Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Balıkesir Kombi Servisi 444 28 46

Kombi Servis Telefon Numarası:
444 28 46


Kombi cihazları bizlerin yazları sıcak sı ihtiyacımızın teğmini yapmaktadır. Aynı zamanda kışları soğuk havalarda bizlerin kolay bir şekilde ısınmamızı sağlayan cihazlardır. Kombi cihazları bizlerin yaşamını kolaylaştıran ve bizlere konfor sağlayan bir cihazdır. Türkiye dahil olmak şartıyla 17 firması 100'ün üzerinde de bütün dünyaya dağılımı sağlanmaktadır. Vaillant Türkiye üzerinde 1992 yılında kurularak yabancı sermayesi ile kurulumunu sağlamıştır.

Balıkesir Kombi Servisi 444 28 46

Vaillant kombi cihazları Johann Vaillant'ın soy isminden esinlenerek günümüzde satışa sunulmaktadır. Kombil cihazının dağılımı hemen hemen her ülkeye sağlanmaktadır. Kombi cihazları 1851 yılında icat edilmiş ve insanlara sunulmuştur.

Kombi cihazlarının icatından sonra nerdeyse her ülkede kullanılmaktadır. Zaman geçtikçe gelişen teknoloji ile kombi cihazların markası artmakta ve çeşit çeşit evlerimizde ve iş yerlerimizde kombi cihazını kullanmaktayız.

Kombi cihazlarını bizler yıllardır kullanmakta ve kullanmaya devam etmekteyiz. Kombi cihazları doğal gaz, su, ve elektrij enerjisiyle çalışmaktadır. Bu durumda cihazın güvenli bir şekilde çalışmasını devam ettirebilmesi için en az yılda bir kez bakım yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde kombi bakımı yapılmadığında kombi error veriyor olabilir yada başka sorunlar ile de karşılaşabilirsiniz.


Balıkesir Kombi Bakım Servisi


"Kombi Bakımı Gerekli Mi Her Yıl Yapılmalı" değerli müşterilerimizin en çok sorulan sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun cevabı ise şu şekilde vermek isteriz. Kombi cihazları biliyorsunuz ki hem su hem doğal gaz ve elektrikle çalışan bir cihazdır ve bu yüzden zararlı enerjilerle kullanıldığı için kombi cihazların en az yılda bir kez bakım yapılması gerekemktedir.

Balıkesir Kombi Servisi 444 28 46

Kombi Bakım, keslimesi iki husustan oluşur cihazı üretildiğinde doğal gaz kaçaklarına ve elektrik tesisatlarının güvenli bir şekilde çalışması için önlemler alınmıştır. Fakat biz tüketiciler olarak kombi cihazlarının bizlerin ısınma ihtiyaçlarını karşıladığından dolayı bizlerde kombi cihazlarının bakımını yılda bir kez yapılması gerekmektedir. Kombi bakımında elektrik tesisatlarının kontrolü yapılır ve aynı zamanda doğal gaz kaçağına karşı tespit yapılır eğer tesisatlarda her hangi bir sıkıntı var ise onarımı yapılır ve buda sizlerin can ve mal güvenliğiniz açısından çok önemlidir.

Kombi Bakımının İkinci Hususu ise siz değerli müşterilerimize kombi bakımı sizlere hem elektrik yönünden tasarruf yapmanızı sağlar, doğal gaz tasarrufunu % 30 sağlamaktadır ve sizlerin kışları daha sıcak bir şekilde ısınmanızı sağlar ve kombi cihazınız ilk günkü gibi çalışmasına devam ettirmektedir.


Balıkesir Kombi Bakım Fiyatları


Kombi cihazları biliyorsunuz ki çeşitleri vardır bunlar:

* Hermetik kombi cihazları
* Yarı Hermetik kombi cihazları
* Yoğuşmalı kombi cihazları
* Bacalı kombi cihazları
* Tek Eşanjörlü Kombi cihazları
* Çift eşanjörlü kombi cihazları

Kombi cihazlarının çeşitlerine göre ve modellerine göre fiyatları değişmektedir. Balıkesir Kombi Bakım Servisleri olarak siz değerli müşterilerimizin can ve mal güvenliği için ve verimli bir şekilde ısınmaları için en uygun fiyatlarla müşterilerimizi her zaman memnun etmekteyiz. Kombi Bakım Kampanyalarımız her zaman devam etmektedir. Kombi bakımı kampanyamızdan yararlanmak için bizleri 444 28 46 telefon numarası ile her zaman iletişime geçebilir servis kaydı oluşturabilirsiniz.


Balıkesir Kombi Servisi 444 28 46

Kombi Bakım Fiyatları 2019/ 2020: 75 TL / 90 TL / 100 TL / 150 TL / 200 TL arasında fiyatları değişmektedir. Kesin fiyat bilgisi için bizlere iletişim hattımızda 7/24 saat ulaşabilirsiniz.

Balıkesir Kombi servisleri olarak siz değerli müşterilerimize kombi tamiri ve bakımı konusunda gereken özen ve hassasiyeti her zaman müşterilerine sunmak aynı zamanda kombi kosunda ihtiyaç duyduğu her işlemde bizler aynı gün içerisinde servis imkanı sunmaktayız. Kombi bakımı, kombi arıza, kombi onarımı, termostat takımı, kombi gaz kaçağı alarm cihazı gibi konularda gereken hizmeti firmamızdan güvenle alabilmeniz mümkündür.


Kombi Bakımı Nasıl Yapılır

1) Kombi cihazının tesisatlarının kontrolü yapılır ve kombi cihazının içerisinde ki su boşaltılır.
2) Kombi cihazının yanma odası sökülür ve brülör parçası çıkartılır ve kombi temizleme ilacı ile temizliği yapılır hemen arkasından yanma haznesinin temizliği yapılır.
3) Kombi cihazının ateşleme iyonizasyon elektrodu kontrolü yapılır.
4) Kombi cihazının genleşme tankı havası ölçülür ve 0.75 altında ise hava basımı yapılır
5) Kombi cihazının üç yollu vana parçası sökülerek temizlenir ve kuruduktan sonra tekrar yerine takılır.
6) Kombi cihazının altında bulunan kalorifer filtresi sökülerek temizlenir, temizlenme sonrasında yeniden yerine takılır,
7) Kombi cihazının gaz kaçağı tespiti yapılır eğer gaz kaçağı var ise önlemi alınır.
8) Kombi cihazının su barını 1.5 seviyesine tekrar getirilir
9) Kombi cihazı sıcak su ve petek konumunda çalıştırılır.

Balıkesir Kombi Arıza Servisi


Balıkesir ilimizde bizler 15 yılı aşkın Kombi sektöründe 1.152 milyon nüfusa sahiptir. Kombi cihazları hakkında yeterince tecrübeye sahibiz. Kombi Servisi firmamızda çalışan personellerimiz yetkili servis altında çalışmış ve aynı zamanda yeterli belgeye sahip çalışanlardan oluşmaktadır. Kombi cihazınızın bakımı yapılmadığında yada eski olmasından kaynaklı zaman zaman arızaları ile karşılaşabilirsiniz.


Balıkesir Kombi Servisi 444 28 46

* Hata Kodu veriyor
* Arıza Kodu veriyor
* Kombi cihazım sıcak su vermiyor
* Kombi cihazım su damlatıyor veya akıtıyor
* Kombi cihazım çalışırken çok ses yapıyor
* Kombi cihazım ateşleme yapmıyor
* Kombi cihazım patlamalı yanıyor
* Kombi cihazım sıcak su çalıştığında peteklerde çalışmaya başlıyor
* Kombi cihazıma elektrik gelmiyor
* Kombi cihazım çalışıyor fakat ısıtmıyor
* Kombi cihazım çok ses çıkartıyor

Yukarıda ki saydığımız kombi cihazların sorunlarıyla karşılaştığınızda ilk önce şu işlemleri yapabilirsiniz; kombi cihazının sigortası atık veya kapalı olabilir, kombi cihazının girişin de bulunan gaz vanası kapalı olabilir, Kombi cihazının ön panelindeki yaz kış konum anahtarı tam konumu göstermiyor olabilir.

Kombi cihazını pilotlu ise pilot alevi yanmıyor olabilir kontrol ediniz, tüm bu işlemleri denediyseniz hala çalışmıyor ise Kombi Arıza Servisi 444 28 46 telefon numarası ile çağrı merkezimizi arayabilir arıza kaydı bırakabilirsiniz.Balıkesir kombi arıza servisleri olarak siz değerli müşterilerimizin kullandığı bütün kombi çeşitlerine servis imkanı sunmaktayız.Balıkesir Kombi Tamiri / Servisi

Balıkesir Kombi Servisi 444 28 46

Hizmet Verdiğimiz Markalar; Ariston kombi servisi, Alarko kombi servisi, Airfel kombi yetkili servisi, Arcelik kombi servisi, airfel kombi servisleri, kombi baymak servisi, bosch kombi servisi, beko kombi servisi, eca kombi bayileri, demirdöküm kombi servisi, ferroli kombi servisi
balıkesir ferroli kombi, protherm kombi servis, viessmann kombi servisi, ferroli kombi servisi
vaillant kombi servisi, termodinamik kombi servisi her marka kombi cihazlarınıza servis imkanı sunmaktayız.

Kombi cihazlar da bulunan bu parçalar; su akış sensörü, elektronik kart, plaka eşanjör, pompa, genleşme tankı, üç yollu vana, gaz valfi, brülör, emniyet ventili, prosestat, fan motoru ve diğer parçalar verimli bir şekilde çalışmadığında parçalar arızalanabilir yada zarar görmüş olabilir bu durumda sizlerin yapmanız gereken tek şey teknik destek almanız gerekmektedir.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz

Balıkesir Kombi Servisi 444 28 46

* Siz değerli müşterilerimiz kombi cihazınızda yaşadığınız sorunlarda bizler sizlerin sorunlarınızın farkında olarak profesyonel ekibimizle sizlerin ev ve iş yerlerine aynı gün içerisinde hızlı servis imkanı ile arıza tespiti yaparak kesin çözüm ile sizlerin sorunlarınızı kısa zaman içerisinde gidermekteyiz.

* Kombi Teknik Servisimiz bu hizmette her zaman arıza, bakım, onarım ve diğer işlemlerde çıkan masrafı en uygun bir şekilde kullanıcılarımıza sıunar ve onlara ekonamik yönden destek vermekteyiz.

* 15 yıldır bizler bu işlemi yaparak hem müşterilerimize güven vermekte ve bizlerinde güveni hizmet sektöründe artmaktadır. Değerli kombi kullanıcılarımız Hiçbir zaman tüketicisinin güvenini boşa çıkarmaz.

* Güven duygusunu yaşattırana dek hizmetlerini gerçekleştirmeye devam eder. Aynı zamanda yapılan yedek parça değişimlerinde firmamız 1 yıl garanti sunmakta ve bir yıl içerisinde parçadan kaynaklı her hangi bir sorun olduğunda bizlere ücretsiz bir şekilde servis hizmeti sunmaktayız.

* Balıkesir Kombi Servisi firmamız çağrı merkezimizdeki personellerimiz ve servis ekibinde çalışan personellerimizle her zaman müşterilerimize duyarlı, disipliin çerçevesi altında güler yüzle ve kombi cihazları hakkında uzman olan firmamız sizlerin kombi cihazlarınızı sorunsuz bir şekilde çalışmasını devam ettirerek müşteri memnuniyetini %100 bir şekilde sağlamaktayız.

* Balıkesir Kombi Servisimiz haftanın yedi günü yirmi dört saat çağrı merkezi, servis ekip personelleri ile birlikte her daim sizlere hizmet verebilmek için hazır durumunda beklemekteyiz. Kombi cihazlarımızın bakım işleminde firmamızın kampanyalı fiyatlardan yararlanmak istediğinizde bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Balıkesir Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimiz oturduğunuz Altıeylül, Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit ilçelerin her mahallesine 7 adet donanımlı servis araçlarımızla sizlere her zaman tam tekbir hazır bir şekilde hizmet vermek için beklemekteyiz.
Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış