Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Kombi Servis Bakım Ücreti Ne Kadar 444 95 87

Kombi Teknik Servisi


444 95 87

Kombi Teknik servisi için 444 95 87 telefon numarasını arayarak arıza kaydı bırakabilir deneyimli ve işinin ehli olan ustalarımızdan sizlerde kaliteli ve güvenilir şekilde hizmet alabilirsiniz.


Kombi bakım servisimizin sizler için haftanın 7 günü boyunca kombi teknik servisi olarak hizmet vermekte olup Türkiye'nin neredeyse bir çok şehrine hizmet vermekte olup sizlere kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet vererek kesinlikle sizleri yarı yolda bırakmadan hizmet veriyoruz.

Kombi cihazlarımız su elektrik ve doğalgaz üçlüsünden oluşmakta olup bu tesisatların herhangi birine bile zarar gelmiş olduğu takdirde ilerleyen dönemlerde sizlere maddi ve manevi olarak oldukça büyük zararlar ile karşı karşıya da bırakabilecek potansiyeldedirler.Cihazlarınızda her hangi bir arıza durumunda ilk yapmanız gereken konu ile alakalı detaylı bilgi edinip sizlere en uygun gelecek kombi teknik servisini bulup cihazlarınızı yaptırmalısınız.

Firmamızın Türkiye geneli olarak hzimetleri bulunuyor örneğin Ankara ili kış aylarında soğuk ayazı kar ı ile dondurucu günler yaşatan bu şehir de gri şehir de kombi cihazlarının kullanımları oldukça fazla ve müşterilerimize 15 yıldan fazla süredir Ankara ilinin bütün ilçelerinde sizlere kaliteli ve güvenilir şekilde hizmet vererek kombi cihazlarınızın, kombi bakım, kombi tamir, kombi onarım servisi olarak başarılı bir şekilde alanlarında eğitim almış uzun yıllar boyunca usta olarak çalışmış ustalarımız ile beraber sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.


Kombi Tamir Servisi


Kombi bakım onarım konusunda sizlere hizmet veren ustalarımız kombi tamir servisinde sizler için bir çok markanın tamir işlemleri ile ilgileniyor, kombi cihazlarımız oldukça önemli marka ne olursa olsun alırkne oldukça fazla paralar vererek sahip olduğumuz bu cihazlar için deneyimli ve işinin ehli olan ustalar gerekmektedir.

Kombi Tamir Servisi
miz sizler için Beko, bosch, samsung, demirdöküm, Eca, ferroli, baymak gibi markaların tamir bakım işlemleri ile ilgilenmekte kombi cihazlarınızın bakım işlemleri zamanında yapılmazsa cihazlarınız yeterli verimlilikte çalışmaz aynı zamanda da faturalardan oldukça fazla da zarar etmiş olursunuz.Kombi arızalarının, kombi ekipmanlarının filrelerinin motorunun çalışır durumda tutulmasını ve çalışma sırasında ortaya çıkabilecek tüm arıza sorunları ve kesintilerin giderilmesini ortadan kaldırılmasını yardımcı olan bir teknik özel tamir servisi olarak sizlere kaliteli ve güvenilir şekilde hizmet vermektedir.

Kombi cihazlarımız da marka ne olursa olsun arıza yaşadığımız zaman zor durumda kalma ihtimalimiz oldukça yüksektir. Özellikle kış mevsimine bu kadar az kalmışken bu durum bizi oldukça zorlayacak ve çeşitli arızalar ile karşı karşıya kalmamıza da sebebiyet verebilecektir. Çünkü soğuk kış günlerinde kombi cihazlarımızda yaşayacağınız bir arıza durumu kombi cihazınızı kullanmanızı sizlere engel olacaktır.Soğuk kış günlerinde kombi cihazınzın arıza vermesi durumunda da bu sorunun aynı gün içerisinde çözülmesi gerekmektedir kombinin evde sağlamış olduğu sıcak hava etkisini kaybetmesinden dolayı daha büyük sıkıntılar ile karşı karşıya kalmamanız da oldukça önemlidir, Kombi cihazlarınızda arıza durumunu farketmiş olduğunuz ilk andan itibaren güvenilir servis çağırmanız gerektiğini de unutmamalısınız.

Kombi Bakım Fiyatı

Kombi bakım fiyatları servisden servise ve dönemden döneme göre farklılık gösteriyor, örneğin yaz ayında herhangi bir servisden yardım destek almış olduğunuz takdirde kombi bakım hizmetlerini çok daha uygun bir şekilde yaptırmış olursunuz ancak kış aylarında herhangi bir servisden yardım destek almış olduğunuz takdirde kombi bakım fiyatı çok daha yüksek olacaktır diyebiliriz.

Yani baktığınız zaman fiyatlar dönemsel farklılıklar gösterirken bazı servislerde müşteriler kombi bakım fiyatları hakkında yeterli bilgilere sahip olmadıkları için biraz daha fazla ücret ile kombi bakım tamir hizmeti vermektedirler.Türkiye geneli hizmet veren firmamız kombi bakım fiyatları ise yaz ve kış olarak dönemsel farklılıklar göstersede ortalama olarak 100-150 tl olarak farklılık gösteriyor da diyebiliriz.

Kombi bakım fiyatı, kombi bakım ücretleri, kombi bakım kim yapar, kombi bakım ne kadar, kombi bakımm ustası gibi ihtiyaçlarınız ve diğer sorularınız için de haftanın 7 günü boyunca pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi, pazar günleri saat sabah 08.00 akşam 22.00 saatleri arasından kombi teknik servis numarası 444 95 87 telefon numarasından arayarak çağrı merkezinde çalışan deneyimli arkadaşlarımızdan merak etmiş olduğunuz bütün sorulara en iyi şekilde cevap bularak cihazlarınızın tamir işlemleri için de arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Kombi Bakım Servisi


Herhangi bir marka kombi cihazlarına sahip olmak, periyodik kontroller yapmak, yılda bir defa kombi bakım yaptırmak anlamına da gelemtekedirr. Her şeyden önce bakım eksikliği cihazlarınızda zaman zaman çeşitli arızalar ortaya çıkmasına da sebep olur kombi bakım servisimiz bu konuların hepsinde sizlere destek olmaktadır.
Kombi cihaz bakım ve kontrolünün olmaması, yapılmaması büyük çevresel ve her şeyden önce kişisel riskleri kendimize katacağımız zararları da beraberinde getirir. Bir çok kombi cihazı arıza riski vardır;
Birincisi gaz kaçağıdır (doğal gaz veya LPG ile çalışan cihazlarda). İki olası sonuç vardır: Zehirlenme ve patlama Karbon monoksit oluşumuna kapalı alanlarda bulunan oksijenin büyük bir kısmının iyi havalandırılmadan tüketilmesi neden olur.
Herhangi bir kaza, hem alevlerin havayı değiştirmeden oksijeni yakması, hem de zehirlenmeyi ve hatta yangınları artırabilecek duman cihazın arızalanması sebebi ile de ortaya çıkabilmektedir. Kombi cihazına hizmet eden tesisatlardan elektrik sistemlerindeki kısa devrelerden. Monoksit, yaklaşık on dakika içinde sağlıklı bir insanın ölümüne neden olabilir bu yüzden cihazlarınızda kesinlikle düzenli bakım yaptırmalı ve kendizi oluşabilecek bütün sorunlardan en iyi şekilde korumanız gerekiyor güvenmiş olduğunuz bir servisden almış olduğunuz kombi bakım hizmeti doğrultusunda kombi cihazlarınız verimli ve kaliteli şekilde çalışacaktır.

Kombi Bakım Nasıl Yapılır


Kış ayları yavaş yavaş yaklaşırken bir çok şehirde ki müşterilermizin genel olarak sormuş oldukları sorular kombi bakım nasıl yapılır, kombi bakımını kim karşılar, kombi bakım ustaları nerededir, kombi bakım kime ait gibi sorular ile de karşı karşıya kalıyoruz gelin birazda kombi bakım nasıl yapılır hakkında detaylıca konuşalım;

Kombinin içerisindeki su boşaltılır, kirli su tahliye edilir,
Genleşme tankı havası ölçülür eğer eksik ise bar hava basıncı yapılır,
Yanma haznesi sökülür, içerisinde bulunan toz kir temizlenir,
Brülör temizliği tel fırça yardımı ile yapılır,
Fan testi yapılır,
Kalorifer dönüş filtresi sökülerek temizlenir,
Kombinin tamamında oluşmuş toz ve kir temizliği yapılır,
Daha sonra ise kombiden sökülen parçalar titizlik ve dikkatle yerlerine takılır,
Gaz ayarları kontrol edilir,
Gerekiyor ise gaz basımı uygulanır,
İleride oluşabilecek arızaların tespiti yapılarak, kullanıcı onayı ile onarımı yapılır, kullanıcıya çalışır halde teslim yapılır,Kombi bakım işlemleri genel olarak yukarıda belirtmiş olduğumuz şekilde yapılıyor ancak kombi bakım yapan ustalarımız kombi bakım sırasında eğerki cihazlarınızın herhangi bir parçasında bir arıza durumu meydana gelmişse ustalarımız parça değişim yapıyor ve kombi cihazınızın herhangi bir arızalı parçanı yeni yedek orjinek parça ile değiştiriyor ve değiştirmiş oldukları her arızalı parça için de bir yıl orjinal yedek parça garantisi hizmetini de siz değerli müşterilerimize kaliteli bir şekilde sunuyorlar.

Kombi Bakım Ücreti Kime Ait


Kombi bakım konusunda hizmet almak isteyen müşterilerimiz Türkiye'nin dört bir yanında güzellikleri yeşili denizi ve daha diğer bir çok şey ile ünlü memleketimizde durum ortada bir çok servis ihtiyaçtan ötürü kombi bakım hizmeti veriyor, ve aynı zamanda da bir çok müşterimiz kiradalar ve genel olarak sormuş oldukları sorular ise Kombi bakım kime ait, kombi bakım ücretini kim öder?

Kombi bakım ücretini genel olarak kiracı ödemektedir bunun sebebi ise kiracı kombiyi kendisi kullanıyor kira ödemiş olduğu müdetçe ev kendine ait ve yaptırmış olduğu kombi bakım kendine fayda sağlayacak bu yüzden de kombi bakımı kiracıya aittir.Ülkemizde kombi kullanım oranı oldukça fazla ve bu kombi cihazlarının bakım işlemleri düzenli bir şekilde yapılmış olduğu takdirde cihazlarımız uzun süre boyunca bizlere hizme verecektir bu yüzden kombi bakım teknik servisimiz sizlere her zaman kaliteli ve güvenilir şekilde hizmet vermekte ve sizlere diğer firmalara göre her zaman çok daha uygun fiyatlı şekilde hizmet veriyor bizlerden destek ve yardım almak için ise 444 95 87 telefon numarasını arayarak kombi bakım ücreti, kombi bakım kim yapar, kombi bakım nasıl yapılır gibi sorularınıza cevap bulabilirsiniz..

Ayrıca firmamız bir önceki içerik yazısında Eca Kombi Servis Ücreti başlıklı bir içerik yazısı bulunuyor sizlerinde okumasını tavsiye ediyoruz.


Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış