Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Bahçelievler Beyaz Eşya Servisi / Buzdolabı Tamircisi 444 95 87 Çankaya

Bahçelievler Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi İçin İletişim Numaramız

444 9 587

BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİRCİSİ BAHÇELİEVLER 444 9 587

beyaz eşya servisi

Beyaz eşyal
arımız devamlı kullanıldığı için haliyle fazla arızalarının da olması kaçınılmaz son olur. Beyaz eşyalarımızın rutin temizlik ve bakımlarını yaptırmak bu arızaların daha az görülmesini sağlar.

Beyaz eşyaların kullanım klavuzuna uygun şekilde kullanılması ve uzun süre kullanılan cihazların bakım ve temizliğine özen göstermemiz her zaman beyaz eşyanın daha uzun süre kullanılabilmesini sağlar.

Beyaz eşyalarımız sayesinde günlük işlerimizde zamandan tasarruf edebilir hızlı ve temiz şekilde işlerimizi kolaylaştırır ve gün boyu koşuşturmanın ardından ailemizle de zaman geçirebilme imkanımız olur.

Beyaz eşyalar sayesinde günlük yaşamımız daha konforlu hale gelir ve yaşam standardımız yükselmiş olur ve rahat bir yaşama kavuşmuş oluruz.

Haftanın her günü 08.00 – 22.00 saatleri arasında servis kaydı oluşturabilir ve gün içerisinde servis hizmeti alabilirsiniz.

Beyaz eşya tamirini yapacak ustanın güvenilir ve işinin ehli usta olmasına profesyonel hizmet vermesine dikkat ediniz.

Zeki Teknik Bahçelievler Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi Servislerimizi 7/24 arayabilir ve hızlı servisimizden destek alabilirsiniz.

Teknisyenlerimizin tamamı iş güvenliği eğitimine katılmış ve iş güvenliği sertifikasına sahip konusunda uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır.

Servisimiz Beyaz Eşya arızalarında en uygun fiyat güvencesini vermektedir. Beyaz Eşya servisi olarak, değerli müşterilerimize en uygun fiyat ve tamir ettiğimiz buzdolabınız için 1 yıl garanti vermekteyiz.

Hazırlamış olduğumuz En Yakın Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

BAHÇELİEVLER EN YAKIN BEYAZ EŞYA/BUZDOLABI TAMİR USTALARI ÇANKAYAbeyaz eşya servisiBeyaz eşyalarımız arasında özellikle yaz kış demeden sürekli kullanıldığımız buzdolabı arızaları arasında; buzdolabı soğutma yapmıyor, buzdolabı buzluk bölümü soğutmuyor, buzdolabı motoru çalışmıyor, buzdolabı çok sesli çalışıyor, buzdolabı alarm veriyor, buzdolabı eritme yapıyor gibi birçok arıza ile karşı karşıya kalırız.

Buzdolabının arıza göstermesinin ana nedenleri arasında buzdolabı kapağının sürekli açık kalmasıyla buzdolabının gazı boşalır ve buzdolabı zaman içinde soğutmamaya başlar.

Buzdolabının kapak lastiklerinin eskimesiyle kapağın açık kalması da yine buzdolabı gazının boşalmasına ve soğutmamaya neden olur.

Ayrıca buzdolabının fişini yılda bir defa çekerek buzdolabının dinlendirilerek ve temizliği yapılarak daha uzun ömürlü kullanımı sağlanabilir.

Çamaşır Makinesi Bakımı Nasıl Yapılır? Çamaşır Makinesi Arızaları?

Çamaşır makinesi de günlük yaşamımıza sürekli kullanılan ve devamlı kullanımı sonrasında birçok arızayla karşılaşılan bir cihazdır.

Çamaşır makinesi sıkma yapmıyor, çamaşır makinesi çok ses çıkarıyor, çamaşır makinesi sallanıyor, çamaşır makinesi su sızdırıyor, çamaşır makinesi bilye dağıldı, çamaşır makinesi rezistans arızaları için servisimizi arayarak tamir hizmeti alabilirsiniz.

Çamaşır makinesinin fazlaca arıza vermesini istemiyorsanız çamaşır makinesini fazlaca doldurarak yıkama yapmak hem kazanın düşmesine ve zorlanarak dönmesine neden olabilir hem de çamaşır makinesi sıkmada zorlanır ve makinenin körük lastiği aşınabilir.

Zamanın sizler için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden hızlı bir servis hizmeti sunabilmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Ayrıca Çankaya Bahçelievler geneli için Kombi servisimizde bulunmaktadır. Bunun için Birlik Mahallesi Kombi Arıza Tamir Servisi Çankaya adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

2020 BAHÇELİEVLER BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİRCİSİ ÜCRETLERİ NE KADAR?


Hızlı ve yerinde Beyaz eşya servislerimiz ile zamanınız size kalsın. Yüzünüz gülsün.

beyaz eşya servisi


Ankara Bahçelievler de her marka Çamaşır Makinası Tamircisi ve buzdolabı servisi, konusunda uzman beyaz eşya servisi ustası ve ustaları ile Ankara geneli beyaz eşya tamiri, buzdolabı tamiri servisi ve bulaşık makinası servisi tamiri, kurutma makinesi neden kurutmuyor? kurutma makinesi tamircisi hizmetlerini haftanın 7 günü boyunca devam ettirmekteyiz.

Çamaşır makinası tamiri, tamircisi ve servisi hizmeti almak için bizi arayarak beyaz eşya tamiri hizmeti alabilirsiniz.

Beyaz Eşya Servisi, Buzdolabı Tamircisi konularında arayın fiyatı ücreti ve fiyatları hakkında bilgi verelim. Sizde Beyaz Eşya Tamir Servisi arıyor, 1 yıl Garantili Tamir Servisi hizmeti almak istiyorsanız, iletişim bölümünden telefon numarası ile bize ulaşarak arıza kaydı bırakarak servis talebi oluşturabilirsiniz.

Değerli Bahçelievler sakinleri Beyaz Eşya/Buzdolabı Teknik Tamircileri hizmetlerimizde 1 yıl İşçilik Garantili, kaliteli hizmetiz ve TSE onaylı orijinal yedek parçalar ile yıllarca güven içinde beyaz eşyalarınızı kullanabilirsiniz.

Şu an bulunduğunuz www.bulservisi.com adresimizden operatöre bağlanarak canlı destek alabilir veya 444 9 587 çağrı merkezi iletişim numaramızdan bizi arayın aklınıza takılan bütün soruları yanıtlayalım.

Çankaya Bahçelievler Beyaz Eşya Tamircileri Firmamız Beyaz Eşya Servis Ücretleri konusunda Bütçe dostu ve uygun tarifeler ile sizleri mağdur etmeyecek fiyatlar belirlemiştir.

Değerli Bahçelievler Beyaz eşya tamircisi ihtiyacı olan beyaz eşya kullanıcıları haftanın her günü 08.00 – 22.00 saatleri arasında yukarıda metnimizin başında yer alan çağrı merkezi iletişim numaramızdan 444 9 587 bizlere ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sizler için hazırlamış olduğumuz Ayrancı Beyaz Eşya Servisi / Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış