Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Keçiören Arçelik Servisi 444 28 46

Arçelik Beyaz Eşya Tamir hizmeti için hemen arayın

444 28 46


Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi/Tamircisi


beyaz eşya servisi


Arçelik, 1955 yılından bu yana beyaz eşya üretimini devam ettirmekte olup her zaman geniş ürün yelpazesi ile her alanda kullanıcısının tüm beyaz eşya ihtiyacını karşılayan servisler arasında yerini almaktadır.

Arçelik, Vehbi Koç ile Lütfi Doruk tarafından kurulmuş, Türkiye merkezli olup büyük beyaz eşya üretiminin yapıldığı büyük bir şirket gurubudur.

1955 yılında Vehbi Koç ile Lütfi Doruk tarafından Sütlüce'de kurulup ve kurulduğu günden bu yana gün geçtikçe kendini geliştirmiş ve devamlı beyaz eşya üretimini yenilemiştir.

Arçelik beyaz eşya ve buzdolabı veya ısıtma ve soğutma sistemli tüm ürünler için farklı beyaz eşyanın üretimine imzasını atan büyük beyaz eşya üretimi şirket gurubudur.

Beyaz eşya tamiri için alanında profesyonel en iyi usta ve en iyi tamirciler ile çalışan firmamız her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutarak en iyi tamir hizmeti vermektedir.

Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi tamir servisimiz her çeşit buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi ve beyaz eşya için en iyi tamir imkanı sunarak her kullanıcının ihtiyacına cevap veren ve her zaman yerinde tamir hizmeti sunan en iyi beyaz eşya tamir servisleri arasında yerine alan teknik tamir ustalarıyla en yakın yerden servis imkanı verilerek hiç zaman kaybedilmeden tamir hizmeti verilir.

Arçelik Beyaz Eşya Teknik servisi uzun yıllardan bu yana beyaz eşya tamiri için elinden gelen çabayı göstererek ve birçok kitle tarafından da yoğun kullanım ve talep gören beyaz eşya alanında ve ısıtma ve soğutma sistemleri buzdolabı ve derin dondurucu gibi daha bir çok ürün tamirinde ve en iyi kalitede üretilen ve Türk insanının da tercihi olan beyaz eşyaları ve üretimiyle dikkat çekmiştir.

Arçelik marka beyaz eşya tamiri için hiç tereddüt etmeden arayabileceğiniz aynı gün servis imkanı sağlanabilmesi ve en iyi tamir yerlerinden hizmet imkanı sunulur.

Servisimiz Arçelik - Beko – Profilo – Siemens – Atus – Vestel – Bosch – Ariston – Grunding – AEG- Electrolux – Miele – Samsung – Regal – Viesmann – Vaillant – Ariston – İndesit – Sharp – Finlux – Fairline – Hisense – Hoover – Hotpoint – Electrolux – LG gibi her marka beyaz eşya tamiri için hizmet sunmakta ve yerinde tamir hizmetini en iyi ekipmanlarla gerçekleştirmektedir.

Ayrıca hazırlamış olduğumuz Acil Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.


Arçelik Buzdolabı Teknik Tamir Servisi


beyaz eşya servisi

Arçelik Buzdolabı her alanda sürekli kullandığımız ve düzenli bakım ve temizliğinin yapılmaması durumunda buzdolabı daha çabuk arıza gösterebilir ve buzdolabı gereğinden fazla enerji sarfiyatı yaptığı halde yeterli soğutma işlevini göremez hale gelebilir.

Buzdolabının kullanım talimatlarına uygun kullanılması ve soğutma derecesinin belli derecelerin altına düşmemesi sağlanmalıdır.

Mesela buzdolabı kapağının uzun süre açık bırakılması veya sık aralıklarla açılıp kapanması buzdolabında soğutma sorunlarına neden olur.

Buzdolabı dışarıdan hava almasıyla birlikte buzdolabında ciddi soğutma oranı düşer ve yeteri kadar soğutamaz.

Buzdolabının hava almasıyla birlikte buzdolabında gaz boşalmasına sebep olunur. Buzdolabının kapağının iyi temas etmemesi gibi durumlarda da yine buzdolabı dışarıdan hava alır ve soğutma seviyesi düşebilir.

Bu sebeple buzdolabının dışarıdan hava alması kesilmeli eğer buzdolabı kapak fitilleri eskime yaptıysa mutlaka yenisiyle değiştirilmesi uygun olacaktır.

Yine buzdolabına konulan yiyeceklerin sıcak konulması buzdolabında soğutmada zayıflamaya neden olur.

Buzdolabı soğutma sorunlarına çözüm olarak termostat derecesinin daha soğuk ayara alınmasıyla sorun giderilebilir. Arıza hala devam ediyorsa mutlaka servisimizden destek almanızı tavsiye ederiz.

Arçelik Buzdolabı Teknik Tamir Servisi her tür buzdolabı arızası için aradığınızda tamir çözümleri üreterek en iyi tamir ihtiyacınızı karşılayacaktır. Buzdolabı tamir servisimizi 444 28 46 numaralı iletişim numarasından aramanız yeterli olur.

Buzdolabı arızalarında buzdolabının soğutma arızalarında, dondurucudaki sorunlar, kapak arızaları, buzdolabı motorunun çalışmaması veya motorun hiç durmadan çalışması gibi her tür arızada hizmet verilmektedir.

Buzdolabı Tamircisi her alanda kullanılan her marka buzdolabı tamir, bakım, onarım desteği sunmakta ve müşterisinin tamirini yerinde gerçekleştirmektedir.

Beyaz eşyalardaki arızalarda deneyimli teknik personeller ile karşılaşılan tüm arızalar kolayca çözüme ulaşıyor ve ilk günkü performans ile buzdolabınızı en iyi tamir hizmetiyle yeniden kullanılır hale getiriyoruz.

Ayrıca ev tipi buzdolabı tamiri ve Endüstriyel buzdolabı tamiri için Buzdolabı Tamircisi olduğumuz adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

Arçelik Çamaşır Makinesi Tamircisi


beyaz eşya servisi

Çamaşır makinelerinin de yine en çok rastlanan arızaları arasında çamaşır makinesinin çamaşır makinesi su almıyor, Çamaşır makinesi titreşim yapıyor, çamaşır makinesi kazanı dönmüyor, çamaşır makinesi sıkma yapmıyor, çamaşır makinesi deterjan alamıyor gibi her tür arızada teknik tamir servisimizi güvenle arayarak yardım alabilirsiniz.

Çamaşır makinesi suyu almıyorsa, şebeke musluğu kapalı kalmış olabilir bu durumda su giriş hortumu kıvrılmış ve hasar görmüş olabilir.

Su giriş hortumunun kontrol ederek düzeltmeniz yeterlidir. Su giriş hortumu tıkalı olabilir. Su giriş hortumu filtresini temizlemeniz yeterli olur.

Çamaşır makinesinin kapağı tam kapanmıyorsa makinenizin kapağını kontrol ederek dişlerde kırılma veya kapakta bir sorun varsa makineniz çalışmaya geçemez. Hemen teknik tamir servisimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

Çamaşır makinesi suyunu boşaltmıyorsa yine boşaltma hortumu tıkanmış ya da kıvrılmıştır. Boşaltma hortumunu kontrol ederek tıkanmışsa temizlemeniz yeterli olur.

Pompa filtresindeki tıkanmadan kaynaklanabilir. Pompa filtresinin temizlenmesi gerekir. Pompa motorunda arıza var demektir.

Çamaşır makinesi su dolar dolmaz boşaltıyorsa su tahliye hortumu makineye göre çok alçakta konumlanmış olabilir. Su tahliye hortumu en uygun yüksekliğe konumlanarak bu arızanın da önüne geçilebilir.

Çamaşır makinesi titreşim yapıyorsa, çamaşır makinesinin ayakları iyi ayarlanmamış veya olabilir ya da çamaşır makinesinin kazanındaki sorun nedeniyle titreşim ve ses yapıyor olabilir.

Çamaşır makinesine kapasitesinin üzerinde çamaşır yerleştirilmiş veya çamaşırların dengesiz yerleştirilmesi nedeniyle de yine makine çok sesli çalışabilir.

Çamaşır makinesi çok gürültülü çalışıyorsa, tambur yatak rulmanı arızalanmış olabilir. Çamaşır makinesi motor ile kasnak arasındaki kayış çıkarılması gerekir.

Eğer gürültü yatak rulmanından geliyorsa yatak keçe ve rulmanı değiştirilmesi gerekir. Tamburun yatak gövdesi gevşediği için arıza meydana gelmiş olabilir. Çamaşır makinesinin kazan ile tambur arasına bir cisim kaçtıysa yine çok ses çıkarabilir.

Çamaşır makinesindeki her tür arızada güvenle arayarak aynı gün servis imkanı bulabilir ve profesyonel tamircilerden hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca hazırlamış olduğumuz Kayaşehir Beyaz Eşya Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.


Arçelik Bulaşık Makinesi Tamir Servisi


beyaz eşya servisi

Bulaşık makinesinin her tür arızasında tamirciye ihtiyaç duyduğunuzda en yakın yerden servis imkanıyla teknik tamir ustalarımızın adresinize gelmesi için hemen 444 28 46 numaralı iletişim numaramızdan arayarak tamir isteyebilir ve en kısa sürede tamir ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Bulaşık makinelerinde görülen bulaşık makinesi suyu almıyor, bulaşık makinesi neden iyi durulamıyor, bulaşık makinesi bulaşıkları çiziyor, bulaşık makinesi suyu tahliye etmiyor diyorsanız servisimizi arayarak uzman ustalarımızın gelmesini sağlayabilirsiniz.

Bulaşık makinesine bulaşıkları yerleştirirken düzgün şekilde yerleştirilmesine ve her zaman pervanelerine takılmayacak şekilde dizilmesini sağlayarak bulaşıkların daha iyi yıkanması sağlanır.

Bulaşık makinesinde kullanılan yanlış deterjan seçimleri de yine bulaşık makinesinin iyi yıkamama nedenleri arasındadır.

Ancak bulaşık kirleri iyi çözünmüyorsa buda yine rezidans yani yeterli suyun ısınmama sorunu olabilir ki hemen teknik tamir servisimizi arayarak yardım almanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca hazırlamış olduğumuz Altındağ Beyaz Eşya Servisi / Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.


Arçelik Sanayi Tipi Endüstriyel Buzdolabı Tamir Servisi


beyaz eşya servisi

Arçelik Sütlük buzdolabı, endüstriyel tip her çeşit buzdolabı, market buzdolabı, şarküteri dolabı, cola dolabı, kasap dolabı gibi her tür sanayi tipi buzdolabı arızalarında güvenle arayacağınız servisimizde her zaman garantili ve kesin tamir çözümlü hizmet verilmektedir.

Buzdolabı arızalarının başında gelen soğutmadaki sorunlar her zaman başımıza gelen ve soğutmama nedenleri ise buzdolabının dışarıdan hava alması veya cihazın gazının boşalması gibi sorundan kaynaklanan arızalar oluşur.

Buzdolabınızdaki her tür arızayı kolayca gideren ve profesyonel yaklaşımla cihazın ilk günkü performansında çalışmasını sağlayan çözümler sunan teknik tamir servisi ustaları en iyi tamir hizmetiyle en yakın yerden servis imkanını da sunarak en iyi beyaz eşya tamirini gerçekleştirmektedir.

Her tür beyaz eşya arızasında en iyi tamir hizmetini alabilmek için en yakın yerden en kısa zamanda ulaşım sağlanır ve arıza kaydı bıraktığınız gün içinde aynı gün yerinde tamir hizmeti imkanıyla hiçbir sorun yaşamadan tamir imkanı elde edersiniz.

Beyaz eşya tamir servisi ustalarımızı arayarak tamir fiyatı hakkında detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz. Tamir sonunda servis fişi almayı unutmayın.

Servis fişi yapılan işin garantisi ve daha sonra oluşabilecek arızanın tekrarı halinde yeniden bir ücret istenmeden tamirin tekrarlanması için gereklidir. Servisimiz en iyi beyaz eşya servisi olarak en iyi tamir yerleri arasında yerini almaktadır.

Ayrıca Arçelik Buzdolabı arızaları için Anıttepe Beyaz Eşya Servisi / Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış