Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Batıkent Beyaz Eşya Tamircisi 444 95 87

Batıkent Beyaz Eşya Tamircisi İçin İletişim Numaramız

444 9 587


beyaz eşya servisi

Batıkent Beyaz Eşya tamircisi olarak, beyaz eşya bakım ve servisi alanında uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından değerli Batıkent semti müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Donanımlı ve deneyimli yılların verdiği tecrübe ve teknolojiyi bünyesinde tutarak güler yüzle müşterilerimize Batıkent Beyaz Eşya Tamircisi hizmeti vermekteyiz.

Yoğun bir nüfusa sahip Batıkent semti sakinleri her marka ve her model beyaz eşyalarınızdan; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, buzdolabı ve diğer tüm ürünlerin bakımı için bizi Zeki Usta Batıkent Beyaz Eşya Tamircisi firmamızı arayabilir, periyodik beyaz eşya bakımlarınızı yaptırabilirsiniz.

Beyaz eşyalarınızda her yıl gerekli bakımı yaptırmak, cihazınızın yüksek performanslı kullanılmasını, aynı zamanda kullanım ömrünü uzatmanızı ve enerji tasarrufu yapmanızı sağlar.

Beyaz eşyalarınızın bozulmasını istemiyor ve arıza ile karşılaşmak istemiyorsanız veya performansından memnun değilseniz mutlaka Beyaz Eşyalarınızın bakımı yaptırmalısınız. Profesyonel yardım için Batıkent Beyaz Eşya Tamircisi servisimize başvurun.

BEYAZ EŞYA TAMİRCİSİ BUZDOLABI ARIZA SERVİSİ


Beyaz eşyalar bakımsız kaldıklarında sürekli arıza uyarısı vererek bunu belirtirler ve sonucu çok yüksek meblağlar ile karşınıza çıkabilmektedir.

Böyle olası arızalar ile karşı karşıya kalmak yerine kullanmakta olduğunuz beyaz eşyalarınızın bakımlarını da önemsemelisiniz. Aksi halde bir cihazı yenisi ile değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

Örnek verecek olursak: Buzdolabında oluşan aşırı karlanma, dolabınızı daha soğuk tutmak yerine buzdolabının gereksiz yere daha çok çalışmasına neden olur ve daha fazla enerji tükettirir.

Buzdolabı kondanserinin içine biriken toz ve yabancı maddeler, dolabınızın verimli çalışmasını önler; koku ve sık arıza yapmasına neden olur.

Bu gibi arızalar ile karşılaşmamak için eviniz de servis öncesi buzdolabı bakımı yapabileceğiniz bazı yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemler için Buzdolabı Servisi Ankara adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

BEYAZ EŞYA SERVİSİ BATIKENT


Batıkent Ankara'nın güzide semtlerinden birisidir. Kalabalık bir semt olması dolayısıyla çok sayıda hane ve çok sayıda beyaz eşya kullanılmakta ve bu da beraberinde beyaz eşya servis ihtiyacını doğurmaktadır.

Yoğun nüfusa sahip Batıkent, beyaz eşya kullanıcılarının servis ihtiyacının da arttığını gösterir. Birçok servis bulunan bölgede bizler adresinize en yakın ve en kökten bir firma olarak adreslerinize servis hizmeti getiriyoruz.

Ankara'nın en gelişmiş semtlerinden birisi olan Batıkent sakinlerinin beyaz eşya tamiri servis ihtiyaçlarında haftanın her günü servis hizmeti veriyor ve memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

Batıkent Beyaz Eşya Tamircisi Olarak Hangi Marka Beyaz Eşyalara Servis Hizmeti Veriyoruz?

Arçelik beyaz eşyaları, Beko beyaz eşyaları, Atus beyaz eşyaları, Bosch beyaz eşyaları, Siemens beyaz eşyaları, Profilo beyaz eşyaları, Vestel beyaz eşyaları, Ariston beyaz eşyaları, İndesit beyaz eşyaları, Sharp beyaz eşyaları, Grunding, AEG, Electrolux, Miele, Samsung, Regal, Viesmann, Vaillant, Ariston ve diğer ev ve iş yerlerinizde bulunan her marka ve her model beyaz eşyalarınızın arıza tamirci servisi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

beyaz eşya servisi

Beyaz Eşya Servis Hizmeti Verdiğimiz Cihazlarınız:

Buzdolabı Tamircisi Servisi
Çamaşır Makinası Tamircisi Servisi
Elektrik Süpürgesi Tamircisi Servisi
Bulaşık Makinası Tamircisi Servisi
Şofben-Termasifon Tamircisi Servisi
Aspiratör Tamircisi Servisi
Ankastre set - Fırın Tamircisi Servisi
Set Üstü Ocak Tamircisi Servisi
Ocak ve Şofbenlerin Doğal Gaz Dönüşüm İşlemlerini adresinizde gerçekleştiriyor ve hiçbir kirliliğe yol açmayacak titizlikte tamir işlemlerini yapmakta olan güvenilir, kaliteli tamircilerimizi adreslerinize yönlendiriyoruz.

Ayrıca sizler için hazırladığımız Beyaz Eşya Servisi Bahçelievler adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

BEYAZ EŞYA SERVİSİ ÇAMAŞIR MAKİNESİ TAMİRCİSİ


beyaz eşya servisi

1906 yılında icat edilen çamaşır makinesi günlük hayatımızın vazgeçilmez elektronik eşyası haline gelmiş ve özellikle ev hanımlarının ve de büyük işletmelerin yaşamını kolaylaştırmıştır.

Çamaşır makineleri gün geçtikçe gelişerek şimdiki halini almıştır. Eskiden çok az programa sahip olan çamaşır makineleri şimdi her türlü giyeceğe hitap edecek şekilde geliştirilmiştir.

Her marka ve her model çamaşır makineleri de bu gelişmeye en hızlı ayak uyduran makinelerden olmuştur.

Modern teknoloji gelmeden önce çamaşır yıkamak sanıldığı kadar kolay değildi. Çamaşır makineleri bu işlemi yani çamaşır yıkama işlemini en kolay şekilde yapılacak hale getirdi ve bunu geliştirmeye de devam ediyor.

Çamaşır makineleri geliştikçe servis ağıda gelişti ve kaliteli cihazlara kaliteli, güvenilir servis seçmek hayli zorlaştı.

Zeki Usta Teknik Çamaşır Makinesi Batıkent Tamircisi servisimizde istediğiniz özelliklerde bir çamaşır makinesi tamir, servis hizmetleri bulmanız mümkün.

Çamaşır makinenizin garanti kapsamının süresinin önemli olduğunu unutmayınız. Garantisi dolmuş beyaz eşyalarınızın, çamaşır makinelerinizin her türlü tamir, bakım, onarım işlemlerini adresinizde gerçekleştiriyoruz.

Çamaşır makineleri ile ilgili bir sorun yaşadığınız zaman Batıkent Çamaşır Makinesi Tamircisi Servisimize başvurabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi tamircisi Servisimiz çamaşır makinenizin hasarını en kısa zamanda tespit edip size en uygun çözümü bulacaktır.

Eğer Batıkent'te ikamet ediyorsanız adresinize en yakın servis hizmetlerimizden ve kampanyalarımızdan yararlanmak için çağrı merkezi iletişim numaramızdan veya www.bulservisi.com internet adresinden canlı destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılı olarak hazırladığımız En yakın Çamaşır Makinesi Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.


YERİNDE BEYAZ EŞYA TAMİR SERVİSİ


Kaliteli Orijinal Parçalar, 1 yıl işçilik Garantisi ile Yıllarca Kullanım

Teknik Servisimiz Değerli Batıkent sakinleri kullanmış olduğunuz çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi cihazlarınızın yanında kombi, klimalarınızın da teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır.

Ankara Batıkent Beyaz Eşya Tamircisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini adresinizde gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca siz değerli müşterilerimizin cihazlarının daha az arıza vermesi için düzenli bakım yaptırmanızı öneririz.

beyaz eşya servisi

Beyaz Eşyalarda Nasıl Enerji Tasarrufu Yapabiliriz?

Evlerimizde enerji tasarrufu yapabilmek için bazı ipuçları vardır. Buzdolapları, çamaşır makineleri, ocaklar için alabileceğiniz tedbirleri uzmanlarımız aracılığı ile sizlerle paylaşıyoruz. Siz de bu ince noktalara dikkat ederseniz, tasarruf etmeye başlamış olabilirsiniz.

Buzdolaplarında enerji tasarrufu!

Buzdolabınızı mutfağın en soğuk yerine, ocak ve radyatörden uzak yerlere yerleştirin. Böylece buzdolabınız %15 daha az enerji tüketir.

Dolabın çevresinde havanın yeterince hareket edebileceği 10 cm boşluk bırakılmalıdır. Dolap etrafında dolaşan hava soğumadıkça tüketim 2-3 kat artacaktır.

Buzdolabı +5 derece ve derin dondurucu -18 derece de tutmak gereklidir. Daha düşük değerler enerji israfı anlamına gelir.

Ocak Ve Fırınlarda enerji tasarrufu!

Fanlı fırınlarda ısıtılmış hava sürekli fırın içinde dolaşacağı için pişirme süresi ve pişirmek için gereken sıcaklık azalır. Ortalama %20 daha az enerji harcanır.

Çamaşır Makinelerinde enerji tasarrufu!

Çamaşır makinenizi her zaman tam kapasitede çalıştırın. Ancak kapasitesinin üstünde çalışmasına zorlamayın. Eğer makinenize az miktarda çamaşır koyuyorsanız, daha az su almasını sağlayacak programı seçin.

En Yakın Beyaz Eşya Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.


BEYAZ EŞYA BULAŞIK MAKİNESİ TAMİRCİSİ SERVİSİ


Günümüzde kullanılan mutfak aletleri arasında insanlara en çok kolaylık ve rahatlık sağlayan bulaşık makinesi olmuştur. Bulaşık makinesinin icadı ile zaman kaybının önüne geçilmiştir.

Bulaşık makineleri günümüze gelene kadar birçok aşamadan geçmiş ve birçok yenilik kazanıp yeni fonksiyonlara ve özelliklere sahip olmuştur.

Batıkent Beyaz Eşya Tamircisi olarak bulaşık makinesi kullanımlarında özellikle ev hanımlarının dikkat etmesi gereken hususlar vardır.

Bu hususlardan bazıları cihazlarınızın düzenli olarak periyodik bakımını yaptırmanız gereklidir. Her ay bulaşık makinenizin içi boş olarak çalıştırmanız da fayda sağlayacaktır.

Batıkent Beyaz Eşya Tamircisi olarak servis ekiplerimiz tarafından cihazınızın bakımını yaptırabilir ve ilk günkü verimliliğinde kullanabilirsiniz.


beyaz eşya servisi

Bulaşık makinelerinizin filtresi kireçlenmiş olabilir, eskimiş olabilir. Bu ve benzeri birçok sorun oluşumu gözle göremeyeceğiniz bir parçalardır. Cihazın iç kısmını göremeyebilirsiniz.

Dolayısıyla servis ihtiyacınızda tüm cihazınızın gerekli bakım ve kontrolleri yerinde yapılır ve kullanımınıza sunulur.

Teknolojinin de gelişmesiyle birlikte eğitimini her yıl yenileyen ve teknolojiye ayak uyduran uzman Beyaz Eşya Servislerimiz sayesinde Bulaşık makinelerindeki hasarlar ve sorunlar artık çözümü kolay olan sorunlar haline gelmiştir.

Bulaşık makinenizde çıkacak herhangi bir sorunda Batıkent Bulaşık Makinesi Tamircisi Servisimize başvuru yapabileceğiniz gibi internet sayfamızdan da canlı destek alarak makinenizin küçük sıkıntılarının halledilmesi kolaylaşır.

Batıkent Beyaz Eşya Tamircisi olarak Bulaşık makinesi uzman servis ekiplerimiz, her marka ve her model bulaşık makinelerinizin bakım, onarım, tamir işlemlerini Batıkent'te bulunan adreslerinizde, yerinde gerçekleştirmeye devam ediyor.

Ayrıntılı olarak hazırladığımız Bulaşık Makinesi Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.


BATIKENT BEYAZ EŞYA TAMİRCİSİ ÜCRETLERİ NE KADAR?


Beyaz Eşyalar içerisinde:
Bulaşık makineleri,
Çamaşır makineleri,
Buzdolabı,
Derin dondurucu,
Ankastre gibi beyaz eşyalarınız ne kadar sağlam üretilmeye çalışılsa da elektronik olmaları sebebinden veya kullanıcı hatalarına bağlı olarak belli bir süre sonra arıza yapmaları kaçınılmaz olmaktadır.

Önemli olan bu arızaların tamirini en güvenli şekilde nasıl gerçekleştirebileceğiniz konusudur. Bunun için tercih edeceğiniz Batıkent Beyaz Eşya Tamircisi firmamız tarafından almış olduğunuz her hizmet 1 yıl garantimiz altındadır.

Bilinçsiz ve tecrübesiz kişiler tarafından yapılan tamir sonrası beyaz eşyalarınız daha da kullanılamaz hale gelecek ve belki de cihazınızı yenisi ile değiştirmek durumunda bırakılabilirsiniz.

beyaz eşya servisi

2019 – 2020 Batıkent Beyaz Eşya Tamircisi Servisi Ücretleri?

Birbirinden farklı beyaz eşyalarda oluşabilecek sorunlar konusunda hizmet vermekte olan Batıkent Beyaz Eşya servisimiz ekonomik tamir fiyatları ve bütçe dostu servis ücretleri ile güler yüzlü, güvenilir servis personelleri ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır.

2019 – 2020 yılı Batıkent Beyaz Eşya Tamircisi Servis Ücretleri her evin bütçesine uygun olarak belirlenmiştir.

Farkımız yalnızca Servis ücretlerimiz değil; kampanyalarımız, güvenilir, kaliteli servis ekipleri ile hızlı, güler yüzül bir servis hizmetini adresinize getiriyor olmamızdır.

Batıkent Beyaz Eşya Tamir Servisi Ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezi iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Haftanın her günü 08.00 – 22.00 saatleri arasında yukarıda metnimizin başında yer alan çağrı merkezi iletişim numaramızdan veya şu an bulunduğunuz www.bulservisi.com internet sayfamızdan canlı destek alarak bizlere ulaşabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Endüstriyel buzdolabı tamiri servisi hizmetlerimizi En Yakın Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızda bulabilirsiniz.

Ankara'da Beyaz Eşya Tamircisi hizmet verdiğimiz diğer semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe
Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış