Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Samsun Bulaşık Makinesi Tamircisi 444 28 46

Atakum Bulaşık Makinesi Tamir Servisi19. yüzyılda bulaşık yıkamak, kadınların sosyal hayatta yer edinmeye başladıkları bu zamanlarda kadınlar için adeta bir külfet durumundaydı. 1850 yılında piyasaya sürülen bulaşık makineleri, pek çok kadının omzundaki yükü kaldırsa da bu fahiş yüksek fiyattaki ürünü yalnızca çok zengin kesim alabiliyor, kalan çoğunluk ise saatlerini bulaşık yıkarken öldürmek zorunda kalıyordu.

Günümüz şartlarında bulaşık makineleri her evde yer edinmiş olmasına rağmen kadınlarımızın üzerinde bu yük, külfet olarak kalmaya devam etmekte fakat bu olağanüstü cihaz sayesinde insanlar kendilerine daha çok zaman ayırmakta, bulaşık yıkarken harcayacağı saatleri çok daha verimli kullanabilmektedir. Peki ya teknolojinin parlak çağlarını yaşadığı, günlük hayatı kolaylaştıracak her türlü elektronik ve akıllı cihazın piyasada cirit attığı bu çağda; bulaşık makinelerini sınırsız verimli bir şekilde kullanabilmek mümkün müdür?

Ne yazık ki bu soruya olumlu bir cevap verebilmek mümkün olmayacaktır. Zira teknoloji, tamamen kontrol edilebilir olan, sınırsız güçteki bir oluşum değildir. Pek tabii elektronik aletlerimizin zaman zaman arızalanması, yıpranması, bakıma ihtiyaç duyması mümkündür. Bulaşık makinesi, önemi yadırganamaz olsa da buzdolabı veyahut kombiler gibi sürekliliği hayati bir değer arz eden bir beyaz eşya olmadığından, bozulması/arızalanması halinde pek çok kullanıcımız problemi görmezden gelmekte ve çözüm sürecini ertelemektedir. Ancak ansızın kapınızı çalan kalabalık misafir grubu, arkadaşlarınızın hazırladığı sürpriz doğum günü partisi, eşimizin iş arkadaşlarını yemek için evinize çağırmış olması gibi olaylar karşısında bulaşık makinesinin çalışmıyor olması, bizler için büyük bir sorun eşkal edecektir. Bu konu hakkında detaylı bilgi edinmek için, Bulaşık Makinesi Tamirinin Püf Noktaları başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.


Tekkeköy Bulaşık Makinesi Tamircileri


Beyaz eşyaların arızalanması halinde tamir işlemini erteletmek ve cihazı uzun süre arızalı halde bırakmak, yalnızca ani durumlarda yoğunluk yaşamanızı sebebiyet vermekle kalmamakta; aynı zamanda makinenizde kalıcı bir hasarın oluşmasının önünü açmaktadır. Küçük bir arıza nedeniyle cihazınızda büyük masraflara yol açacak bir tamir işlemi gerekebilir, hatta cihazınızı kaybetmeniz dahi mümkün olabilir. Bu nedenlerden ötürü küçük/büyük demeden oluşan arızaları dikkate almanız ve hemen bir teknik servisten yardım almanızı önermekteyiz.Söz konusu beğenerek aldığınız ve yüksek meblağlar döktüğünüz bulaşık makineniz olduğunda, güvenilir bir teknik servis bulmanız gerekecektir ki bu kesinlikle kolay bir işlem değildir. Eğer cihazınızın garantisi devam ediyorsa, markanın yetkili servisini aramanız; mağduriyet yaşamamanız için daha iyi olacaktır. Ancak ürünün garanti süresi dolmuş veyahut kullanıcı hatası nedeniyle garanti kapsamı dışında kalmış bir arıza meydana gelmiş ise; marka/model fark etmeksizin kaliteli ve hızlı tamir hizmeti ile Tekkeköy Bulaşık Makinesi Tamir Servisini aramanızı öneririz.

Tekkeköy Bulaşık Makinesi Tamircileri olarak servisimizi aradığınız anda işinin ehli ustalarımızdan oluşan 3 kişilik ekibimizle kapınızı çalıyor ve sorunun genel tespitini oluşturarak kullanıcılarımız için kabataslak bir fiyat listesi hazırlıyoruz. Tamir hizmetimizde öncelik kuralımız, doğru ve yerinde tespit olmaktadır. Bu aşamanın dikkatsiz, özensiz bir şekilde gerçekleştirilmesi sonucu makinenizde geri dönülmez hasarlar meydana gelebilecektir. Bu tür mağduriyetlerin önüne geçmek için 444 28 46 numaralı telefondan bizlere ulaşmanızı ve arıza kaydı bırakmanızı öneririz. Pişman olmayacağınızın garantisini veriyor, sizleri her zaman samimi ve dikkatle dinleyeceğimizin andını içiyoruz. Detaylı bilgi için, Samsun Beyaz Eşya Tamir Servisi ve Bosch Samsun Teknik Servis başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.


İlkadım Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi Tamiri Nasıl Yapılır


İlkadım Bulaşık Maknesi Tamir Servisimize sıkça yöneltilen sorular:

1) Bulaşık makinem su almıyor

Çamaşır makinesi neden su almamaya başlar? Bu problemin kaynağı çoğu zaman mekanik parçalar olabilmekle birlikte elektriksel bir arızadan da kaynaklanıyor olabilir. Bu gibi durumlarda cihazın fişini çıkarıp birkaç saniye sonra tekrar takmak, makinenizin güç tuşunu kapatıp açmak, eğer hala bir sonuç alamadıysanız teknik servisi aramak yararınıza olacaktır. Makinenizin su almaması; cihazın yıkama yapmamasına, deterjanın çözülmeden olduğu gibi kalmasına ve binaen bulaşıkların temizlenmemesine, suyun tahliye edilememesine vb. neden olabilmektedir. Bu sorunlar genel olarak mekanik arızalardır.

Bunlar:

-Musluk: Musluğun kapalı olması, bozuk olması vb.

-Su giriş valfinin bozulması

-Su giriş hortumunun kireçlenmesi/tıkanması

-Suyu boşaltmakla yükümlü pompa motorunun kısa devre yapması/hata vermesi

-Emniyet sivicinin bozulması (Bu parça her makinede bulunmasa da bulunan cihazlar için emniyet sivicinin kontrolü gerekmektedir.)

-Pervanelerin tıkanması

-Yanlış deterjan seçimi2) Bulaşık makinemin tuşları çalışmıyor

3) Bulaşık makinem hep aynı programı çalıştırıyor/Yıkama sırasında müdahale olmaksızın programı değiştiriyor

4) Bulaşık makinem çok gürültülü çalışıyor

Çok fonksiyonlu tablet deterjanlar, kullanıldığı zaman makinenin sarsılmasına sebep olabilmektedir. Yine yanlış deterjan tercihine bağlı olarak makinenizin içinde köpük biriktiği için cihaz yüksek ses çıkartarak çalışabilir. Bu gibi durumlarda bulaşık makinelerinde her yıkama için tablet opsiyonunun ayarlanması tavsiye edilmektedir. Daha etkili bir sonuç elde etmek için uzmanlar, toz deterjan ve parlatıcı olarak da sıvı parlatıcı kullanılmasını tavsiye etmektedir.
Vezirköprü Bulaşık Makinesi Tamiri Ne Kadar Kaç Para

5) Bulaşık makinemin kapağından su sızıyor


Bu sorunun nedeni, makinenin bir önceki yıkama programında gereğinden fazla parlatıcı kullanılmış olmasından kaynaklanabilmektedir.

6) Bulaşık makinem tablet deterjanı eritmiyor


Bunun nedeni makinenin su almaması olabileceği gibi, tablet deterjanın nemli ortamda tutulmasından kaynaklı etkisiz hale gelmiş olması da olabilir. Bir başka sebep de yanlış yıkama programı seçilmesidir.

7) Bulaşık makinem suyu alıyor fakat boşaltmıyor


Bunun nedeni boşaltım hortumlarının katlanmış ya da yerinden çıkmış olmasından kaynaklanır.

8) Bulaşık makinem temiz yıkamıyor


Bulaşıkların sepetlere düzgün bir şekilde dizilmezse fıskiyelerin çalışması engellenir, bu da cihazın içindeki bulaşıkların temiz çıkmasına mani olur. Bunun yanı sıra makinedeki bulaşıklara uygun bir program seçmemiş olabilir, bir önceki yıkama programında fazla deterjan ve parlatıcı kullanmış olabilir, yanlış deterjan seçiminde bulunmuş olabilirsiniz. Tüm bu çözüm yollarını gerçekleştirdiğiniz halde makinenizdeki arızalar hala devam ediyorsa, cihazın fişini çekmeniz ve teknik servis aramanız yararlı olacaktır.

Vezirköprü Bulaşık Makinesi Tamir ve Bakım Servisi olarak en uygun fiyata en kaliteli ve profesyonel hizmeti ayağınıza kadar getiriyor, cihazınızı ekibimizin usta ellerine ve firmamızın güvenilir alt yapısına bırakarak ilk aldığınız zamanki performansa kavuşmasına yardımcı oluyoruz. Detaylı bilgi için, Bulaşık makinesi tamirinde nelere dikkat edilir başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.
En İyi Bulaşık Makinesi Tamiri Yapan Yerler Canik


Bulaşık makineleri, su ile oldukça iç içe olması ve diğer beyaz eşyalara kıyasla daha hızlı ve fazla kirlenmeye müsait olması nedeniyle arızalanmalara karşı da oldukça müsait bir yapıdadır. Bu tür arızalar ihmale uğradığı takdirde daha da büyüyecek ve başlangıçta ödeyeceğiniz miktardan çok daha fazlasını dökmenize sebep olacaktır.

10 yılı aşkın süredir Samsun'un pek çok ilçesinde faaliyet gösteren firmamız, en uygun fiyatlar karşılığında evlerinizde, işyerlerinizde, bulunduğunuz her türlü mekanda arızalı tek bir cihaz kalmaması için hizmet vermeye devam etmekte ve pek çok ilçeye de yayılmaktadır. Bu büyüme, ekibimizin kalabalıklaşması, sertifikalarımızın artması, kullandığımız materyaller ve cihazların hem sayı hem de kalite olarak artması şeklinde tezahür etmekte; müşterilerimizin aldığı hizmetten en fazla verim elde etmesini temel gayesi olarak gütmektedir.Canik Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak hızlı ve yerinde hizmet anlayışı ile müşterilerimize ulaşım açısından hiçbir zorluk çıkarmadan, 3 ila 5 kişi arasında değişen ekibi ve 7 ekip aracı ile beraber Canik'in her noktasında faaliyet göstermektedir. Gerçekleştirdiğimiz her işçilik ve orijinal parça değişimi için 1 yıl garanti sunmakta ve bu süre zarfında bizleri tekrar aradığınız takdirde herhangi bir ücret talep etmeden probleminizi çözmekteyiz. Size en yakın tamir merkezini öğrenmek için tıklayın.


Alaçam Bulaşık Makinesi Arıza Giderme Fiyatları 2020/2021


Müşterilerimizin mağduriyetinin önüne geçmek ve yaşanmış her türlü mağduriyeti de hızlıca halletmek için Samsun'un pek çok ilçe ve semtinde sınırsız hizmet göstermekteyiz. Bizleri 7/24 arayabilir, sorununuzu danışabilir ve arıza kaydı bırakabilirsiniz. 1 yıllık garanti kapsamından yararlanmak için işlem sonrası servis fişinizi almayı unutmayınız.

Altus, Vestel, Regal, Beko, Bosch, Samsung, LG ,Arçelik, Profilo, Miele, AEG, Grundig, Hoover başta olmak üzere tüm marka ve model bulaşık makinelerinizin arızasını hızlı ve sorunsuz bir şekilde gidermek için bir telefon kadar uzağınızdayız. Samsun Vestel Beyaz Eşya Servisi başlıklı makalemizi okumak için tıklayınız.Samsun'da sınırsız hizmet verdiğimiz semtler: Akalan, Aksu, Alanlı, Aslandamı, Atatepe, Ayvalı, Balaç, Beypınar, Büyükkolpınar, Büyükoyumca, Camii, Cumhuriyet, Çakırlar, Çamlıyazı, Çatmaoluk, Çobanlı, Çobanözü, Denizevleri, Elmaçukuru, Erikli, Esenevler, Güneyköy, Güzelyalı, Güzelyurt, İncesu, Yalı, İstiklal, Kabadüz, Kamalı, Karakavuk, Karaoyumca, Kayagüney, Kesili, Körfez, Köseli, Kulacadağ, Kurugökçe, Küçükkolpınar, Mevlana, Meyvalı, Mimarsinan, Özören, Sarayköy, Sarıışık, Sarıtaş, Sarıyusuf, Şenyurt, Taflan Merkez, Yalı, Yenimahalle, Yeşildere, Yeşiltepe, Yeşilyurt, Yukarıaksu, 19 Mayıs, Adalet, Ahulu, Akgöl, Anadolu, Aşağıavdan, Ataköy, Avdan, Bahçelievler, Baruthane, Bilmece, Cedit, Çanakçı, Çandır, Çatalarmut, Çatkaya, Çay, Çelikalan, Çiftlik, Çivril, Derebahçe, Derecik, Fevzi Çakmak, Gürgendağ, Güzeldere, Hançerli, Hastane, Hürriyet, İlyasköy, İstasyon, Kadıköy, Kadifekale, Kale, Kalkancı, Kapaklı, Karadeniz, Karasamsun, Kavacık, Kazım Karabekir, Kılıçdede, Kıran, Kışla, Kökçüoğlu, Kusçulu, Liman, Pazar, Rasathane, Reşadiye, Saitbey, Selahiye, Tepecik, Toybelen, Ulugazi, Unkapanı, Uzgur, Yaşardoğu, Yenidoğan, Yeşiltepe, Zafer, Zeytinlik, Ağcagüney, Çarşamba, Çınarlık, Dikbıyık, Hürriyet, Adaköy, Ağcaalan, Aktekke, Alaçam, Bahçeler, Bakırpınarı, Balıklar, Barış, Başaran, Başkaya, Çilhane, Dikencik, Esençay, Evrenuşağı, Fener, Fevzi Çakmak, Gazibeyli, Gaziosmanpaşa, Gazipaşa, Gerzeliler, Gökalan, Gökçeağaç, İkizpınar, İlyaslı, İnözükoşaca, İshaklı, İsmetpaşa, Kahraman, Kalaycılı
Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış