Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Kayaşehir Beyaz Eşya Tamircisi 444 9 587

Kayaşehir Beyaz Eşya Tamircisi İçin İletişim Numaramız

444 9 587

beyaz eşya servisi

İstanbul'un Modern ve Yeni Şehri Başakşehir'deki Kayaşehir, 2011 yılının ilk çeyreğinde konut sahipleriyle yaşam alanına dönüşen bir semttir.

Kayaşehir'de beyaz eşya tamircisi olarak yeni yerleşim yerine Beyaz Eşya Tamir Hizmeti getirdik. Adresinize en hızlı ve en yakın Beyaz Eşya servis hizmeti getirerek arızaları yerinde çözüme ulaştırıyoruz.

Beyaz eşyalarınızın markası ve modeli ne olursa olsun yeni veya eski tüm beyaz eşyalarınıza tamir, bakım, onarım için teknik servis hizmeti veriyoruz.

Amacımız Beklenmedik bir durumda arıza veren buzdolabı, çamaşır makinası, televizyon, bulaşık makinası, çamaşır kurutma makinası, klima, kombi, derin dondurucu gibi elektronik cihazlarınızı teknik desteğimiz ile yine çalışır bir biçimde sizlere teslim etmektir.

BEYAZ EŞYA SERVİSİ KAYAŞEHİR


beyaz eşya servisi


Yirmi birinci yüzyılın parlayan yıldızı teknoloji olarak yaşamımızdaki yerini sağlamlaştırmıştır. Eğlenceden temizliğe, temizlikten yiyeceklere, yiyecekten iletişime kadar her alanda teknolojinin kullanımı görmek mümkündür.

Teknolojinin hızlı gelişmesiyle her alanda olduğu gibi beyaz eşya piyasasında de büyük bir gelişme söz konusu olmuştur.

Beyaz eşya piyasasında yer alan markalar arasında da kıyasıya bir rekabet ortamı doğmuştur. Beyaz eşya üretimi yapan şirketler kendilerini tüketicilerin ihtiyaçları ve beklentisi doğrultusunda şekillendirme yoluna gitmişlerdir.

Bizlerde Kayaşehir Beyaz Eşya Tamircisi olarak adreslerinize teknik servis hizmeti getirerek Beyaz Eşyalarınızın arızalanması anında hız kazanmak - kazandırmak ve daha iyi hizmet verebilmek için ülkemizin birçok noktasında ve Kayaşehir'de de servis noktaları oluşturduk.

KAYAŞEHİR BEYAZ EŞYA TAMİRCİSİ BUZDOLABI SERVİSİ


Buzdolabı Bakımı Nedir?

Marka veya model fark etmeksizin, buzdolaplarının buzlarının çözdürülmesi, temizlenmesi gerekir. Bu da buzdolabı teknik sorunlarının önüne geçmek için en iyi yöntemlerden bir tanesidir.

Çünkü kanalların buzla kaplanması, rezistansın ısınması ve hatta yanmasına; temizlenmeyen bölümlerde kirden dolayı oluşabilecek çeşitli sorunlara neden olabilir.

Buzdolabı bakımı demek, temiz hava ile korunan yiyecekler, daha uzun ömürlü beyaz eşya kullanımı ve temizlik demektir.

beyaz eşya servisi

Buzdolabı Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Herhangi ortamda olursa olsun kullandığımız buzdolaplarının temizliğe, bakıma ihtiyacı vardır. Buzdolaplarının temiz ve kuru olması gerekir. Öncelikle birikmiş buzlar temizlenmelidir.

Dondurucu bölümünde ince bir tabaka halinde buz olması bile bu durum termostat alıcısını buzdolabının soğukluk derecesi konusunda yanıltacaktır.

Oluşan buz kütlesi, termostat üzerindeki soğuğu sabitlediği için buzdolabı fazla güç sarf edecek ve çok çalışacaktır. Bu da kısa süre içerisinde teknik arıza anlamına gelebilir.

Buzdolabı, termostatın ölçmesi gereken dereceye ulaşana kadar çalışmaya devam edecektir. Eğer buzdolabınızda bazı sebze-meyve gibi ürünlerin buzlandığını fark ederseniz, bu durum buzdolabının bakımı yapılmamasından dolayı oluşan termostat sorunu nedeniyledir.

Enerji Tasarrufu İçin Buzdolabı Bakımı

Buzdolabı Bakımı, yalnızca buzdolabı ömrünün uzatılması, yiyeceklerin korunması gibi faktörler için gerekli değildir.

Aynı zamanda buzdolabı içerisindeki buzların belirli aralıklarla temizlenmesi ve diğer bölümlerindeki bakım aşamaları, buzdolabının daha az enerji ile çalışmasını ve sadece gerektiği kadar enerji tüketmesini sağlar.

Aksi takdirde; buzdolabı enerji tasarrufu sağlamak yerine daha fazla çalışması gerektiğini düşünecek ve elektrik faturasına yansıyacak kadar sorun oluşturacaktır.

BEYAZ EŞYA SERVİSİ ÇAMAŞIR MAKİNESİ TAMİRCİSİ KAYAŞEHİR


Yıllardır beyaz eşya sektöründe faaliyet gösteren firmamız sorunlara garantili çözümler üretiyor. Donanımlı servis araçlarımız ve alanında uzman ustalarımız ile tüm çamaşır makinesi modellerini yerinde tamir ediyoruz.

Tüm modeller için 1 yıl garantili tamir hizmeti veren firmamız kazan arızaları dahil tüm arızalar için yerinde onarım hizmeti veriyor.

En son model çamaşır makineleri için de model ayırt etmeksizin çamaşır makinası arızalarını yerinde tamir ediyoruz.

Çalışmayan, ses yapan, titreşim yapan tüm çamaşır makinesi modellerini günün erken saatlerinde servis kaydı oluşturmanız halinde aynı gün içinde tamir ediyor ve 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi veriyoruz.

Bünyemizdeki tecrübeli ustalar ile sizlere garantili çamaşır makinesi tamir hizmeti veriyoruz. Çamaşır makinenizin tüm teknik sorunları için bizi dilediğiniz zaman arayarak tamir ve bakım hizmeti alabilirsiniz.

En İyi Çamaşır Makinesi Bakımlı Makinedir

beyaz eşya servisi

Tüketiciler için beyaz eşya satın almanın öncül somut sebebi; dayanıklı ev aletleri ile gündelik işlerde zamandan ve iş gücünden tasarruf sağlayabilmektir.

Psikolojik sebeplerine inildiğinde ise tüketicinin benliğini göstermek için kullandığı cihazlar biçiminde görülmektedir.

Tüketiciler beyaz eşya almak istediklerinde günümüzde evlerinin en yakınında bile pek çok markanın satış noktasını bulmaları olasıdır.

Piyasanın rekabet içinde olması çeşitli beyaz eşya markalarının da hayatımıza kendilerine her sene farklılıklar katarak bulunmasına olanak sağlamıştır.

Beyaz eşya servisi piyasasında, her beyaz eşya markasının piyasaya sunduğu elektronik cihaz büyük ölçüde aynı donanımı takip etmektedir.

Ayrıntılı olarak hazırladığımız En yakın Çamaşır Makinesi Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

YERİNDE BEYAZ EŞYA TAMİR SERVİSİ KAYAŞEHİR


Evlerinizin olmazsa olmazı olan beyaz eşyaların tamir ve bakımı aksatılmamalıdır. Aksi halde ürünlerinizin kullanım süreleri gittikçe azalacaktır.

beyaz eşya servisi

Kayaşehir Beyaz Eşya Tamircisi Olarak Servis Hizmeti Verdiğimiz Beyaz Eşyalar:

Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Bulaşık Makinesi Teknik Servisi
Buzdolabı Teknik Servisi
Fırın Teknik Servisi
Derin Dondurucu Teknik Servisi
Klima Teknik Servisi
Kombi Teknik Servisi
Aspiratör Teknik Servisi
Mikrodalga Fırın Teknik Servisi
Set Üstü Ocak Teknik Servisi
Televizyon Teknik Servisi
Termosifon Teknik Servisi
Kurutma Makinaları Servisi gibi tüm beyaz eşyalarınızın arızalarında adresinize en yakın ve güvenilir teknik desteği Kayaşehir Beyaz Eşya Tamircisi Teknik servisimiz tarafından yerinde gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca Ocak ve Şofbenlerin Doğal Gaz Dönüşüm İşlemlerini adresinizde gerçekleştiriyor ve hiçbir kirliliğe yol açmayacak titizlikte tamir işlemlerini yapmakta olan güvenilir, kaliteli tamircilerimizi adreslerinize yönlendiriyoruz.

Mutfak temizliği, çamaşır temizliği, ısıtma ve soğutma, pişirmenin ve beslenmenin kalitesinin arttırılması için her markanın kendi ürün yelpazesi tüketicilerine sunulmuştur.

Kayaşehir Beyaz Eşya Tamircisi Olarak Hangi Marka Beyaz Eşyalara Servis Hizmeti Veriyoruz?

Kayaşehir Arçelik beyaz eşyaları, Beko beyaz eşyaları, Atus beyaz eşyaları, Bosch beyaz eşyaları, Siemens beyaz eşyaları, Profilo beyaz eşyaları, Vestel beyaz eşyaları, Ariston beyaz eşyaları, İndesit beyaz eşyaları, Sharp beyaz eşyaları, Grunding, AEG, Electrolux, Miele, Samsung, Regal, Viesmann, Vaillant, Ariston ve diğer ev ve iş yerlerinizde bulunan her marka ve her model beyaz eşyalarınızın arıza tamirci servisi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Ayrıca sizler için hazırladığımız Endüstriyel Buzdolabı Servis hizmetlerimiz için Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

BEYAZ EŞYA BULAŞIK MAKİNESİ TAMİRCİSİ SERVİSİ KAYAŞEHİR


Beyaz Eşya bakım ve tamiratlarınız için gerekli donanım ve tecrübeye sahip çalışanlarımızla; beyaz eşya Bulaşık Makinesi servisi hizmetinizi de yerinde yani adresinizde gerçekleştiriyoruz.

Deneyimli çalışanlarımız her marka ve her model üzerinde tecrübe ve her gün teknolojik eğitim sahibi alanında uzman ve bunu da referanslarıyla kanıtlamış ustalarımız ile Kayaşehir'de beyaz eşya tamir hizmeti veriyoruz.

Refah seviyemizi arttırarak iş gücünden tasarruf edilmesini, hemde yapılan işin kalitesinin de artmasını sağlamakta olan dayanıklı ev aletleri olan beyaz eşyalar, periyodik bakımlara ihtiyaç duymaktadırlar.

Periyodik bakımları gerçekleştirilmeyen elektronik aletlerin göstermiş oldukları performansta düşüş gözlemlenmektedir.

Bu sebeple beyaz eşyanın türü fark edilmeksizin muhakkak işinin ehli olan teknik servis tarafından bakımlarının yapılması önem arz etmektedir. Beyaz eşya kullanıcıların karşılaşmalarının mümkün olduğu pek çok arıza söz konusu olmaktadır.

beyaz eşya servisi

Bakımsız Bir Bulaşık Makinesinde Oluşacak Arızalar ve Nedenleri

Bulaşık Makinesi Su Almıyor: Eğer bulaşık makinesi su almıyor ise ilk yapmanız gerekenlerden biri musluğu kontrol etmektir. Su giriş valfi (ventil) bozulduğu zaman makine su almaz.

Bulaşık Makinesi Suyu Boşaltmıyor: Pompa motoru, makinedeki suyu boşaltmakla yükümlüdür. Ancak bu parça kısa devre yaparsa ya da herhangi bir nedenle hata verirse bulaşık makinesi arıza yapabilir.

Bulaşık Makinesi Temiz Yıkama Yapmıyor: Eğer deterjanınız olduğu gibi çıkıyorsa ve bulaşıklarınızı temizlemiyorsa doğru deterjanı kullanmıyor olabileceğiniz gibi makinadaki pervaneler de tıkanmış olabilir

Bu yüzden önce iki pervaneyi de sökerek tıkalı olup olmadıklarını kontrol edin, ardından ihtiyacınıza uygun bir deterjan seçimi yapın.

Ayrıntılı olarak hazırladığımız Bulaşık Makinesi Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

2019 – 2020 KAYAŞEHİR BEYAZ EŞYA TAMİRCİSİ ÜCRETLERİ NE KADAR?


Kayaşehir Beyaz Eşya Tamircisi olarak teknik servis elemanlarımız herhangi bir beyaz eşya arıza durumunda profesyonelce müdahalede bulunabilecek iyi eğitim almış, tecrübeli kadrodan oluşmaktadır.

Son derece hassas olan Beyaz Eşyalarınızın arıza halinde veya bakımı için Beyaz Eşya Tamircisi ararken güvenilir ve teknik bilgisi iyi olan servis çağırmanız gerekir.

Kayaşehir Beyaz Eşya Tamircisi Teknik Servisi firmamız Beyaz Eşya tamiri konusunda güncel kalarak en yüksek seviyede eğitimli, tecrübeli, referanslı ve düzenli teknisyenlere sahiptir.

beyaz eşya servisi

2019 – 2020 Kayaşehir Beyaz Eşya Tamircisi/Servisi Ücretleri!

Birbirinden farklı beyaz eşyalarda oluşabilecek sorunlar konusunda hizmet vermekte olan Kayaşehir Beyaz Eşya servisimiz ekonomik tamir fiyatları ve bütçe dostu servis ücretleri ile güler yüzlü, güvenilir servis personelleri ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır.

2019 – 2020 yılı Kayaşehir Beyaz Eşya Tamircisi Servis Ücretleri her evin bütçesine uygun olarak belirlenmiştir.

Farkımız yalnızca Servis ücretlerimiz değil; kampanyalarımız, güvenilir, kaliteli servis ekipleri ile hızlı, güler yüzlü bir servis hizmetini adresinize getiriyor olmamızdır.

Kayaşehir Beyaz Eşya Tamircisi Servisi Ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezi iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Haftanın her günü 08.00 – 22.00 saatleri arasında yukarıda metnimizin başında yer alan çağrı merkezi iletişim numaramızdan veya şu an bulunduğunuz www.bulservisi.com internet sayfamızdan canlı destek alarak bizlere ulaşabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Ayrıca hazırlamış olduğumuz Acil Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

İSTANBUL Beyaz Eşya Tamir hizmeti verdiğimiz Diğer semtler;

Esenyurt
Mehterçeşme
Yeşilkent
Esenyurt
Osmangazi
İncirtepe
Haramidere
Mehterçeşme
Saadetdere
Ardıçlıevler


Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
İnönü
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey Mahallesi

Bağcılar
Demirkapı
15 Temmuz Mahallesi
100. Yıl
Güneşli
Fatih
Kirazlı
Yıldıztepe
Göztepe
Çınar Mahallesi

Pendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl
Esenevler
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi
50. Yıl Mahallesi
Esentepe
Cebeci
İsmetpaşa
Yunus Emre
Uğur Mumcu
Sultançiftliği
Gazi Mahallesi
75. Yıl

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi
Yunus Emre Mahallesi


Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi


Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan
Güven

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe


Şişli
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa
Yavuz Selim
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören

Büyükçekmece
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe


Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy
Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış