Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Balıkesir Ariston Servisi 444 28 46

Balıkesir Ariston Teknik Servis

444 28 46

Balıkesir Ariston Teknik Servisi için 444 28 46 telefon numarasını arayarak arıza kaydı bırakabilir deneyimli ve işinin ehli olan ustalarımızdan sizlerde kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet alabilirsiniz.


Balıkesir ilimizde uzun yıllardan bu yana kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet vererek siz değerli müşterilerinin hem kombi hemde klima cihazlarınızın bakım tamir, klima sök tak, klima montaj, klima demontaj, buzdolabı tamiri, beyaz eşya servisi, çamaşır makinesi ustası, bulaşık makinesi teknik servis işlemlerini kaliteli ve alanlarında eğitim almış ustalarımız ile birlikte yaparak sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmadan teknik servis olarak hizmetlerimize de devam etmekteyiz.Balıkesir ilimiz, Türkiye Cumhuriyeti'nin ülkemizin Marmara Bölgesi'nin Güney Marmara Bölümü'nde, topraklarının bir kısmı ise Ege Bölgesi'nde yer almakta olan, hem Marmara hem de Ege Denizi'ne kıyısı bulunmakta olan bir ilmizdir. Türkiye genelinde ise iki deniz ile komşu olan sadece 6 il vardır. İl, Kuzeybatı Anadolu'da bulunmaktadır. Doğusunda Bursa ve Kütahya illeri, güneyinde Manisa ve İzmir illeri ve batısında Çanakkale ili vardır. Ayvalık ilçesinden de Yunanistan'ın Midilli Adası'na komşudur. Merkez ilçesi dahil 19 ilçeden oluşmaktadır. Yüzölçümü bakımından en büyük 12. il, 2010 nüfus sayımına göre de 1.152.323 kişiyle Türkiye'nin en kalabalık 17. ili olarak da bildirilmektedir.

Bu kalabalık ilin bütün ilçelerine ustalarımız tarafından hizmet veriyor ve kesinlikle sizlere hiçbir durumda memnuniyetsizlik yaşatmadan tamamen himzet odaklı bir şekilde hizmetlerimizde devm ediyor ve edeceğimizi de önemle arz ediyoruz.


Balıkesir Ariston Beyaz Eşya ServisiBalıkesir'de Ariston beyaz eşya servisi himzeti veren ustalarımız ariston markasının üretmiş oldukları beyaz eşya cihazlarının kaliteli ve uzun yıllar boyunca dayanan cihazlardan olduklarını bilmektedirler.Ariston markasının üretmiş oldukları cihazlar oldukça kalitlei cihazlar olup son teknoloji ile üretilmiştirler ve aynı zamanda Balıkesir'de bulunan müşterilerimiz de genel olarak Ariston markasının üretmiş oldukları beyaz eşya cihazlarının kullanımlarını da oldukça fazla sağlamaktadırlar diyebiliriz.

Peki ya genel olarak beyaz eşya cihazlarımızda yaşamış olduğumuz arızlar ve buzdolabı servisi tamircisi hizmetimizde yaşamış olduğumuz arızalar nelerdir;

Ariston Buzdolabı arızaları;

Buzdolabım çalışmıyor.
Buzdolabı cihazının soğutucu bölmesinin yan duvarında terleme.
Buzdolabı cihazının kompresörü çalışmıyor.
Buzdolabım çok sık ya da çok uzun çalışıyor.
Buzdolabı çok sık ya da kısa kısa gürültü yapıyor.
Buzdolabımın sıcaklıkların çok düşük olması.

Ariston çamaşır makinesi arızaları;

Çamaşır makinem çalışmıyor.
Çamaşır makinem sıkma yapmıyor,
Çamaşır makinem düzgün çalışmıyor,
Çamaşır makinem su sızdırıyor.
Çamaşır makinem çok gürültülü çalışıyor.

Beyaz eşya cihazlarınızda genel olarak yukarıda belirtmiş olduğumuz şekillerde arızalar ile karşı karşıya kalabilir ve usta ihityacı da yaşayabilirsiniz diyebiliriz usta ihtiyacı yaşamış olduğunuz durumlarda hemen güveniilir işinin ehli olan ve beyaz eşya tamiri konusunda eğitim almış ustaları arayarak beyaz eşya cihazlarınızın tamir işlemlerini de yaptırmanız gerekmektedir.

Balıkesir Ariston Beyaz Eşya Teknik Servisi


Beyaz eşya cihazlarımız (çamaşır makinesi servisi, bulaşık makinesi ustası, beyaz eşya klima servisi) bizler için oldukça önemli ve kıymetli bu cihazlar sayesinde hayatımız büyük bir şekilde kolaylaşıyor ve zamandan sudan daha bir çok konudan beyaz eşya cihazlarımız sayesinde oldukça fazla da tasarruf sağlamış oluruz.

Beyaz eşya cihazlarımızdan marka farketmeksizin hepsi ayrı derecede önemli ve birçok markanın da üretmiş oldukları kaliteli beyaz eşya cihazları bulunuyor beyaz eşya cihazlarımımzı çok daha güvenli ve kaliteli bir şekilde kullanmak istiyorsak tamir işlemlerini de güvenilir servisler tarafından yapılması uygun gerekli olacaktır.Balıkesir'de Altıeylül, Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Karesi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk bu ilçelerin neredeyse tamamında beyaz eşya seervis hizmetimiz bulunmakta olup sizlerin beyaz eşya cihazlarının tamir bakım işlemleri ile ilgileniyoruz.

Beyaz eşya cihazlarımız oldukça önemli cihazlardır. Ariston beyaz eşya cihazlarının tamir veya onarımları yapılmadığı takdir de daha fazla bölgesel hasarlara yol açabilmetkedirler, sizlerde cihazlarınızda çeşitli arızalar ile karşı karşıya olduğunuzu düşünmüş olduğunuz takdirde beyaz eşya cihazlarınızın da garanti süreleri bitmişse deneyimli ve işinin ehli servisleri çağırmanız uygun olacaktır.

Balıkesir Ariston Kombi Servisi


Ariston kombi klima servisimiz ariston kombi cihazlarımız düzenli bir şekilde bakıma istiyaç duyan cihazlardandır bakımı yapılan kombi cihazları çok daha uzun ömürlü ve güvenilir şekilde hizmet vererek bizlere destek olurlar, aynı zamanda zamanında bakımı yapılan kombi cihazlarımız ummadığımız anlarda bzileri çeşitli arızalar ile karşı karşıya bırakmaz.Arsiton kombi bakımı bir kombinin çalışması için gerekli tüm parçaların kontrollerinin yapılması ve temizlenmesi işlemleri olarak bilinmektedir. Ariston kombi cihazları eğer çalışır durumda olmayan ya da kombinin performansını düşürecek nitelikte parçalar var ise bu parçalar da ya tamir edilmeli ya da parçaların yeni başka parçalar ile değişimn işlemleri de yapılmalıdır.

Peki ya Balıkesir ilinin iklimi ariston kombi kullanmaya elverişlimidir;

Balıkesir'de yıllık ortalama sıcaklığı 14,3 °C olan Balıkesir'de bugüne kadar ölçülen en düşük hava sıcaklığı -18,8 °C (15 Şubat 2004), en yüksek hava sıcaklığı ise 43,7 °C (13 Ocak 1954) olarak kayıtlara geçmiştir.

Balıkesir' de yağışların % 45'lik bir kısmı kış aylarında, % 5' lik kısım ise yaz aylarında olmaktadır.

Rüzgâr hızının 10,8 ile 17,1 m/sn arasında olduğu günler yılda toplam olarak 57 gündür. Yıllık ortalama rüzgâr hızı en fazla 4,0 m/sn ile Bandırma'dadır.

Hava sıcaklıkları genel olarak ortlamanın üstünde olsa bile kombi kullanımı azda olsa bulunmaktadır hafif geçen kış aylarında hem soğutan hemde ısı veren ariston klima cihazlarının kullanımlarını çok daha fazla sağlamış olduklarını söyleyebiliriz.

Ariston Kombi Bakımı Nasıl Yapılır


Ariston markalı kombi cihazlarımız genel olarak belirli bir kombi bakım, işlemleri de bulunuyor kombi cihazlarımızın bakım işlemleri için genel olarak güvenilir ve kaliteli ustaları tercih ederek kaliteli ve uygun fiyatlı bir şekilde hizmet almamız da oldukça önemlidir, peki ya ariston kombi bakım nasıl yapılıyor;
Ariston kombi su sızdırmazlığı kontrol edilir.
Ariston kombiye ait olan brülör ve yanma kontrolü yapılır.
Ariston kombi birinci ısı eşanjörü kontrolü yapılır.
Ariston kombi elektronik aksamı kontrol edilir.
Ariston kombi kalorifer su hattında bulunan pislik tutucu temizlenir.
Ariston kombi filtre temizliği yerine getirilir.
Ariston kombi su basınç ayarları kontrolü yapılır.
Ariston kombi fan kontrolü yapılır,
Ariston kombi tamamı kirlilik yönünden kontrol edilir.
Ariston kombi çalıştırılarak test edilir ve teslim edilir.

Ariston kombi cihazlarının bakım işlemleri genel olarak yukarıda belirtmiş olduğumuz şekilde yapıllıyor ve ustalarımız kombi cihazlarınızın bakım işlemleri sırasında eğer ki herhangi bir arızalı parça ile karşı karşıya kalır ve bu parçanın da değiştirilmesi gerekirse ustalarımız bu parçayı orjinal yedek parça ile değiştirerek yine sizlere güvenilir ve kaliteli şekilde hizmet vermiş de oluyorlar diyebiliriz, kombi cihazlarınızın bakım işlemleri hakkında merak etmiş olduğunuz diğer konular hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız ve kombi bakımı yaptırmak istiyorsanız 444 28 46 telefon numaramızdan bizleri arayarak kombi bakımı hakkında merak etmiş olduğunuz bütün bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Balıkesir Ariston Klima Servisi


Balılkesir ili yaz aylarında oldukça sıcak oluyor ve bizlerde çözümü klima cihazlarının kullanımlarını sağlamakta bulunuyoruz klima cihazlarımız oldukça önenmli sebebi ise klima cihazları ortamı hızlı ve seri bir şekilde soğutarak bizleri serinletmeye yardımcı oluyor.

Balıkesir'de yaz ayları oldukça sıcak ve kurak geçiyor ariston markalı klima cihazlarının kullanımlarını sürdüren müşterilerimize ise düzenli olarak yılda bir defa muhakkak klima bakımı yaptırmalarını da öneriyoruz diyebiliriz.Ariston klima cihazları düzenli bir şekilde bakım işlemleri de yapılmış olduğu takdirde uzun yıllar boyunca sorunsuz sıkıntısız bir şekilde çalışarak bizlere hizmet verebilir diyebiliriz.

Balıkesir Ariston klima bakım servisimiz sizlere haftanın 7 günü boyunca kesintisiz ve güvenilir bir hizmet imkanı sunmaya da devam etmektedir diyebiliriz klima bakım işlemlerinizi yapan firmamız aynı zamanda, ariston klima bakım, ariston klima montaj, ariston klima sök tak hizmetleri de vermektedir.

Firmamızın sizlere özellikle tavsiye etmiş olduğu da bir konu bulunmakta evlerinize hangi servisten veya hangi firmadan usta gelmiş olursa olsun servis fişi yada fatura almadan kesinlikle hiçbir şekilde ödeme yapmamanız gerekmektedir.

Ayrıca bir önceki içerik yazımızda Eskişehir Beyaz Eşya Teknik Servisi başlıklı bir içerik yazımız bulunuyor ve bu içerik yazısını sizlerin de okumasını tavsiye ederiz.

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış