Bakım Onarım Çağrı Merkezi

BOSCH KOMBİ LİMİT TERMOSTAT ARIZASI 444 28 46

Bosch Kombi Tamir Servisi

Bosch kombiler dayanıklı yapıları sayesin de sürekli olarak dikkat çeken Türkiye de tavsiye edilen ürünler arasına girmeyi başarmıştır.

Bosch ürünler sayesinde kaliteyi bizler de tatmış olduk. Bosch kombiler diğer kombilere bakılarak çok daha uzun ömürlü bir yaşamı vardır. Çabuk arıza yapamayan Bosch kombiler de ne yazık ki zamanla ya da kullanım kaynaklı olarak bozulabilmektedir.

Bizler Bosch yetkili servis değiliz. Fakat Bosch kombilerinizin garantisi bitti ise illaki yetkili servislere yaptıracaksınız diye bir şey yoktur. Aslın da çoğumuz yetkili servislerin daha kaliteli olduğunu düşünürüz. Aslında bu düşünce tamamen yanlıştır.Bosch özel teknik servisler ile de kombileriniz de bulunan arızaların tamamı çok kısa süre içerisin de giderilecektir. Servis kaliteli ise herhangi bir sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Teknik servisler evinize geldiğinde işini yaparken ustalara çok dikkat etmeniz gerekecektir. Usta kombinin arızasını giderirken el becerisinden bile ustanın olaya hâkimiyeti anlaşılacak bir durumdur.

Usta evinize geldiğinde sizlere yaptığı her eylem için bilgi vermesi gerekecektir. Bu durumlarda oldukça dikkat etmelisini ki sizin haberiniz olmadan kombinize herhangi bir müdahale yapılmasın.

İşlem sonlandığında eve gelen ustadan servis fişinizi almayı sakın unutmayınız. Bu daha sonralarında size sıkıntı yaratacak bir durumdur.

Eğer sizlerde kaliteli servislerden hizmet almak isterseniz bizlere 444 2 846 nolu telefon üzerinden arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Dilerseniz bir önceki BOSCH KOMBİ LO HATASI yazımız da sizler için içerik anlamında yararlanabileceğiniz bir yazı bulunmaktadır. Tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.
Bosch Kombi Arızaları


Bosch kombiler
çok fazla can sıkmayan, kolay kolay arıza vermeyen kombi çeşitleridir. Kombilerinizi sizler de sürekli olarak değiştirmek ya da sürekli olarak arıza vermesini istemezsiniz sanırım.

İşte Bosch kombiler de tıpkı sizin istediğiniz gibi dayanıklı ve kaliteli kombi çeşitleridir. Ancak Bosch kombilerin de bir makine olduğu unutulmamalıdır. Bazen arızalanabilmektedir.Bosch kombiler arızalandığı zaman aslında bizlere arızası hakkında bilgi vermektedir. Arıza kodlarını hiç duydunuz mu? Mesela limit termostat arızası en çok karşılaşılan kombi arızaları arasındadır.

Bu arıza çeşidi oldukça önemlidir. Çünkü termostat güvenlik elemanlarından bir tanesi olduğu için arızalandığında kombinizi hem sıcak su hem de kalorifer konumunda çalıştıramaz.

Sizler de kaliteli servisler ile çalışmak isterseniz bizleri 444 2 846 nolu telefon üzerinden arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz.


Dilerseniz bir önceki yazımız da Bosch Kombi Kırmızı Işık Yanıyor adlı yazımız da sizler için Bosch kombi arızaları hakkında detaylı bir içerik bulunmaktadır. Tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış