Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Ankara Altındağ Asansör Firmaları 444 28 46

Servis Kaydı İçin;
444 28 46


Dünya da ve Türkiye de çok değer verilen en önemli araçlardan birisi ise asansördür. Asansör insanların hayatını kolaylaştıran ve fazla vaktimizi almayan bir cihazdır.

Asansör aracını günlük hayatta kullanmaktayız genellikle yeni yapılan bütün binalarda asansör aracı bulunmaktadır iş yerlerinde hastanelerde devlet kurumu dairelerinde ve diğer bütün yerlerde bulunmaktadır. Ankara Asansör Firmaları makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

Asansör Nedir Çalışma Prensibi Nasıldır;

Ankara Altındağ Asansör Firmaları 444 28 46

1) Elektrikli asansör
2) Yük asansörü
3) Otomatik asansör

Elektrikle işleyen ve çelik halatla çekilen ve genellikle dik raylar arasında hareket eden, yapılarda insanları, yükleri yukarıya çıkarmada, aşağıya indirmede yararlanılan araç ve yukarı çıkarmaya işine yaramaktadır. Ankara Asansör Montaj Tamir Revizyon Ustası Zeki bir önceki makalemizi teknik konu hakkında bilgi almak için linke tıklamanız yeterli.

Asansörün önemi özellikle görme, duyma, yürüme, dokunma engeli olan insanlara çok yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda yaşlı insanlara da en çok yardımcı olan asansör cihazları insanların yüküne de yardım etmektedir.


Hayatımızı kolaylaştıran bütün araç gereç teknolojik icatları çok beğenmekteyiz. Bu yüzden günümüzde asansörsüz bir ev yada iş yeri bizler için iyi bir yer olarak gözükmemektedir.

İnsanların hayatını kolaylaştıran asansörler aynı zamanda üst geçitlerde engelli vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için de çok yapılmaktadır.

Bizler Çankaya Altındağ ilçesine en iyi hizmeti verebilmek için Firmamızdaki çalışan;

• Asansör proje çizim personeli
• Asansör montaj işlemini yapan personeller
• Asansör imalathanede çalışan personeller
• Asansör tamir bakım işlemini yapan personeller
• Asansör revizyon işlemine bakan personeller
• Firmamızın müşteri temsilcisi olarak çalışan personeller

Ankara'nın en iyi asansör firması olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için işimizi tecrübeli ve işinin eğitimini almış sefrikalı çalışan personellerimizde işini dikkatli bir şekilde yapar ve sorunsuz bir şekilde işlemini tamamlayarak müşteriye teslim etmektedir.

Aynı zamanda müşterilerimize ekonomik yönden de katkı sağlamak için asansör montaj, asansör bakım, asansör imalat, asansör revizyon işlemlerinde bizler diğer firmalara göre daha uygun fiyat ve ücretlerimizle en iyi hizmeti sunmaktayız.

ANKARA ALTINDAĞ ASANSÖR BAKIM FİRMASI

Ankara Altındağ Asansör Firmaları 444 28 46

Bakımda yapılması gerekenleri ilk önce açıklayalım;
1) Asansörün makinede bulanan dairenin temizlenmesi yapılır
2) Makine ve motorun tesisat ve bağlantılarının kontrolü yapılır
3) Asansörün rulman ile yağ seviyesinin kontrolü yapılmalı
4) Asansörün kumanda panosunun kontrolü yapılması ve temizlenmesi
5) Asansörün motor ve fren ayarının kontrolü yapılır ve ayarı doğru konumda değil ise tekrardan ayarlanmasının yapılması gerekmektedir.
6) Asansörün Otomatik kat ve kapıların kabin eşiklerinin temizlenmesi gerekmektedir
7) Asansörün menteşe kapıların kilit ile fiş kontaklarının kontrolü ve temizliği yapılır
8) Asansör kabinin revizyon anahtarının kontrolü yapılır
9) Asansörün kabinin alarm ve dur butonun kontrolü yapılır
10) Asansörün kabinin üstünün temizlenmesi
11) Asansörün kabin ve karşı ağrılık yağdanlıklarının yağ seviyesinin kontrolü yapılır ve eksilme var ise takviye yapılır
12) Asansörün motor milinde boşluk kontrolü yapılır
13) Asansörün aşırı yük sisteminin kontrolü yapılması gerekmektedir
14) Son olarak asansörün kat ve kabin içi işletme talimatlarının kontrolü.

ANKARA ASANSÖRÜN REVİZYON SERVİSİ


Asansör başlamadan önce ilk olarak proje çizimi gerçekleştiren ptimum biçimde çalışması için bir eylem planı ile birlikte asansörünüzün nerelerinde eksiklikler olabileceğini gösteren eksiksiz bir rapor hazırlamak için revizyon değerlendirme formunu hazırlamaktayız. Ankara Altındağ Asansör Bakım Firmaları diğer sitemizi inceliyebilir yorum yazabilirsiniz.

ANKARA ASANSÖRÜN REVİZYON SERVİSİ

Daha sonra bina ruhsatları ve mevcut devlet destekleri hakkında bilgi toplamaktır. Asansörünüzün enerji verimliğini raporlama sistemini aynı gün içerisinde kontrolünün yapılmasını ve raporlama şeklinde analiz etmede size yardımcı olmamız ve asansörünüzün yenilenmesi için bir maliyet tahmini sunmaktadır.

En son işlem ise modernizasyon paketleri planlamayı hazır olması ve aynı zamanda konut veya ticari amaçlı binalarda yer alan asansörlerdeki güvenlik, performans ve enerji tasarruf konularını ele alınarak geliştirilir ve işleme geçilir.

Ankara'da Asansör Bakım Hizmeti Verdiğimiz Semtler;

Akyurt, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl
Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Emek, Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar
Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle


Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış