Bakım Onarım Çağrı Merkezi

BUDERUS KOMBİ HATA KODLARI 444 2 846 BUDERUS SERVİSİ

Buderus Kombi Arızları

Bir Alman markası olan Buderus 1731 yılından bu yana sürekli olarak kendini geliştirmiş ve kaliteli ürünler ile karşımıza çıkmıştır. Buderus'un kombilerini duymayan yoktur sanırım.

Her kombisi birbirinden özel ve güzel olan Buderus kombiler oldukça kaliteli makinelerdir. Kolay arıza vermeyen yüksek performans ile çalışan Buderus kombiler kalitesi ile ses getirmiş kombiler arasında gösterilebilir.

Buderus kombiler konforlu yaşamanın bir parçasıdır. Elbette ki Buderus kombilerimiz de yoğun kullanım kaynaklı arıza verebilmektedir. Bazı arızaları kendimizin halledebileceği arızlardır. Fakat bazıları ise teknik bir servis olmadan yapılamayacak arızlar olabilmektedir.Buderus kombi hata kodları denildiği zaman aklınıza gelen şeyler nelerdir? Buderus kombiler bozulduğu zamanlar da hata kodları vermektedir. Bu hata kodlarından dilerseniz biraz bahsedelim.

Buderus hata kodları fazladır
. Normal şartlarda diğer kombiler de bir hata kodu verdiği zaman o hata kodunun anlamını bulmak için birden fazla işlem sağlamak gerekiyor. Fakat Buderus kombiler de böyle bir durum söz konusu değil.

Buderus kombiler arıza kodlarının sayesinde bizlere arızalı olan yeri belirterek daha hızlı ve kolay bir şekil de problemi çözmemize yardımcı olmaktadır.

Sizler de Buderus kombilere sahipseniz ve kombiniz bir arıza kodu veriyor ise muhtemelen 1 Arızası – 2 Arızası – 3 Arızası – 4 Arızası – 5 Arızası – 6A Arızası – 7 Arızası - 8 Arızası – 9 Arızası – E- Arızası gibi bir arıza alıyorsunuzdur.

Sizler de bu durumla karşılaştıysanız ve kendinize kaliteli bir servis arıyorsanız bizleri 444 2 846 nolu telefon üzerinden arayarak çağrı merkezimize kayıt bırakabilirsiniz.

Dilerseniz bir önceki yazımız da sizler için Bosch Kombi Limit Termostat Arızası hakkında detaylı bir içerik bulunmaktadır. Tıklayarak ulaşabilirsiniz.Buderus Kombi Tamir Servisi


Kombiler sürekli olarak çalışan ev aletleri arasındadır. Sıcak suya yaz kış demeden sürekli olarak ihtiyaç duyarız. Kombilerimiz ise bizlere bu olanağı sunmaktadır. Kış aylarında üşüdüğümüz de petekleri ısıtarak bulunulan ortamın da ısınmasını sağlayarak bizlere oldukça yardımcı olmaktadır.

Kombi tamir işlemleriniz gerçekleşirken servise gelen ustalar oldukça önemlidir. Gelen servisin işinin ehli olması size karşı üslubu servisteki elamanlarının kendi aralarında ki konuşmaları ve güler yüzlü olmaları çokça önemli konulardır.Gelen ustadan işlem bittikten sonra servis fişinizi almayı sakın unutmayınız. Servis fişinizi almadan da ödeme sağlamayınız. Ustalar yaptıkları işlem için sizlere garanti vermelidir.

Buderus kombileriniz arızalandığı zamanlar
da Buderus yetkili servisi yerine özel teknik servisler ile de kombileriniz de oluşan arızlara çok hızlı ve kolay bir şekilde halledilebilir.

Yetkili servisler özel servislerden ücret anlamında biraz daha pahalıdır. Sizler kaliteli özel servisler ile yetkili servis kalitesinden farksız bir şekil de hem de daha uygun fiyatlar ile kombi bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kaliteli servisler ile işlem sağlamak isterseniz bizleri 444 2 846 nolu telefon üzerinden arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Dilerseniz bir önceki Bosch Kombi Teknik Servis Gebze yazımız da sizler için bir başka marka adına yaılmış servisimiz hakkında detaylı bir içerik bulunmaktadır. Tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış