini Google'den arıyorsanız haritalara baktığınızda yorumlara bakınız ve her iyi yorumu ve kötü yorumu göz önünde bulundurarak servis çağırmanız gerekmektedir ve daha sonra sitelerini inceliyebilirsiniz.
* Eğer siteden bakıyor iseniz sitennin gelişmiş gelişmemiş olduğuna dikkat edin ve aynı zamanda eski olup olmadığını kontrol ediniz.
* Servisi aradığınızda teknikk konu hakkında sorular sorun ve istediğiniz cevabı iyi bir şekilde alıyorsanız tercih edebilirsiniz.
* Kombi servisi evinize geldiğinde yapılacak işlemleri anlatması isteyiniz ve servis fişlerinizi doğru olup olmadığını kontrol ediniz.
* Kombi Bakımı için gelen servisteki personellerin belgesini kontrol ediniz.

Kombi Bakım Ücreti Ne Kadar 444 95 87

Zeki Teknik Servisi Neden Tercih Etmelisiniz


* Kombi servisi olarak 15 yıldır bizler kombi bakım tamiir onarım hizmetleri sunmaktayız ve işimizde tecrübe sahibiyiz.
* Zeki teknik bünyesinde çalışan bütün personellerimiz kombi belgesine sahip ve işlerinde teknisyenlerden oluşmaktadır.
* Zeki Teknik servisimiz sizlere her zaman en iyi şekilde hizmet sunmak için haftanın yedi günü 24 saat kesintisiz canlı destek hizmetlerimizle sizlere her konuda yardımcı olmaktadır.
* Zeki Teknik Servisimiz sizlerin hermetik kombi cihazlarınıza, yoğuşmalı kombi cihazınıza, bacalı kombi cihazlarınıza, elektrikli kombi cihazlarınıza, tek eşanjörlü kombi cihazınıza, çift eşanjörlü kombi cihazlarınıza ve her model kombi cihazlarınıza bakım hizmetleri sunmaktayız.
* Zeki Teknik servisimiz siz değerli müşterilerimize ekonamik yönden destek vermek için aynı zamanda sizleri memnun etmek için en uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunmaktayız.
* Zeki Teknik servisin de çalışan personellerimiz siz değerli müşterilerimize karşı her zaman duyarlı, hoşgörülü, disiplinli, saygılı davranmakta ve sizlerin memnuniyeetiniz için elinden geleni yapmaktadır.
* Zeki Teknik servisimizde sizlerin kombi cihazlarınıza bakım yapıldığında kesinlikle servis fişi kesmekteyiz.


Kombi Bakımı Nasıl Yapılır


Kombi cihazının genel iç temizliği yapılır.
Kombi cihazının sıcak suda çalıştırılarak sensör ve limit değerleri ölçülür.
Kombi cihazının sıcak su da çalıştırılarak alev boyu ölçülür. Ayar sapması varsa gaz valfinden alev boyu ayarı yapılır.
Kombi cihazının kireç ve pas tutmuş sıcak su ile soğuk su ara bağlantı parçaları temizlenir.
Kombi cihazının yanma odası ve alev gözleri temizlenir ve blörür temizlenmesi gerekir.
Kombi cihazının ateşleme propları ve alevi algılayan iyonizasyon propları zımpara yardımı ile kurumdan temizlenir.
Kombi cihazının fan motoru sökülerek yıkanır ya da rulman ve sargı üzerindeki tozlardan arındırılır.
Kombi cihazının genleşme tankının havası kontrol edilir gerekli durumlarda hava takviyesi yapılır.
Kombi cihazının kalorifer filtresi sökülerek temizlenir.
Kombi cihazlarının peteklerin havası alınır.


Kombi Bakımının Faydaları

Kombi Bakım Ücreti Ne Kadar 444 95 87
* Kombi cihazları bakımı yapıldığında sizlere sıcak suyu hemen hazır hale getirir ve sizlerin su israfı yapmanıza engel olur.
* Kombi cihazlarının bakımı yapıldığında doğal gaz enerjisi tasarrufu yapar ve en az %20 kar sağlarsınız.
* Kombi cihazlarınızın bakımı yapıldığında peteklerinize daha sıcak su gider ve sizlerin verimli bir şekilde ısınmanızı sağlar.
* Kombi cihazlarının bakımı yapıldığında cihazınızın ömrü uzar ve daha uzun yıllar kullanmanızı sağlar.
* Kombi cihazlarınızın bakımı yapıldığında cihazınızın arızalanmamasını sağlar


Kombi Bakımı Kaç Yılda Bir Yapılmalı

Kombi Bakım Ücreti Ne Kadar 444 95 87

Kombi Bakımı Her Yıl Yapılmalı ve düzenli olarak bakımının yapılmasını devam ettirilmelidir. Çünkü kombi bakımları yapılmadığında sizlerin kış aylarında ısınma ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamaz ve arızalanma olayları ile karşılaşabilirsiniz. Ve en önemlisi ise doğal gaz kaçağının tespiti yapılmadığında doğal gaz zehileyici ve yanıcı özelliğe sahip olduğu için can ve mal güvenliğiniz tehlike altında olabilir. Bu yüzden Kombi Bakımı Gerekli olan bir işlemdir.


Kombi Bakım Servisi

Kombi bakım servisleri olarak siz değerli müşterilerimizin kullandığı kombi cihazları Demirdöküm Kombi Servisi, Baymak Kombi Servisi, Ferroli Kombi Servisi, Baykan Kombi Servisi, Buderus kombi servisi, Ariston kombi Servisi, Ferroli kombi bakım servisi, Arçelik kombi servisi, Beko Kombi servisi, Bosch kombi servisi, Vaillant kombi servisi, Viessmann kombi servisi, ECA kombi servisi, Airfel kombi servisi, Alarko kombi servisi, Protherm kombi servisi, Baxi kombi servisi ve diğer kombi cihazlarınızın bakımını yapmaktayız.

Kombi Bakım Fiyatları


Kombi Bakımı Ne kadar; kombi bakımları hermetik kombi cihazlarınıza, yoğuşmalı kombi cihazınıza, bacalı kombi cihazlarınıza, elektrikli kombi cihazlarınıza, tek eşanjörlü kombi cihazınıza, çift eşanjörlü kombi cihazlarınıza çeşitlerine göre, servis hizmetinin gideceği yere göre, periyodik bakım ve normal bakıma göre fiyat değerlendirmesi yapılmaktadır.

Kombi Bakım Ücretleri; 75 TL / 80 TL / 90 TL / 100 TL / 150 TL/ 200 TL arasında fiyatları değişmektedir. Kesin fiyat bilgisi için bizleri 444 28 46 telefon numarası ile iletişime geçebilir servis kaydı oluşturabilirsiniz.


Kombi Bakım Ücreti Ne Kadar 444 95 87

Yoğuşmalı Kombi Bakımı Nasıl Yapılır


Kombi cihazının sızdırma olasılığı kontrol edilir
Kombi cihazının tozları mutlaka temizlenmelidir
Kombi cihazının gaz ayarı kontrol edilip düzenlenir
Kombi cihazının ısıtma kontrolü yapılır, sıcak su girişlerine bakılır
Kombi cihazının gaz kesme modülü mutlaka kontrol edilir
Kombi cihazının elektronik kısımlar incelenir
Kombi cihazının filtresi temizlenir
Kombi cihazının yoğuşma su kabındaki çamurlar temizlenir. Böylece kalorifer gidiş hattı da temizlenmiş olur.

Periyodik Kombi Bakım Servisi
Değerli kullanıcılarımız insanlar masraf çıkar, diye kombi cihazının bakımını yaptırmaktan sakınırlar. Bu nedenle bakımı yaptırılmayan kombi cihazları verdiği hasarların fiyatı, kombi bakım ücreti ve kombi fiyatının iki üç katı kadar bir ücret tutmaktadır.

Kombi cihazlarının bakımı yalnızca kombini uzun ömürlün olmasını sağlamasının yanı sıra kullanılan yakıttan tasarruf edilmesini, can ve malımızın korunması açısından da rolü büyüktür. Yapılan kombi cihazların düzenli bakım, hem kombinin hem de doğal gaz tesisatının ömrünü uzatmaktadır. Zeki Teknik kombi bakım servisi olarak, kombil cihazlarınızın verimli çalışabilmesi için bakım ücreti olarak 80 Tl servis hizmet sunmaktayız.

Kombi Teknik Servis olarak siz cihazlarının bakım sırasında arıza tamiri ve parça değişimi olması durumunda ücretten küçük bir fak olabilir. Kombi cihazınız ister bacalı kombi olsun, ister hermetik kombi olsun, isterseniz de yoğuşmalı olsun, bakım ücreti arıza ve parça değişimi dâhil edilmediği sürece sabittir.

Kombi bakım ve tamir ustaları, yıl boyu çalışan kombilerin kış aylarında da sorunsuz performans göstermesi için yıllık periyodik bakımın kış gelmeden yaptırılması konusunda uyarıyor. Kombi bakımının yılda en az bir kez, sonbahar aylarında ya da yaz aylarının başında yapılması öneriliyor.İstanbulda Kombi Bakım Fiyatları / Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: petek temizleme hizmet verilen semtlerKombi Servisi Tamiri Arızası İçin Hemen Arayın:444 28 46Adalar, Arnavutköy, Boğazköy, Bolluca, Haraççı, Taşoluk, Ataşehir, Atatürk, ferhatpaşa, İçerenköy, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mustafakemal, Örnek, Yeniçamlıca, Yenisahra, Avcılar, Ambarlı, Avcılar, Firuzköy, Gümüşpala, Bağcılar Bağcılar, Barbaros, Demirkapı, Güneşli, Hürriyet, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Bahçelievler, Bahçelievler, Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Bakırköy, Ataköy, Cevizlik, Florya, Kartaltepe, Yeşilköy, Zeytinlik,Zuhuratbaba, Başakşehir, Altınşehir, Bahçeşehir, Başakşehir, İkitelli, Bayrampaşa, Altıntepsi, Muratpaşa, Numunebağ, Yıldırım, Beşiktaş, Abbasağa, Akatlar, Arnavutköy, Bebek, Etiler, Gayrettepe, Levazım Levent, Ortaköy, Türkali, Beykoz, anadoluhisarı, Beykoz Çavuşbaşı, Çubuklu, Göksu, Paşabahçe, Tokatköy, Beylikdüzü, Gürpınar, Kavaklı, Yakuplu, Beyoğlu, Arapcami, Cihangir, Halıcıoğlu, İstiklal, Kasımpaşa, Kemankeş, Pürtelaş, Taksim, Tarlabaşı, büyükçekmece, Celaliye (Kamiloba), Kumburgaz, Mimarsinan, Tepecik, Çekmeköy, Çekmeköy, Ömerli, Taşdelen, Esenler, Atışalanı, Esenler, Karabayır, Sanayi, Esenyurt Ardıçlıevler, Esenyurt, Haramidere, İncirtepe, Kıraç, Mehterçeşme, Saadetdere, Eyüp, Alibeyköy, Çırçır, Eyüp Göktürk, Rami, Yeşilpınar, fatih, Aksaray, Beyazıt, Eminönü, Fener, Haseki, Karagümrük, Kocamustafapaşa Kumkapı, Mahmutpaşa, Sirkeci, sultanahmet, Şehremini, Tahtakale, Vefa, Gaziosmanpaşa, Fevziçakmak Gaziosmanpaşa, Küçükköy, Yıldıztabya, Güngören, Güngören, Merter, Sanayi, Tozkoparan, kadıköy Bostancı, caddebostan, Caferağa, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Ondokuzmayıs(19 Mayıs), Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedit, Suadiye, Kağıthane, Çağlayan, Çeliktepe Gültepe, Gürsel, Hamidiye, Kağıthane, Seyrantepe, Şirintepe, Kartal, Atalar, Esentepe, Kartal, Orhantepe soğanlık,Topselvi, uğurmumcu, Yakacık, Küçükçekmece, Atakent, Halkalı,Küçükçekmece , Sefaköy Maltepe, Aydınevler, Büyükbakkalköy, Cevizli, Feyzullah, Gülsuyu, İdealtepe, Küçükyalı, Yalı, Zümrütevler, pendik Bahçelievler, Çamçeşme, Çarşı, Dolayoba, Esenyalı, şeyhli, Yayalar, Yenişehir, sancaktepe, Eyüpsultan, Osmangazi, Sarıgazi, Yenidoğan,sarıyer, Bahçeköy, Büyükdere, Emirgan, İstinye, Merkez Köyler, Rumelihisarı, Sarıyer Tarabya, Yeniköy, silivri, Çanta, Merkez Köyler, Selimpaşa, Silivri, sultanbeyli, Mehmetakif, Mimarsinan, Necipfazıl, Turgutreis, Sultangazi, Cebeci, Sultançiftliği, Zübeydehanım, Şişli, 19 Mayıs, Ayazağa, Bozkurt, Cumhuriyet Duatepe, Esentepe, Feriköy, Halaskargazi, Halideedip, Harbiye, Maslak, Mecidiyeköy, Meşrutiyet, Okmeydanı Pangaltı, Şişli, Teşvikiye, tuzla, Akfırat, Aydınlı, İçmeler, İstasyon, Mimarsinan, Orhanlı, Tersaneler, ÜmraniyeAşağıdudullu, Atakent, Atatürk, Çakmak, Esenşehir, ıhlamurkuyu, İnkılap, kazımkarabekir, Merkez Köyler Namıkkemal, Yukarıdudullu, Üsküdar, Acıbadem, Altunizade, Bahçelievler, Beylerbeyi, Bulgurlu, Cumhuriyet Çengelköy, Ferah, Kandilli, Kirazlıtepe, Kuzguncuk, Mimarsinan, Muratreis, Selimiye, Ünalan, Yavuztürk, Zeytinburnu, Çırpıcı, Seyitnizam, Telsiz, Topkapı

Hizmet Verdiğimiz Ankara Keçiören Kombi Bakım Fiyatları / Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Sanatoryum, Esertepe, Yayla, Etlik, İncirli, Kalaba, Ufuktepe, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Şenlik, Güçlükaya, Dutluk, Yükseltepe, Atapark, Ayvalı, Subayevleri, Kızlarpınarı, Kardeşler, Kuşcağız, Siteler, Şentepe, Pursaklar, Hasköy, Ondokuz MayısAnkara Yenimahalle Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Batıkent, Eryaman, Elvankent Çayyolu, Demetevler, İvedik, Ostim, Şaşmaz, Türkkonut, Ümitköy, YükseltepeAnkara Pursaklar Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Saray Akyurt, Cubuk, Altınova BağlumAntalyada Sincan Etimesgut ve Gölbaşı genelideKombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler:


Hizmet Verdiğimiz Kombi Bakım Fiyatları / Servisi Ankara Çankaya Mahalleleri


• 100.Yıl Mahallesi • 50.Yıl Mahallesi • Ahlatlıbel Mahallesi • Akpınar Mahallesi • Anıttepe Mahallesi • Arkatopraklık Mahallesi • Aşağıdikmen Mahallesi • Aşağıimrahor Mahallesi • Aşağıöveçler Mahallesi • Ata Mahallesi • Aydınlar Mahallesi • Ayrancı Mahallesi • Aziziye Mahallesi • Bademlidere Mahallesi • Bağcılar Mahallesi • Bahçelievler Mahallesi • Balgat Mahallesi • Barbaros Mahallesi • Bayraktar Mahallesi • Beytepe Mahallesi • Birlik Mahallesi • Boztepe Mahallesi • Büyükesat Mahallesi • Cebeci Mahallesi • Cevizlidere Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Çamlıtepe Mahallesi • Çankaya Mahallesi • Çiğdem Mahallesi • Çukurambar Mahallesi • Devlet Mahallesi • Dilekler Mahallesi • Doğuş Mahallesi • Emek Mahallesi • Ertuğrulgazi Mahallesi • Erzurum Mahallesi • Esatoğlu Mahallesi • Eti Mahallesi • Fakülteler Mahallesi • Fidanlık Mahallesi • Gaziosmanpaşa Mahallesi • Gökkuşağı Mahallesi • Göktürk Mahallesi • Güvenevler Mahallesi • Güzeltepe Mahallesi • Harbıye Mahallesi • Hilal Mahallesi • Huzur Mahallesi • İleri Mahallesi • İlkadım Mahallesi • İlkbahar Mahallesi • İlker Mahallesi • İncesu Mahallesi • Karataş Mahallesi • Kavaklıdere Mahallesi • Kazımözalp Mahallesi • Keklikpınarı Mahallesi • Kırkkonaklar Mahallesi • Kızılay Mahallesi • Kocatepe Mahallesi • Korkutreis Mahallesi • Küçükesat Mahallesi • Kültür Mahallesi • Maltepe Mahallesi • Mebusevleri Mahallesi • Meclis • Meşrutiyet Mahallesi • Metinoktay Mahallesi • Mimarsinan Mahallesi • Muhsinertuğrul Mahallesi • Murat Mahallesi • Mustafakemal Mahallesi • Mutlukent Mahallesi • Mürseluluç Mahallesi • Naciçakır Mahallesi • Namıkkemal Mahallesi • Nasuhakar Mahallesi • Odtü Mahallesi • Oğuzlar Mahallesi • Oran Mahallesi • Ortaimrahor Mahallesi • Osmantemiz Mahallesi • Öncebeci Mahallesi • Öveçler Mahallesi • Remzioğuzarık Mahallesi • Sağlık Mahallesi • Sancak Mahallesi • Seyranbağları Mahallesi • Sokullumehmetpaşa Mahallesi • Söğütözü Mahallesi • Şehitcengizkaraca Mahallesi • Tınaztepe Mahallesi • Topraklık Mahallesi • Umut Mahallesi • Üniversiteler Mahallesi • Yakupabdal Mahallesi • Yeşilkent Mahallesi • Yıldızevler Mahallesi • Yukarıbahçelievler Mahallesi • Yukarıdikmen Mahallesi • Yukarıöveçler Mahallesi • Yücetepe Mahallesi • Zafertepe Mahallesi


Ankarada Kombi Bakım Fiyatları / Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı semtler : Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş,Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Gaziosmanpaşa(gop), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan

Antalya Kombi Bakım Fiyatları / Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Konyaaltı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Bursa Kombi Bakım Fiyatları / Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Güzelyalı, Nülüfer, Hamitler, Özlüce, Ertuğrul, altınşehir, Beşevler, Üçevler, Çalı Mahallesi, Hasanağa, Balat, Nülüfer Köy, Balat, Hamitler, Emek Mahallesi, Yunus Eli Mahallesi, Fetiye Mahallesi, İhsaniye, Yenikaraman, Hürriyet Mahallesi, Çekirge, Kültür Mah.,Kükürtlü, Başaran, Gülbahçe, Küçükbalıklı, Bahar Mahallesi, Altınova, Hacıvat, Gürsu, Görükle, Şirinevler, Esenevler, Doğacınarı, Millet Mahallesi, Vatan Mahallesi, Demirtaş, Cumhuriyet Mahallesi, Sakarya, Alemdar, Soğanlı, Panayır, Bademli, Çamlıca Mahallesi, Ovat Köy, 100. Yıl Alemdar, Konak

İzmirde Kombi Bakım Fiyatları / Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı semtle
r: Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmirKocaeli İzmitde Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler:İzmit, Başiskele, Gölcük, Dilovası, Gölcük, Karamürsel, Derince, Kartepe Hizmet Verilen Mahalleler 28 Haziran, Akarca, Akçakoca, Akmeşe Atatürk, Akmeşe Cumhuriyet, Akpınar, Alikahya Atatürk, Alikahya Cumhuriyet, Alikahya Fatih, Alikahya Merkez, Ambarcı, Arızlı, Arpalıkihsaniye, Ayazma, Bağlıca, Balören, Bayraktar, Bekirdere, Biberoğlu, Böğürgen, Bulduk, Cedit, Cumhuriyet, Çağırgan, Çavuşoğlu, Çayırköy, Çubuklubala, ubukluosmaniye, Çukurbağ, Dağköy, Doğan, Durhasan, Düğmeciler, Emirhan, Erenler, Eseler, Fatih, Fethiye, Fevzi Çakmak, Gedikli, Gökçeören, Gülbahçe Kadriye, Gültepe, Gündoğdu, Güvercinlik, Hacıhasan, Hacıhızır, Hakaniye, Hasancıklar, Hatipköy, Kabaoğlu, Kadıköy, Karaabdülbaki, Karabaş, Karadenizliler, Kaynarca, Kemalpaşa, Kısalar, Kocatepe, Kozluca, Kozluk, Körfez, Kulfallı, Kulmahmut, Kurtdere, Kuruçeşme Fatih, M.Alipaşa, Malta, Mecidiye, Nebihoca, Orhan, Orhaniye, Ortaburun, Ömerağa, Sanayi, Sapakpınar, Sarışeyh, Sekbanlı, Sepetçi, Serdar, Sultaniye, Süleymaniye, Süverler, Şahinler, Şirintepe, Tavşantepe, Tepecik, Tepeköy, Terzibayırı, Topçular, Turgut, Tüysüzler, Veliahmet, Yahyakaptan, Yassıbağ, Yeni, Yenice, Yenidoğan, Yenişehir, Yeşilova, Zabıtan, Zeytinburnu Mahallesi.

Kocaeli Kombi Bakım Fiyatları / Servisi hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Gebze Mahalleleri, Ademyavuz Mahallesi, Arapçeşme Mahallesi, Barış, Beylikbağı Mahallesi, Cumhuriyet, Gaziler, Güzeller, Hacıhalil, Hürriyet Mahallesi İnönü Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kirazpınar Mahallesi, Köşklüçeşme Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Mustafapaşa Mahallesi, Osmanyılmaz Mahallesi, Sultanorhan, Tatlıkuyu, Ulus, Yavuzselim Mahallesi, Yenikent MahallesiPetek Temizliği Fiyatları Petek temizleme, Kombi Bakımı tamiri Servisi Servisleri yada Kombi
Kombi Bakım Fiyatları / Servisi için Hizmet Verdiğimiz Markalardan bazıları Tamiri Bakımını Yaptığımız Kombi servisi hizmeti için bazı Markalar; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Daikin, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, BuderusKlima Tamiri Bakımı Montajı Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, SamsungBeyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Delux, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, Aeg, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint,


Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış