Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Demirdöküm Kombi Servis Ücreti Ne Kadar 444 95 87

Demirdöküm Kombi Servis Telefon Numarası
444 28 46


Demirdöküm, 1954 yılında kurulmuş ve 1955 yılında Koç Grubu'na katılmıştır. Koç Holding 2007 yılında sahip olduğu %72,56'lık hissesinin 212,9 milyon Euro'ya Alman Vaillant Firması'na devretmiştir. 1972 yılından itibaren kombi cihazlarını kullanmaya devam etmekteyiz.
Demirdöküm Kombi Servis Ücreti Ne Kadar 444 95 87

Demirdöküm kombi cihazları bizlerin hayatını kolaylaştıran ve hayatımızı konforlaştıran en önemli cihazlardan bir tanesidir. Demirdöküm kombi cihazları bizlerin kış aylarında zahmetsiz bir şekilde ısınmamızı sağlar ve bizlere her mevsim sıcak su ihtiyacımızı karşılar.

Demirdöküm kombi cihazlarını bizler evlerimizde ve iş yerlerimizde sürekli olarak kullanmaktayız. Kullandığımız kombi cihazları çeşitlere ve modellere ayrılmaktadır. Bizler Demirdöküm Kombi Servisi olarak sizlerie kombi bakım servisi, kombi arıza servisi, kombi termostat takımı ve diğer işlemler için bizleri arayabilir servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimiz kullandığınız Demirdöküm Kombi cihazlarının her hangi bir işlem yapılacağı zaman her serviste olduğu gibi firmaya maddi açıdan zarar vermemesi için servis ücreti alınmaktadır. Çünkü kombi kullanıcılarımızın evine gidildiğinde cihaza arıza tespiti yapıldığında parça değişimi yapılacaksa servisteki personeller bu durumu kullanıcıyla konuşur ve fiyat bilgisi verilir.

Müşteri fiyatı kabul ederse eğer sadece parça fiyatı alınmaktadır. Eğer kabul edilmez ise firmanın verdiği hizmeti karşılında servis ücreti ödemesi yapılır. Kombi Servis Ücretleri: 40 TL / 50 TL / 60 TL / 70 TL / 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat bilgisi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Demirdöküm Kombi Çeşitleri Nelerdir

* Demirdöküm Bacalı Kombi cihazları
* Demirdöküm Hermetik Kombi Cihazları
* Demirdöküm Yoğuşmalı Kombi Cihazları
* Demirdöküm Yarı Hermetik Kombi Cihazları
* Demirdöküm Tek Eşanjörlü Kombi Cihazları
* Demirdöküm Elektrikli Kombi Cihazları
* Demirdöküm Çift Eşanjörlü Kombi Cihazları

Demirdöküm Kombi Servis Ücreti Ne Kadar 444 95 87
Demirdöküm Kombi Modelleri

Demirdöküm Neva
Demirdöküm Kalisto
Demirdöküm Nepto
Demirdöküm Nitron
Demirdöküm Nitron Plus
Demirdöküm Millennium Plus
Demirdöküm Aden
Demirdöküm İsofast HK 335 FE
Demirdöküm Vinto
Demirdöküm Atron H 24/ H 28
Demirdöküm Themafast HK 30-5 C
Demirdöküm Solaris
Demirdöküm Adonis B 24
Demirdöküm İsofast BK 335 CE
Demirdöküm Sargon Premix
Demirdöküm Sargon Condense
Demirdöküm Nanomix
Demirdöküm Nitromix
Demirdöküm Nitron Condense


Sürekli kullandığımız Demirdöküm kombi cihazlarını uzun yıllar boyunca kullanılan ve kombi cihazının içerisindeki parçalarda oluşan toz, pas, kireç aynı zamanda kombi cihazlarının çalışmasında bozulmalara neden olacak parçalardaki kirliliğin uygun kimyasal ilaç ve temizlik malzemeleriyle giderilmesi işlemidir. Ayrıca Demirdöküm Kombi Bakım Servisimizden bakım hizmeti alabilirsiniz.

Kombi Bakımı Neden Önemlidir


Demirdöküm kombi cihazlarınızın bakımı yapılmış kombi cihazının daha az elektrik, gaz ve su tüketimi sağlamaktadır. Demirdöküm kombi cihazının ana eşanjörünü uzun süre kullanma sonucunda içi kireç tutmaktadır. Kireç tutan dEmirdöküm kombi cihazının ana eşanjör içerisindeki su kireç nedeniyle ısınmayacaktır. Bu nedenle suyu ısıtmak yerine kireci ısıtacaktır. Bunun sonucunda ise sizlerin sıcak su ihtiyacınızı pek karşılayamayabilir ve su israfı yapabilir. Demirdöküm Kombi Bakım Kampanyamızdan yararlanmak isterseniz 444 28 46 müşteri hizmetlerini arayabilir kesin fiyat bilgisi alabilirsiniz.


Demirdöküm Kombi Servis Ücreti Ne Kadar 444 95 87
Demirdöküm kombi cihazlarınızın bakımı yapılmayan elektrik, gaz ve su kaçaklarına neden olur. Demirdöküm kombi cihazları zararlı ve yanıcı madde olduğu için söz konusu can ve mal sağlığı açısından zararlıdır. Uzun süre bakımı yapılmayan demirdöküm kombi cihazlarının içerisinde tozlar birikerek cihaz içerisinde alev oluşmasına neden olur. Ve parçalar kirlendiği için yeterli bir şekilde çalışmasını devam ettiremez ve error veya arızalanma ihtimali yüksektir.


Demirdöküm Kombi Bakım Ücretleri / Servisi


Demirdöküm Kombi Bakım Servisi olarak siz değerli müşterilerimiz kullandığınız Demirdöküm kombi cihazların her modellerine ve her çeşitlerine bakım hizmetleri sunmaktayız. 15 Yılı aşkın kombi bünyesi altında her türlü işlemlerde sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için hep çaba göstermekteyiz. 15 yıldır kombi servisleri olarak siz değerli kullanıcılarımıza servis hizmeti vererek görmüş olduğumuz tecrübe sayesinde ve uzmanlaşmış kodromuzla sizlere en iyi işçiliği sunmaktayız.

Demirdöküm Kombi Servis Ücreti Ne Kadar 444 95 87

Demirdöküm kombi servisi siz değerli müşterilerimize kış aylarında iyi bir şekilde ısınabilmesi için ve aynı zaman da kombi cihazlarının güvenli bir şekilde ısınabilmesi için ve sizlerin memnuniyetini sağlamak için en uygun fiyatlarla sizlere bakım hizmetleri sunmaktayız. Demirdöküm Kombi cihazlarının bakımı cihazın ömrünü uzatır, verimli çalışmasını sağlar ve aynı zamanda arızaların önüne geçer ve sizlere büyük mağliyetlerden kurtarmış olmaktadır.

Siz değerli kombi kullanıcılarımız son bahara yaklaştığında kışa hazırlık için kombi bakımları yaptırmak istersiniz. Bu durumda sizlerin yapmanız gereken kombi bakım fiyatlarını araştırmak ve kombi bakım fiyatlarını öğrenmek istersiniz bizler bu konuda sizlere yardımcı olalım.

Demirdöküm Kombi Bakım Fiyatları; 75 TL / 80 TL / 90 TL / 100 TL / 150 TL / 200 TL arasında fiyatlar değişmektedir. Kesin fiyat bilgisi için 444 28 46 iletişim hattımızı arayabilir çağrı merkezimizden fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz.


Demirdöküm Kombi Bakımı Nasıl Yapılır / Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar


Demirdöküm kombi cihazlarının kış aylarına girmeden önce yapılması gerekir. Eylül, Ekim Kasım aylarında kombi cihazları uzun süre boyunca aktif olacağından tüm parçaları sorunsuz bir şekilde çalışması için kışa hazırlık yapılması gerekmektedir. Kombi Bakımı Her Yıl Yapılması gereken bir işlemdir bu yüzden kombi bakımını takip ederek zamanı geldiğinde tekrar teknik servisi arayarak tekrar bakım yaptırmanız gerekmektedir.


Demirdöküm Kombi Servis Ücreti Ne Kadar 444 95 87

Siz değerli müşterilerimizin evinize gelen servis ekiplerinin yetki belgesi olup olmadığını kontrol edin, yetki belgesi yoksa cihazınıza müdahale etmesine izin vermeyin daha sonra Demirdöküm kombi cihazının bakım sırasında neler yapılacağı konusunda bilgi verilmesini isteyin tekik konu hakkında iyi bir şekilde bilgi veriyor ise tercih edebilirsiniz. Fakat kombicihazının kapağını açmadan önce sıcak su ve kalorifer tesisatı ısıtma testi ile kombinin çalışma verimliliğini kontrol ediyor mu dikkat ediniz.

Demirdöküm kombi cihazınızın kritik güvenlik aksamlarının bacalı kombi cihazlarında limit sensörü aynı zamanda çekiş durumunun, yoğuşmalı kombil cihazlarda ise su haznesi temizliğinin son olarak kalorifer gidiş hattı yönündeki çamur ayrıştırıcı filtrelerin kontrolden geçirildiğinden ve sorunların onarımını yapılması gerekmektedir.


Kombi Bakımında Yapılacak İşlemler;

* Demirdöküm kombi cihazının sıcak su ve kalorifer tesisatının kontrolü ve yanıp yanmama durumu kontrol edilir.
* Demirdöküm kombi cihazının su sızdırmazlık kontrolü yapılması gerekir.
* Demirdöküm kombi cihazının içerisinde bulunan tozların kombi temizleme ilacı ile fırça bezle temizlenmesi gerekir titiz bir şekilde.
* Demirdöküm kombi cihazının yanma odası sökülür ve blülör çıkartılır ve su ile temizlenir ve kuruması gerekir yanma odasının temizliği yapılır brülör tekrardan yerine takılır.
* Demirdöküm kombi cihazının elektrik bağlantısı v otamat kontrolü yapılır
* Demirdöküm kombi cihazının fan motoru çıkartılır ve ilaç, su ile temizlenmesi gerekir kuruduktan sonra tekrar yerine takılır.
* Demirdöküm kombi cihazının genişleme tankı kontrol edilir ve bar basıncı ayarlanır.
* Demirdöküm kombi cihazının filtresi sadece su iğle temizlenir ve kuruduktan sonra tekrar yerine takılır.


Demirdöküm Kombi Tamiri / Teknik Servis


Demirdöküm Kombi Arıza Servisimiz
siz değerli müşterilerimizin kombi cihazlarınızla yaşadığınız her hangi bir sorun olduğunda genellikle arıza kodları ve hata kodları vermektedir. demirdöküm kombi f1 hatası, demirdöküm kombi f2 hatası, demirdöküm kombi f4, demirdöküm kombi f28, demirdöküm kombi e4 arızası, demirdöküm kombi e4 arızası, demirdöküm kombi cc hatası, demirdöküm kombi e1 hatası verdiğinde teknik destek almak için bizlere iletişim numaramızı arayabilir çağrı merkezimizde ki müşteri temsilcilerimizle teknik konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Servis Ücreti Ne Kadar 444 95 87

Demirdöküm kombi cihazımım yüksek voltaj arızası var, Demirdöküm kombi cihazımım kombi Sirkülasyon Pompası Sıkışması,Demirdöküm kombi cihazımım ateşleme yapıyor ve sonra sönüyor, Demirdöküm kombi cihazımım devreye girmiyor, Demirdöküm kombi cihazımım su barı artıyor, Demirdöküm kombi cihazımım gaz kokusu geliyor, Demirdöküm kombi cihazımım su basıncı düşüyor, Demirdöküm kombi cihazımım çok ses çıkartıyor, Demirdöküm kombi cihazımım yanık kokusu geliyor, Demirdöküm kombi cihazımım sıcak su alırken petekler çalışıyor, Demirdöküm kombi cihazımım petekleri ısıtmıyor, Demirdöküm kombi cihazımım su akıtıyor bütün sorunlarınızda bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Kombi ana kart değişimi, kombi üç yollu vana değişimi, kombi filtre değişimi, kombi fan motoru değişimi, kombi eşanjör değişimi, kombi brülör değişimi ve diğer parça değişimleri için firmamız en uygun fiyatlarla %100 parça orijinal yedek parça ile sizlere her zaman aynı gün içerisinde servis imkanı sunarak 1 Yıl Garanti Hizmetleri sunmaktayız.İstanbulda Kombi Bakım - Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: petek temizleme hizmet verilen semtlerKombi Servisi Tamiri Arızası İçin Hemen Arayın:444 28 46Adalar, Arnavutköy, Boğazköy, Bolluca, Haraççı, Taşoluk, Ataşehir, Atatürk, ferhatpaşa, İçerenköy, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mustafakemal, Örnek, Yeniçamlıca, Yenisahra, Avcılar, Ambarlı, Avcılar, Firuzköy, Gümüşpala, Bağcılar Bağcılar, Barbaros, Demirkapı, Güneşli, Hürriyet, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Bahçelievler, Bahçelievler, Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Bakırköy, Ataköy, Cevizlik, Florya, Kartaltepe, Yeşilköy, Zeytinlik,Zuhuratbaba, Başakşehir, Altınşehir, Bahçeşehir, Başakşehir, İkitelli, Bayrampaşa, Altıntepsi, Muratpaşa, Numunebağ, Yıldırım, Beşiktaş, Abbasağa, Akatlar, Arnavutköy, Bebek, Etiler, Gayrettepe, Levazım Levent, Ortaköy, Türkali, Beykoz, anadoluhisarı, Beykoz Çavuşbaşı, Çubuklu, Göksu, Paşabahçe, Tokatköy, Beylikdüzü, Gürpınar, Kavaklı, Yakuplu, Beyoğlu, Arapcami, Cihangir, Halıcıoğlu, İstiklal, Kasımpaşa, Kemankeş, Pürtelaş, Taksim, Tarlabaşı, büyükçekmece, Celaliye (Kamiloba), Kumburgaz, Mimarsinan, Tepecik, Çekmeköy, Çekmeköy, Ömerli, Taşdelen, Esenler, Atışalanı, Esenler, Karabayır, Sanayi, Esenyurt Ardıçlıevler, Esenyurt, Haramidere, İncirtepe, Kıraç, Mehterçeşme, Saadetdere, Eyüp, Alibeyköy, Çırçır, Eyüp Göktürk, Rami, Yeşilpınar, fatih, Aksaray, Beyazıt, Eminönü, Fener, Haseki, Karagümrük, Kocamustafapaşa Kumkapı, Mahmutpaşa, Sirkeci, sultanahmet, Şehremini, Tahtakale, Vefa, Gaziosmanpaşa, Fevziçakmak Gaziosmanpaşa, Küçükköy, Yıldıztabya, Güngören, Güngören, Merter, Sanayi, Tozkoparan, kadıköy Bostancı, caddebostan, Caferağa, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Ondokuzmayıs(19 Mayıs), Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedit, Suadiye, Kağıthane, Çağlayan, Çeliktepe Gültepe, Gürsel, Hamidiye, Kağıthane, Seyrantepe, Şirintepe, Kartal, Atalar, Esentepe, Kartal, Orhantepe soğanlık,Topselvi, uğurmumcu, Yakacık, Küçükçekmece, Atakent, Halkalı,Küçükçekmece , Sefaköy Maltepe, Aydınevler, Büyükbakkalköy, Cevizli, Feyzullah, Gülsuyu, İdealtepe, Küçükyalı, Yalı, Zümrütevler, pendik Bahçelievler, Çamçeşme, Çarşı, Dolayoba, Esenyalı, şeyhli, Yayalar, Yenişehir, sancaktepe, Eyüpsultan, Osmangazi, Sarıgazi, Yenidoğan,sarıyer, Bahçeköy, Büyükdere, Emirgan, İstinye, Merkez Köyler, Rumelihisarı, Sarıyer Tarabya, Yeniköy, silivri, Çanta, Merkez Köyler, Selimpaşa, Silivri, sultanbeyli, Mehmetakif, Mimarsinan, Necipfazıl, Turgutreis, Sultangazi, Cebeci, Sultançiftliği, Zübeydehanım, Şişli, 19 Mayıs, Ayazağa, Bozkurt, Cumhuriyet Duatepe, Esentepe, Feriköy, Halaskargazi, Halideedip, Harbiye, Maslak, Mecidiyeköy, Meşrutiyet, Okmeydanı Pangaltı, Şişli, Teşvikiye, tuzla, Akfırat, Aydınlı, İçmeler, İstasyon, Mimarsinan, Orhanlı, Tersaneler, ÜmraniyeAşağıdudullu, Atakent, Atatürk, Çakmak, Esenşehir, ıhlamurkuyu, İnkılap, kazımkarabekir, Merkez Köyler Namıkkemal, Yukarıdudullu, Üsküdar, Acıbadem, Altunizade, Bahçelievler, Beylerbeyi, Bulgurlu, Cumhuriyet Çengelköy, Ferah, Kandilli, Kirazlıtepe, Kuzguncuk, Mimarsinan, Muratreis, Selimiye, Ünalan, Yavuztürk, Zeytinburnu, Çırpıcı, Seyitnizam, Telsiz, Topkapı

Ankarada Kombi Bakım - Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş,Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Gaziosmanpaşa(gop), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan

Ankara Keçiören Kombi Bakım - Servisi 444 28 46 için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Sanatoryum, Esertepe, Yayla, Etlik, İncirli, Kalaba, Ufuktepe, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Şenlik, Güçlükaya, Dutluk, Yükseltepe, Atapark, Ayvalı, Subayevleri, Kızlarpınarı, Kardeşler, Kuşcağız, Siteler, Şentepe, Pursaklar, Hasköy, Ondokuz MayısAnkara Yenimahalle Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Batıkent, Eryaman, Elvankent Çayyolu, Demetevler, İvedik, Ostim, Şaşmaz, Türkkonut, Ümitköy, YükseltepeAnkara Pursaklar Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Saray Akyurt, Cubuk, Altınova BağlumAntalyada Sincan Etimesgut ve Gölbaşı genelideKombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler:

Antalya Kombi Bakım - Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Konyaaltı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Bursa Kombi Bakım - Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Güzelyalı, Nülüfer, Hamitler, Özlüce, Ertuğrul, altınşehir, Beşevler, Üçevler, Çalı Mahallesi, Hasanağa, Balat, Nülüfer Köy, Balat, Hamitler, Emek Mahallesi, Yunus Eli Mahallesi, Fetiye Mahallesi, İhsaniye, Yenikaraman, Hürriyet Mahallesi, Çekirge, Kültür Mah.,Kükürtlü, Başaran, Gülbahçe, Küçükbalıklı, Bahar Mahallesi, Altınova, Hacıvat, Gürsu, Görükle, Şirinevler, Esenevler, Doğacınarı, Millet Mahallesi, Vatan Mahallesi, Demirtaş, Cumhuriyet Mahallesi, Sakarya, Alemdar, Soğanlı, Panayır, Bademli, Çamlıca Mahallesi, Ovat Köy, 100. Yıl Alemdar, Konak

İzmirde Kombi Bakım - Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmirKocaeli İzmitde Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler:İzmit, Başiskele, Gölcük, Dilovası, Gölcük, Karamürsel, Derince, Kartepe Hizmet Verilen Mahalleler 28 Haziran, Akarca, Akçakoca, Akmeşe Atatürk, Akmeşe Cumhuriyet, Akpınar, Alikahya Atatürk, Alikahya Cumhuriyet, Alikahya Fatih, Alikahya Merkez, Ambarcı, Arızlı, Arpalıkihsaniye, Ayazma, Bağlıca, Balören, Bayraktar, Bekirdere, Biberoğlu, Böğürgen, Bulduk, Cedit, Cumhuriyet, Çağırgan, Çavuşoğlu, Çayırköy, Çubuklubala, ubukluosmaniye, Çukurbağ, Dağköy, Doğan, Durhasan, Düğmeciler, Emirhan, Erenler, Eseler, Fatih, Fethiye, Fevzi Çakmak, Gedikli, Gökçeören, Gülbahçe Kadriye, Gültepe, Gündoğdu, Güvercinlik, Hacıhasan, Hacıhızır, Hakaniye, Hasancıklar, Hatipköy, Kabaoğlu, Kadıköy, Karaabdülbaki, Karabaş, Karadenizliler, Kaynarca, Kemalpaşa, Kısalar, Kocatepe, Kozluca, Kozluk, Körfez, Kulfallı, Kulmahmut, Kurtdere, Kuruçeşme Fatih, M.Alipaşa, Malta, Mecidiye, Nebihoca, Orhan, Orhaniye, Ortaburun, Ömerağa, Sanayi, Sapakpınar, Sarışeyh, Sekbanlı, Sepetçi, Serdar, Sultaniye, Süleymaniye, Süverler, Şahinler, Şirintepe, Tavşantepe, Tepecik, Tepeköy, Terzibayırı, Topçular, Turgut, Tüysüzler, Veliahmet, Yahyakaptan, Yassıbağ, Yeni, Yenice, Yenidoğan, Yenişehir, Yeşilova, Zabıtan, Zeytinburnu Mahallesi.

Konyada Kombi Bakımı Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;
Karatay, Meram, Selçuklu,

Aydın Kombi Bakımı Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Aydın Kuşadası, Söke, Nazilli, Didim, Germencik, Koçarlı

Muğlada Kombi Bakımı Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Muğla Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Kocaeli Kombi Bakımıi - Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Gebze Mahalleleri, Ademyavuz Mahallesi, Arapçeşme Mahallesi, Barış, Beylikbağı Mahallesi, Cumhuriyet, Gaziler, Güzeller, Hacıhalil, Hürriyet Mahallesi İnönü Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kirazpınar Mahallesi, Köşklüçeşme Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Mustafapaşa Mahallesi, Osmanyılmaz Mahallesi, Sultanorhan, Tatlıkuyu, Ulus, Yavuzselim Mahallesi, Yenikent MahallesiPetek Temizliği Fiyatları Petek temizleme, Kombi Bakımı tamiri Servisi Servisleri yada Kombi Tamircisi için Hizmet Verdiğimiz Markalardan bazıları Tamiri Bakımını Yaptığımız Kombi servisi hizmeti için bazı Markalar; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Daikin, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, BuderusKlima Tamiri Bakımı Montajı Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, SamsungBeyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Delux, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, Aeg, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint,

Sakarya Hizmet Verdiğimiz İlçeler; Adapazarı Akyazı Arifiye. Erenler. Ferizli. Geyve. Hendek.Karapürçek.

Diyarbakır Hizmet Verdiğimiz İlçeler; Bağlar. Bismil. Çermik. Çınar. Çüngüş Dicle. Eğil. Ergani.

Denizli Hizmet Verdiğimiz İlçeler; Acıpayam. Babadağ Balkan.
Bekilli. Beyağaç Bozkurt. Buldan. Çal.

Adnan Hizmet Verdiğimiz İlçeler; Aladağ Ceyhan. Çukurova. Feke. İmamoğlu. Karaisalı Karataş Kozan.

Çanakkale hizmet Verdiğimiz İlçeler; Ayvacık. Bayramiç Biga. Bozcaada. Çan. Eceabat. Ezine. Gelibolu

Sivas ilinin Hizmet Verdiğimiz İlçeler: Akıncılar Altınyayla Divriği Doğanşar Gemerek Gölova Gürün Hafik

Kayseri ilinin Hizmet Verdiğimiz İlçeler: Akkışla. Bünyan. Develi. Felahiye. Hacılar. İncesu. Kocasinan.MelikgaziYorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış