Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Arçelik Beyaz Eşya Servisi 444 2 846

ARÇELİK BEYAZ EŞYA SERVİSİ İÇİN;

444 2 846
ARÇELİK BEYAZ EŞYA SERVİSİ
Arçelik
, 1955 yılın da kurulmuş ve, 1959 ' da ilk çamaşır makinesini 1960 yılın da buzdolabı üretimini gerçekleştirmiş ve evlerimiz de en gözde demirbaşlar olarak yerlerini almaya devam etmektedirler.

Arçelik, buzdolabı yiyeceklerimizi uzun süre muhafaza etmek, tazeliklerini korumak açısından, çamaşır makinesi kıyafet ve daha birçok ürünümüzü temiz yıkama ve hızlı yıkanmasını sağlamak, bulaşık makinesi hem zaman açısından hem de su tasarrufu sağlama açısından bizlere oldukça konfor ve rahatlık sağlamaktadırlar.


Arçelik Beyaz Eşya Özel Tamir Servisi olarak sizlere, beyaz eşyalarınız da meydana gelen parça çürümeleri, teknik arızalar, kullanıcı hataları dolayısıyla meydana gelmiş olan arızalanmalar veya garanti kapsamı dışın da kalmış olan cihaz ve ürünlerinizin arızalarına Arçelik beyaz eşya servisi olarak ilgilenmekteyiz.

Arçelik beyaz eşya servisi, 10 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman kadromuz ile birlikte sizlere haftanın her günü 7/24 hizmet ve destek sağlamaktayız.

Beyaz eşya kullanım oranı her geçen artmakta ve köyden kente kadar uzanmaktadır.

Eskiden sadece gerekli gördüğümüz buzdolabı ve çamaşır makinesi evlerimiz de yer alırken şu an da köyden kente her tarafta rahatlığımıza rahatlık katacak olan her türlü beyaz eşyayı evlerimiz de bulundurmaktayız.

Bu sebepledir ki, beyaz eşyalarımızdan herhangi birisine herhangi bir sorun meydana geldiğin de aynı gün içerisin de çözümlenmesi gerektiğini düşünürüz ve hemen bir servis arayışına girmekteyiz.

Arçelik beyaz eşya servisi olarak sizlerin rahatlığını ve konforunu önemsiyor bu sebeple de aynı gün içerisin de, sizlere teknik destek sağlamakta ve aynı gün içerisin de tamir işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

ARÇELİK BUZDOLABI TAMİR/ BAKIM SERVİSİ

Arçelik buzdolabı yılın her günü hiç fişi çekilmeden kullanılan elektronik cihazlar arasındadır. Arçelik buzdolabı yiyecek ve meşrubatlarımızı korumak ve uzun süre tazeliklerini korumak açısından bizler için büyük önem arz etmektedir.

Buzdolabı kullanımların da parça çürümleri teknik arızalar, kullanıcı hatalardan dolayı bozulmalar veya arızalanmalar meydana gelmektedir.

Buzdolabı'nın bir diğer arıza sebeplerine değinecek olursak eğer;

-ArçelikBuzdolabı çalışmıyor

-Arçelik Buzdolabı motor değişimi

-Arçelik Buzdolabı kompresör çalışmıyor

-Arçelik Buzdolabı anakart değişimi

-Arçelik Buzdolabı tamir fiyatı

-Arçelik Buzdolabı kapağı düştü

-Arçelik Buzdolabı kapak lastiği çıktı

-Arçelik Buzdolabı buzlanma yapıyor

-Arçelik Buzdolabı soğutma yapmıyor

gibi arızalarınız da sizlere 7/24 olarak destek ve hizmet sağlamaktayız. Sizlerin değerini biliyor vaktinizin ve malınızın kıymetini bilerek Arçelik beyaz eşya servisi olarak aynı gün içerisin de tamir ve bakım işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Arçelik Buzdolabı Tamircisi olarak sizlere, buzdolabı kullanımlarınız da , yılda iki defa bakım yaptırmanız gerektiğini tavsiye etmekteyiz.

Buzdolabı bakımı, buzdolabında arızalanma veya bozulmalar meydana gelecekse bunu önlemek ve buzdolabınız da herhangi bozulma durumları varsa, bunu önceden tespit etmekten geçmektedir.

Arçelik beyaz eşya servisi olarak buzdolabı bozulmalarınız da hem vakit hem de mal kaybı yaşamamanız adına hem kaliteli hem de güvenilir hizmet sağlayarak işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

ARÇELİK DERİN DONDURUCU TAMİR SERVİSİ

Arçelik derin dondurucu, çalışan kesimin, öğrencilerin ve ev hanımlarının bir numaralı tercihi haline gelmektedir. Arçelik derin dondurucu özellikle işletme ve büyük yerler de insanların bir numaralı kurtarıcısı haline gelmektedir.

Arçelik derin dondurucu, yiyeceklerimizi yaz aylarından almakta ve kış ayların da da aktif olarak derin dondurucu kullanım sağlanmaktadır.

Arçelik Derin Dondurucu Servisiolarak sizlere haftanın her günü 7/24 destek ve hizmet sağlamaktayız.

Derin dondurucu kullanımlarınız da meydana gelen bozulmalar da sizlere haftanın her günü yardım ve destek sağlamaktayız.

Derin dondurucu işlemleriniz de yiyeceklerinizin bozulmaması adına aynı gün işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Derin dondurucu tamir veya bakım
işlemleriniz de aynı gün içerisin de işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Derin dondurucu yiyeceklerinizi korumak hem de işletme sahipleri için oldukça kurtarıcı olmuş ve herhangi bir arıza sonucun da içerisindekiler telef olmaktadırlar.

Derin dondurucu aktif kullanımların da ise, mutlaka bakım işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Arçelik derin dondurucu kullanımlarınız da parça çürümesi, teknik arıza ve kullanıcı hatalarından dolayı meydana gelmiş olan arızalanmalarınız da sizlere her zaman yardım ve destek sağlamaktayız.

Arçelik derin dondurucu, 444 2 846 nolu iletişim numaramızdan bizlere ulaşarak detaylı bilgiye ulaşabilir ve aynı gün içerisin de işlemlerinizi gerçekleştirebiliriz.

ARÇELİK ÇAMAŞIR MAKİNESİ TAMİR MONTAJ SERVİSİ

Arçelik çamaşır makinesi çoğu bölgemiz de yaz ayların da fazlaca ve aktif olarak kullanılmaktadır.

Arçelik çamaşır makinesi kullanımların da çoğu zaman, aktif kullanımlarından dolayı bozulmalar veya yıpranmalar meydana gelmektedir.

Elektornik cihazlar da özellikle de çamaşır makinesi kurulduğu andan itibaren kullanım kılavuzuna bağlı olarak kullanım sağlanılmalıdır.

Çamaşır makinesi elektrik ve su ile birlikte çalışan ve zaman zaman tehlike meydana çıkaran elektronik cihazlar arasına girmektedir.

Çamaşır makinesi arızalarına değinecek olursak; Arçelik çamaşır makinesi çalışmıyor,çamaşır makinesi sigorta attırıyor,çamaşır makinesi kayışı koptu,çamaşır makinesi gürültülü çalışıyor,çamaşır makinesi motor değişimi,çamaşır makinesi tamir fiyatları,çamaşır makinesi kazanı düştü,çamaşır makinesi kazanı dönmüyor,çamaşır makinesi yıkama programını başlatmıyor, gibi sorunlarınız da sizlere her zaman yardım ve destek sağlamaktayız.

Çamaşır Makinesi Tamircisiolarak parça değişimleriniz de Arçelik marka yüz de yüz orijinal parçalarla değişim yapmakta ve değişim yapmış olduğumuz parçalara da 1 yıl garanti imkanı sağlamaktayız.

Çamaşır makinesi , bakım ve tamir hizmeti sağlayarak aynı gün içerisin de işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Günlük yaşantımız da bizlere rahatlık ve konfor sağlayan çamaşır makinelerimiz de sorunlar meydana geldiğin de aynı gün tamir işlemlerinin tamamlanmasını istemekteyiz.

Çamaşır makinesine fazla yük yüklemekten veya yanlış deterjan seçimlerinden dolayı bozulmalar meydana gelmektedir.

Çamaşır makinenizi ikinci el almışsanız, veya taşınıyorsanız bizler aynı gün içerisinde montaj işlemlerinizi gerçekleştiriyor ve yaptığımız her işleme de garanti imkanını da sağlamaktayız.

ARÇELİK BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ
Arçelik marka bulaşık makineleri toplu misafir ağırlayan veya kalabalık aile ortamların da bir numaralı kurtarıcı haline gelmektedir.

İşletme sahiplerin de, kafe resturant gibi ortamlar da da bizleri hem zaman hem de su tasarrufu açısından oldukça rahatlık ve konfor sağlamaktadır.

Arçelik bulaşık makinesi %60 a varan su tasarrufu sağlamakla birlikte bizleri zaman açısından da oldukça rahata erdirmektedir.

Bu sebepledir ki köy kent dinlemeden artık her ortam da tercih edilmeye başlanmış ve yakın geçmişimiz de hemen hemen her yer de görülmeye başlanmıştır.

Bulaşık makinesi kimi zamanların da yanlış deterjan kullanımı kimi zaman düzensiz dizilim gibi kullanıcı hatalarından da bozulmalar meydana gelmektedir.

Ücretler harcayıp evlerimizde yerleştirmiş olduğumuz elektronik olan her cihazı özenli kullanmalı ve mutlaka kullanım klavuzuna bağlı olarak kullanımını sağlamalıyız.

Bulaşık makinesi , temiz yıkama yapmıyor, gibi sorunlarınız da ise mutlaka ama mutlaka hem yapıya hem de tabak ve diğer ürünlerin dizilimlerine göz gezdirmeniz gerekmektedir.

Arçelik Bulaşık Makinesi Tamir ve Bakım Servisi olarak sizlere haftanın her günü hizmet sağlıyor ve elektronik olan cihazınızı kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.

Arçelik bulaşık makinesi bizlere her anlam da rahatlık sağlarken Arçelik beyaz eşya servisi olarak sıkça karşılaştığımız arızalara değinecek olursak;

Arçelik bulaşık makinesi çalışmıyor,bulaşık makinesi kart değişimi fiyatları,bulaşık makinesi tamir fiyatı,bulaşık makinesi su almıyor,bulaşık makinesi su boşaltmıyor,bulaşık makinesi pervane dönmüyor,bulaşık makinesi tamir fiyatları gibi konular da bizleri arayarak ulaşabilir detaylı bilgi alabilir ve aynı gün içerisinde tamir ve bakım işlemlerinizi gerçekleştirebiliriz.
ARÇELİK BEYAZ EŞYA SERVİSİ / TAMİRCİLERİ
Arçelik marka beyaz eşya cihazlarınız da parça çürümesi,teknik arıza ve garanti kapsamı dışın da kalma veya kullanıcı hatalarından dolayı meydana gelen arızalanmalarınız da sizlere haftanın her günü destek sağlamaktayız.

Arçelik Beyaz Eşya Servisi olarak, çamaşır makinesi,bulaşık makinesi,buzdolabı, derin dondurucu , sanayi tipi buzdolabı , sanayi tipi bulaşık makinesi sanayi tipi bulaşık makinesi arızalanmalarınız da uzman kadro ve ekibimizle sizlere yardım ve destek sağlamaktayız.

Arçelik beyaz eşya arızalanmalarınız da bizleri arayarak iletişim sağlayabilir ve uzman kadro ve ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Arçelik beyaz eşya servisi
olarak, tam donanımlı araçlarımız ve işlerin de yetkili uzman kadromuz ile birlikte sizlere haftanın her günü hizmet ve destek sağlamaktayız.

Arçelik beyaz eşy
a cihazlarınız da garanti süresi dolmuşsa bizleri hemen arayarak ulaşım sağlayabilir ve bizler de aynı gün içerisinde sizlere yardım ve destek sağlamaktayız.

Arçelik beyaz eşya cihazlarınızın her türlü bakım, montaj ve tamir işlemlerinizi gerçekleştirmekte ve yaptığımız her işlem için sizlere garanti vermekteyiz.

Ankarada TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

İzmirde TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir'in 22 ilçesine TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalyada TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Kepez
Muratpaşa
Konyaaltı
Aksu
Döşemealtı
Lara
Kundu
Hurma
Arapsuyu
Gürsu
Altınkum
Öğretmenevleri
Pınarbaşı
Toros
Uluç
Uncalı
Ahatlı
Dokuma
Meltem
Şarampol
Kızılarık
Varsak
Etiler
Doğu Garajı
Kızıltoprak
Meydan
Muratpaşa
Varlık
Kepez
Şirinyalı
Bahçelievler
Altındağ
Güvenlik
Güzeloba
Kızılsaray
Memurevleri
Güllük
Konuksever
Soğuksu
Dutlubahçe
Zeytinköy
Fener
Kırcami
Örnekköy
Güzeloba
Çağlayan
Barınaklar
Ermenek
Yeşilbahçe
Karşıyaka
Teomanpaşa
Döşemealtı

BURSA TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Çalı
Sırameşeler
Osmangazi
Gürsu
Kestel
Yıldırım
Mudanya
Nilüfer
Gülbahçe
Koğukçınar
Alemdar
İhsaniye
Nilüfer
Demirci
Osmangazi Bursa
Altınşehir
Görükle
Gümüştepe
Soğukkuyu
Hürriyet
Nilüferköy
Yıldırım Bursa
Bademli
Bursa Osmangazi
Balat
Bağlarbaşı
Ataevler
Yüzüncü Yıl
Yenibağlar
Yeni Karaman
Karaman
Emek
Hamitler
FSM
Bursa
Esentepe
Fethiye
Cumhuriyet
Üçevler
Organize
Çamlıca
Nosab
Kükürtlü
Konak
Yıldırım
Beşevler

İSTANBUL TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Esenyurt
Mehterçeşme
Yeşilkent
Esenyurt
Osmangazi
İncirtepe
Haramidere
Mehterçeşme
Saadetdere
Ardıçlıevler


Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
İnönü
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey Mahallesi

Bağcılar
Demirkapı
15 Temmuz Mahallesi
100. Yıl
Güneşli
Fatih
Kirazlı
Yıldıztepe
Göztepe
Çınar Mahallesi

Pendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl
Esenevler
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi
50. Yıl Mahallesi
Esentepe
Cebeci
İsmetpaşa
Yunus Emre
Uğur Mumcu
Sultançiftliği
Gazi Mahallesi
75. Yıl

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi
Yunus Emre Mahallesi


Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi


Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan
Güven

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe


Şişli
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa
Yavuz Selim
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören

Büyükçekmece
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe


Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy


Konya TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Karatay
Meram
Selçuklu
Havzan
Yaka
Yeniyol Meram
Nalçacı
Yazır-Yenikent
Sille
Hocacihan

Kocaeli TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
İzmit
Körfez
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Kartepe


Eskişehir TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Odunpazarı
Tepebaşı

Adanada TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Tarsus
Toroslar
Akdeniz
Yenişehir
Mezitli
Silifke

Aydın TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Aydın
Kuşadası
Söke,
Nazilli
Didim

Muğlada TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Muğla TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.


2018 VERİLERİNE GÖRE TÜRKİYENİN NUFUSU EN YOĞUN İLLERİ:

2018 İstanbul 15.067.724
2018 Ankara 5.503.985
2018 İzmir 4.320.519
2018 Bursa 2.994.521
2018 Antalya 2.426.356
2018 Adana 2.220.125
2018 Konya 2.205.609
2018 Şanlıurfa 2.035.809
2018 Gaziantep 2.028.563
2018 Kocaeli 1.906.391
2018 Mersin 1.814.468
2018 Diyarbakır 1.732.396
2018 Hatay 1.609.856
2018 Manisa 1.429.643
2018 Kayseri 1.389.680
2018 Samsun 1.335.716
2018 Balıkesir 1.226.575
2018 Kahramanmaraş 1.144.851
2018 Van 1.123.784
2018 Aydın 1.097.746
2018 Tekirdağ 1.029.927
2018 Denizli 1.027.782
2018 Sakarya 1.010.700
2018 Muğla 967.487
2018 Eskişehir 871.187
2018 Mardin 829.195
2018 Trabzon 807.903
2018 Malatya 797.036
2018 Ordu 771.932
2018 Erzurum 767.848
2018 Afyonkarahisar 725.568
2018 Sivas 646.608
2018 Adıyaman
2018 Tokat 612.646
2018 Zonguldak 599.698
2018 Batman 599.103
2018 Elazığ 595.638
2018 Kütahya 577.941
2018 Çanakkale 540.662
2018 Ağrı 539.657
2018 Çorum 536.483
2018 Osmaniye 534.415
2018 Şırnak 524.190
2018 Giresun 453.912
2018 Isparta 441.412
2018 Yozgat 424.981
2018 Aksaray 412.172
2018 Edirne 411.528
2018 Muş 407.992
2018 Düzce 387.844
2018 Kastamonu 383.373
2018 Uşak 367.514
2018 Niğde 364.707
2018 Kırklareli 360.860
2018 Bitlis 349.396
2018 Rize 348.608
2018 Amasya 337.508
2018 Siirt 331.670
2018 Bolu 311.810
2018 Nevşehir 298.339
2018 Kars 288.878
2018 Kırıkkale 286.602
2018 Hakkari 286.470
2018 Bingöl 281.205
2018 Burdur 269.926
2018 Yalova 262.234
2018 Karaman 251.913
2018 Karabük 248.014
2018 Kırşehir 241.868
2018 Erzincan 236.034
2018 Bilecik 223.448
2018 Sinop 219.733
2018 Çankırı 216.362
2018 Bartın 198.999
2018 Iğdır 197.456
2018 Artvin 174.010
2018 Gümüşhane 162.748
2018 Kilis 142.541
2018 Ardahan 98.907
2018 Tunceli 88.198
2018 Bayburt 82.274


2018 Yılı Verilerine Göre Türkiyenin En Kalabalık 100 İlçesi
1 Çankaya Ankara 920.890
2 Keçiören Ankara 909.787
3 Şahinbey Gaziantep 906.043
4 Esenyurt İstanbul 891.120
5 Osmangazi Bursa 862.516
6 Seyhan Adana 793.480
7 Şehitkamil Gaziantep 774.179
8 Küçükçekmece İstanbul 770.317
9 Bağcılar İstanbul 734.369
10 Pendik İstanbul 693.599
11 Ümraniye İstanbul 690.193
12 Yenimahalle Ankara 663.580
13 Yıldırım Bursa 653.004
14 Selçuklu Konya 648.850
15 Mamak Ankara 647.252
16 Bahçelievler İstanbul 594.053
17 Etimesgut Ankara 570.727
18 Melikgazi Kayseri 555.671
19 Kepez Antalya 531.619
20 Üsküdar İstanbul 529.145
21 Sultangazi İstanbul
22 Sincan Ankara 518.893
23 Buca İzmir 499.325
24 Maltepe İstanbul 497.034
25 Muratpaşa Antalya 495.688
26 Gaziosmanpaşa İstanbul 487.046
27 Karabağlar İzmir 479.986
28 Kartal İstanbul 461.155
29 Kadıköy İstanbul 458.638
30 Bornova İzmir 445.232
31 Esenler İstanbul 444.561
32 Nilüfer Bursa 441.299
33 Kağıthane İstanbul 437.026
34 Fatih İstanbul 436.539
35 Avcılar İstanbul 435.625
36 Başakşehir İstanbul 427.835
37 Onikişubat Kahramanmaraş 418.379
38 Ataşehir İstanbul 416.318
39 Yüreğir Adana 415.198
40 Sancaktepe İstanbul 414.143
41 Odunpazarı Eskişehir 404.267
42 Kocasinan Kayseri 391.661
43 Bağlar Diyarbakır 388.387
44 Eyüpsultan İstanbul 383.909
45 Eyyübiye Şanlıurfa 379.123
46 Antakya Hatay 377.793
47 Haliliye Şanlıurfa 376.251
48 Gebze Kocaeli 371.000
49 Altındağ Ankara 370.024
50 Çukurova Adana 365.735
51 İzmit Kocaeli 363.416
52 Kayapınar Diyarbakır 362.407
53 Tepebaşı Eskişehir 359.303
54 Konak İzmir 356.563
55 Karşıyaka İzmir 344.140
56 Pamukkale Denizli 344.065
57 Sarıyer İstanbul 342.503
58 Meram Konya 342.315
59 Tarsus Mersin 339.676
60 İlkadım Samsun 332.230
61 Beylikdüzü İstanbul 331.525
62 Sultanbeyli İstanbul 327.798
63 Karatay Konya 323.659
64 Ortahisar Trabzon 317.520
65 Alanya Antalya 312.319
66 İpekyolu Van 312.244
67 Bayraklı İzmir 311.524
68 Yeşilyurt Malatya 304.839
69 Merkez Adıyaman 304.615
70 Merkezefendi Denizli 302.213
71 Toroslar Mersin 296.582
72 Battalgazi Malatya 295.821
73 Güngören İstanbul 289.331
74 Efeler Aydın 289.248
75 Zeytinburnu İstanbul 284.935
76 Şişli İstanbul 274.289
77 Adapazarı Sakarya 271.515
78 Bayrampaşa İstanbul 271.073
79 Arnavutköy İstanbul 270.549
80 İnegöl Bursa 268.155
81 Akdeniz Mersin 264.618
82 Çorlu Tekirdağ 262.862
83 Siverek Şanlıurfa 258.265
84 Tuzla İstanbul 255.468
85 Kızıltepe Mardin 252.656
86 Çekmeköy İstanbul
87 İskenderun Hatay 248.335
88 Büyükçekmece İstanbul 247.736
89 Beykoz İstanbul 246.700
90 Yunusemre Manisa 239.324
91 Manavgat Antalya 230.597
92 Beyoğlu İstanbul 230.526
93 Dulkadiroğlu Kahramanmaraş 222.938
94 Bakırköy İstanbul 222.668
95 Atakum Samsun 202.618
96 Darıca Kocaeli 201.468
97 Altınordu Ordu 200.807
98 Süleymanpaşa Tekirdağ 199.960
99 Viranşehir Şanlıurfa 195.910
100 Karaköprü Şanlıurfa 195.55
Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış