Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Batıkent Kombi Arıza Tamir Servisi Yenimahalle 444 9 587

Kombi Tamiri için hemen servisimizi arayın

444 95 87


Batıkent Kombi Tamir Bakım Servisi /Tamircisi

beyaz eşya servisi

Batıkent semtimiz Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde yer alan bir semttir. Yenimahalle ilçesinin neredeyse yaklaşık yarısını oluşturur.

Türkiye'nin en büyük modern kentleşme ve yerleşim projesinden biri olarak yerini almaktadır. Ankara metrosu M1 hattı son durağı Batıkent te yer alır.

Batıkent'in nüfusu, bağlı bulunduğu Yenimahalle ilçesinin yarısı kadar nüfusa sahiptir. Nüfusun orta ve yüksek gelirindeki insan ile oluşur.

İlk kurulduğu günden bu yana daha çok alt gelir grubunda bulunan semt sakinleri zaman içinde değişmiş ve daha zengin kesim ve yaşam standardı yüksek insan kitlesinin yaşadığı bir semt halini almıştır.

Haliyle onca insanın yaşadığı bir semt olan Batıkent te bir o kadar da beyaz eşya ve kombi tamir ve bakım ihtiyacı olan insanlarımız ve kombi kullanıcısı bulunmaktadır.

Kombi bakımı ve tamiri için en iyi hizmeti en hesaplı fiyatlarla en iyi kombi tamir fiyatı ve en iyi kombi tamircisi ile en yakın yerden teknik servis hizmeti sunan servisimizi arayarak aynı gün ve yerinde tamir hizmeti sunmakta olan servisimizden yararlanabilirsiniz.

Batıkent te uzun süredir hizmet veren servisimizin servis ağı geniş ve her zaman müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren servisimiz garantili hizmet sunan ve garantili yedek parça değişimi yapan servis olarak hizmet sunmaktadır.

Kombi bakımı her yıl düzenli yapılması gereken bir işlemdir. Kombinin bakımı düzgün şekilde belli aralıklarla yapıldığı sürece kombi rahat çalışır ve daha az enerji sarfiyatı yaparak en iyi ısınmayı da elde edebilirsiniz.

Kombi bakımı yaptırmak kombinin ayrıca gaz kaçağı kontrolünün de sağlanarak can ve mal güvenliğinizi de güvence altına almış olursunuz.

Bu şekilde kombi hem daha verimli ısınmayı sağladığı gibi ayrıca kombinin en iyi performansta alındığı ilk günkü yeterli ısıtmayı ve hiç arıza göstermeden en iyi çalışmayı da sağlayacak ve tasarruflu kullanımı beraberinde getirecektir.

Ayrıca hazırlamış olduğumuz Gaziosmanpaşa Kombi Arıza Tamir Servisi Çankaya adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.


Kombi ve Petek Temizleme Teknik Tamir Servisi


kombi tamiri

Kombi bakımı yapılırken mutlaka petek temizliğinin de yapılması peteklerin en iyi ısıtmayı sağlaması için gereklidir.

Petek tesisatındaki temizlik sayesinde petek tesisatı içinde biriken tüm tortular ve çamurlaşmanın tamamen arındırılması ve daha iyi ısı geçişi sağlanmaktadır.

Petek temizleme işine geçmeden önce kombinin zarar görmemesi için kombi, kombinin su giriş vanaları, radyatörlerin giriş çıkış vanası kapatılır . Petekler tek tek temizleneceği için sadece temizlenecek petek vanası açık bırakılır.

Petek temizleme cihazı son peteğe yani özellikle banyoda bulunan peteğe bağlanarak çıkış vanasını en yakın gidere bağlanır.

Sonrasında en yakın çeşmeden özel petek temizleme makinesine su verilir ve petek temizleme makinesini çalıştırıp tazyikli su ve kimyasal ilaç gönderilir.

Tabii tazyikli su verirken makinelerimiz son teknoloji olduğu için basınçlı havada veriyoruz ki tüm kireç tortu çamur ve yosun gibi kirler temizlenmesi için gereklidir.

Pis gider borusundan temiz su akana kadar işleme devam edilir. Petek temizliği için kullandığımız ilaçlar TSE belgelidir ve 8 yıldır 1 yıllık servis garanti fişi ile bu işi yapmaktayız. Petek temizleme işleminde evinizde hiçbir şekilde kirlenme pislenmede olmuyor.

Petek temizliği yaptırarak ısıda yüzde otuz oranında ısıyı kazanılır ve petek tesisatının temizliği kombinin daha verimli çalışmasına ve zorlanmadan çalışmasını sağlar.

Petek temizliği sayesinde kış boyu rahat eder ve en verimli ısınma elde edilebilir. Tabi bu sayede ay sonu doğal gaz faturaları da yüksek gelmez ve rahat bir nefes almış olur ve konforlu bir kış geçirme keyfine ulaşmış olursunuz.

Ayrıca hazırlamış olduğumuz Keçiören Arçelik Servisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

Batıkent En İyi Kombi Bakımı Tamiri


kombi tamiri

Kombi bakımı yapılmazsa tasarruf yaşanılamaz, sürekli arıza oluşur ve beklenilen ve istenilen ısı alınamaz, kombinin kullanım ömrü kısalır ve kısa sürede kullanıyor olsanız bile temel kullanım ömrünü kaybeder.

Bu nedenle kombi bakımı ihmal edilmemeli yada unutulmaması gereken gereksinimlerin başında gelmektedir.
Kombi bakımı yılda en az bir kez işin uzmanı tarafından yapılması gereken önemli bir işlemdir.

Kombi bakımı
denilen uygulama sadece kombinin iç temizliği değildir. Kombi bakımında ileride meydana gelebilecek arızaların tespiti için gereklidir, mevcut arızalar tespit edilerek, gerekli müdahale uygulanır.

Bu bakım ve tespitler kombi kullanıcısı tarafından yapılabilecek bir işlem değildir. Bu nedenle de mutlaka uzman teknik tamir servisinden ve en iyi tamir ustalarından hizmet almaya özen göstermenizde fayda vardır.

Kombi bakımına başlamadan önce kombinin içindeki su tahliye edilerek kirli ve kireçli su boşaltımı yapılır.
Genleşme tankındaki hava ölçülür eğer 0.75 seviyede den az ise 0.75 bar seviyesine kadar hava basımı yapılır.

Bu sayede kombinin bar derecesindeki düşüş veya kombi bar seviyesinin yükselmesi önlenmiş ve en uygun seviyede yanmaya geçmesi sağlanır.

Kombinin yanma odası sökümü yapılarak ve içinde biriken toz ve pislik temizliği sağlanır.
Kombi içindeki brülör sökümü yapılarak tel fırça yardımıyla gözenekler açılır ve genel temizliği sağlanmış olur.
Kombinin fan testleri yapılır ve gerek görülürse temizliği sağlanır.
Kalorifer dönüş filtresi sökümü yapılarak temizlenir.
Kombinin tüm parçalarında oluşan toz ve kirden arındırılır.
Kombide sökülen tüm parçalar hepsi titizlikle aynı şekilde toplanarak ve kombinin boşaltılan suyu geri takviye edilir.
Kombi gaz ayarlarının kontrolü yapılır.
Gaz sızdırmazlığı testi sağlanır.
Kombi kullanıcısı ile birlikte tüm kontrolleri yapılır ve kombi kullanıcıya çalışır vaziyette teslim edilir.

Kombinizin bakımı için hazırlanan tüm hizmetlerimizden yararlanmanız ve bütün kombi arızası ve tüm arızalar için güvenle arayabileceğiniz ve kış öncesinde yaptığımız özel hesaplı kampanyalarımızdan da faydalanmak isterseniz hemen servisimiz gerekli iletişim numarasından arayarak servis kaydı bırakarak aynı gün yerinde tamir ve ekonomik fiyatla ve profesyonel tamir ustalarından en iyi tamir servisi imkanıyla yararlanabilirsiniz.

Batıkent Kombi ve Petek Temizliği En Hesaplı Fiyatları


kombi tamiri

Batıkent te uzun süredir hizmet veren kombi bakımı ve petek temizliğinde ustaca yaklaşımlarıyla ve her daim müşterisinin ihtiyacına uygun ve en kaliteli malzeme seçimiyle kombide oluşan arızaların kısa zamanda çözümü için servisimizi her an güvenle arayabilir ve güvenli hizmet imkanından faydalanabilirsiniz.

Kombi bakımı esnasında her zaman en iyi tamir imkanı ve tüm testlerinin yapılmasıyla olası arızaların kısa sürede önüne geçilerek daha sonra belki de daha külfetli arızaların önüne geçer ve bakım fiyatı daha uygun iken eğer bakım yapılmazsa bu durumda kombinin gerek parçalarındaki değişim söz konusu olabilir ve daha masraflı ve fazla fiyatlar ödeyerek tamir ihtiyacı doğabilir.

Kombi bakımını her yıl düzenli yaptırmanız masraflı arızalardan uzaklaştıracağı gibi daha uygun ve hesaplı fiyatla bakım yaptırmanıza yardımcı olur.

Kombi bakımı sadece kombinin tozdan veya kirden arındırılması değil, aksine kombinin yanma ve gaz kaçağı testleri uygulanarak daha önceden tespitler sayesinde güvenliğinizi sağlar ve her zaman güvenli kombi kullanımı sağlar.

Kombi bakımı sayesinde daha verimli ısınma ve daha az enerji sarfiyatı ile en iyi ısınma gerçekleşir. Ayrıca hazırlamış olduğumuz Ankara Kombi Arıza Tamir Servisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

Batıkent Petek Tesisatı Temizleme


kombi tamiri

Petek Temizleme de en iyi hizmet verdiği gibi kombinin daha iyi ısıtmasını ve daha iyi ısınmaya yardımcı olan kombi yanmasını artıran ve en iyi ısı geçişlerine yardımcı olan petek temizliği yaptırmak daha iyi ve konforlu bir kış geçirmenizi sağlar.

Petek tesisatındaki temizlik sayesinde kombi daha rahat yanmayı gerçekleştirir ve ısıyı en iyi performansta verir.

Kombi ve petek temizliğini yaptırabileceğiniz en iyi zamanlama ise kış gelmeden veya bahar mevsiminde yaptırmanız daha iyi fiyatla petekleme fiyatından yararlanma imkanı sağlar.

Kış geldiğinde oluşan yoğun talep sebebiyle hizmetler daha pahalı veya gecikmeli şekilde hizmet almanıza neden olabilmektedir.

Petek temizliğinin detaylı şekilde vakumlama yapılarak özel petek temizleme cihazıyla en iyi tamir ustası ve en yakın yerden servis imkanıyla tüm tesisatın temizlenmesiyle gerçekleşir.

Petek ve kombi temizliğinde müşteriye en iyi tamir hizmetini ve en iyi petek temizleme fiyatı ve en iyi kombi temizleme kombi bakım fiyatı ile hizmet almak için gecikmeden kış gelmeden temizlik talebinde bulunmanızı tavsiye ederiz.

En iyi servis teknik tamir ustası ve profesyonel hizmet için servisimizi güvenle arayarak garantili hizmet alabilir ve bir parça değişimi söz konusu olduğunda orijinal yedek parça değişimi ile hizmet verilir.

Ayrıca kombi bakımı petek temizliği için gelen ustalardan servis fişi almanızı önemle vurgularız.


Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış