Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Samsun Bosch Servisi Telefon Numarası 444 28 46

Bosch Samsun Merkez Servisi
444 95 87


Beyaz eşyalar bizlerin hayatında çok önemli bir yere sahiptir. Çünkü bizler için en önemli elektronik cihazlar beyaz eşyalardır. Hayatımızı kolaylaştıran ve bizlere yardımcı olan beyaz eşyalar aynı zamanda bizlere büyük bir zaman kazandırmaktadır.

Günümüzde teknoloji geliştikçe çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı cihazları, derin dondurucu cihazlar son teknolojisiyle donatılmış ve daha kullanışlı bir hal alan beyaz eşyaları bizler evlerimizde ve işletme sahiplerinde hastane, otel ve restront gibi yerlerde kullanılmaktadır.

Günümüzde o kadar beyaz eşya markası var ki seçmekte zorluk duyulabilir. Bu nedenle insanlar en iyi marka kullanmak için Bosch markasını tercih edilmektedir. Bosch beyaz eşyalarınız garantili ise bosch.com.tr linke tıklayabilirsiniz.

Robert Bosch markası GmbH, Gerlingen, Stuttgart, Almanya merkezli bir elektronik ve mühendislik firmasıdır. Bosch, dünyanın en büyük otomotiv parçası sağlayıcısıdır. Şirket Robert Bosch tarafından 1886 yılında Stuttgart'ta kurulmuştur. O günden bu yana Bosch markası kulllanılmaktadır.

Samsun ilimiz biliyorsunuz ki genellikle ılıman bir iklime sahiptir. Fakat sahil şeridi ve iç kesimlerinde iklim iki ayrı özellik gösterir. Sahil şeridinde (Merkez ilçe, Terme, Çarşamba, Bafra, Alaçam, 19 Mayıs, Tekkeköy ve Yakakent) Karadeniz ikliminin etkileri görülür. Bunun için sahil şeridinde yazlar sıcak, kışlar ılık ve yağışlı geçer. Sıcaklarda ise klima cihazlarına ihtiyaç duymaktayız. Çünkü klima cihazların, yazları sıcaklarda bizleri serinleten icat edilmiş cihazlardır.

Bosch klima cihazları soğutma çevrimi kullanılarak bir ortamdan ısı çekmek, fazla nemini alıp ortama taze hava sağlamak için tasarlanmış sistem veya mekanizmadır. İnsanların bulundukları çevre, ortam içinde sıcaklığın ayarlanabilmesi, bulunulan ortamın konforunu artırır.

Kışları ise Samsun ilimizde ılıman geçse bile insanlar hasta olmamak için kendilerini garanti altına almak için eskiden soba şimdi ise teknolojik günümüzde kombi cihazları kullanmaktayız. Soğuk havalarda hasta olmamamızı sağlayan ve aynı zamanda dört mevsim sıcak su ihtiyaçlarımızı karşılayan ve bizlere yararı dokunan cihazlardır. Bosch kombi cihazları: doğal gaz kullanımını ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiş ev veya işyeri gibi küçük ölçekli kapalı alanlara uygun ısıtma cihazlarıdır.

Samsun Bosch Çağrı MerkeziDeğerli müşterilerimiz sizlerinm bosch, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, bosch buzdolabı cihazları, bosch derin dondurucu cihazları, bosch kombi cihazları, klima cihazlarınızın garanti süresi dolmuş ise bizlere 444 28 46 telefon numarası ile iletişime geçebilir servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Zeki Teknik servis olarak siz değerli müşterilerimize Samsun ilimizin 19 Mayıs, Alaçam, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Bafra, Canik, Çarşamba, Havza, İlkadım, Kavak, Ladik, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme, Vezirköprü, Yakakent ilçelerine bizler Bosch teknik servis olarak haftanın yedi günü yirmi dört saat kesintisiz hizmeti sunmaktadır. Zeki Teknik servisimiz siz değerli müşterilerimize hızlı hizmet sağlamak için Bosch servisi 7 şubemiz ile 10 adet servis araçlarımızla 40 kişilik servis ekibinden oluşan firmamız ile sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız.

Bosch Çağrı merkezi iletişim hattı 444 28 46 telefon numarası ile iletişime geçebilir servis kaydı oluşturabilirsiniz. Çağrı merkezimizi aradığınızda sizlere en yakın şubemizi yönlendirerek kısa zaman içerisinde sizlere aynı gün içerisinde servis imkanı sunmaktayız. Samsun Vestel Servisi makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

Bosch Beyaz Eşya Teknik Servisi SamsunBosch Beyaz Eşya Teknik Servisleri olarak siz değerli müşterilerimize garantili hizmet vermekte aynı zamanda beyaz eşyalarınıza arıza giderimi sunan firmamız yapılan parça değişimlerinde 1 yıl süre ile garanti altına alarak gönül rahatlığıyla hızlı ekonomik işçilik sunan TCE belgeli Zeki Teknik Bosch servisleri olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 servis ve yedek parça temini yapmaktadır.Samsun Bosch beyaz eşya tamir servisleri olarak sizler beyaz eşyalarınızda arıza gideriminde üstün başarı elde edip sizlerde bahçelievler Bosch teknik servisinden yedek parça ve arıza gideriminde teknik bilgi alabilir şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Samsun Bosch servis servis olarak hizmet vermektedir. Aynı gün içinde servis sağlayan Zeki Teknik beyaz eşya servisi sizlerin yaşamış olduğu arızalarınızı, aynı günde çözümleyerek sizleri mağdur etmemektedir. Samsun Arçelik Beyaz Eşya Servisi bir önceki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.


Samsun Bosch Kombi Servisi


Bosch kombi cihazları bir çok çeşiti bulunmaktadır:

* Bosch Bacalı Kombi Cihazları
* Bosch Hermetik Kombi cihazları
* Bosch Yoğuşmalı Kombi Cihazları
* Bosch Yarı Hermetik Kombi Cihazları
* Bosch Elektrikli Kombi Cihazları

Samsun Bosch Kombi Bakım Servisi: Bosch kombi cihazları bizler kışları sürekli olarak kullanmaktayız. Kombi cihazları doğal gaz ve elektrikle çalıştığı için kontrolleri yapılması gerekmektedir. Çünkü kombi cihazında doğal gaz kaçağı veya elektrik tesisatlarında her hangi bir sorun olduğunda can ve mal güvenliğinizi almak için bakım yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde çok sıkıntı yaşayabiilirsiniz. Kombi Bakımı Yılda Bir Kez Yapılması Gereken Bir işlemdir. Bosch Kombi Error Veriyor makalemizden teknik konu hakkında bilgi alabilirsiniz.
Siz değerli müşterilerimiz kombi bakımı sizlere bir çok yönde fayda sağlamaktadır. Bu faydaları bilgilendirmek için sizlere anlatalım:
* Bosch Kombi bakımı cihazın ömrünü uzatır ve uzun süre kullanmanızı sağlar.
* Bosch kombi cihazlarınızın bakımı yapıldığında sorunsuz ve arızasız çalışmasını sağlar
* Bosch kombi cihazlarının bakımı yapıldığında verimli bir şekilde çalışır ve sizlere sıcak su verimi hemen sağlar ve kışları peteklerin hemen ısınmasını sağlamaktadır.
* Bosch kombi cihazlarının bakımı % 30 varan doğal gaz tasarrufu sağlamaktadır.


Bosch Kombi Bakımı Nasıl Yapılır


Bosch kombi cihazlarının ilk önce içerisindeki mevcut su boşaltılır, genleşme tankı havası ölçülür, düşük görülür ise hava basımı uygulanır hemen arkasından kombicihazının brülör temizliği yapılır. Bosch kombi cihazının yanma oadsının haznesinin temizliği yapılır ve ateşleme iyonizasyon elektrodu kontrol edilir.

Bosch kombi cihazının bakım sırasında bir sonraki işlem ise üç yollu vana sökülerek temizlenir, temizleme sonrası yeniden yerine takılır hemen sonra ki işlem ise fan sökülerek temizlenir, temizleme sonrası yerine tekrar takılır.

Bosch kombi cihazlarının gaz ayar kontrolleri yapılır ve mevcut arızalar ya da sonradan oluşabilecek arızalar uzman teknisyen tarafından tespit edilir ve bu konudaki bilgiler kullanıcıya sorulur. Bosch Kombi cihazının altında bulunan kalorifer filtresi sökülerek temizlenir, temizlenme sonrasında yeniden yerine takılır. Bosch Kombi Servisi makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

Bosch kombi cihazının bakım işlemin başında cihazdan boşaltılan su yeniden eklenir. Bar seviyesi 1,5 e çıkarılır hemen arkasından bosch kombi cihazın sıcak su ve petek konumunda çalıştırılır aynı zamanda her iki konumda sorun olmadığı kullanıcıya söylenir ve çalışır durumda kombi kullanıcısına teslim edilir.Samsun Bosch Kombi Arıza Servisi


Bosch Kombi cihazları her teknolojik cihazlar gibi arızalanabilir. Bu durumda siz değerli müşterilerimizin teknik destek almanız gerekmektedir. Bosch kombi cihazların genellikle aarızalanma sebepleri bakım yapılmadığından dolayı veya eski olmasından ve parçaların hasarlarından yada yıpranmasından dolayı arızalanabilir.

Profesyonel ekiplerimiz işlerinde eğitimli ve tecrübeli ustalarımız sayesinde bosch kombi cihazlarınızın her sorunlarını kalıcı onarım sağlayarak sizleri düzenli bir şekilde kullanmanızı sağlarız. Bosch kombi cihazları arızalandığında hata kodları veya şu sorunları göstermektedir.

- Bosch kombi cihazım su bar vanası arızalı
- Bosch kombi cihazım su barı sürekli düşüyor
- Bosch kombi cihazım error veriyor
- Bosch kombi cihazım patlamalı yanıyor
- Bosch kombi cihazım sıcak su vermiyor
- Bosch kombi cihazım petekleri ısıtmıyor
- Bosch kombi cihazım çok ses çıkartıyor


Gibi her sorunlarınızda ve kombi cihazınızın arıza kodları veya hata kodları verdiğinde 444 28 46 telefon numarası ile iletişime geçerek sorunlarınızın çözüme kavuşturabilirsiniz. Kombi Tamircisi / Kombi Kart Tamircisi / Kombiservisi.com makalemizi okuımanızı tavsiye ederiz.Samsun Beyaz Eşya Arıza ServisSamsun Bosch Beyaz Eşya Tamircisi olarak siz değerli müşterilerimizin yaşadığı çamaşır makineleri arızalarında çamaşır makinemin kapağı arızalı, bosch çamaşır makinem Çamaşır makinesi çalışmıyor, Bosch Çamaşır makinesi su almıyor, Bosch Çamaşır makinesi kazan dönmüyor, Bosch Çamaşır makinesi sıkma yapmıyor, Bosch Çamaşır makinesi su akıtıyor, Bosch Çamaşır makinesi kapısını kilitlemiyor, Bosch Çamaşır makinesi su boşaltmıyor, Bosch Çamaşır makinesi sesli çalışıyor, Bosch Çamaşır makinesi yürüme yapıyor, Bosch Çamaşır makinesi elektrik çarpıyor, Bosch Çamaşır makinesi program takılıyor, Bosch Çamaşır makinesi yumuşatıcıyı almıyor, Bosch Çamaşır makinesi sigorta attırıyor gibi arızalar için bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bosch Buzdolabı Çalışmıyor,
Bosch Buzdolabı Çalışıyor Ama Soğutmuyor, Bosch Buzdolabı Motoru ( Kompresör ) Çalışmıyor, Bosch Buzdolabı Soğutucu Bölmesi Terleme Yapıyor, Bosch Buzdolabı Buzlanma Yapıyor, Bosch Buzdolabının Kapısı Kapanmıyor, Bosch Buzdolabı Ses Yapıyor, Bosch Buzdolabı Su Akıtıyor, Bosch Buzdolabının Alt Kısmı Soğutmuyor bütün arıza ve sorun yaşadığınızda 7/24 saat aktif çağrı merkezimizi her zaman arayabilirsiniz. BOSCH KOMBİ BAKIM KAMPANYASI makalemizden okumanızı tavsiye ederiz.


Ankarada Beyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

İzmirde Beyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir'in 22 ilçesine Beyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalyada Beyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Kepez
Muratpaşa
Konyaaltı
Aksu
Döşemealtı
Lara
Kundu
Hurma
Arapsuyu
Gürsu
Altınkum
Öğretmenevleri
Pınarbaşı
Toros
Uluç
Uncalı
Ahatlı
Dokuma
Meltem
Şarampol
Kızılarık
Varsak
Etiler
Doğu Garajı
Kızıltoprak
Meydan
Muratpaşa
Varlık
Kepez
Şirinyalı
Bahçelievler
Altındağ
Güvenlik
Güzeloba
Kızılsaray
Memurevleri
Güllük
Konuksever
Soğuksu
Dutlubahçe
Zeytinköy
Fener
Kırcami
Örnekköy
Güzeloba
Çağlayan
Barınaklar
Ermenek
Yeşilbahçe
Karşıyaka
Teomanpaşa
Döşemealtı

BURSA Beyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Çalı
Sırameşeler
Osmangazi
Gürsu
Kestel
Yıldırım
Mudanya
Nilüfer
Gülbahçe
Koğukçınar
Alemdar
İhsaniye
Nilüfer
Demirci
Osmangazi Bursa
Altınşehir
Görükle
Gümüştepe
Soğukkuyu
Hürriyet
Nilüferköy
Yıldırım Bursa
Bademli
Bursa Osmangazi
Balat
Bağlarbaşı
Ataevler
Yüzüncü Yıl
Yenibağlar
Yeni Karaman
Karaman
Emek
Hamitler
FSM
Bursa
Esentepe
Fethiye
Cumhuriyet
Üçevler
Organize
Çamlıca
Nosab
Kükürtlü
Konak
Yıldırım
Beşevler

İSTANBULBeyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Esenyurt
Mehterçeşme
Yeşilkent
Esenyurt
Osmangazi
İncirtepe
Haramidere
Mehterçeşme
Saadetdere
Ardıçlıevler


Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
İnönü
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey Mahallesi

Bağcılar
Demirkapı
15 Temmuz Mahallesi
100. Yıl
Güneşli
Fatih
Kirazlı
Yıldıztepe
Göztepe
Çınar Mahallesi

Pendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl
Esenevler
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi
50. Yıl Mahallesi
Esentepe
Cebeci
İsmetpaşa
Yunus Emre
Uğur Mumcu
Sultançiftliği
Gazi Mahallesi
75. Yıl

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi
Yunus Emre Mahallesi


Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi


Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan
Güven

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe


Şişli
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa
Yavuz Selim
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören

Büyükçekmece
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe


Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy


Konya Beyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Karatay
Meram
Selçuklu
Havzan
Yaka
Yeniyol Meram
Nalçacı
Yazır-Yenikent
Sille
Hocacihan

Kocaeli Beyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
İzmit
Körfez
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Kartepe


Eskişehir Beyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Odunpazarı
Tepebaşı

Adanada Beyaz Eşya Tamiri onusunda hizmet verdiğimiz semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde Beyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Tarsus
Toroslar
Akdeniz
Yenişehir
Mezitli
Silifke

Aydın Beyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Aydın
Kuşadası
Söke,
Nazilli
Didim

Muğlada Beyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Muğla Beyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.


2018 VERİLERİNE GÖRE TÜRKİYENİN NUFUSU EN YOĞUN İLLERİ:

2018 İstanbul 15.067.724
2018 Ankara 5.503.985
2018 İzmir 4.320.519
2018 Bursa 2.994.521
2018 Antalya 2.426.356
2018 Adana 2.220.125
2018 Konya 2.205.609
2018 Şanlıurfa 2.035.809
2018 Gaziantep 2.028.563
2018 Kocaeli 1.906.391
2018 Mersin 1.814.468
2018 Diyarbakır 1.732.396
2018 Hatay 1.609.856
2018 Manisa 1.429.643
2018 Kayseri 1.389.680
2018 Samsun 1.335.716
2018 Balıkesir 1.226.575
2018 Kahramanmaraş 1.144.851
2018 Van 1.123.784
2018 Aydın 1.097.746
2018 Tekirdağ 1.029.927
2018 Denizli 1.027.782
2018 Sakarya 1.010.700
2018 Muğla 967.487
2018 Eskişehir 871.187
2018 Mardin 829.195
2018 Trabzon 807.903
2018 Malatya 797.036
2018 Ordu 771.932
2018 Erzurum 767.848
2018 Afyonkarahisar 725.568
2018 Sivas 646.608
2018 Adıyaman
2018 Tokat 612.646
2018 Zonguldak 599.698
2018 Batman 599.103
2018 Elazığ 595.638
2018 Kütahya 577.941
2018 Çanakkale 540.662
2018 Ağrı 539.657
2018 Çorum 536.483
2018 Osmaniye 534.415
2018 Şırnak 524.190
2018 Giresun 453.912
2018 Isparta 441.412
2018 Yozgat 424.981
2018 Aksaray 412.172
2018 Edirne 411.528
2018 Muş 407.992
2018 Düzce 387.844
2018 Kastamonu 383.373
2018 Uşak 367.514
2018 Niğde 364.707
2018 Kırklareli 360.860
2018 Bitlis 349.396
2018 Rize 348.608
2018 Amasya 337.508
2018 Siirt 331.670
2018 Bolu 311.810
2018 Nevşehir 298.339
2018 Kars 288.878
2018 Kırıkkale 286.602
2018 Hakkari 286.470
2018 Bingöl 281.205
2018 Burdur 269.926
2018 Yalova 262.234
2018 Karaman 251.913
2018 Karabük 248.014
2018 Kırşehir 241.868
2018 Erzincan 236.034
2018 Bilecik 223.448
2018 Sinop 219.733
2018 Çankırı 216.362
2018 Bartın 198.999
2018 Iğdır 197.456
2018 Artvin 174.010
2018 Gümüşhane 162.748
2018 Kilis 142.541
2018 Ardahan 98.907
2018 Tunceli 88.198
2018 Bayburt 82.274


2018 Yılı Verilerine Göre Türkiyenin En Kalabalık 100 İlçesi
1 Çankaya Ankara 920.890
2 Keçiören Ankara 909.787
3 Şahinbey Gaziantep 906.043
4 Esenyurt İstanbul 891.120
5 Osmangazi Bursa 862.516
6 Seyhan Adana 793.480
7 Şehitkamil Gaziantep 774.179
8 Küçükçekmece İstanbul 770.317
9 Bağcılar İstanbul 734.369
10 Pendik İstanbul 693.599
11 Ümraniye İstanbul 690.193
12 Yenimahalle Ankara 663.580
13 Yıldırım Bursa 653.004
14 Selçuklu Konya 648.850
15 Mamak Ankara 647.252
16 Bahçelievler İstanbul 594.053
17 Etimesgut Ankara 570.727
18 Melikgazi Kayseri 555.671
19 Kepez Antalya 531.619
20 Üsküdar İstanbul 529.145
21 Sultangazi İstanbul
22 Sincan Ankara 518.893
23 Buca İzmir 499.325
24 Maltepe İstanbul 497.034
25 Muratpaşa Antalya 495.688
26 Gaziosmanpaşa İstanbul 487.046
27 Karabağlar İzmir 479.986
28 Kartal İstanbul 461.155
29 Kadıköy İstanbul 458.638
30 Bornova İzmir 445.232
31 Esenler İstanbul 444.561
32 Nilüfer Bursa 441.299
33 Kağıthane İstanbul 437.026
34 Fatih İstanbul 436.539
35 Avcılar İstanbul 435.625
36 Başakşehir İstanbul 427.835
37 Onikişubat Kahramanmaraş 418.379
38 Ataşehir İstanbul 416.318
39 Yüreğir Adana 415.198
40 Sancaktepe İstanbul 414.143
41 Odunpazarı Eskişehir 404.267
42 Kocasinan Kayseri 391.661
43 Bağlar Diyarbakır 388.387
44 Eyüpsultan İstanbul 383.909
45 Eyyübiye Şanlıurfa 379.123
46 Antakya Hatay 377.793
47 Haliliye Şanlıurfa 376.251
48 Gebze Kocaeli 371.000
49 Altındağ Ankara 370.024
50 Çukurova Adana 365.735
51 İzmit Kocaeli 363.416
52 Kayapınar Diyarbakır 362.407
53 Tepebaşı Eskişehir 359.303
54 Konak İzmir 356.563
55 Karşıyaka İzmir 344.140
56 Pamukkale Denizli 344.065
57 Sarıyer İstanbul 342.503
58 Meram Konya 342.315
59 Tarsus Mersin 339.676
60 İlkadım Samsun 332.230
61 Beylikdüzü İstanbul 331.525
62 Sultanbeyli İstanbul 327.798
63 Karatay Konya 323.659
64 Ortahisar Trabzon 317.520
65 Alanya Antalya 312.319
66 İpekyolu Van 312.244
67 Bayraklı İzmir 311.524
68 Yeşilyurt Malatya 304.839
69 Merkez Adıyaman 304.615
70 Merkezefendi Denizli 302.213
71 Toroslar Mersin 296.582
72 Battalgazi Malatya 295.821
73 Güngören İstanbul 289.331
74 Efeler Aydın 289.248
75 Zeytinburnu İstanbul 284.935
76 Şişli İstanbul 274.289
77 Adapazarı Sakarya 271.515
78 Bayrampaşa İstanbul 271.073
79 Arnavutköy İstanbul 270.549
80 İnegöl Bursa 268.155
81 Akdeniz Mersin 264.618
82 Çorlu Tekirdağ 262.862
83 Siverek Şanlıurfa 258.265
84 Tuzla İstanbul 255.468
85 Kızıltepe Mardin 252.656
86 Çekmeköy İstanbul
87 İskenderun Hatay 248.335
88 Büyükçekmece İstanbul 247.736
89 Beykoz İstanbul 246.700
90 Yunusemre Manisa 239.324
91 Manavgat Antalya 230.597
92 Beyoğlu İstanbul 230.526
93 Dulkadiroğlu Kahramanmaraş 222.938
94 Bakırköy İstanbul 222.668
95 Atakum Samsun 202.618
96 Darıca Kocaeli 201.468
97 Altınordu Ordu 200.807
98 Süleymanpaşa Tekirdağ 199.960
99 Viranşehir Şanlıurfa 195.910
100 Karaköprü Şanlıurfa 195.55Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış