Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Dikmen Beyaz Eşya Servisi / Buzdolabı Tamircisi 444 95 87 Çankaya

Dikmen Beyaz Eşya Servisi / Buzdolabı Tamircisi İçin İletişim Numaramız

444 9 587


BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİRCİSİ DİKMEN

beyaz eşya servisi

Dikmende Beyaz Eşya Tamir Servisimiz her türlü beyaz eşya tamirleri ve bakımlarını itinayla yapıyoruz. Endüstriyel Bulaşık Makinesi Tamiri, Buzdolabı Tamiri, En İyi Buzdolabı Tamircisi, Çamaşır Makinesi Tamiri, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı Endüstriyel Mutfak ekipmanları tamiri, Buz Makinesi, Soğuk Oda Deposu, Klima Bakımı, Klima Arızası gibi hizmetler vermekteyiz.

Çamaşır Makinesi Montajı, Çamaşır makinesi Tamiri, Çamaşır Makinesi Bakımı, Çamaşır makinesi kapaklarında oluşan lastik sorunları ve kazan arızalarını firmalarımız ustalıkla çözüyorlar.

Buzdolabı Bakım Ve Montajı, Buzdolabı Arızası, Bulaşık Makinesi Montaj Ve Bakımı, Bulaşık Makinesi Arızası, Buz Makinesi Arızaları, Buz Makinesi Bakımları, Kola Dolapları, Ankastre Arızaları, Fırın Arızaları, Mikrodalga Arızaları ve daha birçok ev aletleri arızalarınızda uzman kadrosuyla hizmet veren firmamızdan hiç düşünmeden arayarak ve kayıt oluşturarak gerekli bilgi ve hizmetleri alabilirsiniz.

Özellikle yaz aylarının başlamasıyla buzdolapları daha fazla arıza yapmaya başlar. Buzdolabı ayarlarının yapılmış olması elektrik kontrollerinin yapılmış ve takip ediliyor olması buzdolabınızı olası arızalardan biraz da olsa uzaklaştırabilir. En iyi hizmeti sunmayı kendilerine görev edinmişlerdir.

Elektronik ev aletleri tamiri alanında uzmanlaşmış ekibimiz buz makinesi tamiri, cep telefonu tamiri, Endüstriyel buzdolabı tamiri, soğuk hava deposu, soğuk oda tamir, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, elektrikli süpürge tamiri gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olan işletmemiz geniş bir servis ağına sahiptir. Servis hizmetini hızlı ve kaliteli bir şekilde ayağınıza getirebiliyoruz.

Ayrıca BUZDOLABI SERVİSİ ANKARA adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.


DİKMENDE BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİR YERLERİ


beyaz eşya servisi

Dikmen ve çevresinde beyaz eşya Tamiri alanında tüm kurulum, bakım ve onarım işleri için hizmetinizdeyiz. Tüm beyaz eşyalarınız için bizi aramanız yeterlidir.

Teknik servis ekibimiz kısa sürede adresinize gelerek işleminizi gerçekleştirir. Beyaz eşya satın aldığınızda keşif, montaj ve demontaj işlemleri yapılarak kurulumunu gerçekleştiririz. Klima ve kombi gibi beyaz eşyaların düzenli olarak yıllık bakımları yapılması gerekir.

Daha az enerji ile daha verimli çalışması için klima ve kombilerinizin yıllık bakımını teknik servisimiz en iyi şekilde gerçekleştirir.

Beyaz eşyalarda meydana gelen herhangi bir arıza durumunda ekibimiz adresinize gelerek arıza tespiti yaparak tamir ve onarımını en mükemmel şekilde yapar.

Herhangi bir parça değişimi gerekli olduğunda 1 yıl garantili orijinal yedek parça ile değişim gerçekleştirilir. Değişen parça ile ilgili 1 yıl içerisinde herhangi bir arıza meydana gelirse teknik servisimiz sorunu ücretsiz olarak çözer.

Beyaz eşyalarınız ile ilgili tüm problemlerinizde beyaz eşya servisi/buzdolabı tamircisi Dikmen ekibimiz yanınızdadır.

Beyaz Eşya Servisi/Buzdolabı Tamircisi Dikmen teknik servis ekibimiz beyaz eşya alanında eğitimli ve sürekli yenilenen eğitimler ile kendini yenileyen, teknolojiye açık kişilerdir. Beyaz eşyaların tamir ve bakımı için en kusursuz hizmeti sunuyoruz.

Orijinal parça değişimi ile makinelerinizin ömrünü uzatıyoruz. İleri teknoloji ile tasarlanmış beyaz eşya ürünlerinizi uzun yıllar aynı verimlilikte kullanmak istiyorsanız teknik servisimizden hizmet alınız.

Ayrıca En Yakın Beyaz Eşya Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.


DİKMENDE BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİRCİSİ ÜCRETLERİ NE KADAR?


beyaz eşya servisi

Beyaz Eşya Servisi/Buzdolabı Tamircisi Dikmen firmamız hizmet veren En hesaplı buzdolabı tamiri, en hesaplı çamaşır makinesi tamiri, en hesaplı bulaşık makinesi tamiri, buzdolabı bakımı, çamaşır makinesi bakımı, bulaşık makinesi bakımı, endüstriyel mutfak ekipmanları bakım ve onarımı, buz makinesi bakımı, soğuk oda deposu bakımı ve daha birçok beyaz eşya sınıfına giren cihazların bakımını ve onarımlarını en hızlı ve kaliteli şekilde yapmaktadır.

Çankaya Dikmende Beyaz Eşya Servisi/Buzdolabı Tamircisi olarak profesyonel şekilde hizmet vermekteyiz. Halkımıza en hesaplı, en hızlı ve kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Klima Bakımı, Klima Arızası gibi tamir işlemlerinin usta ellerden yapılması gerekiyor.

Yapılan tüm iş süreçlerinde garantili, kaliteli ve güler yüzlü ekipler tarafından hizmet alacaksınız. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve küçük ev aletleri arızalarınız için alanında uzman ekibimizle hızlı ve kaliteli servis hizmeti sunuyoruz.

Her marka model cihazlarınızın tamir bakım ve montajını yapan firmalarımız ayrıca küçük ev aletleri ve elektronik cihazlarınızı da tamir edebilir.

Dikmende Beyaz Eşya Servisi, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Fırın Tamircisi Servis Ücretleri her kullanıcının bütçesine uygun olarak belirlenmiştir

Dikmende En Uygun Beyaz eşya tamir ücreti ve kampanyalarımızdan sizlerde yararlanmak için 444 9 587 numaramızı arayabilirsiniz.

Dikmende Teknik Beyaz Eşya Servisi /Buzdolabı Tamircisi Çağrı Merkezimizi haftanın her günü 08.00 – 22.00 saatleri arasında servis kaydı oluşturabilir ve en kısa sürede gün içerisinde servis hizmeti alabilirsiniz. Bizleri arayın destek alın, yardımcı olalım.

Ayrıca Dikimevi Beyaz Eşya Servisi / Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış