Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Kombi Bakım Ücretini Kim Öder 444 95 87

Kombi Servis Telefon Numarası:
444 28 46Kombi cihazları, bireysel kullanıma yönelik sistemden oluşmaktadır. Eski evlerde yada şuan pek günümüzde bulunmuyor fakat okullarda kullanılan kat kalorifer kazanlarında olduğu gibi depolanmış bir su kütlesinin ısıtılmasından farklı olarak kombi cihazları şofbenlerdeki gibi bir boru demetinden akan suyun ısıtılması prensibine dayanmakta olup aynı zamanda çok az yer kaplarlar.

Kombi Servisi olarak cihazları pilot alevli ve elektronik ateşlemeli tipleri vardır. Kombi cihazına yanma havasının temini ile baca gazlarının dışarıya atarlar. Kombi cihazları aynı zamanda sıcak su temini cihaz içindeki ani su ısıtıcılarla ısınmasını sağlamaktadır.

Kombi Bakım Ücretini Kim Öder 444 95 87

Kombi cihazları Johann Vaillant tarafından Remscheid Almanya'da kurulduğu 1874 yılında tarihten bu yana ısıtma ve havalandırma sektöründe öncü olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Kombi cihazları ilk Ankara da kullanılmaya başlamıştır daha sonra hızlı bir şekilde Türkiye'nin bütün illerine yayılarak sürekli kullandığımız cihazlar arasında yer almaktadır.

Kombi cihazları bir çok ülkede kullanılmaya devam etmektedir. Kombi cihazları bizlerin kış aylarında kolayca ısınmamızı sağlar ve her mevsim sıcak su teminatında bulunur severek kullandığımız kombi cihazları hayatımızı konforlaştırmaktadır.

Kombi Bakımının Önemi Ve Faydaları


Galvanizli çelik, DKP saç, bakır, alüminyum
ve ve diğer parçalardan oluşmaktadır. Aynı zaman da kombi cihazları su, elektrik ve doğal gaz enerjisi ile çalışmasını sağlamaktadır. Kombi cihazları üretimi yapılırken firmalar tarafından doğal yanıcı ve zehirleyici madde olduğu için kullanıcılara zarar verilmesin diye önlemleri alınmaktadır.

Kombi cihazlarının güvenli bir şekilde çalışmalarını devam ettirebilmesi için kombi bakımı yapılması gerekmektedir. Kombi Bakımı Her Yıl Yapılmalı çünkü bizlerin can ve mal güvenliğinizi korumak için yapılması gereken bir işlemdir.

Kombi cihazlarının bakımları neden gereklidir: kombi cihazlarının gaz ve hava karışım oranları kontrol edilir. Bu ayar birim gaz başına kaç birim hava ile yanma olacağını ayarlar. Kombi cihazlarınızın yanma verimi buna bağlıdır. Aynı zamanda ayar sayesinde aşırı gaz tüketim sorunları çözülür.

Kombi Bakım Ücretini Kim Öder 444 95 87

Fan motoru hız ayarı kontrol edilir. Kombi cihazının bakımı yanmış egzoz gazının atış hızı yanma verimini etkiler. Kombi cihazının ses yapma şikayetleri azaltır ve aynı zamanda aşırı gaz tüketimi sorunları çözülür ve hem doğal gaz tasarrufu yapmış olursunuz hemde doğal gaz faturanız uygun fiyatlarla evinize gelir. Kombi cihazının bakımları elektrik sarfiyatını etkiler, enerji tasarrufu sağlanır.

Kombi cihazlarının bakımı aynı zamanda kombinin parçaları temizlendiği için düzenli bir şekilde çalışması sağlar ve arızalanmamasını önlemiş olur aynı zamanda kombi cihazının bakım sırasında oluşabilecek tesisat arızası ve gaz kaçaklarını önüne geçer ve sizlerin büyük bir masrafı önlemiş olursunuz.

Kombi cihazlarınızın bakımı kombinin ömrünü uzatır ve daha uzun süre kullanmanızı sağlamaktasınız. Kombi cihazlarınızın ilk günkü gibi verimli bir şekilde çalışmasını sağlar ve sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edersiniz.


Kombi Bakımı Nasıl Yapılır

Kombi Bakım Ücretini Kim Öder 444 95 87

1) Kombi cihazının tesisat gerilimi ve akım değerleri kontrol yapılması gerekmektedir.
2) Kombi cihazının gaz giriş / çıkış basıncı kontrolu edilir.
3) Kombi cihazının ana eşanjör dış yüzey temizliği bezle ve fırça yardımı ile temizlenir.
4) Kombi cihazının yanma yanma odası sökülür ve odanın temizliği yapılır brülör ise fırça ve kombi temizleme ilacı ile temizlenir ve kurumaya bırakılır.
5) Kombi cihazının fan çıkartılır ve ilac, su ile temizlenir.
6) Kombi cihazının gaz kaçak kontrolü yapılır.
7) Kombi cihazının kalorifer tesisatı ve su basıncı kontrolu yapılması gerekir.
8) Kombi cihazının genleşme tankı ön basınç kontrolü yapılması gerekir.
9) Kombi cihazınız çift eşanjörlü ise plaka eşanjör kontrol edilmesi gerekmektedir.
10) Kombi cihazının üç yollu vana fonksiyon kontrolü yapılır.
11) Kombi cihazının sirkülasyon pompası sıkışma ve ses kontrolü yapılması gerekmektedir.
12) Kombi cihazınızın ateşleme elektrodlar kontrol edilmesi gerekir.
13) Kombi cihazının gerekli parametre ayarlarının düzenlenmesi gerekir.
15) Kombi cihazının sıcaklık sensörlerinin kontrolü yapılması gerekir.
16) Kombi cihazının termostat vanaların kontrolü yapılması gerekir.
17) Kombi cihazınız eğer hermetik kullanıyorsanız atık gaz bacası bağlantıları ve egzoz gazı kaçağı kontrolu yapılması gerekir.
18) Bacalı kombi cihazlarınızda ise baca çekişinin kontrol edilmesi gerekir.
19) Bacalı kombi cihazları kullanıyorsanız baca sensörünün işlerlik kontrolü yapılması gerekir.
20) Eğer kombi cihazınızı yoğuşmalı kullanıyor iseniz kombinin baca gazı analizi yapılması gerekir.
21) Yoğuşmalı kombi cihazlarınızın drenaj sifonu kontrolü yapılması gerekmektedir.
22) Kombi cihazının genel fonksiyon kontrolü yapılması gerekir bu son işlemle kombi cihazınızın bakımı bitmiş olur ve kombi bakımı nasıl yapıldığı hakkında detaylı bilgi verdik ve bu şekilde yapılır ve müşteriye teslim edilir.


Kombi Bakım Fiyatları Ne Kadar?


Kombi cihazların bakımı seneden seneye değişmektedir. Her yıl ocak ayından itibaren gelen zamlarla birlikte bu hizmetlerde zam olayı olmaktadır. Ve değerli kullanmıcılarımız sizlerde iyi bir şekilde ısınabilmek için aynı zamanda can ve mal güvenliğinizi kontrol altına almak için en az yılda bir kez yapılması gerekmektedir. Bu durumda müşterilerimiz kombi bakım fiyatlarını merak etmektedir. Bizlerde Kombi Servisi olarak sizlere fiyat hakkında biraz detaylı bilgi verelim.

Kombi Bakım Ücretini Kim Öder 444 95 87

* Yoğuşmalı Kombi Cihazları
* Hermetik Kombi Cihazları
* Bacalı Kombi Cihazları
* Tek Eşanjörlü Kombi Cihazları
* Çift Eşanjörlü Kombi Cihazları
* Elektrikli Kombi Cihazları


Yukarıda ki saydığımız kombi cihazının modelleri kombi bakım ücretlerini etkiler. Kombi bakımı için gidilecek yerde fiyatta oynama olabilir. Bu yönden fiyatlar hesaplanarak müşterilere sunulur ve kaliteli bir şekilde kombi bakımını yapılmış olur. Kombi Bakım Ücretleri için bizleri 444 28 46 telefon numarası ile bizleri arayabilir fiyat hakkında kesin bilgi alabilirsiniz.

Kombi Bakım Fiyatları; 75 TL/ 80 TL / 90 TL / 100 TL / 150 TL ve 200 TL arasında fiyatlar değişebilmektedir.


Kombi Bakım Ücreti Kime Aittir


Kombi Bakım Ücreti Kime Aittir
; Türkiye'nin her yerinde kombi cihazları mevcuttur değerli kombi kullanıcılarımızın yarısından çoğu kirada oturmaktadır. Bu çoğunluğun sebebi ise memurluktan dolayı şehir şehir gezmesi veya insanları iş yeri nere ise orda yaşamasıdır.

Kirada oturan değerli kullanıcılarımızın aklı bazen karışabiliyor. Bu kombi bakım hakkında kimin ücret ödediği için bilgi almak istiyor. Bu konu hakkında bilgi verelim; Eğer ev sahibi kombi cihazının bakımı yapılmış bir şekilde kiracıya teslim etmiş ise o yıl içerisinde kombi bakımı kiracıya ait değildir ve zaten bakımı yapılmıştır.

Kombi Bakım Ücretini Kim Öder 444 95 87
Ev sahibi kombi cihazının bakımı yapılmış bir şekilde teslim etmiştir yani gereken bütün müdahale yapılmış ve kombi cihazını size iyi bir şekilde teslim edilmiş demektedir. Kombi cihazınızı kullanmaya başladığınızda sizlerde kombi cihazında bir sorun olup olmadığını fark etmiş olucaksınız. Eğer kombi ile ilgili bir sorun yaşıyor iseniz bunu ev sahibine bildirmeniz ve gereken işlemi yapmasını söylemeniz gerekmektedir.

Kombi cihazlarının bakımları neden gereklidir: kombi cihazlarının gaz ve hava karışım oranları kontrol edilir. Bu ayar birim gaz başına kaç birim hava ile yanma olacağını ayarlar. Kombi cihazlarınızın yanma verimi buna bağlıdır. Aynı zamanda Biliyorsunuz ki kombi cihazından kombi cihazına kullanma şekilleri farklı olmaktadır.

Sizlerinde bu durumda kombi cihazının kullanma kılavuzuna göre kullanmanız gerekmektedir. Eğer yanlış kullanım yapılır ise kombi cihazı arızalanma yapabilir eğer kombi cihazınız sizden dolayı arızalandı ise kombi cihazının arıza ücretini sizler karşılamaktasınız. Aynı zamanda oturduğunuz evde bir yılı geçmiş ise sizlerin kombi bakımını yaptırmanız gerekmektedir.

Kombi Bakımı Kiracıya Mı Aittir


Kombi Bakımı Kiracıya Mı Ait sorusu müşterilerimizin aklını karıştırmaktadır. Türkiye hukukunda yasal olarak belirtilen anayasada düzenlendiğinde borçlar kanunu gereğince demirbaşların iyi halde tutulmasını gerektiren masraflar kiracıya ait oluyor. Demirbaş içerisinde bulunan parçaların değişikliği ve kullanım ömrünü tamamlaması nedeni ile oluşan yüklü tamir masrafları ev sahibine ait oluyor. Demirbaşın anlamı ise; bir yere ya da bir kimsenin üzerine kayıtlı olarak bulunan, yitirilmemesi gereken ve resmi işlerde ya da o işte kullanılan, bir görevliden ötekine teslim edilerek devredilen eşya bakılması gerektiğidir.


Kombi Bakım Ücretini Kim Öder 444 95 87
Kombi cihazının bakımı ise kiracıya ait oluyor. Buda demek oluyor ki Periyodik olarak bakımı yaptırılmayan kombide oluşan zararların masraflarını da kiracı ödüyor. Fakat kiracıdan kaynaklı olma ihtimali bulunmayan kombi cihazının arızasının ev sahibi tarafından karşılanması gerekiyor. Bu nedenle masrafların teknik servis sonucuna göre karşılanması gerekiyor.

Siz değerli kombi kullanıcılarımız kombi bakım zamanı geldiğinde bizleri 444 28 46 telefon numarası ile arayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Kombi Bakım Servisleri olarak siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek için 7/24 saat sizlere canlı destek hizmetleri sunarak aynı gün içerisinde servis imkanı sunmaktayız.


İstanbulda Kombi Bakım - Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: petek temizleme hizmet verilen semtlerKombi Servisi Tamiri Arızası İçin Hemen Arayın:444 28 46Adalar, Arnavutköy, Boğazköy, Bolluca, Haraççı, Taşoluk, Ataşehir, Atatürk, ferhatpaşa, İçerenköy, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mustafakemal, Örnek, Yeniçamlıca, Yenisahra, Avcılar, Ambarlı, Avcılar, Firuzköy, Gümüşpala, Bağcılar Bağcılar, Barbaros, Demirkapı, Güneşli, Hürriyet, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Bahçelievler, Bahçelievler, Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Bakırköy, Ataköy, Cevizlik, Florya, Kartaltepe, Yeşilköy, Zeytinlik,Zuhuratbaba, Başakşehir, Altınşehir, Bahçeşehir, Başakşehir, İkitelli, Bayrampaşa, Altıntepsi, Muratpaşa, Numunebağ, Yıldırım, Beşiktaş, Abbasağa, Akatlar, Arnavutköy, Bebek, Etiler, Gayrettepe, Levazım Levent, Ortaköy, Türkali, Beykoz, anadoluhisarı, Beykoz Çavuşbaşı, Çubuklu, Göksu, Paşabahçe, Tokatköy, Beylikdüzü, Gürpınar, Kavaklı, Yakuplu, Beyoğlu, Arapcami, Cihangir, Halıcıoğlu, İstiklal, Kasımpaşa, Kemankeş, Pürtelaş, Taksim, Tarlabaşı, büyükçekmece, Celaliye (Kamiloba), Kumburgaz, Mimarsinan, Tepecik, Çekmeköy, Çekmeköy, Ömerli, Taşdelen, Esenler, Atışalanı, Esenler, Karabayır, Sanayi, Esenyurt Ardıçlıevler, Esenyurt, Haramidere, İncirtepe, Kıraç, Mehterçeşme, Saadetdere, Eyüp, Alibeyköy, Çırçır, Eyüp Göktürk, Rami, Yeşilpınar, fatih, Aksaray, Beyazıt, Eminönü, Fener, Haseki, Karagümrük, Kocamustafapaşa Kumkapı, Mahmutpaşa, Sirkeci, sultanahmet, Şehremini, Tahtakale, Vefa, Gaziosmanpaşa, Fevziçakmak Gaziosmanpaşa, Küçükköy, Yıldıztabya, Güngören, Güngören, Merter, Sanayi, Tozkoparan, kadıköy Bostancı, caddebostan, Caferağa, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Ondokuzmayıs(19 Mayıs), Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedit, Suadiye, Kağıthane, Çağlayan, Çeliktepe Gültepe, Gürsel, Hamidiye, Kağıthane, Seyrantepe, Şirintepe, Kartal, Atalar, Esentepe, Kartal, Orhantepe soğanlık,Topselvi, uğurmumcu, Yakacık, Küçükçekmece, Atakent, Halkalı,Küçükçekmece , Sefaköy Maltepe, Aydınevler, Büyükbakkalköy, Cevizli, Feyzullah, Gülsuyu, İdealtepe, Küçükyalı, Yalı, Zümrütevler, pendik Bahçelievler, Çamçeşme, Çarşı, Dolayoba, Esenyalı, şeyhli, Yayalar, Yenişehir, sancaktepe, Eyüpsultan, Osmangazi, Sarıgazi, Yenidoğan,sarıyer, Bahçeköy, Büyükdere, Emirgan, İstinye, Merkez Köyler, Rumelihisarı, Sarıyer Tarabya, Yeniköy, silivri, Çanta, Merkez Köyler, Selimpaşa, Silivri, sultanbeyli, Mehmetakif, Mimarsinan, Necipfazıl, Turgutreis, Sultangazi, Cebeci, Sultançiftliği, Zübeydehanım, Şişli, 19 Mayıs, Ayazağa, Bozkurt, Cumhuriyet Duatepe, Esentepe, Feriköy, Halaskargazi, Halideedip, Harbiye, Maslak, Mecidiyeköy, Meşrutiyet, Okmeydanı Pangaltı, Şişli, Teşvikiye, tuzla, Akfırat, Aydınlı, İçmeler, İstasyon, Mimarsinan, Orhanlı, Tersaneler, ÜmraniyeAşağıdudullu, Atakent, Atatürk, Çakmak, Esenşehir, ıhlamurkuyu, İnkılap, kazımkarabekir, Merkez Köyler Namıkkemal, Yukarıdudullu, Üsküdar, Acıbadem, Altunizade, Bahçelievler, Beylerbeyi, Bulgurlu, Cumhuriyet Çengelköy, Ferah, Kandilli, Kirazlıtepe, Kuzguncuk, Mimarsinan, Muratreis, Selimiye, Ünalan, Yavuztürk, Zeytinburnu, Çırpıcı, Seyitnizam, Telsiz, Topkapı

Ankarada Kombi Bakım - Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş,Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Gaziosmanpaşa(gop), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan

Ankara Keçiören Kombi Bakım - Servisi 444 28 46 için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Sanatoryum, Esertepe, Yayla, Etlik, İncirli, Kalaba, Ufuktepe, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Şenlik, Güçlükaya, Dutluk, Yükseltepe, Atapark, Ayvalı, Subayevleri, Kızlarpınarı, Kardeşler, Kuşcağız, Siteler, Şentepe, Pursaklar, Hasköy, Ondokuz MayısAnkara Yenimahalle Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Batıkent, Eryaman, Elvankent Çayyolu, Demetevler, İvedik, Ostim, Şaşmaz, Türkkonut, Ümitköy, YükseltepeAnkara Pursaklar Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Saray Akyurt, Cubuk, Altınova BağlumAntalyada Sincan Etimesgut ve Gölbaşı genelideKombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler:

Antalya Kombi Bakım - Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Konyaaltı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Bursa Kombi Bakım - Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Güzelyalı, Nülüfer, Hamitler, Özlüce, Ertuğrul, altınşehir, Beşevler, Üçevler, Çalı Mahallesi, Hasanağa, Balat, Nülüfer Köy, Balat, Hamitler, Emek Mahallesi, Yunus Eli Mahallesi, Fetiye Mahallesi, İhsaniye, Yenikaraman, Hürriyet Mahallesi, Çekirge, Kültür Mah.,Kükürtlü, Başaran, Gülbahçe, Küçükbalıklı, Bahar Mahallesi, Altınova, Hacıvat, Gürsu, Görükle, Şirinevler, Esenevler, Doğacınarı, Millet Mahallesi, Vatan Mahallesi, Demirtaş, Cumhuriyet Mahallesi, Sakarya, Alemdar, Soğanlı, Panayır, Bademli, Çamlıca Mahallesi, Ovat Köy, 100. Yıl Alemdar, Konak

İzmirde Kombi Bakım - Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmirKocaeli İzmitde Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler:İzmit, Başiskele, Gölcük, Dilovası, Gölcük, Karamürsel, Derince, Kartepe Hizmet Verilen Mahalleler 28 Haziran, Akarca, Akçakoca, Akmeşe Atatürk, Akmeşe Cumhuriyet, Akpınar, Alikahya Atatürk, Alikahya Cumhuriyet, Alikahya Fatih, Alikahya Merkez, Ambarcı, Arızlı, Arpalıkihsaniye, Ayazma, Bağlıca, Balören, Bayraktar, Bekirdere, Biberoğlu, Böğürgen, Bulduk, Cedit, Cumhuriyet, Çağırgan, Çavuşoğlu, Çayırköy, Çubuklubala, ubukluosmaniye, Çukurbağ, Dağköy, Doğan, Durhasan, Düğmeciler, Emirhan, Erenler, Eseler, Fatih, Fethiye, Fevzi Çakmak, Gedikli, Gökçeören, Gülbahçe Kadriye, Gültepe, Gündoğdu, Güvercinlik, Hacıhasan, Hacıhızır, Hakaniye, Hasancıklar, Hatipköy, Kabaoğlu, Kadıköy, Karaabdülbaki, Karabaş, Karadenizliler, Kaynarca, Kemalpaşa, Kısalar, Kocatepe, Kozluca, Kozluk, Körfez, Kulfallı, Kulmahmut, Kurtdere, Kuruçeşme Fatih, M.Alipaşa, Malta, Mecidiye, Nebihoca, Orhan, Orhaniye, Ortaburun, Ömerağa, Sanayi, Sapakpınar, Sarışeyh, Sekbanlı, Sepetçi, Serdar, Sultaniye, Süleymaniye, Süverler, Şahinler, Şirintepe, Tavşantepe, Tepecik, Tepeköy, Terzibayırı, Topçular, Turgut, Tüysüzler, Veliahmet, Yahyakaptan, Yassıbağ, Yeni, Yenice, Yenidoğan, Yenişehir, Yeşilova, Zabıtan, Zeytinburnu Mahallesi.

Konyada Kombi Bakımı Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Karatay, Meram, Selçuklu,

Aydın Kombi Bakımı Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Aydın Kuşadası, Söke, Nazilli, Didim, Germencik, Koçarlı

Muğlada Kombi Bakımı Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Muğla Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Kocaeli Kombi Bakımıi - Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Gebze Mahalleleri, Ademyavuz Mahallesi, Arapçeşme Mahallesi, Barış, Beylikbağı Mahallesi, Cumhuriyet, Gaziler, Güzeller, Hacıhalil, Hürriyet Mahallesi İnönü Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kirazpınar Mahallesi, Köşklüçeşme Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Mustafapaşa Mahallesi, Osmanyılmaz Mahallesi, Sultanorhan, Tatlıkuyu, Ulus, Yavuzselim Mahallesi, Yenikent MahallesiPetek Temizliği Fiyatları Petek temizleme, Kombi Bakımı tamiri Servisi Servisleri yada Kombi Tamircisi için Hizmet Verdiğimiz Markalardan bazıları Tamiri Bakımını Yaptığımız Kombi servisi hizmeti için bazı Markalar; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Daikin, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, BuderusKlima Tamiri Bakımı Montajı Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, SamsungBeyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Delux, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, Aeg, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint,

Sakarya Hizmet Verdiğimiz İlçeler; Adapazarı Akyazı Arifiye. Erenler. Ferizli. Geyve. Hendek.Karapürçek.

Diyarbakır Hizmet Verdiğimiz İlçeler; Bağlar. Bismil. Çermik. Çınar. Çüngüş Dicle. Eğil. Ergani.

Denizli Hizmet Verdiğimiz İlçeler; Acıpayam. Babadağ Balkan.
Bekilli. Beyağaç Bozkurt. Buldan. Çal.

Adnan Hizmet Verdiğimiz İlçeler; Aladağ Ceyhan. Çukurova. Feke. İmamoğlu. Karaisalı Karataş Kozan.

Çanakkale hizmet Verdiğimiz İlçeler; Ayvacık. Bayramiç Biga. Bozcaada. Çan. Eceabat. Ezine. Gelibolu

Sivas ilinin Hizmet Verdiğimiz İlçeler: Akıncılar Altınyayla Divriği Doğanşar Gemerek Gölova Gürün Hafik

Kayseri ilinin Hizmet Verdiğimiz İlçeler: Akkışla. Bünyan. Develi. Felahiye. Hacılar. İncesu. Kocasinan.Melikgazi

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış