Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Şahinbey Arçelik Servisi Gaziantep 444 95 87

Gaziantep Şahinbey Arçelik Servisi İletişim Numaramız

444 9 587

ARÇELİK SERVİSİ ŞAHİNBEY GAZİANTEP


beyaz eşya servisi

Gaziantep Şahinbey Arçelik Servisimizde her model Arçelik beyaz eşya tamiri, kombi servisi, klima servisi, petek temizliği, kart tamiri, yıllık bakım ve onarım hizmetleri bulunmaktadır.

Arçelik Çamaşır Makinesi, Arçelik Bulaşık Makinesi, Fırın, Arçelik Buzdolabı, Klima, Kombi, Ankastre, set üstü cihazlarınızın tamiri en kısa sürede adresinizde yapılmaktadır.

Müşteri hizmetleri yetkilimizi aradığınızda cihazınızın fişi prize takılı olduğundan emin olunuz ve arıza kodu bildiriniz veya çalışmama sebebini biliyorsanız eğer mutlaka söyleyiniz.

Arçelik Servisimiz özel servistir. Gaziantep Arçelik Teknik Servisi olarak kalite, güven, hız ve tecrübe doğrultusunda çıkmış olduğumuz bu yolda sizlere en iyi hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.

Bir dünya markası olarak yerini almış Arçelik markası akla geldiğinde üretilen ürünlerin uzun yıllar hiç sorun çıkarmadan devam edeceği düşünülür. Zaman sonra durum değişir ve cihazlar da arıza oluşturmaya başlar.

Maalesef ki böyle bir durumun söz konusu olmaması, bizlerin siz değerli müşterilerimiz adına kaliteli hizmet anlayışını ortaya çıkarmaktadır.

Ulaşılabilir olmak Arçelik servisi adına en başat görevdir. Bu doğrultuda çeşitli hizmetleri en kısa zamanda sizlerin ayağına getirmek ikinci niteliğimiz olmaktadır.

Bu nitelik ve amaçları sıralarken müşteri memnuniyetini her zaman göz önünde bulundurarak hareket etmekteyiz. Başarı; bu amaçların doğal sonucu olarak sürece etki edecektir.

Başarılı olabilmek adına çalışmalarımızı devam ettireceğimizin garantisini vermek isteriz. Ayrıca sizler için hazırlamış olduğumuz beyaz eşya genel arıza ve çözüm önerilerimiz için Beyaz Eşya Servisi Gaziantep adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.


ŞAHİNBEY ARÇELİK BEYAZ EŞYA / BUZDOLABI ARIZA TAMİR SERVİSİ


Gaziantep Şahinbey Arçelik Teknik Servisi olarak öncelikle evinizin ve sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli.

Bunun bilincinde olarak ilk önerimiz cihazınızı fişten çekmelisiniz ve kullanım şartları ve konuyla ilgili bilgi sahibi değilseniz Gaziantep Şahinbey Arçelik Teknik Servisimizi aramalısınız.

Aldığınız ürünü ilk günkü gibi kullanmak elbette hayaliniz. Ancak hepimiz gibi siz de kolaya kaçıyor ve buzdolabınızın bakımını aksatıyorsunuz.

Kullanım kılavuzunu okumak da size bir yük gibi geliyor. O zaman sayfamızda sizler için derlediğimiz pratik püf noktalarına bakarak eşyanızı nasıl kusursuzca temizleyebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

beyaz eşya servisi

Buzdolabı Servis Öncesi Periyodik Bakım Nasıl Yapılır?

Temizleme işleminden önce cihazın fişini çekiniz. Yaklaşık 3 – 4 saat bu şekilde bekleyiniz.
Dondurulmuş besini cihazdan dışarı çıkarınız ve serin bir yerde muhafaza ediniz. Soğutma akülerini (eğer varsa) besinlerin üzerine koyunuz.
Cihazı yumuşak bir bez, ılık su ile temizleyiniz. Temizleme suyu aydınlatmaya girmemelidir.
Kum, klor veya asit içeren temizleme maddeleri ve çözücü maddeler kullanmayınız.
Ovalama gerektiren veya çizen süngerler kullanmayınız.
Metalik yüzeylerde korozyon oluşabilir.
Raflar ve kaplar kesinlikle bulaşık makinesinde yıkanmamalıdır. Aksi halde bu parçalar deforme olabilir.
Kapı contası sadece temiz su ile silinmelidir ve ardından iyice silinip kurulanmalıdır.
Temizleme işleminden sonra: Cihazı yine bağlayınız ve devreye sokunuz.
Dondurulmuş besinleri tekrar cihaza yerleştiriniz.

Buzdolabı neden arızalanır? Bunun için ve diğer tüm ayrıntılı buzdolabı arıza ve çözüm bilgileri için LG/Samsung Beyaz Eşya Servisi Gaziantep adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.ŞAHİNBEY ARÇELİK BEYAZ EŞYA / KLİMA / KOMBİ TAMİR MONTAJ SERVİSİ


Gaziantep bildiğimiz üzere oldukça sıcak bir şehrimizdir. Sıcak havalarda serinlemek için yaptığımız birçok yöntem bulunur.

Tarihi dokusuyla da yerli ve yabancı birçok turistin dikkatini çeken Gaziantep, sıcak havalarda ev ve iş yerlerinde klima kullanmaktadır.

Hemen her ev ve iş yerinde görebileceğimiz klimalar yaz sıcaklarında Gaziantep gibi sıcak bir şehrimizin gözdesidir.

Yalnızca yazın serinlemek için değil kışın da ısınma amaçlı kullanabildiğimiz klimaların arıza oluşturması oldukça can sıkıcı olabilmektedir.

Bizler de Gaziantep Şahinbey Arçelik teknik servisleri olarak beyaz eşya ve klima kombi gibi tüm cihazlarınızın bakım, onarım, tamir, arıza halinde hızlı ve güvenilir bir teknik servis olarak Zeki Usta Teknik servis ekiplerimizi güvenle adresinize yönlendiriyoruz.

beyaz eşya servisi

1 Yıl Garantili Gaziantep Arçelik Beyaz Eşya ve Klima Teknik Servis Hizmeti

Gaziantep Şahinbey Arçelik teknik servisi olarak her cihazınız için yapmış olduğumuz işlemler ve gerekli görüldüğünde orijinal yedek parça kullanımı için 1 yıl ek garanti veriyoruz.
Memnuniyetinizin ve cihazınızın işçilik garantisi bizden, sağlıklı günlerde uzun ömürlü cihazlar kullanmak sizden.

Gaziantep Şahinbey Arçelik Teknik servisleri olarak montajını da gerçekleştirdiğimiz klimalarınızın bakımı konusunda personellerimiz tarafından bilgilendirileceksiniz.
Periyodik olarak bakımı yapılmayan klimalar hem sürekli arıza ile karşınıza çıkacak hem de sizin de sağlığınıza zarar verecektir.

Herhangi olası bir arıza ile karşı karşıya kalmamanız adına cihazlarınızın bakımını mutlaka yapmalı ve müdahale edemeyeceğiniz cihazlarınız için de Gaziantep Şahinbey Arçelik teknik servisimizden destek almalısınız.
Ayrıca ayrıntılı bilgiler için Gaziantep Vestel Beyaz Eşya Klima Servisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

ŞAHİNBEY ARÇELİK ÇAMAŞIR MAKİNESİ/BULAŞIK MAKİNESİ ARIZA TAMİR SERVİSİ


Şahinbey Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Arçelik Çamaşır Makinenizde arızaların başında; Arçelik çamaşır makinenizde tamburun dönmemesi, çamaşırları ıslak çıkarması, çamaşırları sıkma esnasında ses yapması veya cihazınızın belirli arıza kodlarını göstermesi servis gerektiren hususlardır.

Bu veya daha fazla arıza veya herhangi anormal bir cihaz çalışma sistemi ile karşılaşırsanız Gaziantep Şahinbey Arçelik Teknik Servisimizi arayabilir ve adresinizde servis hizmeti alabilirsiniz.

beyaz eşya servisi


Şahinbey Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Arçelik Servisleri olarak, makineniz bulaşıklarınızı kirli çıkarıyorsa, cam aksamlarda çizikler oluyorsa, Arçelik bulaşık makinenizin bulaşıklarınızda ıslaklık ve lekeler bırakıyorsa, Arçelik bulaşık makineniz yıkamaya başlamıyorsa Zeki Usta Şahinbey Arçelik teknik servisimizle iletişime geçebilirisiniz.

Gaziantep'te Bulaşık Makineleri ve Çamaşır makinelerinde sık rastlanan arızalardan birisi de sularının kireç oranının yüksek olmasından dolayı filtresinin tıkalı olmasıdır.

Filtresi kireç ile kaplanmış bir cihaz sağlıklı bir çalışma göstermeyecektir. Bunun da farkına varmanız için cihazlarınızın bakımını mutlaka yaptırmalısınız.

Arçelik teknik - tamir servisi olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetin yüzü olan ve bizi biz yapıp firmamızı temsil eden değerli ustalarımızı özenle seçip, işlerinin ehli ve önceliğinin müşteri memnuniyeti olduğundan emin olarak adresinizle güvenle yönlendiriyoruz.

Gaziantep iline bağlı Şahinbey ilçesinin en kaliteli Arçelik teknik servis hizmetini sunmak adına Zeki Usta Teknik servis ekibimizde yer alan her eleman özenle ve titizlikle seçilmiştir.

Gaziantep Çamaşır Makinesi Tamiri Arıza Servisi Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.


ARÇELİK BEYAZ EŞYA TAMİRCİSİ GAZİANTEP


Biz Kimiz?

Zeki Usta Arçelik Teknik Servis ülkemizin birçok servis hizmet noktasında yer almakta olan uzun yılların vermiş olduğu tecrübe, bilgi birikimi ve alanında uzman personellere sahip Beyaz eşya, klima, kombi, petek temizleme işlemlerini bünyesinde barındıran kaliteli ve güvenilir teknik servis firmasıyız.

Alanında uzman ve bunu da referanslarıyla kanıtlamış personellerimiz çağrı merkezi müşteri hizmetlerimiz tarafından onayınız ve servis kaydı oluşturmanız halinde adreslerinize yönlendirilmektedir.

Gaziantep Şahinbey Arçelik Teknik Servisimiz aşağıda metnimizin sonunda yer alan Gaziantep semt ve mahallelerine de servis hizmetimiz bulunmaktadır.

beyaz eşya servisi

Gaziantep Şahinbey Arçelik Teknik Servisleri Olarak:

Arçelik Buzdolabı Teknik Arıza Tamir Servisi,
Arçelik Bulaşık Makinesi Teknik Arıza Tamir Servisi,

Arçelik Çamaşır Makinesi Teknik Arıza Tamir Servisi,
Arçelik Klima, Kombi, Petek Temizleme Teknik Arıza Tamir Montaj Servisi,
Arçelik Fırın Teknik Arıza Tamir Montaj Servisi,

Arçelik Ankastre Teknik Arıza Tamir Servisi,
Arçelik Set Üstü Arıza Tamir Servisi gibi tüm Arçelik ürünlerinizin modeli ne olursa olsun adresinizde servis, tamir, onarım, bakım, montaj hizmetlerini veriyoruz.

Şahinbey Arçelik servisi olarak siz değerli Gaziantep müşterilerimize nitelikli hızlı servis hizmetimizle cihazlarınızın uzun süre ve büyük arızalara dönüşmeden bekletmeksizin servis hizmeti sunmaktayız

Oldukça verimli olan Arçelik cihazlarınızı ilk kullanımda diğer cihazlarda ve markalar da olduğu gibi arıza oluşturması beklenmez fakat zaman sonra cihazlar kullanım koşullarına uyum sağlamayan kullanıcı hatalarına veya sistemsel birçok sorun ile arızalara dönüşmektedir.

Şahinbey Arçelik Teknik servisi
olarak Zeki Usta Teknik servisimiz cihazlarınızın bakımını ve onarımını kaliteli ve güvenilir servis ve müşteri hizmetleriyle desteklemektedir.

Uzmanlar cihazlarınızın uzun ömürlü kullanım kolaylığı ve verimli çalışmasına devam etmesi için bakımlarını yaptırmanızı öneriyor. Dolayısıyla bakımsız bir cihazdan verim almayı da beklemek yerine çözüm üretebilirsiniz.

Gaziantep Arçelik/Beko Beyaz Eşya Servisi adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.


2019-2020 ARÇELİK SERVİS ÜCRETLERİ/FİYATLARI NE KADAR?


Siz değerli müşterilerimizin mağduriyetini hemen gidermek adına cihazınız evinizden taşınmadan olduğu yerde hızlı bir şekilde onarılıp, mağduriyetinizin giderilme süresini azaltmak hedeflenmektedir.

Şahinbey Arçelik teknik servis firmamız siz değerli Gaziantep halkına en kaliteli ve en güvenilir Arçelik beyaz eşya, klima ve kombi servis hizmetini sunarken fiyatlandırmanın önemini de unutmuyor.

Şahinbey Arçelik teknik servisi olarak tüm bu kaliteli hizmet sonrası ülkemizin finansal durumu göz önüne alınarak siz değerli müşterilerimizin bütçesini sarsmadan bütçe dostu bir fiyatlandırma yapıp siz değerli müşterilerimizi memnun etmeye çalışıyoruz.

Siz değerli müşterilerimizde Şahinbey Arçelik teknik servisi olarak Zeki Usta Teknik Servisimizden aldığınız servis hizmetimizden memnun kalacak ve her evin bütçesine uygun olarak 2019 yılı en güncel servis ücretimizden de memnun kalacaksınız.

2019 -2020 Şahinbey Arçelik Teknik Servis Ücretlerimiz ve en güncel kampanyalarımız hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezi iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

beyaz eşya servisi

Haftanın her günü 08.00 – 22.00 saatleri arasında çağrı merkezimizi arayarak veya şu an bulunduğunuz www.bulservisi.com internet adresimizden canlı destek alabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Mağdur olmamanız adına işlem yaptırdığınız cihazınız için servis fişinizi ve kaşe onaylı belgenizi servis personelimizden almayı ve saklamayı unutmayınız.

Servisinizi çağırmadan önce enerji kaynağınızı ve binanızın sigortasını kontrol edin. Kontroller sonucu herhangi bir sorunla karşılaşılmaması durumunda önce Gaziantep Şahinbey Arçelik Teknik servisimiz olan Zeki Usta Teknik servis müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Ayrıca sizler için hazırlamış olduğumuz Beyaz eşyalarınız içerisinde buzdolapları için Arçelik Buzdolabı Servisi Denizli adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.


Gaziantep Arçelik Bakımı Arızası Sök Tak Montaj ve Tamir hizmeti verdiğimiz Semtleri ;

• Alleben • Arıl • Atatürk • Başpınarorganizesanayi • Beylerbeyi • Çıksorut • Gazikent • Karşıyaka • Kavaklık • Küsget • Merkez Köyler • Merve • Safaşehir
Şehitkamil Semtleri
Gaziantep Beko Klima Kombi Bakımı Arızası Sök Tak Montaj ve Tamir hizmeti verdiğimiz Mahalleleri ;
• 29Ekim Mahallesi • 8Şubat Mahallesi • Atabek Mahallesi • Atakent Mahallesi • Atatürk Mahallesi • Aydınlar Mahallesi • Aydıntepe Mahallesi • Başpınarosb Mahallesi • Batıkent Mahallesi • Bedirkent Mahallesi • Belkız Mahallesi • Bilek Mahallesi • Boyno Mahallesi • Budak Mahallesi • Burak Mahallesi • Çağlayan Mahallesi • Çakmak Mahallesi • Çıksorut Mahallesi • Değirmiçem Mahallesi • Dımışkılı Mahallesi • Dülükbaba Mahallesi • Emek Mahallesi • Eydibaba Mahallesi • Eyüpsultan Mahallesi • Fatih Mahallesi • Fevzipaşa Mahallesi • Gazi Mahallesi • Gazikent Mahallesi • Girne Mahallesi • Göllüce Mahallesi • Göztepe Mahallesi • Güvenevler Mahallesi • Güzelyurt Mahallesi • Hacıbaba Mahallesi • Hasırcıoğlu Mahallesi • Hürriyet Mahallesi • Işıklı Mahallesi • İbrahimli Mahallesi • İncilikaya Mahallesi • İncilipınar Mahallesi • Karacaahmet Mahallesi • Karacaoğlan Mahallesi • Karadede Mahallesi • Karahüyük Mahallesi • Karaoğlan Mahallesi • Karşıyaka Mahallesi • Kayaönü Mahallesi • Kızıkkarasakal Mahallesi • Kocatepe Mahallesi • Kozluyazı Mahallesi • Küllü Mahallesi • Merveşehir Mahallesi • Mevlana Mahallesi • Mithatpaşa Mahallesi • Mücahitler Mahallesi • Münüfpaşa Mahallesi • Nurtepe Mahallesi • Onatkutlar Mahallesi • Osmangazi Mahallesi • Özgürlük Mahallesi • Pancarlı Mahallesi • Pirsultan Mahallesi • Samköy Mahallesi • Sanayi Mahallesi • Sarıgüllük Mahallesi • Sefaşehir Mahallesi • Selahattineyyubi Mahallesi • Selimiye Mahallesi • Seyrantepe Mahallesi • Sinanköy Mahallesi • Şehirgösteren Mahallesi • Şirinevler Mahallesi • Taşlıca Mahallesi • Tuğlu Mahallesi • Ulus Mahallesi • Umut Mahallesi • Yaprak Mahallesi • Yeni Mahallesi • Yeşilova Mahallesi • Yukarıarıl Mahallesi • Yukarıbeylerbeyi Mahallesi • Yunusemre Mahallesi • Zeytinli Mahallesi • Zülfikar Mahallesi
Şehitkamil Mahalleleri


Gaziantep Arçelik Bakımı Arızası Sök Tak Montaj ve Tamir hizmeti verdiğimiz Semtleri ;

• Bağlarbaşı • Burç • Cevizli • Düztepe • Geneyik • Hoşgör • Karataş • Konak • Merkez Köyler • Perilikaya • Sarıbaşak • Şahinbey • Tabakhane
Şahinbey Semtleri
Gaziantep Beko Klima Kombi Bakımı Arızası Sök Tak Montaj ve Tamir hizmeti verdiğimiz Mahalleleri
• 23Nisan Mahallesi • 25Aralık Mahallesi • 60.Yıl Mahallesi • 75.Yıl Mahallesi • Akbulut Mahallesi • Akdere Mahallesi • Akpınar Mahallesi • Akyol Mahallesi • Alaybey Mahallesi • Alibaba Mahallesi • Alleben Mahallesi • Aydınbaba Mahallesi • Bağlarbaşı Mahallesi • Bahçelievler Mahallesi • Barak Mahallesi • Barış Mahallesi • Bayramlı Mahallesi • Bekirbey Mahallesi • Bey Mahallesi • Beyazlar Mahallesi • Beybahçe Mahallesi • Beydilli Mahallesi • Binevler Mahallesi • Bostancı Mahallesi • Bostancık Mahallesi • Boyacı Mahallesi • Bozoklar Mahallesi • Burçkarakuyu Mahallesi • Cabi Mahallesi • Cebeler Mahallesi • Cemalgürsel Mahallesi • Cengiztopel Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Çağdaş Mahallesi • Çamlıca Mahallesi • Çukur Mahallesi • Damlacık Mahallesi • Daracık Mahallesi • Delbes Mahallesi • Deniz Mahallesi • Deredüzü Mahallesi • Dumlupınar Mahallesi • Durantaş Mahallesi • Düğmeci Mahallesi • Düztepe Mahallesi • Esentepe Mahallesi • Etiler Mahallesi • Eyüpoğlu Mahallesi • Fırat Mahallesi • Fidanlık Mahallesi • Geneyik Mahallesi • Gülpınar Mahallesi • Gültepe Mahallesi • Gümüştekin Mahallesi • Gündoğdu Mahallesi • Güneş Mahallesi • Güneykent Mahallesi • Güzelvadi Mahallesi • Hoşgör Mahallesi • İnönü Mahallesi • İsmetpaşa Mahallesi • İstiklal Mahallesi • Kabarcık Mahallesi • Kahvelipınar Mahallesi • Kale Mahallesi • Kaleboynu Mahallesi • Kanalıcı Mahallesi • Karaçomak Mahallesi • Karagöz Mahallesi • Karatarla Mahallesi • Karataş Mahallesi • Karayılan Mahallesi • Kavaklık Mahallesi • Kepenek Mahallesi • Kerer Mahallesi • Kıbrıs Mahallesi • Kılınçoğlu Mahallesi • Kocaoğlan Mahallesi • Kolejtepe Mahallesi • Konak Mahallesi • Kozanlı Mahallesi • Kozluca Mahallesi • Kurbanbaba Mahallesi • Kurtuluş Mahallesi • Küçükkızılhisar Mahallesi • Mimarsinan Mahallesi • Muhacirosman Mahallesi • Narlıtepe Mahallesi • Nuripazarbaşı Mahallesi • Ocaklar Mahallesi • Oğuzlar Mahallesi • Onur Mahallesi • Osmanlı Mahallesi • Öğretmenevleri Mahallesi • Özdemirbey Mahallesi • Perilikaya Mahallesi • Saçaklı Mahallesi • Sakarya Mahallesi • Sarıbaşak Mahallesi • Sarısalkım Mahallesi • Sarıt Mahallesi • Savcılı Mahallesi • Seferpaşa Mahallesi • Serince Mahallesi • Serinevler Mahallesi • Sultanselim Mahallesi • Suyabatmaz • Süleymanşah Mahallesi • Şahinbey Mahallesi • Şahveli Mahallesi • Şekeroğlu Mahallesi • Şenyurt Mahallesi • Tepebaşı Mahallesi • Tışlaki Mahallesi • Turanemeksiz Mahallesi • Türkmenler Mahallesi • Türktepe Mahallesi • Ulucanlar Mahallesi • Üçoklar Mahallesi • Ünaldı Mahallesi • Vatan Mahallesi • Yağdöver Mahallesi • Yavuzlar Mahallesi • Yazıbağı Mahallesi • Yazıcık Mahallesi • Yeditepe Mahallesi • Yeşilevler Mahallesi • Yeşilkent Mahallesi • Yeşilpınar Mahallesi • Yukarıbayır Mahallesi


Gaziantep Arçelik Bakımı Arızası Sök Tak Montaj ve Tamir hizmeti verdiğimiz Semtleri ;


Yeşildere
Gaziantep Beko Klima Kombi Bakımı Arızası Sök Tak Montaj ve Tamir hizmeti verdiğimiz Mahalleleri
• Altınyurt Mahallesi • Beşdeli Mahallesi • Bulduk Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Çaybaşı Mahallesi • Direkli Mahallesi • Fatih Mahallesi • Gedik Mahallesi • Güllük Mahallesi • Güzelce Mahallesi • Kurtuluş Mahallesi • Küçükkaracaören Mahallesi • Merkez Mahallesi • Oğuzlar Mahallesi • Sazgın Mahallesi • Subaşı Mahallesi • Taşyazı Mahallesi • Tepebaşı Mahallesi
Oğuzeli Mahalleleri
Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış